חג המולד וערב השנה החדשה בחו

חג המולד וראש השנה כמובן מושלמים לבלות את החופשה הרחק מארבעת הקירות שלכם. בנוסף, ימי גישור נפלאים לעבודה. כך שתוכלו לבלות שבועיים של חופשות נפלאות באחת המדינות היפות בעולם – אך למרבה הצער יש כאלה רבות. אבל 6 + 1 המקומות האלה פשוט מושלמים מספיק כדי לבלות את הימים סביב חג המולד וערב השנה החדשה. ואז יש את המסורות הלאומיות הטיפוסיות לחג המולד וראש השנה ואתה מקבל הרבה רשמים חדשים.

יפה ויקר: חג המולד וערב השנה החדשה באיסלנד

חוגגים את חג המולד וראש השנה בצורה שונה. בקר באיסלנד וקח שם חופשה

חג המולד או ראש השנה באי לא יהיה כיף זול, אבל יהיו ימים נפלאים שפשוט לא תשכחו. יש את הקרן המתפוררת הנוחתת על השולחן בחג המולד “קאסט סקאטה” והמטען האיסלנדי הקלאסי לאופבראוד. 13 “סנטה קלאוסים”, שבעבר שיחקו הרבה בדיחות, אבל גם חילקו את המתנות, אחראים למתנות. סילבסטר בעיר רייקיאוויק היא כמובן הקלאסיקה, אך ישנם גם אזורים יפים אחרים שבהם אפשר באופן מסורתי לתת לשנה האחרונה לעבור עם מדורה. את הימים סביב חג המולד וערב השנה החדשה אפשר ליהנות בצורה אופטימלית בבית נופש באיסלנד, כך שתוכלו לחגוג את חג המולד הקטן שלכם..

חג המולד וראש השנה עם הבדל: סין

חגיגות חג המולד ושנה החדשה בסין צילום של הונג קונג בלילה

כמו במדינות רבות באסיה, חג המולד אינו נחגג באופן מסורתי בסין. אבל בהחלט יש הרבה “דברים לחג המולד” כי זה מסחר כל כך נחמד וקיטשי. כך שההתכנסות נהנית בעיקר, כאשר מסיבת חג המולד כזו או אחרת נחגגת. הונג קונג, לעומת זאת, קצת יותר מסורתית, שבה חג המולד הוא גם חג ציבורי. כביקור, הבלט של הונג קונג עם הופעתו של מפצח האגוזים הוא חלק לא פחות מחג המולד כמו ההופעות המוזיקליות. ערב השנה החדשה בסין נחוג באופן מסורתי בשקט רב, גם אם ה -1 בינואר הוא חג ציבורי, באופן מסורתי הסינים חוגגים את השנה החדשה בסוף ינואר.

זהירות: בסין ישנם אתרים רבים כמו גם פייסבוק & חברה נעולה. אם אתה רוצה ליהנות מאינטרנט חינם בחופשה, VPN יכול לעזור, כך הקלאסי ניתן להשתמש שוב בערוצי מדיה חברתית.

חם וחולי: הקריביים

חג המולד וערב השנה החדשה בחו

בילוי חג המולד על החוף אולי לא מתאים לכולם, אבל כדאי לחוות אותו. אתה יכול לבחור מהקלאסיקה של קובה, ג’מייקה, הרפובליקה הדומיניקנית ופוארטו ריקו, שעליהן מוצבים פסלים גדולים מהחיים של שלושת המלכים, לצד איים קטנים רבים יותר. לא משנה באיזה מהאיים הגדולים או הקטנים תבחר לחג המולד וראש השנה, הטמפרטורות יהיו בין 25-30 מעלות צלזיוס. החופים יפים כמובן, אך גם המסורות השונות, רחוקות מהקור והשלג, יכולות לייפות את חג המולד וערב השנה החדשה בצורה מיוחדת.

עם הרבה שלג ואווירה: אוסטריה

חוגגים את חג המולד וראש השנה בחו

לא משנה אם אתם מבלים את הזמן סביב חג המולד וראש השנה בוינה או מעדיפים לחגוג בבקתה – אוסטריה תמיד שווה ביקור בחורף. בנוסף למגוון סוגי החורף הנהדרים (סקי, נעלי שלג, סנובורד וכו ‘), האוסטרים מציעים מסורת רבה ל”זמן השקט “ובעיקר מטעמים קולינריים. מרק אטריות, קרפיון, אווז או בקר מבושל, אותם מגישים אוסטרים תלוי באזור, כמו מנות מסורתיות ותוכלו לצפות לקינוחים. נופשים רבים אוהבים לחגוג את ראש השנה באוסטריה בהרים, בבקתה ורצוי עם חברים ובני משפחה.

חג המולד ושנה החדשה בוהמית: צ’כיה

בילוי חג המולד בצ'כיה טיפים לתיירים המבקרים במוזיאונים בבירה

צ’כיה ידועה לא רק במסורת הבוהמיינית שלה בחג המולד, אלא שבחג המולד המסורת הישנה יפה עוד יותר. עוגיות תוצרת בית ומוסיקה מסורתית בהופעות וחגיגות ציבוריות הן כמובן חובה. שלא לשכוח את שווקי חג המולד הנפלאים שפשוט צריך לבקר בהם. בערב ראש השנה, נמל השיחה הראשון הוא כמובן הרי העפרות, שהם ביתם של נופשים רבים בחורף. אבל גם בערים יש לפעמים יותר ולפעמים פחות חגיגות מסורתיות עם ריקודים, אוכל ואירועים מיוחדים.

חגגו את ראש השנה קודם לכן: אוסטרליה

חוגגים את ראש השנה באוסטרליה מתכננים חופשת חורף עם חברים

אוסטרליה חוגגת את השנה החדשה 10 שעות לפני גרמניה – רק ניו זילנד (12-12.75 שעות) וסמואה (13 שעות) חוגגות את ראש השנה עוד קודם לכן. כך שתוכלו לחגוג את השנה החדשה בחמימות חמימה +30 מעלות צלזיוס וכמובן גם לחגוג חג מולד מיוחד – ללא שלג. בחורף (אצלנו בחודשי הקיץ) יורד שלג כמה פתיתים, אבל אפשר לבלות על החוף במכנסיים קצרים. ערב ראש השנה באוסטרליה (למעט בערים הגדולות) צריך להסתדר בלי זיקוקים, אבל יש קונצרטים בחינם ואירועים ייחודיים אחרים בערב ראש השנה החם..

אי שם בשום מקום: סנט הלנה (אי)

תוכלו לבלות את חג המולד וערב השנה החדשה באי סנט הלנה ולשכור וילה עם חברים

נפוליאון וסנט הלנה צריכים להיות מוכרים לכולם. אמנם, חגיגת חג המולד וערב השנה החדשה על האי עם 4,500 תושביו עשויה להיות אתגר גדול עבור זה או אחר. לאי אין אטרקציות של ממש ואינו גדול במיוחד, אך הוא יקר. אבל אם אתה תמיד רוצה לחגוג חג מולד מהודר וערב ראש השנה המיוחד, כדאי לחסוך בטיול לסנט הלנה – אגב, הוא נגיש גם במטוס מאז 2017.