להתגבר על עייפות האביב תוך שטיפת בגדים מלוכלכיםהאביב מתקרב ואיתו גם הידועה עייפות אביב. רבים מכירים את התחושה הזו ששלב המעבר לקיץ החם מביא איתו.

כמה תרופות מועילות שיעזרו לך להילחם ב עייפות אביב כדי להיות מסוגל לעזור:

לאישה בכאבי ראש יש בעיות מתח, לעומת זאת, טיפים לעבודה

הסיבה ל עייפות אביב היא הגידול הנמוך משמעותית בוויטמינים ומינרלים בחורף. המאבק שהאורגניזם צריך לנהל בנוסף עם הטמפרטורות הנמוכות מוביל לחסינות מוחלשת, כך שהגוף צריך להתאמץ בסוף מרץ כדי להשיב את האיזון ולהתכונן לחודשים החמים. מה אתה צריך לעשות:

נוזלי מים לוקחים דיסטוניה דאגה חסרת בסיס חרדה חורגת

1. להיפרד מ דיסטוניה. לנשים יש סיכון גבוה פי 1.5 ללקות בדיסטוניה צמחית (עליית לחץ הדם, דפיקות לב ותחושה של דאגה מיותרת). כדי להיפטר מהתקף זה, עליך:

 • לקחת סוכני הרגעה וממריצים. אלה כוללים ולריאן, מנטה, ג’ינסנג ועוזרר או עוזרד.
 • צורכים יותר פחמימות ונוזלים. זה מנרמל את רמת הסוכר בדם, המוגברת בדיסטוניה.
 • לעצום את העיניים ולחץ בעדינות על גלגלי העיניים במשך דקה אחת מספר פעמים ביום. זה יעצור או לפחות יקל על הדפיקות והחום.
 • לעסות את האצבעות / האצבעות הקטנות ואת עורף. זה מנרמל את לחץ הדם.

טיפים לעייפות באביב נלחמים בלבנדר מרגיעים את כאבי הראש

2. להיפטר מכאב הראש. הסיבה השכיחה ביותר לכאבי ראש היא מתח. על פי מחקר אחד, 60% מכלל הגברים ו -75% מכלל הנשים סובלים מכאבי ראש יותר מפעמיים בחודש. הדרך הטובה ביותר להיפטר מהן היא באמצעות משככי כאבים, תה לבנדר ודחיסות עם קליפת לימון.

עדשים שעועית פירות אפונה תרמילים פירות עוזרים נגד כאבי דליות בכף הרגל

3. כאבי רגליים – מה עוזר? זהו הסימן הראשון לדליות. המחקרים האחרונים מראים שלקיחת אמצעי מניעה הורמונליים (גלולות למניעת הריון) וטיפולים הורמונליים יש השפעה שלילית על הוורידים במהלך השיא. הסיכון עולה גם במהלך ההריון. לכן, אמהות לעתיד צריכות ללבוש גרביים מיוחדות נגד דליות. הדרך הטובה ביותר להיפטר מעייפות ברגליים היא:

 • ג’ל עם תמצית תה ירוק וערמונים
 • אמבט קמומיל, מנטה ואחרים
 • הגידול באפונה, שעועית, עדשים, כרישה, חלמונים ושמן זית. הם עתירי ויטמין E, המעניק גמישות לוורידים, וויטמין C המחזק את הוורידים.

טיפים נוספים נגד עייפות באביב

השד מרגיש נשים כואבות הולכות לרופא מאסטופתיה

4. מה לעשות נגד כאבים בחזה רגע לפני הווסת. נשים רבות חוות כאבי חזה עזים מספר ימים לפני הווסת. 80% מכלל הנשים חוות בעיות אלו ואחרות. הנפיחות של בלוטות החלב היא תוצאה של שינויים הורמונליים בגוף ומהווה תהליך נורמלי שכואב יותר עבור חלק ופחות כואב עבור אחרים. אם השדיים שלך לא רק מתנפחים אלא גם הופכים קשים וכואבים, עליך לפנות לייעוץ רפואי. במקרים כאלה קיים סיכון למסטופתיה ויצירת פיברודנומה וציסטות.

בעיה בבלוטת התריס דגים נגד בכי רע של מצב רוח

5. עצבנות בלתי מבוססת עייפות אביב. בדקו את בלוטת התריס. מערכת העצבים רגישה ביותר לבעיות הורמונליות. הסימפטומים הראשונים הם עצבנות מוגברת, נטייה לבכי, תנודות משקל תקינות או חמורות ואי סדרים במחזור החודשי. אם יש לך בעיות בבלוטת התריס, עדיף לצרוך פירות ים.

מוצרי חלב מחזקים את העצמות ומונעים מחלות

6. שמור על השיער שלך. אם אתה מתקשה ליישר את הרגליים לאחר ישיבה ממושכת, זהו סימן למחסור בסידן וויטמין D בגוף, המחזקים את התכווצות השיער והשרירים. מחסור זה יכול להוביל לאוסטאופורוזיס בשנים מאוחרות יותר. מחסור בסידן יכול להוביל גם ל:

 • רעד ברגליים
 • שבירה ופיצול הציפורניים
 • כאב עמום בגב התחתון, במיוחד לאחר טיולים ארוכים או בעת הרמת תיק כבד
 • כאבים בעצמות

כדי לבדוק את העצמות שלך, בצע בדיקת צפיפות. צפיפות העצם נמדדת באמצעות מכשיר אולטרסאונד. כדי לקבל מספיק סידן, צורכים יותר מוצרי חלב, כבד ופירות ים, או פוליוויטמינים עם תכולת סידן גבוהה יותר.

הרופא יכול לעזור לך להתגבר על עייפות האביב

עייפות באביב אצל רופא שימו לב לדאגות בריאות

7. הרשו לעצמכם להיבחן בזמן טוב. מלבד מחלות זיהומיות, על פי הסטטיסטיקה הרפואית ניתן למנוע 60% מכלל המחלות אם הן מתגלות בזמן. נשים מעל גיל 40 צריכות לעבור בדיקת דם מדי שנה, גילאים מעל גיל 25 צריכים לעבור בדיקת אולטרסאונד של השדיים אחת לשנתיים. נשים בנות 30-35 שעברו לידה אחת לפחות צריכות לעבור אולטרסאונד וממוגרפיה אחת לשנתיים. נשים שלא ילדו, עוברות רק בדיקת אולטרסאונד. לנשים מעל גיל 40 מומלץ לבצע בדיקת ממוגרפיה ובדיקת אולטרסאונד מדי שנה וחצי, בדיקת אולטרסאונד של אברי האגן אחת לשנתיים ובדיקת כולסטרול מפורטת אחת לשנה.

עקוב אחר הטיפים שלנו נגד עייפות אביב ותרגיש טוב יותר מיד!