משחקים על החוף ילדים-רעיונות-כיף-חופשה

נחמד ומרגיע ככל שהזמן על החוף עשוי להיות, שכיבה לילדים יכולה להיות די משעממת עם הזמן. וכאשר הקטנטנים דורשים את תשומת ליבכם, כדאי להמציא כמה רעיונות עבורם משחקים על החוף להיות מוכן. אבל איזה סוג של משחקים אפשר לשחק על החוף? ברצוננו לחשוף זאת בפניכם במאמר זה.

שחקו על החוף ללא ציוד מיוחד

משחקים-חוף-מים-דלי-מילוי-בניין-צעצועי פלסטיק

אתה אפילו לא צריך להחזיק ציוד מיוחד או שיהיה לך בהישג יד למשחקי חוף מהנים. פשוט תשתמש בדברים שבדרך כלל אתה איתך בכל מקרה. אתים ודליים, אך גם כדור, מושלמים למגוון משחקי חוף. אבל עכשיו אנחנו מגיעים לרשימת משחקי החוף שלנו, שתגיד לכם אילו משחקים אפשר לשחק על החוף ויהפכו את חופשת ילדיכם לחוויה בלתי נשכחת ומהנה..

משחקים על החוף כתחרות בין הילדים

משחקים-חופים-חופרים-חופרים-חול-הורים

רעיון מצוין למשחקי חוף שייתן לכם את המנוחה המושלמת כהורים הוא לארגן תחרות בין הילדים שבהם צריך לקבור את אמא ואבא. קבורה היא גם קלאסיקה! מי שמסיים ראשון זוכה בפרס קטן או רק בשמחת הזכייה.

חצים על החוף

משחקים-חוף-חצים-צדפים-נקודות-אמא-אבא-ילד

למשחקי חוף עם ילדים, תוכלו לנסות את הרעיון הזה. מובטח שזה יתקבל היטב. ציירו שלושה עיגולים בחול כמו מטרה וקבעו איזה עיגול שווה כמה נקודות. ממרחק מסוים, הילדים ואז זורקים את צדפים לתוך המעגלים ומוסיפים את הנקודות שלהם. כדי שיהיה הוגן, הילדים הגדולים רחוקים יותר מהקטנים.

שחקו עם מטעני עומק

משחקים-חוף-זריקת-מים-פצצות-בלונים צבעוניים

אם יש לכם אפשרות להשיג פריטים נוספים למשחקי החוף, הביאו אתכם בלונים. אתה יכול לקנות אלה לפני שאתה יוצא לחופשה ולקחת אותם איתך. ממלאים בלון במים ועומדים בעיגול. כל שחקן זורק את הבלון למשחק הבא. בכך אסור להתפוצץ. אם הוא עשה סיבוב, קוטר העיגול מוגדל.

לצוד את הקוף

משחקים על החוף כדור מתנפח זורק צבעים צבעוניים

יש הרבה משחקי חוף לכל המשפחה. ציד קופים הוא אחד מהם. שחקן אחד מחזיק בכדור או בחפץ אחר והאחרים מנסים לקחת אותו ממנו. חייבת להיות הרבה ריצה! מי שמצליח לגנוב את הפריט נמצא ליד הקוף.

משחק כדור

משחקים על החוף-זרוק-כדור-משחק-רעיון-משפחות-טיול-ים

דוגמה דומה, רק עם פחות מירוצים, היא משחק הכדור המהנה הזה. כולם יוצרים מעגל למעט אחד שעומד באמצע. כעת האנשים במעגל זורקים כדור אחד על השני בזמן שהשחקן באמצע מנסה לתפוס אותו. אם הוא מצליח, הוא מחליף את עמדתו עם השחקן שאיבד את הכדור. את הרעיון הזה למשחקי חוף אפשר לעשות גם במים.

ממלאים את הדלי

משחקים-חוף-דלי-חפירה-בניית-טירת חול

ככל שהילדים מתאמנים יותר, משחקי החוף בדרך כלל מהנים יותר עבורם. בשביל זה כולם מקבלים דלי, שאמור להיות באותו גודל. המטרה היא למלא אותו במים מהים במהירות האפשרית, אך או עם הידיים, עם אתים או כל דבר שעולה על דעתכם..

זיהוי הדפסים

משחקים על החוף ציור תמונות-איסוף קליפות

אם הילדים צריכים הפסקה אחרי כל הריצה והקפיצה, אפשר לשחק משחקים קטנים על החוף שהם יותר שקטים. טביעות נעשות עם חפצים שונים בחול הלח (האחרים אינם רשאים להסתכל!). ואז מותר לכולם לפקוח את עיניהם ולנסות לראות את החפצים. מי שמזהה את רובם הוא המנצח במשחק.

משחק מישוש

משחקים-חופים-לחצנים-אובייקטים-השראה-כיף

משחקים על החוף הדורשים זיהוי אובייקטים מגיעים גם בצורות אחרות. שים דברים שונים בשקית או בכיס מבלי שהאחרים יסתכלו. עכשיו מישהו מושיט יד לתוך התיק ומנסה לנחש על ידי נגיעה באיזה אובייקט מדובר. אחר כך הוא מראה את האובייקט האוחז לאחרים כדי לראות אם הוא צודק.

ציד אוצרות

משחקים-חוף-ציד אוצרות-מסננת-חיפוש-משחק-גולדגרבר

ההורים חופרים חפץ כלשהו בחול מבלי שהילדים יצפו. עדיף להשתמש באבנים כדי שלא יאבד דבר. עכשיו ציד האוצרות מתחיל. בדומה לחופרי זהב אמיתיים, הילדים משתמשים בציוד שלהם למשחקי חוף – כף, דלי ומסננת.

משחקי לימבו על החוף למבוגרים ולילדים

משחקים-חוף-לימבו-ריקודים-מקל-חבל-השראה-מוזיקה

האם יש לך את הרדיו שלך? הפעל אותו מייד והמשחק יכול להתחיל. שניים מכם אוחזים בחבל או במגבת מגולגלת בעוד הלימבו השני. ואז הוא משתנה. הניף את המותניים שלך למשחקי החוף האלה.

צור יצירות אמנות

משחקים-חוף-ציור-חול-שמש-פרחים-תמונות

אם ילדיכם אוהבים לצייר, תוכלו להשתמש בזה למשחקים על החוף. הקטנטנים זקוקים למשטח שטוח בחול הלח שיוכלו לעצב בעצמם. כעת תוכל לצייר עליו בעזרת האצבעות או המקלות. ניתן להכין פסלים בצורה נפלאה גם עם קונכיות.

שחקו עם גולות על החוף

משחקים-חוף-שיש-עיצוב-נתיב זכוכית

מכיוון שהחול הלח על החוף מושלם לבניית כל מיני דמויות, משחק איתו מבטיח שילדיכם יפתחו את דמיונם וישפרו את היצירתיות שלהם. בקשו מילדכם לבנות תלולית חול לחה לרעיון משחק החוף הזה. זה הזמן המושלם בשבילך לנוח! לאחר מכן תוכל לסייע בחפירת שביל ספיראלי בתל ההוא. גולות יכולות כעת להתגלגל לאורך השביל הזה.

הגן על הקליפה

משחקים-חוף-טירה-גבעה-צדפה-גירוי-ימי-חגים

רעיון נוסף למשחקי חוף בהם אתה צריך גבעה הוא זה: יש צדף למעלה. לחילופין, כולם חייבים כעת להסיר חופן חול, אך היזהר כי המולים יישארו על קצהו. מי שגורם למעטפת ליפול מפסיד.

מרוץ חלזונות

משחקים על החוף מירוצי-עיצוב-זחילה-חול

ציירו קו התחלה וקו סיום בחול, לא רחוקים זה מזה. שני שחקנים או יותר שוכבים על הבטן כאשר קו הזינוק בגובה האף. המרוץ יכול להתחיל באות ההתחלה. אסור להשתמש בידיים וברגליים. מי שמגיע ראשון למטרה מנצח. משחקים כאלה על החוף ממש מהנים, לא?

מרוץ פינגווינים

משחקים-חוף-פינגווין-מירוצים-סנפירים-משקפי צלילה

אם אתה אוהב משחקים על החוף עם מרוצים, גם אתה תאהב את הרעיון הזה. עדיף להשתמש בסנפירים לשחות. במידת הצורך, גם הנעליים הגדולות של האב מתאימות. אלה, כמו גם שנורקל, צלילה או משקפי שמש, כובע וכל מה שיש לך איתך, יבואו. בקו הסיום יש חבר אחר לקבוצה שאליו יש למסור הכל במהירות האפשרית. אז זה חוזר במהירות להתחלה. הקבוצה שמגיעה ראשונה מנצחת.

גרסת משחק נוספת

משחקים על החוף מירוצי ספורט-ילדים-בידור-להירגע

כמו כן, ברצוננו להוסיף רעיון זה לאוסף המשחקים על החוף עם מירוצים: אתה צריך לפחות שתי קבוצות של שני אנשים כל אחת. בקו ההתחלה, יד אחת ורגל אחת קשורות יחד לכל אחד משני החברים. כך הם צריכים לרוץ לקו הסיום. הצמד הראשון מנצח, כמובן.

משחק זיכרון

משחקים-חוף-זיכרון-משחק-זיכרון-קרם הגנה-מגבת חוף-קרם הגנה

אילו משחקים על החוף מתאימים לילדים? הניחו פריטים שונים מתיק החוף על מגבת החוף. הילדים צריכים לזכור אותם כעת. כסו אותו במגבת והסירו את אחד הפריטים כך שאף אחד לא יראה אותו. ואז תוריד שוב את המגבת. מי יכול לדעת הכי מהר איזה פריט חסר?

רעיונות למשחקים לחופשה

משחקים-חוף-משחקים-מים-אוקיינוס-מירוץ-טירה

בנוסף לכל הרעיונות המקוריים האלה למשחקים על החוף, אתה יכול כמובן גם לקחת איתך את הלוח הקלאסי או משחקים אחרים. בין אם דמקה, אל תכעסו או קלפים-הקלאסיקות האלה תמיד מהנות. זכור, עם זאת, שבמשחקים כאלה, תמיד יש לאחסן את הדמויות והקוביות הקטנות, כי הן יכולות ללכת לאיבוד במהירות..

משחקי נסיעות

משחקים-חוף-טירת חול-בניין-קלאסי-בידור-חופשת קיץ

אחרת, ישנם גם משחקים רבים המוצעים שנעשו במיוחד לנסיעות והופכים את המשחק לבלתי נוח יותר. לדוגמה, משתמשים במגנטים. גרסאות כאלה מושלמות גם כמשחקים על החוף. בסך הכל, יש הרבה הזדמנויות ליהנות על החוף, כך שאתה לא צריך לדאוג לחופשה הקרובה.