מסכת גברים מ- devon star wars מסכת דארת ויידר יוקרתית

כל מעריצי השעונים ומלחמת הכוכבים נזהרים מכיוון שאנו מציגים בפניכם מוצר שירצה את שתי קבוצות האנשים באופן שווה. האם אתה כבר תוהה מה עיצוב השעונים הזה מזכיר לך? ובכן, היא קיבלה השראה מסרטי מלחמת הכוכבים ודארט ויידר בפרט. מבטאים קטנים רבים מזכירים את מראה הנבל. הדיור של שעון גברים של דבון מחקה באופן חלקי את הקסדה, בעוד שהצמיד עשוי מאותו חומר כמו הכפפות שלו. מעמד פרקטי, לעומת זאת, מעתיק את לוחמי TIE מהסרט בצורתו ובעיצובו.

שעון גברים של דבון – המארז

שעון גברים מ- devon black design inspiration star wars

אל תתנו לעיצוב הזה להטעות אתכם לחשוב ששעון הגברים של דבון הוא רק מודל לחובבי הסרט המצליח. לעומת זאת! הוא מציע פונקציות ופרטים מעולים שהופכים אותך לחבר היומיום המושלם. השעון מורכב מ -350 חלקים, כולל ארבע חגורות זמן. אלה נמצאים שם כדי להודיע ​​על השעה. זכוכית שעון הגברים מדבון אינה רק עמידה בפני שריטות, אלא גם מיועדת להיות חסינת כדורים ויש גם ארבעה מנועי מיקרו-סטפר מתחת למארז..

שעון גברים Devon – ארבע חגורות זמן

חליפת גברים מתנה בעיצוב מודרני חמוד עם חפתים לחתונה

שעון הגברים מדבון, הממוקם בלוס אנג’לס, זמין תמורת 28,500 דולר, שאוהד מלחמת הכוכבים האמיתי בהחלט היה רוצה להוציא כדי להשיג דגם של המהדורה המוגבלת הזו עם 500 יחידות בלבד. בעת רכישת השעון, תקבלו גם את חפתי ה- TIE בצורת לוחם להשלמת והשלמת המראה הרשמי של המשרד. תמונות נוספות המציגות בפירוט את שעון הגברים של דבון, כמו גם סרטון, ניתן למצוא להלן.

עיצוב שעון שחור

שעון גברים Devon מקרה זכוכית עמיד בפני שריטות

צמיד שעון גברים שחור

שעון גברים devon צמיד בד מוגבל חומר כפפות

שעון עומד במראה לוחם TIE

שעון גברים מ- devon tie kaempfer שעון יד

דגם של דבון.