מדידים-נשים-שאיבת שומן-הוראות טיפול

Lipoaspiration – שאיבת שומן על הבטן, הרגליים והירכיים, היא הדרך היעילה ביותר לייפות את צללית הגוף. זה מקם תיקי אוכף, ירכיים ובטן מלאה. הוא משמש גם בקרסוליים, בזרועות או בחלק הפנימי של הירכיים, אך בתדירות נמוכה יותר. Lipoaspiration מיועד למעשה לאזורים שבהם השומן מצטבר ולא להסרת עור.

 שאיבת שומן על הבטן, הרגליים והירכיים – שאיפת השומן היעילה

חלקים מסוימים בגוף יכולים לצבור עודפי שומן למרות פעילות גופנית סדירה, תזונה בריאה וקרמים מיוחדים. דרך שאיבת שומן על הבטן, רגליים וירכיים אתה יכול להיפטר מהשומן הזה, כי הוא פועל בעומק ובשכבה העליונה בו זמנית.

שאיבת שומן על הבטן, הרגליים והירכיים – מהם הקריטריונים לכך?

שלוש נשים בכושר על אופני כושר

אם העור שלך עדיין מוצק וגמיש, אם אינך סובל מעודף משקל והורידים במצב טוב, הם המועמדים המושלמים לשאיפת שומן. אם אתם סובלים מעודף משקל רגיש משומנים, זה בתורו צריך להיות חלק מתהליך שיפוץ הגוף כולו כדי:

  • כדי לייצב את המשקל שלך, כך שתוריד כמה קילוגרמים.
  • לחזק את מערכת כלי הדם שלך.

כיצד פועלת שאיבת שומן על הבטן, הרגליים והירכיים??

זֶה שאיבת שומן על הבטן, הרגליים והירכיים מתבצעות בהרדמה מקומית או כאבים נוירולפטיים, בהתאם לכמות השומן. ראשית, השומן חדור למים ואדרנלין, מה שמפחית דימום. לאחר מכן מוחדרת צינורית דקה וקצרה מתחת לעור. השומן נוזל ונשאב החוצה. המנתח מוודא זאת שאיבת שומן על הבטן, אין להניח את הרגליים והירכיים קרוב מדי לשרירים על מנת לא לעורר דימום, או קרוב מדי לעור כדי לא לפגוע בהם, מכיוון שזה עלול ליצור שקעים מכוערים.

כיום זה יקרה שאיבת שומן על הבטן, רגליים וירכיים מוחלות על המשטח. לשם כך משמש מיקרו -קנולה, בעזרתה ניתן להחליק את העור טוב יותר. ניתן להשתמש כאן גם באולטרסאונד, אך רק אם יש המונים או חריגות מוקשות על פני העור.

בסיום הניתוח מנתח המנתח את החתכים ונותן לך התאמת הפרעות. העור ממנו הוסרו השומנים נעשה רך יותר. כעת הוא זקוק לזמן ריפוי על השריר החדש. זה ייתן לו את צורתו.

מה קורה לאחר שאיבת שומן על הבטן, הרגליים והירכיים?

שאיבת שומן-שאיבה-מדידת-מותניים-אישה

השהות בבית החולים לאחר שאיבת שומן על הבטן, הרגליים והירכיים משתנות מכמה שעות עד 3 ימים. יש לחבוש את תחבושת העיתונות כמעט ברציפות בין 15 ל -21 ימים. המטומה עלולה להתרחש, אך אלה יתפוגגו במהירות עם לבישת התחבושת ועם הפעלות ניקוז לימפה. סביר להניח שתחוש גם משיכה באזור הבטן והירכיים, שם בוצע ההליך. שימוש בקרח ובקרמים נגד חבלות יכול להיות דרך יעילה להקל על תחושת הצריבה שתחווה בימים הראשונים.

שיקום הגוף

תוכל להחזיר את הביצועים הרגילים 4 עד 8 ימים לאחר שאיבת שומן על הבטן, רגליים וירכיים לאחור. אתה יכול להתחיל להתאמן בהדרגה לאחר חודש. את התוצאה הסופית ניתן לראות לאחר חודשיים עד שישה חודשים. גם הרגליים וגם הירכיים שלך יהיו רזות יותר והבטן שלך תהיה שטוחה ומוצקה יותר.

מותר לך לחזור לחדר הכושר לאחר חודש לפחות

שאיבת שומן-יעילה-אישה על אופני הכושר

שאיבת שומן יעילה במיוחד נגד צלוליטיס 

שאיבת שומן-שאיבת שומן-על המותניים-אישה

המומחים קובעים את אזורי הבעיה

אשת מדידת בטן-שומן-יניקה