מגפת הקוביד -19 מביאה מגבלות רבות. איננו יכולים עוד לבלות את זמננו הפנוי כפי שנהגנו. טיולים אפשריים רק במידה מוגבלת, שלא לדבר על טיולים. אבל משפחות עם ילדים או קשישים במשק הבית בפרט מעדיפות לשחק בבטחה, ללא קשר לתקנות הממשלה, ולהקטין או להימנע לחלוטין מהתכנסויות גדולות של אנשים. למרבה המזל, העולם הדיגיטלי מציע כעת אפשרויות רבות לטייל באמצעות האינטרנט. ולא רק ילדים יכולים ללמוד הרבה. גם מבוגרים נהנים לנסוע באופן וירטואלי. ריכזנו לכם רשימה של טיולים אפשריים שבעזרתם תוכלו לצאת לטיול וירטואלי בכל עת מבלי לצאת מהסלון שלכם. טיילו באירופה, לאמריקה ואפילו לחלל או לעומק האוקיינוסים עם האתרים החינמיים הבאים.

טיול וירטואלי כחלופה במהלך מגיפת הקורונה

טיול וירטואלי עם Google Earth

טיול וירטואלי עם Google Earth - חקור את העולם, בקר בערים והתפעל ממראות

כמעט אף אחד לא יודע גוגל כדור הארץ לֹא. כולם בהחלט טיילו בעולם עם הכלי הזה והסתכלו על מדינות ומראות רחוקים. שם אתה לא רק מקבל סקירה נהדרת ממעוף הציפור, אלא שאתה יכול להתקרב לרחובות ולהסתכל על ערים דרך Google StreetView או אפילו הסהרה, ההרים, החופים ועוד. בנוסף לכך, מוצגות גם תמונות אמיתיות שיהפכו את הטיול הווירטואלי שלך למעניין עוד יותר. אז כדאי להתקין תוכנית זו פעם אחת אם עדיין לא עשית זאת. חלופה טובה שלכל אחד עם אנדרואיד כנראה כבר יש בטלפון היא מפות Google.

בקר במוזיאונים באופן וירטואלי

צא לטיול וירטואלי לפריז ללובר ולמונה ליזה

מוזיאונים רבים מציעים סיורים וירטואליים באתרי האינטרנט שלהם, בהם ניתן לצפות בציורים, פסלים ומוצגים אחרים, לא רק בגרמניה, אלא בכל רחבי העולם. כך ששום דבר לא מפריע לדחף התרבותי שלך, כי אתה יכול לצאת למסע וירטואלי. לדוגמה, תוכלו לבקר במוזיאון הלובר (זה יחסוך לכם את שעות התור) ולהציג לילדים את המונה ליזה המפורסמת בעולם או את האמנות היפנית ממוזיאון האמנות בטוקיו פוג’י..

טיול וירטואלי לניו יורק למוזיאון גוגנהיים

אתה יכול גם לבקר במוזיאון גוגנהיים בניו יורק או במוזיאון הרייקס באמסטרדם. האם אתה מעדיף להישאר בגרמניה? מה לגבי מוזיאון פרגמון בברלין או מוזיאון הדויטשס במינכן? רבים מהסיורים ניתנים על ידי Google Arts & תרבות ניתנת.

טיול וירטואלי למפעלים ולפארקי שעשועים

טיול וירטואלי מרגש לילדים למפעל של M&M או ללונה פארק

ילדים צעירים יותר אינם מעוניינים במיוחד במוזיאונים מסוג זה. אולם למרבה המזל, ישנן הזדמנויות למסע וירטואלי שיכול גם למשוך את תשומת ליבך. המשמעות היא, למשל, סיורים במפעל שבו מ ‘הטעים&M עשויים (באנגלית) או נסטלה. תכננתם טיול ללגו לנד או דיסנילנד, אבל נאלצתם לדחות אותו בגלל המגיפה? פשוט צא לטיול וירטואלי כדי לקבל מושג מסוים למה לצפות שם!

טיול וירטואלי דרך גני חיות ופארקי בעלי חיים

בקר בגן החיות ובפארק בעלי חיים עם מצלמות חיות למרות הנעילה או במזג אוויר גרוע

אם יש משהו שמרתק ילדים במיוחד, אז מדובר בבעלי חיים – וזה חל לא רק על המקומיים, אלא במיוחד על דברים אקזוטיים שלא רואים כל יום. טיול בגן חיות עשוי להיות הרבה יותר מעניין וכיפי בחיים האמיתיים, אך בעתות מגפה או פשוט כאשר מזג האוויר אינו משתף פעולה, טיול וירטואלי יכול להוות אלטרנטיבה טובה. בגני חיות רבים יש מצלמות רשת המאפשרות לך לצפות בבעלי החיים חיים.

טיול וירטואלי לאקווריום - צפו בבעלי חיים ימיים ב- Seaworld

אתה יכול אפילו לראות בעלי חיים ימיים על ידי בחירת אקווריום עם תכונה זו. Seaworld באורלנדו היא אחת מהן. גן החיות בציריך מציע גם מצלמות חיות, וכך גם גן החיות באדינבורו. או בדוק את דובי הקוטב בגן החיות של אלסקה! מה דעתכם על ספארי באפריקה או טיול בפארק הלאומי קרוגר?

טיול וירטואלי וראה אתרים

החומה הסינית ואתרים נוספים לטיולים וירטואליים

כאן אתה באמת מפונק לבחירה ואלפי אפשרויות לבחירה. הקולוסיאום ברומא, פסל החירות בניו יורק, החומה הסינית, הכיכר האדומה במוסקבה או סנט פטרסבורג, מגדל אייפל, פירמידות גיזה, אי הפסחא ו, ו … וניתן אפילו לבקר ניו יורק עם מסוק וירטואלי. Google Earth מציעה שוב הזדמנות טובה לטיולים עירוניים וירטואליים. אתה יכול גם למצוא אתרים אחרים עם מצלמות אינטרנט או סרטוני 360 מעלות באינטרנט. אתה יכול למצוא כמה מהם ברשימת רעיונות הטיול הווירטואלי להלן.

מבט אל היופי של האוקיינוסים והים הוא תענוג?

צלילה וירטואלית באמצע אלמוגים ודגים ותיהנו ממנה

רבים חולמים לצלול, אך לא לכולם יש את ההזדמנות לעשות זאת, בין אם מסיבות כלכליות או מחשש להעז במעמקי האוקיינוסים. למרבה המזל, במאה ה -21, זה לא אומר שאתה צריך להסתדר בלעדיו לגמרי. כי עם סרטוני 360 מעלות אתה מקבל הצצה קטנה, מה שאולי יעניק לך את הטלטול האחרון כך שלבסוף תעז לעשות את הצעד אחרי המגיפה הארוכה.

צלילה עם מדוזות באוקיינוס ​​בעזרת סרטונים

עד אז תוכלו לצאת למסע וירטואלי ולשחות עם כלבי ים או אינספור מדוזות, לצפות בכריש או פשוט להתפעל מהצבעים והצורות היפות של שוניות האלמוגים. הסרטונים הבאים מספקים גם מידע מעניין על המין באנגלית, כך שתוכל לא רק לטייל וירטואלית, אלא גם ללמוד משהו חדש.

היקום וכוכבי הלכת

צא למסע וירטואלי לחלל עם ילדים ובקר את הירח וכוכבי הלכת

מסעות מציאות מדומה מסוג מיוחד הם אלה לחלל, פשוט כי מלבד תמונות, זו הדרך היחידה עבורנו להסתכל על מרחב האינסוף של היקום. אם אתם מחפשים משהו לילדים לעשות בו הם יכולים ללמוד משהו ואשר יטיל כישוף כמעט על כל ילד, הסבירו להם אותם באמצעות סיורים וירטואליים בכל כוכבי הלכת שלנו, הירחים, מערכת השמש שלנו וספרו להם כמה דברים מעניינים עובדות על נחיתת הירח הראשונה.

התחל את המסע הווירטואלי ליקום עם סרטון של שיגור רקטות אמיתי. האסטרונאוט הגרמני ריינהולד אוולד מציע ספארי חלל נהדר עם מידע מעניין. יש קישור לסרטון 360 מעלות למטה. בעזרת Google Earth תוכלו גם לחקור את החלל ואפילו כמה כוכבי לכת כמו גם את הירח ותופעות מעניינות אחרות.

נוסעים כמעט לירח עם נוף של כדור הארץ

כמה פלנטריומים מציעים את האפשרות לברר פרטים נוספים על כוכבי הכוכבים ברשת. תוכלו לגלות היכן נמצאת קבוצת הכוכבים. BBC שוב ממחיש את המרחקים מכדור הארץ שלנו לכוכבי הלכת האחרים, השמש, לוויינים שונים ומטאוריטים ידועים במיוחד לילדים. כמה עצומה מערכת השמש שלנו!

עוד רעיונות לטיול וירטואלי

טיול וירטואלי להר האוורסט, ההר הגבוה ביותר בעולם

מצנחי רחיפה מרתק אותך, אבל האם אתה מפחד מגבהים? נסה זאת מצנחי רחיפה על נוף מושלג ברוסיה וליהנות מהיופי הייחודי של ההרים.

מצאו הרבה ילדים חרקים מעניין מאוד. המוזיאון להיסטוריה של הטבע מציע הזדמנות לצלם תמונות מהמגוונות ביותר התקרב לבאגים והסתכל עליהם מקרוב – מהנוחות של הספה או השולחן שלך בנסיעות וירטואליות.

ההר הגבוה ביותר בעולם, כך אוורסט, טיפוס הוא רעיון בלתי אפשרי עבור רוב האנשים. אכן, אתגר זה מגיע עם הרבה הכנות. אפילו מטפסי הרים מקצועיים נמצאים בסיכון במסע הזה. במקום זאת, לך על אחד טיול וירטואלי להימלאיה, חקור את המסלול מול אח חמה במקום בקור המקפיא. ישנן גם אפליקציות עם מפות תלת מימד של הרי האלפים כמו אלה מ מפות מציאות תלת מימדיות, בעזרתו תוכלו ליהנות מההרים האירופיים היפים שלנו.

טיול וירטואלי ברחבי העולם

בקר בהאנג סון דונג בווייטנאם בזכות הסיור הווירטואלי של נשיונל ג'יאוגרפיק

ה המערה הגדולה בעולם Hang Son Doong ממוקם בווייטנאם וליתר דיוק בפארק הלאומי פונג נה-קה באנג. אתה יכול לצפות בתופעת הטבע הייחודית הזו מהנוחות של המחשב או הסמארטפון שלך באמצעות סיור תלת מימד של נשיונל ג’יאוגרפיק השתמש בו לטיול וירטואלי. תמונות וצלילים באיכות גבוהה כמו גל הנהר וציוץ ציפורים יכניסו אותך לקדחת הג’ונגל.

טיול וירטואלי - בקר בברלין ובבניין הרייכסטאג ובמגדל הטלוויזיה

בא לכם טיול וירטואלי בברלין? כמעט באמצעות ה בניין הרייכסטאג וה קנצלריות פדרלית אתה יכול גם לטייל בעזרת סיור תלת מימד שאתה למצוא כאן פחית. אגב, תוכלו ליהנות גם מהנוף הנהדר של ברלין. או מה עם זה מגדל הטלוויזיה של ברלין?

צפה באור הצפוני באמצעות מצלמת רשת או עם סרטוני 360 מעלות

עם קצת מזל תוכלו לצפות באורות הצפון המרשימים באמצעות מצלמת רשת חיה. המצלמה נמצאת צ’רצ’יל בקנדה. אבל אם מזג האוויר או העונה אינם משתפים פעולה, אתה יכול גם פשוט ליהנות מהמראה היפה באמצעות הקלטת וידאו של 360 מעלות. אתה יכול למצוא סרטונים כאלה בין היתר באתר אורות מעל לפלנד. שם תוכלו לא רק לראות את האורות הצפוניים, אלא גם לצאת לסיבוב מזחלות וירטואלי קצר עם איילים או לבקר במלון הקרח היפהפה. תסתכל, כי אז אתה יכול לצאת לטיול וירטואלי לשבדיה.

מסע וירטואלי מהסלון - רעיונות מעולים לילדים ולמבוגרים