בריאות אישה כושר מרגיש בכושר בריצה

החיים בסביבה מזוהמת חושפים אותנו למספר סכנות חמורות הקשורות לשלנו בריאות בריאות הסוף. זאת בעיקר בשל החיידקים הרבים והחיידקים הקיימים בסביבה. כדי להתמודד עם האתגרים הבריאותיים, רוב הרופאים רושמים אנטיביוטיקה סינתטית, שיש לה תופעות לוואי רבות.

האנטיביוטיקה הטבעית משפיעה על הבריאות

עצות בריאות טובות שמח שמח לקפוץ

על פי מחקר שנערך על ידי המכללה האמריקאית לרופאים, המינונים הגבוהים שנקבעו מדי יום מיותרים. אנטיביוטיקה זו הורגת לא רק את החיידקים השליליים, אלא גם את החיידקים החיוביים בגוף. הם מפתחים גם חיידקים עמידים לאנטיביוטיקה. זהו מצב קריטי הדורש התייחסות מיידית. מסיבות אלה, חוקרים ברחבי העולם ממליצים על כמה מוצרים מאמא טבע שהם אנטיבקטריאליים, אנטי מיקרוביאליים ואנטי דלקתיים ואנטי פטרייתיים, והם אנטיביוטיקה טבעית מצוינת עבורך. בריאות בריאות לדאוג ל. זה מראה שהם יעילים בהרבה מהאנטיביוטיקה המלאכותית. יתרונות נוספים הם שהם זמינים באופן נרחב, זולים יותר, ואין להם תופעות לוואי שליליות. להלן רשימה של 10 מזונות הנפוצים במטבח שהם אנטיביוטיקה טבעית מושלמת.

טיפים מועילים לבריאות טובה

בריאות טובה לאכול מנות שום להיות בכושר

10. גופרית בשום עבור בריאות בריאות

שום ידוע כאנטיביוטיקה ותרופה טבעית מזה מאות שנים. על פי הפולקלור הקדום, שום יעיל לקשיי נשימה, הצטננות, שיעול ושפעת. זה נבע בעיקר מהיתרונות הטיפוליים החזקים שלו. וגם ההיסטוריה של השום מוכיחה שיש לו יתרונות רבים. במהלך מלחמת העולם הראשונה השתמשו בקומפרסים של שום על פצעים למניעת דלקת. במהלך מלחמת העולם השנייה, שום עזר בריפוי תימוס ואלח דם. בשנים שלאחר מכן, החוקרים הוכיחו את ההשפעות המועילות שלו נגד שבץ, לחץ דם גבוה, סוגים מסוימים של סרטן, בעיות לב ודלקות עור. זאת בשל תרכובות הגופרית בשום, הפועלות כמו אנטיביוטיקה טבעית. הם גם מחזקים את המערכת החיסונית ובכך משפרים את הבריאות. מלבד כל היתרונות הללו, תרכובות הגופרית עוזרות גם לנטרל את הרדיקלים החופשיים ולמנוע התרחשות של מחלות קשות.

בריאות תזונה בצל זנים שונים

9. פלבנואידים בבצל

בצל שייך לאותה משפחה של שום. הם מכילים גם תכונות מרפא רבות הודות לגופרית ולפלבנואידים. בצל פועל כמו משתן בעל תכונות אנטי דלקתיות מכיוון שהוא מורכב מתרכובות עוצמתיות של נוגדי חמצון. אלה משפרים את זרימת הדם, מגנים על הגוף מפני סוכרת, כולסטרול גבוה והפרעות לב ומבטיחים מערכת עיכול בריאה. בצל הוא גם תרופה טובה להצטננות ושיעול. בשל תכונותיהם האנטי בקטריאליות, הם מתאימים מאוד כאנטיביוטיקה טבעית וכחיטוי לעקיצות חרקים ובעלי חיים..

בריאות טובה ורפואה אלטרנטיבית

בריאות מרכיבי ג'ינג'ר ג'ינג'ר מזון טבעי

8. ג’ינג’ר בג’ינג’ר עבור בריאות בריאות

ג’ינג’ר הוא אחד המרכיבים העיקריים ברפואה האלטרנטיבית במשך למעלה מ -2000 שנה והוא אידיאלי כאנטיביוטיקה טבעית. זאת בשל התכונות האנטי דלקתיות והאנטיבקטריאליות שיש לחומרים ששוגאול, זינגרון וג’ינגרול. לאלה יש את היכולת לנטרל ליחה, ובכך למנוע זיהומים במערכת העיכול ובנשימה העליונה כמו שפעת, הצטננות ושיעול. צריכה קבועה של זנגביל עוזרת להילחם בבעיות שינה, משפרת את זרימת הדם, מייצבת את רמת הסוכר בדם, משפרת את בריאות הלב ואת מערכת החיסון, נלחמת בסרטן ומשככת כאבים בצורה מושלמת..

בריאות כורכום כורכום צבע כתום בינוני טבעי

7. כורכומין בכורכום (כורכום)

התבלין הצהוב הזהוב הוא תרופה מצוינת הודות לכורכומין שהוא מכיל. הכורכום הוא אנטיביוטיקה טבעית וחיטוי כי הוא מכיל חלק גבוה יותר של חומרים אנטי דלקתיים ומגן על הגוף מפני כמה חיידקים ספציפיים. הכורכום מסייע גם בריפוי פגיעות עור שונות, כגון רעידות וחתכים קלים, כמו גם בעיות עור חמורות יותר, כגון צרעת, פסוריאזיס, אקזמה וגרדת. לתבלין יש השפעה חיובית בתוך הגוף, בעיקר על הכבד, הלב ודרכי העיכול. הודות למרכיבים האנטי-מסרטנים, הכורכום מונע התפתחות של גידול. במחקר מדעי, האנטיביוטיקה בה השתמשו לא הצליחה לרפא את זיהומי MRSA, בעוד שהכורכום, בהיותו אנטיביוטיקה טבעית, הקלה על זיהומים בשל החומרים העוצמתיים לניקוי הדם..

בריאות טובה וויטמינים

מגוון בריאות קיווי תפוז תות שדה בריאות

6. היתרונות של ויטמין C לכך בריאות בריאות

העלאת רמות גבוהות של ויטמין C יכולה לרפא באופן טבעי את הנזקים בגוף הנגרמים כתוצאה מהעמידות לאנטיביוטיקה. מדי שנה אנשים רבים מתים מחיידקים עמידים לאנטיביוטיקה, מכיוון שהדבר מוביל להתרחשויות תכופות יותר של מחלות. פירות וירקות המכילים ויטמין C הם אנטיביוטיקה טבעית, בהתאמה, חלק ממנה. ויטמין C, מינרל מסיס במים, ממלא תפקיד מרכזי בגוף. הם תוקפים והורסים מיקרואורגניזמים מזיקים, כולל HIV, המאפשרים לגוף לצמוח ולהתפתח. יתר על כן, ויטמין C מחזק את המערכת החיסונית, מה שממריץ את ייצור תאי הדם הלבנים ופציעות העור מרפאות מהר יותר. זה גם תרופה מצוינת למחלות אחרות כגון עקיצות נחש, דיפטריה, טטנוס ופוליו.

בריאות טובה דבש טעים מתוק בריא השפעה חיובית

5. Defensin-1 בדבש

הרבה לפני שהומצאה האנטיביוטיקה הסינתטית, הדבש היה אנטיביוטיקה יעילה וטבעית לריפוי שחיקה בעור ומחלות אחרות. זה עובד כל כך טוב בגלל האנזימים הטבעיים האנטי-ויראליים, החיטוי, האנטיבקטריאליים והאנטי-דלקתיים המשחררים מי חמצן ומונעים מהתרבות של סוללות מסוימות. על פי מחקר שנערך לאחרונה, הדבורים מוציאות לדבש שהן אוספות חלבון המכונה defensin-1.

חוקרים שוקלים כיום דרך להשתמש בחומר זה בתרופות להילחם בחיידקים עמידים לאנטיביוטיקה. מחקרים נוספים מראים שחלבון הדבורים הוא מרכיב מרכזי בתכונות האנטי בקטריאליות של הדבש, ולכן הוא מתאים כל כך כאנטיביוטיקה טבעית.

תה ירוק ופרוביוטיקה לבריאות טובה

בריאות טובה תה ירוק ריח אפקט חיובי

4. EGCG בתה ירוק

בגלל EGCG הכלול בתה ירוק, זוהי עוד אנטיביוטיקה טבעית שיש לה מגוון יתרונות עבור בריאות בריאות מספק. חוקרים מאוניברסיטת נורת’ווסטרן מאמינים כי התרכובות הפוליפנוליות הנוצרות כאשר התה שקוע במים בעזרת קורט מלח מייצרות אנטיביוטיקה טבעית לא רעילה הדומה לקליפה דקה. כשהם נתקלים בחיידק מזיק, הם הורסים אותו. נוגדי החמצון מחזקים את המערכת החיסונית ונלחמים בזיהומים שתוקפים את הגוף. יחד עם אנטיביוטיקה אחרת, תה ירוק נלחם בחיידקים כמו E. coli וסטרפטוקוקים, האחראים לזיהומים. כמו כן, מחקרים מראים כי התה הירוק מסייע בהתמודדות עם הנזקים הנגרמים על ידי אנטיביוטיקה סינתטית.

תזונת המזון הפרוביוטית הביפידו אסידופילוס הבריאותית הטובה ביותר

3. פרוביוטיקה וביפידו אסידופילוס

החומרים הפרוביוטיים או המותססים הם אנטיביוטיקה טבעית בשל הביפידו אסידופילוס והלקטובצילוס הכלולים בהם. החיידק ביפידו מעורר את החיידקים החיוביים בגוף להתגונן מפני פתוגנים שונים. הרופאים ממליצים ליטול אנטיביוטיקה עם פרוביוטיקה כדי לפצות על אובדן המיקרופלורה (חיידקים חיוביים) במערכת העיכול.

עוד שני טיפים לבריאותך הטובה

בריאות אשכולית תזונה בריאה טעימה מספקת אנרגיה

2. תמצית זרעי אשכולית עבור בריאות בריאות

תמצית זרעי האשכולית ידועה גם בשם Citricidal ובעלת השפעה טבעית אנטי ויראלית, אנטי פטרייתית וחיטוי. בשילוב עם חומרים העשויים מחומרים נוגדי חמצון, הם מסייעים לגוף להתנקות מרדיקלים חופשיים ולמנוע צמיחה של חיידקים פתוגניים כגון ג’רדיה וקנדידה מבלי לפגוע בחיידקים הידידותיים של הגוף..

בריאות טובה שמן אורגני אנטיביוטיקה טבעית עובדת היטב

1. שמן אורגנו

שמן אורגנו הוא אנטיביוטיקה טבעית והטובה מכולן. מחקרים שונים מוכיחים את עליונותו ויעילותו כחומר אנטי מיקרוביאלי. זה מחזק את המערכת החיסונית ומרחיק זיהומים. מעניין גם ששמן אורגנו שימש כאנטיביוטיקה טבעית כבר למעלה משלושת אלפים שנה. אין זה פלא כאשר בוחנים את השפעותיו האנטיבקטריאליות, האנטי מיקרוביאליות, משככות כאבים, עוויתות, פטריות ואנטי -פרזיטיות. יש לו גם השפעה חיובית על עקיצות נחש. שמן האורגנו מועיל גם בטיפול בזיהומים אקטואליים שונים כולל אלרגיות, כף רגל, עקיצות חרקים, אקנה, דלקות בסינוסים, בעיות עיכול, כאבי גרון, ברונכיטיס והצטננות..