אייליינר כחול עם הוראות איפור קוהל ואייליינר

החלת אייליינר היא משב רוח עבור חלק. אבל כשזה מגיע לשימוש באייליינר צבעוני זה נהיה קצת יותר מסובך. הסיבה לכך היא שצבעי אייליינר בצבעים עזים לא נראים עדינים או מזדמנים כמו שחור או חום. מראה האייליינר הכחול היה כל הזעם בשנות ה -80, אבל הוא עושה קאמבק גדול היום. אם איפור העיניים הזה נראה מחמיא מאוד או לא הולם תלוי בעיקר בגוון הכחול ובצבע העיניים שלך. אם אתה מוצא את עצמך בדילמה אם האייליינר הכחול מתאים לך או לא, למה שלא תנסה את המראה הבא. ההדרכה שלנו מראה שקוהל כחול הולך טוב עם עיניים כחולות. השילוב של אייליינר ג’ל שחור וצללית חומה גורם לקוהל הכחול להיראות פחות פולשני ועדיין גורם לעיניים לזרוח יפה.

קוהל כחול נראה זוהר

מוצרים וכלים לאיפור אייליינר כחול

מוצרי איפור וכלים:

קונסילר

אבקת תיקון

צללית בצבע חום אוקר, מאט

צללית בצבע חום, מאט

קוהל שחור

אייליינר שחור, נוזלי

אייליינר כחול

מעגל ריסים

מַסקָרָה

קרם לחות

פריימר למילוי נקבוביות

קרן

עיפרון גבות

ג’ל לגבות

אבקת ברונזה

סוֹמֶק

מרקר

אניה שפתיים בצבע ורוד מאובק

שפתון בצבע ורוד ישן, מאט

מברשת קבוקי שטוחה

ספוגים לאיפור

מברשת יסוד שטוחה

מברשת קמטים

מברשת בלנדר

מברשת עיפרון

מברשת צללית שטוחה

מברשת כתמים

מברשת זווית

מברשת אבקה רכה

מברשת שפתיים

מראה איפור קוהל כחול: הוראות שלב אחר שלב

הכן עפעפיים עם קונסילר לפני מריחת מייק-אפ

ראשית, יש לטפוח מעט קונסילר על העפעפיים בעזרת האצבעות. לאחר מכן מורחים אותו באופן שווה בעזרת ספוג איפור. לאחר מכן מרחי אבקת הגדרה בעזרת מברשת בסיס שטוחה.

איפור עיניים עם שלוש מברשות שונות

כעת השתמש במברשת הקפל למריחת צללית חומה אוקר על קפל העפעף. הוסף את הגוון הזה גם לפינות החיצוניות של העיניים שלך. טשטש קווים קשים בעזרת מברשת הבלנדר. השתמש באבקת ברונזה כדי להוסיף דגש נוסף לקפל. מרחו צללית חומה בצורת משולש על הפינה החיצונית של העין והשתמשו במברשת הקפלים כדי למרוח אותה לכיוון הפינה החיצונית של העין. מערבבים את הצללית בעזרת מברשת בלנדר.

הדגישו את קו העיניים התחתון בעזרת כתם ומברשת עיפרון

הפוך את קווי המתאר של העין התחתונה בעזרת הצללית החומה אוקר. צל את קו הריסים החיצוני עם אבקת ברונזה ומברשת העיפרון. כתם את מעברי הצללית בעזרת מברשת הכתם.

צייר קו לאורך קו הריסים העליון עם קוהל שחור

צייר אייליינר עם הנחיות אייליינר נוזלי

קוהל כחול לאורך קו האייליינר יוצר מבטאים צבעוניים יפים

השתמש בקוהל השחור כדי לצייר קו דק מעל קו הריסים ולשחזר את קו המים העליון. כשהאייליינר הנוזלי בצבע שחור, צייר אייליינר זנב. מרחו קוהל כחול לאורך משיכת האייליינר וטשטשו את הקווים בעזרת מברשת הכתם. עברו עליו שוב עם הקוהל הכחול כדי לקבל צבע אטום.

עיצוב ריסים, מרחי דיו וסרק את גבותיך

סלסלו את הריסים בעזרת סלסול הריסים והחילו מסקרה על הריסים העליונים.

ליצור את הבסיס המושלם עם קונסילר בסיס ואבקה

כעת מכינים את הפנים עם קרם לחות ופריימר למילוי נקבוביות. יש למרוח את הבסיס במרכז הפנים. השתמש במברשת הקבוקי השטוחה כדי לפזר אותם דק על פניך.

כעת סרקו את הגבות והשתמשו בעיפרון הגבות כדי לאזן כתמים בהירים. לבסוף, סרקו את שערות הגבות בג’ל לגבות.

מכסים עיגולים כהים מתחת לעיניים בקונסילר ולאחר מכן מורחים קונסילר כלשהו באמצע המצח, גשר האף וקשת הקופידון. טפטפו את המוצר בעזרת מברשת הקבוקי השטוחה וערבבו אותו עם ספוג האיפור. לבסוף, מרחו אבקת הגדרה בעזרת מברשת האבקה.

הגדר תווי פנים עם ברונזר סומק והדגיש

הדגישו את עצמות הלחיים והמצח בעזרת אבקת ברונזה ומברשת זוויתית. לאחר מכן השתמש באותה מברשת כדי ללטף בעדינות את האף והסנטר. בעזרת מברשת הקבוקי יש למרוח סומק על עצמות הלחיים וללטף את האף כמה פעמים. שים מעט ממקל ההיילייטר על גב היד והשתמש בקצות האצבעות כדי לפזר את המוצר על עצמות הלחיים שלך. הדגש גם את קצה האף.

אייליינר כחול בשילוב שפתיים ורודות ישנות

בעזרת תוחם שפתיים בוורוד מאובק, עקוב תחילה אחר השפתיים ולאחר מכן מלא אותן. מערבבים את המעברים בעזרת מברשת שפתיים. לבסוף, מרחי שפתון.

מראה אייליינר כחול בשילוב שפתיים ורודות ישנות