כאשר מזג האוויר מתחמם מעל קו המשווה, סקי בקיץ עדיין אפשרי בפסגות הגבוהות באירופה. באזורי סקי מסוימים, עונת החורף בעיצומה מיוני עד אוקטובר. אז אם אתם יותר מסתם טיפוס הרים סקי רגיל שצריך להתרגל אליו בחודשי הקיץ או אולי כל השנה, אתם כבר לא צריכים לתהות לאן ללכת על סקי הקיץ שלכם. במקום זאת, גלה את מבחר המסלולים המגניבים ביותר לחופשה שלך בהרי האלפים.

סקי בקיץ אוסטריה Hintertux

סקי בקיץ האוסטרים האלפים הינטרטקס אזור טוב יותר

Hintertux הוא אחד מהקרחונים הבודדים שנותרו הפתוחים לספורט חורף 365 ימים בשנה. עד 20 ק”מ של מדרונות פתוחים לסקי בקיץ וניתן להגיע אליהם באמצעות 10 מעליות. זה כולל את אוטובוס הקרחון 3, שיכול להסיע מעל 3000 גולשים לשעה. Hintertux מציע מבחר טוב של מדרונות לכל דרגות הקושי, אך ידוע בזכות השטח התלול והמאתגר שלו. יתכן שאתה גם תוהה האם אתה זקוק לציוד מיוחד בשל הבדלי טמפרטורה אפשריים בתקופה זו של השנה. מכאן שמומלץ לבחון את הבחירה שלך מעילי סקי לגברים ולהצטייד בנשים בבגדי הספורט המתאימים לתנאי מזג אוויר אלה.

גולש על מעלית כיסאות בנוף זרמאט, שוויץ

יתר על כן, אוהדי הסגנון החופשי יכולים לבחור בין חמישה מסלולים בעלי רמות קושי שונות ב- Betterpark Hintertux. אזור סקי זה פתוח מאפריל עד תחילת יוני במהלך חופשת הקיץ. ואז זה מתחיל מחדש באמצע ספטמבר. טוקסר ספורטבוס הוא חיבור אוטובוסים חינם המוביל אורחים מ- Vorderlanersbach, Lanersbach, Juns או Madseit לתחתית הקרחון כל השנה..

האלפים האוסטרים – קפרון

אזור הסקי קאפרון מוקף בהרים סקי בקיץ

בקרחון קיצשטיינהורן שמעל קפרון יש אזור סקי גדול כמעט כל השנה עם מדרונות מגוונים ופארק שטח. גולשים מתקדמים ירגישו כאן במיוחד בבית. יחד עם זאת, לאחר כמה ריצות, תוכלו להירגע במחנה הקרח, שפתוח מינואר עד אפריל. יש בו איגלו, בר קרח ומרפסת שמש עם כסאות נוח. אז זה יכול להיות המקום המושלם להירגע ולהאזין למוזיקה במהלך שהותכם. מבקרים שאינם גולשים יכולים לבצע טיולים פנורמיים מודרכים מעל הקרחון ללא תשלום.

סקי בקיץ – דכשטיין

מעלית סקי ודכשטיין אוסטריה ושמש

בקרחון דאכשטיין מעל רמאו אם דכשטיין יש מדרונות שטוחים ופונים צפונה לשלג צפוי. עם זאת, טווח הסקי האלפיני בדכשטיין בחודשי הקיץ תלוי במידה רבה במזג האוויר ותנאי השלג. דכשטיין הוא מרכז האימונים הבינלאומי לגולשים, ספורטאים וספורטאים משולבים נורדיים. בקיץ, יש צורך בהזמנות לגונדולה וניתן לבצע אותן בקלות בטלפון. מסלול השמיים של דאכשטיין וארמון הקרח דכשטיין זמינים עבור אנשים שאינם גולשים. עם זאת, גשר התלייה והמדרגות לשום מקום הם יותר עבור הנועזים ביותר. אוכל ומשקאות מוגשים במסעדת Glacier ישירות בתחנת ההרים של Dachstein Gletscherbahn.

Les Deux Alpes בצרפת

לוגו שלט דה דה אלפ בשלג עם הרים ברקע

Les 2 Alpes הוא אחד הקרחונים הגדולים באירופה ומציע גישה לסקי בקיץ בגובה שבין 3200 ל 3600 מטר. קרחון מונט דה לנס פתוח מסוף יוני עד סוף אוגוסט. רכבל, גונדולה, מעליות כיסאות וגרירות לשילוב של 17 מעליות סקי מעבירות גולשים לקרחון המוכן עם תשעה מדרונות כחולים, מדרון ירוק אחד ושני מדרונות אדומים. פארק השלג ב- Les 2 Alpes יכול להתעדכן בקרחון סאס-פי עם סלופסטייל ואזור קריר, חצי צינור ופארק קל המתאים למתחילים. המדרונות והמעליות פתוחים מדי יום בין השעות 7:00 עד 12:30, בעוד קייטנות סקי מתקיימות לאורך כל הקיץ.

טיגנס בצרפת

סנובורד וגולש במורד ההר במסלול האדום בקיץ

לקרחון גראנדה מוטה שטח שונה – מדרונות כחולים, אדומים ושחורים. אתה יכול להגיע לאלה עם מעליות כסאות ומשיכות גרירה. אזור הסקי הקיץ פתוח מסוף יוני עד תחילת אוגוסט ומציע 20 ק”מ של מדרונות, כמו גם שטח חופשי, סקי קרוס קאנטרי ומסעדה עם נוף. לוקח פחות מעשר דקות לקחת את הרכבל התת קרקעי מטיינגס לבסיס הקרחון. עם זאת, הגישה לקרחון נסגרת בשעה 13:00. אבל זה הזמן המושלם לקחת את המגלשיים שלך לרמפות המים על האגם.

צרמט בשוויץ

פריסטיילר בצרמט שוויץ עם נוף לעבר קרן

Zermatt פתוח גם כל השנה ומציע 21 ק”מ של סקי קיץ על קרחון תיאודול, מבצע הסקי הקיץ הגבוה והגדול ביותר באירופה. בנוסף למסלולים עם שלג מובטח, Freestyle Snowpark Zermatt מציע את אחד הנופים הטובים ביותר של ההר האגדי הזה – המטרהורן. המבקרים ב- Zermatt יכולים ליהנות ממגוון אפשרויות ללימודי קיץ לסקי, עם הרבה דוגמאות של צורה טובה לחלוק את המדרונות עם צוותי סקי באימונים. סקי קיץ בצרמט אפשרי עד הצהריים. מומלץ לגולשים לעלות על ההר בתחילת הקיץ לתנאים הטובים ביותר האפשריים.

Saas Fee בשוויץ

saas fee בשוויץ בר הקרח גולשים הרים גבוהים עם שלג

קרחון אללין מציע סקי קיץ וסתיו מאמצע יולי עד סוף אוקטובר. המעליות פועלות בין השעות 12: 00-15: 00, בהתאם לזמן השנה, אך לוקח שעה להגיע לקרחון. אז קום מוקדם כדי להימנע מהבוץ. אזור הסקי השוויצרי באורך 20 קילומטרים, המוקף כיום בקרחון צרמט, מתאים היטב לגולשים מתקדמים והוא פופולרי במיוחד בקרב סטיילסטים וצוותי מרוצים. בפארק השלג יש חצי צינור, בועט, מסילות, קופסאות ומעברים בכל הצורות והגדלים לכל רמות הקושי. קח הפסקה באזור המנוחה עם מוסיקה וספות. לקרחון יש גם מסעדה וטרסת שמש בה מוגשות ארוחת צהריים ובירה.