טיפים-לפני-בניית-בריכה-בבית-לקוחות

זה תמיד מרגש כשאתה מתחיל פרויקט חדש: יש תוכניות מונחות, מחקר מומחים מתבצע וחלומות רבים מתחברים ליצירת ציפייה מחשמלת..

בריכת היוקרה – איך אתה יכול להגשים את החלום שלך

בריכות שחייה-הוראות-קודם-קנה-לגדול

תכנון והתקנת בריכת יוקרה מראש ממיס רבים מהרגשות הללו. לחשוב על הבריכה ולהתאמץ להשגת המטרה הסופית יוצר מתח שאין לו אח ורע. עולה רק השוואה אחת: זה כמו נסיעה ברכבת הרים שלוקחת אותך לארץ פלאית קסומה. האם אתה מוכן להתחיל את החוויה הנהדרת הזו?

בריכה יוקרתית בבית – למה, מה, איפה?

ספא-עיצוב-בריכה-שחייה-צורת כינור ארוכה

לפני שמתחילים בהתקנת בריכה תת קרקעית, יש לחשוב על הרבה דברים מראש, בלי קשר לאיך שהיא בריכה יוקרתית ייראה או היכן שהוא ממוקם. שיקולים קפדניים אלה יסייעו להשיג תוצאה מוצלחת.

המוטיבציה

בריכת שחייה-עיצוב-הוראות לקוח ראשון

השלב הראשון הוא לחשוב על הדברים החשובים: למה, מה ואיפה. בהחלט כדאי להרהר בשלוש השאלות הללו לפני שאתם שוכרים בונה בריכות. זו למעשה דרך חכמה להתחיל את הפרויקט. בבוא העת לראיין קבלן מקצועי, רבות מהתשובות כבר יהיו ברורות והפרויקט שלך יראה ברור יותר.

תחשוב על האפשרויות

יפה-בריכה-אקזוטית-סביבה-עצי דקל

למה אתה רוצה לבנות את בריכת השחייה? האם זה בעיקר לבילויים משפחתיים או שזה נועד להיות מרכזי הנוף היפה? אופן השימוש בבריכה הוא נקודה מכריעה וכדאי לחשוב עליה. עיצוב בריכת שחייה למשחק וספורט נראה שונה מעיצוב של הרחבת בית אלגנטי כלפי חוץ.

סוג הבריכה היוקרתית

גיטרה בצורת בריכה-בריכת-אוויר-תמונה

איזה בריכה יוקרתית אמנות צפויה: יופי מלבני מסורתי שהוא פונקציונלי אך אלגנטי, או פלא מסתורי, אינסופי שנראה כאילו נעלם לאופק? למרות שהצורות והגדלים הזמינים מוגבלים רק בדמיון, הם ממלאים תפקיד חשוב בקבלת החלטות. בריכה חיצונית, בה תוכלו לשחות כמה הקפות, דורשת סגנון מסוים, ואילו הבריכה השנייה, בה תוכלו להתפעל מהפכפוך הרוגע של המים על פני סלעים טבעיים, דורשת עיצוב שונה לגמרי. כדי לקבוע היכן למקם את הבריכה, יש צורך בנחישות ותכנון. תסתכל על העצים הגדלים שם ונסה לדמיין את העיצוב האידיאלי של הנכס שלך. שקול גם נושאים כגון פרטיותך וקרבת הבריכה לבית הראשי. שימו לב לשעות השמש באזור החיצוני שלכם במהלך היום ולמקומות המוצלים שם. עם זאת, שים לב כי בונה הבריכות שלך ימלא תפקיד חשוב בקביעת המיקום המדויק של הבריכה.

החיבור הנכון

תמונת לילה בריכת יוקרה טיפים יוון

החלק החשוב ביותר בכל התהליך הוא שכירת בונה הבריכות הנכון. עשו מחקר באזור, אספו חוות דעת והמלצות מבני משפחה וחברים, אלו דרכים ברורות שתמיד מובילות לתוצאה טובה. רק כך ניתן למצוא את המומחה המתאים. לאחר בחירת הבנאי, צוות המומחים יהווה את המקור הטוב ביותר לכל שאלה משפטית ולוגיסטית שעלולה להתעורר. לכל קהילה יש חוקי ייעוד ספציפיים, מגבלות חוק ובטיחות ונהלי בדיקה שעל בוני הבריכות לפעול. בונה בריכות מוסמך מכיר את החוקים והמגבלות ויכול להתמודד איתם בקלות. בונה הבריכות שלך ירצה לדון איתך גם במיקום הציוד המכני ובדרישות החשמל והצנרת, שכן כל האלמנטים הללו חייבים להיות נגישים בקלות אם יש צורך בתחזוקה של הבריכה. פיתוח היופי עכשיו מגיע החלק הנעים. לאחר שכל הבעיות הטכניות נחקרו ונפתרו, הגיע הזמן לבחור את האביזרים שיהפכו את הבריכה למקלט ייחודי למנוחה והתרעננות. הידע, הכישרון והיכולת של בונה מקצועי מגיעים לשלבם בשלב התכנון. חמוש ברעיונות ורעיונות של הלקוח, הקבלן או המעצב ייצור פריסה המראה לך בדיוק כיצד ייראה הפרויקט המוגמר. רבים מבונים אלה משתמשים בתוכנות מחשב מיוחדות כגון CAD (Design Aided Design) כדי ליצור תרשים תלת ממדי של כל נוף הבריכה לפני השלמת תוכניות הבנייה. זה מאפשר צורות, חומרים, תכונות נוף ואלמנטים אחרים להזיז, לשנות או לחסל לפני תחילת הבנייה. לעולם אל תפחד משינויים בעיצוב הבריכה כאשר המציאות לפעמים מתנגשת עם האידיאליזם שלך.

אלמנטים דקורטיביים אפשריים

כחול-בריכה-לילה-עץ-ריהוט-רעיון

ישנן דרכים רבות להפוך את נוף הבריכה למיוחד, אך תמיד יש חשיבות מכרעת לבחירת האלמנטים הדקורטיביים שם. תחשוב על זה כמו מסגרת המקיפה יצירת אמנות נהדרת. האלמנטים הדקורטיביים לעולם לא צריכים לגנוב את ההצגה. במקום זאת, עליהם להשלים זה את זה ולהדגיש את הכוכב בסצנה זו: הבריכה. מכיוון שכולם עובדים יחד כדי ליצור יחידה, יש לבחור פריטים בקפידה כגון ריצוף, אריחים וכיצד להיכנס ולצאת מהבריכה. בונה הבריכה יכול להמליץ ​​על אלמנטים של מים הממוקמים בדמיון כגון מפלים, אורות סיבים אופטיים מנצנצים או מזרקה חיננית להשלמת הסצנה. ניתן להוסיף צמחים ירוקים, פרחים צבעוניים ועצים בעלי צמיחה נמוכה כמושכי עיניים נהדרים סביב הבריכה, יחד עם אמנות גן מרשימה וריהוט חוצות מקסים. סמכו על המומחים, שלוקחים הרבה בחשבון בקבלת ההחלטות הנכונות: האפקט הכללי, המבוקש מאוד, הארכיטקטורה של הבית הראשי, המיקום הנבחר והטעם האישי של בעל הבית. יחד, תוספות אלה משתלבות והופכות צפחה ריקה לנוף בריכה מרהיב, פרט אחר פרט.

שיתוף פעולה טוב בין הלקוח לחברה

יוקרה-וילה-נופש-בריכה-רעיונות-קונים בפעם הראשונה

כפי שאתה יכול לראות, שלב ההכנה הראשון, שבו אתה מהרהר ומחליף רעיונות לפני תחילת הפרויקט, מספק בסיס מוצק לשיתוף הפעולה הטוב בין בעל הבית לבין בונה הבריכות, וזו הערובה הטובה ביותר לכך שיוקרה חדשה ומדהימה בריכה מושקת. כעת אתה מוכן להתחיל בחוויה הנהדרת הזו?

הגינה היא הפתרון הטוב ביותר לבריכה החיצונית

יפה-בריכה-שחייה-אורות לילה-רעיון-עיצוב

אזור יוקרה-עיצוב-בריכה-בית-מגורים

לבנות בריכה ארוכה-גיאומטרית-מאחורי החצר

בניין גיאומטרי-יפה-ארוך-ארוך

בית נופש-יפה-בריכת שחייה-לילה-ים תיכוני