הרים-נוף-בריכת-בריכת-נהר-בעמק

רעיונות לבריכת שחייה לחופשה מושלמת ליד הים, באיי באלי, למשל, או ליתר דיוק בהרים עם הנוף היפה והבלתי נשכח בזמן שאתם נהנים מהקוקטייל שלכם בבריכת שחייה! קבל השראה מ -50 בריכות השחייה המדהימות האלה ואולי תמצא זמן לבילוי מושלם לשניים.

רעיונות לבריכת שחייה בעיצוב פתוח

אי-חופשה-בריכת שחייה-עם-חוף-בר

הגיע הזמן שתתחילו לתכנן גם את החופשה שלכם, כשהקיץ מתקרב. במאמר זה אנו הולכים להראות לכם כמה רעיונות נפלאים לבריכת שחייה ומקווים לעודד אתכם. בריכות השחייה עם הקצה הפתוח כל כך רצוי כי אתה יכול ליהנות מהנוף של הים, האוקיינוס ​​או הנוף על המרפסת שלך בו זמנית ואתה לא בהכרח צריך לשחות במים הפתוחים כי יש לך כבר משלך בריכה. זה כיף אולטימטיבי, לא!? רוב בריכות השחייה בעיצוב הפתוח מציעות גם אזור טרקלין משולב – ג’קוזי, או שזלונג, הממוקמות באמצע בריכת השחייה. עוד יותר בלתי נשלטת היא בריכת שחייה ברמות וליהנות מהשקיעה על נדנדה, היא פשוט נשמעת מושכת, שונה, מדהימה ….

רעיונות לבריכת שחייה במקומות גן עדן בעולם

אבן טבעית-חיצונית-קיר-נופש-בית-עם-בריכת שחייה

אנחנו לוקחים אתכם לטיול ברחבי העולם וכובשים אתכם עם רעיונות נפלאים שלנו לבריכת שחייה. אם אתה זקוק לרגעים בלתי נשכחים בחיים, פנק את עצמך בכמה ימים, או אפילו יותר, בגן עדן עלי אדמות, כדי לגלות זאת, לחוות זאת במלואו. גם את זה לא תשכח. או שתרצה לעצב בעצמך גן עדן קטן בגינה או בחצר שלך לרגעים היקרים האלה במשפחה או כזוג?! קח את ההזדמנות. זכותך לעשות זאת.

 מים צלולים, אזור טרקלין ושמש, אתה לא צריך שום דבר יותר …סמל-מים-בריכת שחייה-עם-קצה פתוח

שחייה בקצה השני של העולם מבוקשתבריכת שחייה עץ דקל בקצה פתוח

בריכת שחייה עם אבן פסיפס טבעית בקצהבריכת שחייה עם גישה לים

בריכת שחייה הניצבת בלב האוקיינוסאזור טרקלין עם בריכת שחייהבריכת שחייה עם כיסאות נוחבריכת שחייה-בחצר-עם-עצי דקלבריכת שחייה-בחצר-עם-פלם-מגורים-נופשבריכת שחייה-בגינה-ירוקהבריכת שחייה-בגינהבריכת שחייה-על-בקתה-אי-עם-שיזוף-אזור-על-מרפסתבריכת שחייה-גג-בצורת נהר-עם קצוות מלבנייםבריכת שחייה-בקצה המרפסתקיר-הזזה-ג'קוזי-מרפסת-עם-בריכת שחייהראטן-ריהוט-מרפסת-עם-בריכת שחייה מוארכתעצי דקל כיסאות נוח בריכת שחייהבריכה פתוחה-בריכת שחייה-מרפסת עם כיסאות נוח על קטנועיםבריכת שחייה פתוחה-עם-ריהוט גן-גליםבריכת שחייה פתוחה-עם-נפילת-מים-על-סלעיםבריכת שחייה פתוחה-עם-נוף-פתוח-הזזה-קירבריכת שחייה פתוחה-עם-נוף-להריםבריכת שחייה פתוחה-בריכה-מרפסת מעץ עם כיסאות נוחבריכת שחייה פתוחה תחת עצי הדקלבריכת שחייה בצורת כליות-מתחת לביתן כף היד לשנייםאבנים טבעיות כעיצוב-מרפסת-בריכת שחייהאזור טרקלין-סביב-בבריכהאזור טרקלין באמצע בריכת השחייהעששית-בריכת-בריכת-בגובה-הרים-נוףג'קוזי-ובריכה-בבריכה-בגינה אחתאיי-הודו-באלי-מרפסת-עם-רצפת עץמלון-עם-בקתות-ובריכת שחייה משלוסלע-נדנדה-מעל-בריכת השחייהנוף-אוקיינוס-בריכת שחייה-בית-על-החוףבקתת LED תאורה בתוך הבריכהארוחת ערב ליד בריכת השחייה עם עששיותמלון 5 כוכבים בריכת שחייה בדובאי

ג'קוזי-אש-בור-בריכת שחייה

בריכת שחייה-בריכה-מרפסת-בית עם נוף לאוקיינוס

בריכת שחייה-גלית עם נוף לאוקיינוס

צריף לבן-בריכה-בריכה-בצורת כליה

וילה-עם-בריכה-בריכת שחייה-דקורטיביים-אבנים-פרטים

קוטג 'נופש-טרסה-בריכת שחייה

מסגרת-בריכה-בריכת-רצפת מרפסת

בריכת שחייה בצורת T עם כסאות נוח

מרפסת-בריכה-בריכה-עם-אוקיינוס-עצי דקל

מרפסת-בריכה-בריכת-עם-נוף לאוקיינוס-מרפסת עץ

מרפסת-בריכה-בריכת-עם-נוף-של-החוף

אזור בריכת שחייה בצורת בית המקדש