משיכת שמן הרזיה שמן קוקוס טקס איורוודי בתכשיר משיכת שמן בבוקר

טיפים חלופיים לבריאות ויופי פופולריים מתמיד. משיכת הנפט חווה פריחה של ממש בשנים האחרונות. התרופה המועילה נהוגה בהוראה האיורוודית כטקס ניקוי כל בוקר במשך שנים רבות. האם ידעת שאתה יכול לרדת במשקל על ידי משיכת שמן? ידוע כי חילוף החומרים מגורה על ידי ניקוי רעלים, שיכול לקדם ירידה במשקל. להלן תמצא מידע שימושי אודות משטר משיכת השמן וטיפים כיצד תוכל להיפטר מקילוגרמים לא רצויים ביתר קלות באמצעות משיכת שמן..

הסר על ידי משיכת שמן – איך זה עובד?

לרדת במשקל על ידי משיכת שמן באפקט שמן השומשום בבוקר שמן קוקוס

שמנים ותערובות שמן יכולים להוציא רעלים ומזהמים מהגוף דרך רירית הפה והלשון. תרופת הגמילה ממושכת שמן תומכת בחיסול חומרים מזיקים מהאורגניזם על ידי גירוי בלוטת הרוק. תהליך זה משחרר את הרעלים המאוחסנים. כשהגוף משתחרר ממזהמים, הכבד גם מוקל. כאשר מצטברים יותר מדי רעלים בגוף, בין אם מתרופות, מתזונה לא בריאה או מזיהום אוויר, הכבד צריך לעבוד במלוא המהירות.

משיכת שמן הסרת מגרדת הלשון מברשת שיניים מים היגיינת הפה

על מנת ששאר האיברים בגוף ימשיכו בקצב, כולל אלה המשפיעים על ירידה במשקל, הם נמשכים לתשוקה ואינם יכולים לשרת את מטרתם במלואה. משיכת שמן יכולה לעזור להפחית את כמות החיידקים והרעלים בגוף ולמזער את הלחץ על הכבד. כאשר הכבד עמוס ברעלים, הוא אינו יכול לשרוף שומן בגוף ביעילות.

שמן טכניקת איורוודית מושכת הרזיה בבוקר השפעה בריאותית

למרות שאין הוכחות מדעיות שיכולות להוכיח את יעילות משיכת השמן לירידה במשקל ולהסביר בבירור עד כמה משיכת השמן יכולה לרדת במשקל, רבים נשבעים בהשפעות החיוביות של הליך משיכת השמן. בנוסף, על פי מומחי בריאות, פלקס איורוודי זה מציע לך יתרונות בריאותיים רבים אחרים, אותם נזכיר להלן. עדיין לא זוהו תופעות מזיקות ותופעות לוואי של פרקטיקה זו.

מהו משיכת שמן וכיצד הוא מתבצע?

שמן מושך הרזיה שמן קוקוס מגרד לשון שמן חמניות איורוודה

כפי שכבר מצביע על המושג משיכת שמן, בשיטה זו מכניסים שמן לפה ומושך אותו דרך הפה ורווחים בין השיניים לפרק זמן מסוים. להלן נסביר כיצד מתבצעת טכניקת משיכת השמן.

ברגע שאתה קם, לפני שצחצחת שיניים, עליך להתמסר לטקס של משיכת שמן על בטן ריקה. ראשית, הסר את ציפוי הלשון בעזרת מגרד לשון איורוודי מיוחד. בעת ניקוי הלשון אזורי רפלקס הלשון משוחררים ותפיסת הטעם רגישה. האיברים ומערכת העיכול כולה מגורים באמצעות אזורי רפלקס אלה.

זמן משיכת שמן לירידה במשקל בוקר שיניים בריאות

לאחר מכן קח כף שמן בפה וערבב אותו בפה למשך 15-20 דקות. משכו את השמן דרך השיניים ושטפו אותו מבאס ולוגם. במהלך הזמן הזה אתה יכול כמובן לקחת הפסקה קצרה בכל פעם שאתה צריך את זה. משיכת שמן כחלק משגרת היגיינת הפה בבוקר נקראת “גנדושה”.

שמן מושך איזה שמן שמן קוקוס שמן שומשום כמה זמן משפיע

הנוזל מכיל את הרעלים והחיידקים המשתחררים מהגוף, לכן נסו לא לבלוע אף אחד מהם ולירוק את תערובת השמן והרוק המוקצפת כעת לאחר השימוש. עכשיו שטפו את הפה מספר פעמים במים חמים ואז צחצחו שיניים. עדיף להשתמש במשחת שיניים אלקליין. משיכת שמן אינה יכולה להחליף צחצוח שיניים רגיל ולכן יש לבצע אותה רק כאמצעי תחזוקה נוסף. בתחילת משטר משיכת השמן, ייתכן שיש לך טעם מוזר בפה. מתחילים יכולים לירוק מהשמן ולהכניס שמן טרי לפה. התחושה הלא נוחה הזו נעלמת לאחר מספר ימים ומשיכת השמן בבוקר הופכת במהירות לחלק מהשגרה.

באיזה שמן להשתמש למשיכת שמן?

שמן קוקוס שמן קוקוס משיכת שמן הרזיה משיכת אפקט ריפוי

שמן חמניות, שמן שומשום בכבישה קרה ושמן קוקוס אידיאלי למשיכת שמן. יש להם תכונות אנטיבקטריאליות מצוינות. בנוסף, שמן קוקוס ושמן שומשום מראים את השפעותיהם האנטי דלקתיות. משיכת שמן עם שמן קוקוס משפיעה באופן חיובי על צמחיית הפה. גם בריאות השיניים יכולה להרוויח מכך.

משיכת שמן הרזיה שיניים לבנות שגרת בוקר קוקוס

הטכניקה ההודית העתיקה מבטיחה הגנה מפני עששת ומונעת דימום בחניכיים. בנוסף, משיכת שמן עם שמן קוקוס יכולה לשמש כדכא תיאבון כך שתצרוך מעט קלוריות ובכך תפחית את המשקל שלך. שמן השומשום גם חודר עמוק לרקמות ומסיר חומרי פסולת. הוא לא רק יעיל בפירוק חומרים מזיקים, אלא גם מועיל בטיפול בדלקת חניכיים ומחלות חניכיים.

ההשפעה של משיכת שמן 

התרופה למשיכת שמן יכולה לתרום לרווחה בדרכים רבות. בנוסף ליתרונות להיגיינת הפה ובריאות השיניים והחניכיים, גנדושה יכולה להקל על מחלות רבות. הדבר משפיע לטובה על כאבי ראש ומיגרנות. למשיכת שמן יש גם השפעות חיוביות על מחלות לב, מערכת העיכול, הכליות והכבד.

משיכת שמן הרזיה השפעות חיוביות בריאות מיגרנה

התרופה באמצעות שמן יכולה להילחם בנדודי שינה כרוניים ולעזור באקנה, אקזמה, פסוריאזיס ונוירדרמטיטיס. ביצוע קבוע של שגרת הבוקר האיורוודית מונע את היובש הלא נעים בפה. משיכת שמן יכולה אפילו לעזור בשפתיים סדוקות.

אפקט משיכת שמן בריא דיאטה במשקל דיאטה דלת פחמימות מאוזנת

גם אם הטיפול במשיכת שמן עשוי להיראות לך מוזר בהתחלה, פשוט נסה אותו ונהנה מההשפעות המעולות שלו. על מנת להשיג ירידה קבועה במשקל, בנוסף לתרגול האיורוודי, אתה כמובן צריך לשים לב גם לצריכת קלוריות מופחתת ולהגדיל את הפעילות הגופנית שלך..