רעיונות-בריכת גן-ג'קוזי-עצי דובדבן

מעצבים יצירתיים רעיונות לבריכת גינה להפוך את אזור החוץ שלך לנווה מדבר חלומי ולתת לאווירה נימה אקזוטית. בין אם היא קטנה או גדולה, ניתן להתאים בריכת שחייה בקלות כמעט לכל חוץ. בדוק את ההצעות המעניינות שלנו!

רעיונות לבריכה לגינה מתחדשים בכל דקה בחוץ

רעיונות-בריכת גן-עצים-עיצוב-רעיונות-טרסת טרקוטה

חולמים על אזור חוצות יפה? אם יש לך מקום מוגבל, יש לנו כמה מעניינים ומעשיים רעיונות לבריכת גן מוכן לקראתך. יש כל כך הרבה רעיונות עיצוב שהם אופטימליים וחוסכים מקום. גם אם בריכת השחייה קצת יותר קטנה, זה לא אומר שהיא צריכה להיראות לא בולטת. להיפך – בחרו בעיצוב אטרקטיבי וייחודי שימשוך את העין באופן מיידי וייתן לבית הזדמנות אמיתית לרגיעה ולרווחה. בריכות גינה קטנות הן הטובות ביותר למשפחות ומציעות שפע של בידור. בבריכה כזו תוכלו לשחק משחקים שונים ולתת לילדים הנאה גדולה. מוטב שלא תהסס ובחר בהשקעה זו שבוודאי תשתלם.

רעיונות לבריכות גינה – בריכות קטנות מוסיפות לאווירת הבית המאושרת

רעיונות-בריכת גן-מבודדת-דשא נוי-ים תיכוני

בריכה קטנה הולכת הכי טוב עם גינה קטנה. אתה בהחלט צריך לתכנן את הבניינים כמו שצריך מראש ולבחור את הצורה הטובה ביותר. הדבר תלוי בצורת הגינה ובהחלט צריך להיות מכוון אליו, כך שהשניים יוכלו ליצור שילוב מרשים. שֶׁלָנוּ רעיונות לבריכת גן יש יתרון נוסף – הבריכה הקטנה קלה לתחזוקה ועולה מעט. ניקיון ותחזוקה אינם דורשים מאמץ רב או זמן רב. הוא גם מתחמם מהר יותר. קדימה, קבלו השראה מבריכות הגן המדהימות האלה!

בריכה ופרחים יפים מסביב

רעיונות-גינה-בריכה-פרחים-עצים-עיצוב ים תיכוני

אם יש לך שטח גינה גדול יותר, אתה יכול לשלב את היופי של הערוגות הפורחות עם ההנאה שבבריכת שחייה באזור החיצוני שלך. עם פאר פרחים סביב הבריכה, תוכלו להירגע בקיץ ולהיות בקשר עם הטבע בו זמנית. צמחים ירוקים, עצים קטנים, ערוגות שופעות ועשבי נוי יפים מושלמים כצמחים לגינה עם בריכה. בחרו את הפרחים והשיחים האהובים עליכם והפכו את האזור הזה לנווה מדבר פורח.

גינה בסגנון אנגלי עם בריכה באמצע

רעיונות-גינה-בריכה-נעים-צמחים-פרחים

הגנים האנגליים מתאפיינים בטבעיות, שפע וצבעים רבים ומעניקים אזור חיצוני משלכם כשרון רומנטי. אופייניים לכך הם מדשאות ירוקות, ערוגות פורחות ושבילי גינה מעוקלים המחברים בין האזורים הבודדים זה לזה. בריכה מתאימה לא פחות לגן בסגנון אנגלי ומשתלבת נפלא עם הנוף הירוק. ניתן לעצב אותו כאזור נפרד באמצע ובקצה הגן. בריכת השחייה בגינה האנגלית מוקפת ברובה בשוכות ירוקות, שנועדו למסך פרטיות.

העניקו לגינה שלכם אווירה אקזוטית!

רעיונות לכיסאות שולחן ביליארד לגינה צלחות קטנות וצבעוניות

הרעיונות לבריכות גן חיצוניות פשוט אינסופיות ומתאימות לסגנון שלך. עם זאת, המונח בריכת גן לא תמיד אומר בריכת שחייה. הבריכה יכולה לשמש רק כאלמנט דקורטיבי בגינה ולספק אווירה רעננה. עם מפל קטן או תכונת מים אחרת, אתה מרגיש כאילו אתה בטבע.

ישנן צורות שונות

רעיונות לבריכת גן גדר בית קטן ויפה

אין כמעט גבולות לעיצוב בריכת הגן. בהתאם למרחב הפנוי בגינה, הבריכה יכולה להיות קטנה וגדולה ובעלת צורה אישית. אם אתה רוצה לבנות בריכת גן בשטח חיצוני מעוצב שכבר, עליך להתאים את הצורה לחלל הזמין. אם, לעומת זאת, מתוכנן שטח גינה חדש, הגרסאות רבות יותר. הרעיונות לבריכת גן בעלת צורה עגולה נראים יפים במיוחד, מכיוון שהיא נראית הרבה יותר טבעית מהמלבנית. עם זאת, אם אתה משתמש בבריכה רק לשחייה ולרחצה, אז הצורה המלבנית מתאימה יותר.

עיצובים של גינה ובריכה צריכים להיות משולבים בצורה מושלמת זה עם זה

רעיונות להצעות עצות לעיצוב גינה בבריכה לגינה

כאשר מתכננים בריכה חיצונית, חשוב להתאים את העיצוב שלה לסגנון הגינה כולה. רק כך ניתן ליצור תמונה כוללת הרמונית. הן הצורות שנבחרו והן החומרים המשמשים ממלאים תפקיד חשוב. עדיף לפנות לייעוץ ממומחים בנוף גינון אם אתה זקוק לעזרה בתכנון גינות.

בריכה קטנה בגינה תביא הרבה שמחה לילדים שלך

רעיונות לבריכת גן עיצוב טרופי בית מראה מעניין

אם אתם מחפשים רעיונות לבריכת גן שהילדים צריכים ליהנות מהן, הגעתם למקום הנכון עם עיצוב בריכה גדול יותר. ככלל, ילדים אינם רוצים לנוח בבריכת השחייה, הם רוצים לשחק, וזו הסיבה שהם צריכים מספיק מקום בשביל זה. נדרשת עומק מים מספק גם אם מותר לקפוץ למים. גם משחקי מים, כמו מפל קטן, מתקבלים בברכה והם מאוד פופולריים בקרב ילדים.

בריכת הגן מלמדת אותך להירגע לגמרי

רעיונות לבריכת גן בצורות שונות בית עץ מוקף בטבע

בריכה יפה עם ירוק שופע באזור וכסאות נוח נוחים מושלמת להרפיה בלתי מוגבלת בקיץ ויוצרת תחושת רווחה אמיתית. המים מציעים קירור לימי הקיץ החמים והם פופולריים בקרב צעירים ומבוגרים. בעזרת הצמחים הנכונים ניתן ליצור אווירה אקזוטית התורמת להרפיה.

הבריכה הקטנה קלה לניקוי ועולה פחות

רעיונות לבריכת גינה פשוט מעצבים שטח קטן

הרעיונות לבריכות גינה מגוונים במיוחד ובדרך כלל קשורים להרבה עלויות. עם זאת, אם יש לך תקציב מוגבל אך עדיין רוצה בריכה, תוכל לבחור בעיצוב קטן. בריכת הגן הקטנה יכולה להיות מצוידת במאפייני מים או מעוצבת כמו אמבטיית בועות, מה שתורם להירגעותכם. בנוסף, בריכות קטנות יותר מהירות וקלות לניקוי ואינן דורשות כמות כימיקלים כמו הגדולות. בדוק רעיונות רבים ומגוונים לבריכת גן לפני שתחליט על העיצוב.

צור נווה מדבר יפה משלך! 

רעיונות לבריכת גינה רצפת עץ בעיצוב טרופי

רעיונות לעיצוב בריכה יעזרו לכם לבחור נכון

רעיונות לבריכת גן גינה קטנה צורת חלל קטנה

אטרקטיבי יפה בצורת מעניינת אבני דריכה אדניות מדרגות

רעיונות לבריכת גינה בית קטן עיצוב בריכה קטנה

פרטים כפריים בניית עץ נוף לים אזור קטן

רעיונות בריכת גינה צורה סימטרית שטח קטן מעט לתחזוקה

רעיונות לבריכה בגינה צורה סימטרית רענון חיצוני קטן

עיצוב חיצוני מודרני צבעים בצבע לבן אדום שני כסאות נוח

רעיונות לבריכת גינה בריכת שחייה קטנה אזור חיצוני

רעיונות בריכת גינה נורות תאורה מרובעות בצורה מלבנית

רעיונות עיצוב מאפשרים מבטא אור לילה

רעיונות לבריכת גינה עיצוב אקזוטי חלומי קטן

רעיונות לפנס עצות לבנות רגילות לבריכת גן

רעיונות לעצי קופסת בריכת גינה צמחים כדוריים קישוט פרחים