שפעת ותרופות במערכת העיכול

אל ה לרפא את שפעת מערכת העיכול ראשית כל יש להקפיד על דיאטה, כביכול. זה משמש כדי למנוע גירוי נוסף של הקיבה והמעיים, כך שהוא יכול להתאושש מהפתוגנים. שימו לב לעצות הבאות לריפוי מהיר יותר.

טיפול לשפעת במערכת העיכול ומה לחפש

לא לקחת יותר מדי תרופות

עם זאת, אין להימנע ממים (במידת האפשר מים מינרליים) או תה צמחים לא ממותק לריפוי שפעת במערכת העיכול. הגוף מאבד הרבה נוזלים עקב הקאות ושלשולים, אותם יש להחזיר אליו על מנת להימנע מהתייבשות. אם הדבר אינו אפשרי לאורך זמן בשל הבחילות הקשות, ייתכן שיהיה צורך בשהות בבית חולים, במהלכה ניתנת פתרון לגוף תוך ורידי. פרוביוטיקה גם עושה את זה מהר יותר לרפא את שפעת מערכת העיכול. אצלם מערכת העיכול יכולה להתאושש מהר יותר ולעבוד כרגיל. אם הפתוגן הוא חיידק, ניתן להשתמש באנטיביוטיקה גם לריפוי שפעת במערכת העיכול. עם זאת, הם לא מוצאים כל שימוש בוירוסים. יש דבר אחד שכדאי לדעת ולזכור כמניע נסתרים, גם אם אינך מרגיש רעב או רעב, עליך לשלב ולצרוך מדי פעם פרוסת תבלינים או לחם אתמול עם תה. הימנע מלהיות ליד ילדים או בני משפחה אחרים בבית, במיוחד אם הפתוגן הוא וירוס. הרבה מנוחה והרפיה במיטה ובעוד שלושה ימים תהיו כולכם מאחוריכם!

לרפא את שפעת מערכת העיכול

בטן-כאב-בטן-באדום-עם פירסינג

בתוך ה לרפא את שפעת מערכת העיכולכמו כן, ניתן לרשום תרופות נגד דיכאון. זה מתאים לשלשול קל וחמור עם דם. עם זאת, תרופה כזו אינה מומלצת. זה יכול להשפיע על הפריסטלטיקה (פעילות השרירים) של המעי, מה שיוצר את הסיכון שהפתוגנים נכנסים לדם. ניתן גם לרשום תרופות לבחילות. אולם בילדים יש להימנע מאלה ככל האפשר.

שתו מים מינרליים כדי להימנע מהתייבשות

לשתות הרבה מים מינרליים

תה אורגני

ביולוגי-תה-שתיית-לשפעת במערכת העיכול