פרסומת

המונח “Calvities frontalis” (נסיגת קו השיער) טועה באופן שגוי כי הוא משפיע בעיקר על גברים מבוגרים. למעשה, נשירת שיער מתחילה אצל רוב הנפגעים בגילאים 30 עד 35. אם אתה לא רוצה לתת לפגעי הזמן לכרסם את ראש השיער שלך ללא התנגדות, אתה בידיים הטובות ביותר על הבוספורוס!

הגורמים החשובים ביותר שיכולים לעורר נשירת שיער כוללים מתח מתמיד, תזונה לא מאוזנת וחוסר איזון הורמונלי. אולם עבור רבים, קו השיער הנסיגה הוא תורשתי. הם בשום אופן לא מהווים בעיה ל”לובש “שלהם, אחרי הכל, בהתאם לסוג ולמראה הרצוי, הם יכולים להשתלב בצורה מושלמת בתמונה כוללת אטרקטיבית. במקרה של נשירת שיער אינטנסיבית מאוד מוקדמת, טיול בטורקיה מציע יותר מסתם חופשה נעימה. מכיוון שרבים מהמושפעים מעדיפים לבחור בהשתלות שיער ולא בנסיגת שיער.

השתלת שיער טובה יותר מקו השיער הנסיגה: ההתייחסות דוברת הגרמנית באיסטנבול

השתלת שיער נסיגה של קו שיער בגברים צעירים קוסמדיקת מרפאת טורקיה מציעה פתרון

מרפאת קוסמדיקה מקבלת בברכה את מטופליה באמצע איסטנבול מאז 2007. ברובע Küçükçekmece, המתקן צבר לעצמו מוניטין טוב מאוד בתחום השתלות שיער, שהסתדר גם בקרב אישים מפורסמים: אחד המטופלים הבולטים ככל הנראה הוא אלוף העולם בכדורגל אנדראס ברהם, שכבר נמצא בטורקיה. לסיפוק מלא קיבל טיפול.

ד

מייסד וראש המרפאה הוא ד”ר. לבנט אקר. הרופא, שנולד בגרמניה בשנת 1981, יכול לתקשר בגרמנית ללא בעיות. כך, היא מציעה למבקרים מהרפובליקה הפדרלית, אוסטריה או שוויץ תחושת ביטחון ובמקביל מעבירה את כל המידע על המשימה בצורה מובנת היטב..

בנוסף, ישנה מקצועיותו: בנוסף ללימודיו באוניברסיטת איסטנבול קאפה, דר. לבנט אקר סיים קורסי הכשרה רבים שהביאו לו ידע מומחה יקר מכל רחבי העולם. בנוסף, הוא היה ראש בית החולים הבינלאומי לרפואה במשך מספר שנים. בקיצור, הוא יודע בדיוק כמה אתה יעיל עם אחד השתלת שיער באיכות גבוהה יכול לפעול נגד נסיגת שיער!

טיפול: כיצד עובדת השתלת שיער

השתלת שיער נסיגה של קו השיער על ידי ד

שתי שיטות השתלת שיער שונות משמשות במרפאת קוסמדיקה. הם מתאימים גם למילוי קווי שיער נסיגה.

שיטת ספיר FUE

– FUE הוא קיצור של יחידת Follicular Unit Extraction

– הטיפול מתבצע באמצעות להב ספיר

– זקיקי השיער של המטופל מוסרים בעצמו …

– … ומושתלים לאזור הפגוע

השתלת שיער נגד טיפים ושיטות של קו השיער הנסיגה במרפאה הנודעת בטורקיה

במובן מסוים, טכניקת FUE מייצגת גרסה מפורטת יותר של השתלת שיער FUT, שבה במקום השתלות בודדות, מספר גדול יותר מועבר בבת אחת. באמצעות גיבוש גישות חדשות, שיער המושתל בשיטת FUE צומח בחזרה בצורה טבעית רצויה בטווח הבינוני.

שיטת ספיר DHI

– נעשה על ידי ד”ר אקר מותאם.

– במהלך הטיפול, המנתח משתמש בלהב מיקרו ספיר עדין במיוחד

– כך ניתן לפתוח תעלות שיער חדשות …

– … שבו הרופאים משתילים אחר כך שורשי שיער

בשל ההליך המדויק, שיטה זו מבטיחה צפיפות מקסימלית עם היווצרות מינימלית של חתכים והצלקות המתקבלות.

השתלת שיער במקום נסיגה של קו השיער: כמה עולה השתלת שיער?

השתלת שיער טובה יותר מאשר נסיגת קו שיער בשיטות שונות נגד נסיגת שיער

הבטון עלות השתלת שיער בקושי ניתן לחזות עבורנו באופן מהימן, מלבד מחירי המינימום המוצעים. גורמים ספציפיים מדי ממלאים תפקיד בתמחור; בפרט, מספר השתלים הנדרשים עושה את ההבדל כאן.

מכיוון שלרוב יש לבצע התערבויות אסתטיות-רפואיות כגון השתלת שיער FUE ללא תמיכה של ביטוח בריאות, מרפאת קוסמדיקה מרכיבה חבילות מפתה הכול כלול עבור לקוחותיה. עם עמידה מוסמכת בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר, השתלת שיער באיסטנבול לרוב זולה יותר מאשר בגרמניה.

השתלת שיער לקו שיער נסיגה דר. עקר במרפאה באיסטנבול טורקיה מציעה פתרון

החבילות האמורות כוללות, בין היתר …

– לינה למספר ימים במלון חמישה כוכבים + העברה

– תמיכה דוברת גרמנית לפני, במהלך ואחרי הניתוח

– בדיקות דם נדרשות

– מוצרי טיפוח וטיפול תרופתי לצורך טיפול ביתי

– תכנון הניתוח

– אחריות לעשר שנים

שיער השתלה: מסקנה

עלות וטיפים של השתלת שיער נסיגת קו השיער בטורקיה

טיפול על ידי צוות רופאים דובר גרמנית ברמה הגבוהה ביותר מול הרקע המרשים של מטרופולין היסטורי: מרפאת קוסמדיקה שווה את הדרך הארוכה מגרמניה אם קרחות לא יהפכו למאפיין אופייני. בתנאים שכמעט ואי אפשר להעלות על הדעת במדינה הזו, דר. לבנט אקר, מומחה מהטובים בתעשייה בטורקיה, דואג לכל דאגה.

מידע מפורט אודות סוגי הטיפול או המרפאה עצמה ניתן למצוא גם באתר האינטרנט שלהם. שם אפשר למטופלים פוטנציאליים לנצל ניתוח שיער בחינם באחת ממרפאות המומחים הפופולריות בארץ. השלב הראשון בהכרזה מוצלחת על מלחמה בנסיגת שיער!

פרסומת