צבעים-מגוון-טבעות-מאת-סגגי

כל אישה חולמת על תכשיטים יפים. תכשיטים יפים הוא אצילי ושיקי ומדבר על טעמו וסגנונו של הלובש. במאמר של היום אנו הולכים להציג בפניכם את התכשיטים היפים מאנגליה. תסתכל ותקבל השראה מזה. הטבעת הבאה שלך עשויה להיות אחת מהן!

תכשיטים יפים של סגגי

סגגי-יוקרה-תכשיטים-זהב-סגול

בית התכשיטים האנגלי סגגי השיקה קולקציה חדשה של טבעות יוקרה. תכשיטים יפים בקולקציה קטנה ומצטיינת העוסקת בטבעות מלאות; כל אחת עשויה אבן יקרה למחצה, ממוסגרת בעיטורי זהב ומעוטרת ביהלומים רופפים. עם זאת, זוהי רק הקליפה החיצונית, מתחת להרכב תכשיטים מיניאטורי נוסף. לדוגמה, ניתן לראות כאן לב נסתר בלחיצה על אזמרגד יקות יקות. והבעלים של תכשיט היוקרה היפהפה הזה יכול להחליף את המיניאטורה או לקבל טבעת יפה חדשה. הטבעות עשויות זהב צהוב ולבן 750 קראט, מעוטרות בטופז כחול לונדון כחול 25 קראט וכחול שוויצרי, טופז מעושן ואמטיסט, ומוקפות ב -156 יהלומים. מיניאטורות עשויות זהב, מעוטרות בצבע אמייל צבעוני, יהלומים (שחור, לבן ו”שמפניה “), אודם וספיר..

תכשיטים יפים של סגגי, קולקציה קסומה עם רעיונות בסיסיים

סמיילי-תכשיטים-זהב-ואבני קריסטל

תכשיטים יפים מסאג’י מיועד לאנשים שנהנים מהחיים במהירות גבוהה אך שומרים על הסיכונים. רעיונותיו של המעצב מוקדשים גם לאנשים המתמודדים עם אתגרים, שיודעים גם חסד ונותנים לתודעתם לדבר קודם כל, אך גם לאלה האמיצים ועם זאת נדיבים. אוסף שמעיר את היפה והרוחני שבכולם והוא ייחודי.

טבעת פרפר-נעל-עם-יהלום

הרכב תכשיטים מיניאטורי להחלפה ולהקסם

טבעת צפרדע-שנפתחת

טופז כחול שוויצרי, טופז עשן, סמליות צפרדעים

זהב-עם-יהלום-טבעת-בכחול

זהב ברמה הגבוהה ביותר עם חתך נהדר

טבעת סמליות תות להיפתח