סקירה כללית של ניתוחים קוסמטיים בחירת שתלים להגדלת חזה

להרגיש טוב מסביב בגוף שלך – מטרה שכולם רוצים להשיג. אלמלא הפגמים הקטנים ובעיקר קיימים. כאשר אין שימוש במאמצים אישיים, ניתוחים הקשורים ליופי וגוף מבוקשים מעולם לא. במיוחד קהל הלקוחות הנשי נמצא במושבים הקדמיים עם הרצון לקישוטים אסתטיים. במקרים רבים, הדבר כולל אופטימיזציה של השד ובמיוחד הגדלת חזה. אתה יכול לגלות כאן את כל מה שאתה צריך לדעת על ניתוחים קוסמטיים.

ניתוחים קוסמטיים, כגון הגדלת חזה, לא רק משפרים את מראה הנשים, אלא גם מספקים הקלה רגשית. הסבל הנגרם כתוצאה משדיים נפולים, גודל חזה קטן מדי, שדיים בגדלים שונים או אובדן נפח – למשל עקב הנקה – יכול להיות עצום. הרצון לשדיים יפים הוא לא רק אסתטי גרידא. גם מזעור רגשי הנחיתות וחוסר ביטחון עצמי ממלאים תפקיד חשוב.

ניתוח קוסמטי במבט חטוף: הגדלת חזה מגוונת לא פחות מהסיבות לניתוח

טיפים לנשים להגדלת חזה נמנעים מסיבוכים לאחר מחשוף יפה

נושא הגדלת חזה אינו חדש ומדאיג נשים רבות. הם סובלים מהשדיים, מוצאים אותם קטנים מדי, שטוחים מדי, רפויים מדי וכו ‘ניתוח יכול להיות הפתרון כאן.

אפשריות טכניקות כירורגיות שונות. אנו מבדילים:

– חתך מתחת לשד, בקפל השד

– חתך בקצה הפטמה

– חתך בבית השחי

לא משנה באיזה הליך נעשה שימוש, בכל המקרים מכינים תחילה את חלל השתל ולאחר מכן מניחים את השתל או מתחת לשריר החזה או מתחת לרקמת השד, על שריר החזה..

ניתוח קוסמטי במבט חטוף: בחירת השתלים

סקירה כללית של ניתוחים קוסמטיים אישה החובשת מחשוף עליון נראית טבעית

אם יש רצון להגדלת חזה, הבחירה של השתל הנכון היא קריטית. החומר כאן הוא בדרך כלל ג’ל סיליקון מלוכד. ניתן לצפות לשד טבעי ומושך חזותית לאחר הניתוח.

גם שתלי חזה קלים, מה שנקרא B-Lite®, משמשים יותר ויותר. אלה הם עד 30% קלים יותר משתלי סיליקון רגילים. שתלי B-Lite® מאפשרים חופש עיצוב גדול יותר להגדלת חזה, הלחץ על רקמת השד נמוך משמעותית בהשוואה לשתלים קונבנציונאליים, וחולים מדווחים על פחות תלונות לאחר הניתוח..

בחירת השתל הנכון נעשית בהתייעצות עם המטופל. מעל הכל, צללית הגוף נלקחת בחשבון. כי המטרה היא תמיד הגדלת חזה טבעית שמתאימה לגוף. בעזרת סימולציות תלת מימד ניתן לבדוק דיגיטלית צורות וגדלים שונים של השתלים על מנת לקבל תובנה לגבי התוצאה הרצויה לפני הניתוח.

לנשים שנרתעות מהרעיון של גוף זר ניתן להציע גם הגדלת חזה ללא שתלים. זה נעשה עם שומן אוטולוגי, המשמש ריפוד לאחר העיבוד. זה מאפשר לבצע הגדלת חזה מתונה – ללא כל חתך.

ההליך הכירורגי במבט חטוף

ניתוח קוסמטי במבט חטוף הגדלת חזה עוברת את ההליך הכירורגי

לאחר שבחירת השתל נעשתה וההתאם לניתוח, יש לבצע בדיקות מסוימות תחילה. אלה צריכים למשל לשלול גושים בשד. אם נקבע אז תור לניתוח, יש להימנע מניקוטין, מדללי דם ותכשירי הורמונים מראש. כנ”ל לגבי תקופת המעקב.

סקירה כללית של ניתוחים קוסמטיים: פעולה זו מפחיתה את הסיכון לסיבוכים בשלב ההחלמה.

מדריך קניית הגדלת חזה מצפה לתוצאות להפחתת הכאבים

לצורך הגדלת החזה עצמו מבצעים חתך ומכינים חלל שתל. לאחר מכן מוחדר השתל, בדרך כלל מתחת לשריר החזה. צינורות ניקוז מחוברים לפני סגירת הפצע בתפר. אלה משמשים לניקוז נוזלי הפצע ודם על מנת להימנע מעומס ברקמה ולקידום תהליך ההחלמה. מנתח פלסטי ואסתטי מאוד בתחום הגדלת חזה הוא למשל ד”ר. ראב ממינכן. הוא בעל מומחיות נרחבת, ביצע אינספור הגדלות חזה והוא מומחה בשימוש בשתלים הקלים החדשניים של B-Lite®.

לאחר הגדלת חזה – למה לצפות

הגדלת חזה מסתכנת בחסרונות הימנע מסיבוכים

הכאב תקין מיד לאחר הניתוח. אלה יכולים להימשך מספר ימים וניתן לטפל בהם בעזרת משככי כאבים נפוצים. חבורות ונפיחות הן גם תקינות, אך הן יחלפו תוך מספר ימים. כבר שבועיים לאחר הניתוח הקוסמטי אתה יכול לעבוד שוב באופן מלא, לאחר כ -6 שבועות אתה יכול גם לעשות ספורט שוב.

לאחר הניתוח – עובדות במבט חטוף

– חזייה מיוחדת למשך 6 שבועות

– אין מאמץ גופני במשך 6-8 שבועות

– אין אור שמש ישיר בשנה הראשונה

– משך תהליך ההחלמה כ- 2 חודשים

– חזיות טופס עם חוט אפשריות באופן ספורדי לאחר 6-8 שבועות

– התוצאה הסופית לאחר כ- 4-6 חודשים

סקירה כללית של ניתוחים קוסמטיים: סיכונים להגדלת חזה

סקירה כללית של ניתוח קוסמטי הגדלת חזה עצות שומן אוטולוגיות אישה שמלה אדומה מחשוף יפה

כמו בכל ניתוח, לא ניתן לשלול סיכונים וסיבוכים. למרות האכפתיות הגדולה ביותר, לא ניתן להבטיח חופש מהסיכון. לכן הרופא יודיע לך בהתאם לפני הניתוח ויקבל את ההסכמה המתאימה לביצוע הניתוח הפלסטי.

סיכונים וסיבוכים אפשריים בקצרה

– דימום משני, נפיחות, זיהומים

– פקקת ותסחיף

– רגישות לקויה, במיוחד סביב הפטמה

– חוסר יכולת להניק

– לעיתים רחוקות – אלרגיה לשתל

ההליך האלטרנטיבי: הגדלת חזה עם שומן אוטולוגי

סקירה כללית של ניתוחים קוסמטיים הבנת מנתח הגדלת חזה בחר טיפים

אם יש רצון להגדלה ללא שתלים, שומן אוטולוגי יכול להיות האלטרנטיבה. כאן, השומן של הגוף מוסר מאזורים מסוימים בגוף כגון הירכיים, הקיבה והישבן ומעובד. על ידי טיהור דם ותחליב אחיד נוצר חומר להזרקה להגדלת חזה. בתחילה, בשל אובדן הניתן לחישוב עקב התדרדרות, מוזרק מעט יותר נפח מהרצוי בסופו של דבר.

גישה זו מתאימה במיוחד להגדלת חזה מתונה. אין צורך ללבוש חזייה מיוחדת, תחבושת לחץ קל מספיקה לתיקון.

שומן שתל או אוטולוגי – ההבדלים במבט חטוף

לִשְׁתוֹל

זמן הפעלה: כ- 1.5 שעות

שהייה באשפוז: לילה אחד

הרדמה: הרדמה כללית

טיפול המשך: חזייה מיוחדת למשך 6 שבועות

יכולת חברתית: מיד

ספורט: לאחר 6-8 שבועות

צלקות: כן (קפלי חזה, ארולה, בית השחי)

שומן אוטולוגי

משך הפעולה: כ 2-3 שעות

שהות אשפוז: 1-2 ימים

הרדמה: הרדמה כללית

טיפול המשך: 4 שבועות

יכולת להתרועע: לאחר כשבועיים

ספורט: לאחר 6-8 שבועות

צלקות: לא.

סקירה כללית של ניתוחים קוסמטיים הימנע מסיבוכים והפחת סיכון