תכשיטי שרף יצוק-עשה-לעצמך-טבעות-טורקיז-זהב-עלה-תהליך

ישנם טונות של חומרים בהם תוכלו להשתמש בכדי לייצר אביזרים ותכשיטים יפים בעצמכם. לא רבים יכולים להיות מעובדים בצורה כל כך תכליתית ולעצב לפי הרעיונות שלך כמו שרף יצוק. ניתן לשלב במוצר מבטאים קטנים, בין אם הם פרחים, פנינים, בד או מדבקות. מתחת לפני השטח הצלול, הם לא נשמרים רק לנצח, אלא כבר יושמו כפרט מרהיב ביצירה המחבקת. במאמר תמצא סיכום של מה שאתה צריך לעשות תכשיטי שרף יצוקים לייצר בעצמך ועל מה יש לקחת בחשבון.

תכשיטי שרף יצוק – איזה סוג של שרף

תכשיטי שרף יצוקים-עשה זאת בעצמך-הוראות-עץ-כחול-טורקיז-אמנות

לפני שתתחיל לייצר תכשיטים או אביזרים מתוך שרף יצוק, עליך לדעת כי ישנם מספר סוגים של שרף. אתה יכול להשיג שרף אפוקסי ושרף פוליאסטר כמעט בכל חנות יצירה או חנות חומרה. ההבדל העיקרי ביניהם הוא הזמן שלוקח להם לרפא. שניהם מעובדים על ידי ערבוב השרף האמיתי והמקשה המתאים. יחס הערבוב חשוב במיוחד וכדאי להקפיד על ההנחיות. משקל מטבח או מיכל מדידה יכול להיות פתרון אפשרי טוב. רוב הזמן אתה מקבל את השרף במיכל ענק ואת מקשה בבקבוקון זעיר. במקרה זה, נעשה שימוש במזרק, בעזרתו ניתן לבצע מינון מדויק של מיליליטר. לחלופין, אתה יכול להשיג שרף עם יחס ערבוב של 1: 1. אתה צריך את אותה כמות של מקשה ושרף.

הכינו בעצמכם תכשיטי שרף יצוק-חומרים נדרשים והוראות שלב אחר שלב

תכשיטי שרף יצוקים-עשה-לעצמך-הוראות-צורך-חומרים-מתעסק

הבדל נוסף בין שרף אפוקסי לפוליאסטר הוא במראה החיצוני. שרף אפוקסי הוא צלול ולכן מתאים יותר לייצור תכשיטים. שרף פוליאסטר מתקשה מהר מאוד, הוא חזק מאוד ומשמש לעתים קרובות לייצור חלקים מעוצבים – בניית עובש, בניית סירות, לוחות פרופיל וכו ‘. בנוסף לשרף היציקה, נדרשת גם תבנית יציקה. אלה מסיליקון, כמו אלה לאפייה, מתאימים ביותר למטרה זו.

צמידי גומי טינקר – הוראות קשר

צמידים לנשים – תכשיטי זרוע אופנתיים וטיפים לעיצוב

טרנדים לתכשיטים לקיץ: אלה אביזרים בעלי גורם וואו!

הכינו בעצמכם תכשיטי שרף יצוק – ערבבו שרף ומקשה

תכשיטי שרף יצוקים-עשה זאת בעצמך-הוראות-ערבוב שרף סינטטי

ייצור תכשיטי שרף יצוק תוצרת בית הינו הדרגתי ואיטי. לפני שתתחיל לערבב שרף ומקשה, עליך לקבוע בכמה נוזלים תתמלא תבנית היציקה. מערבבים תחילה חצי מהכמות או פחות ויוצקים אותה לתבנית. הניחו לנוח לפחות 24 שעות.

הכינו בעצמכם תכשיטי שרף יצוק – עיבדו שרף יצוק

תכשיטי שרף יצוקים-עשה-בעצמך-תבנית עגולה

אז אתה יכול באמת לשפוך הכל פנימה. ניתן לשפוך מדבקות, בד, חרוזים, פרחים ואפילו אוכל. כדאי לבדוק את האובייקט ליציקה מראש, מכיוון שכמה סיבים סופגים את שרף היציקה ונראים כמו כתמי מים. עדיף לאטום את החפצים הנבחרים בעזרת דבק מפיות ולאחר מכן לעבד אותם לתוך התכשיט. חלק מהדברים מאבדים את האפקט התלת -ממדי שלהם וניתן לזהותם רק לפי צורתם. אנו ממליצים שתעשה תמיד בדיקה לפני תחילת התהליך בפועל.

הכינו בעצמכם תכשיטי שרף יצוק עם חרקים אמיתיים

תכשיטי שרף יצוקים-הכינו-בעצמכם-הוראות-צורות-צלולות

בין אם בחרתם חרקים מוכנים, פרחים, נצנצים, פנינים או פשוט מדבקות כמוטיב לתכשיטי שרף יצוק שלכם, ההליך הוא תמיד אותו הדבר. אנחנו עובדים משמרת אחרי משמרת. ראשית, כמות קטנה של שרף יציקה נשפכת לתבנית, נותנת לה להתקשות, לאחר מכן מניחים את החפץ ומוחזקים במיקום עם שכבה דקה של שרף ומניחים להתקשות. לבסוף, כל הטופס מתמלא ומניחים לנוח במשך כ- 48 שעות.

תכשיטי שרף יצוקים בעלי אפקט תלת מימד צלול

יצוק שרף-תכשיטים-עשה זאת בעצמך-הוראות-קריסטל-שקוף-פולני

לפני שאתה מוציא את המוצרים מהתבנית, עליך לשים לב שהשרף לא רק צריך להתקשות. זה יהיה ב -24 השעות הראשונות. הוא יבשיל ב -24 השעות הקרובות, מה שאומר שהוא יישאר יציב ולכן ניתן לעבד אותו. אם לא תכלול את הדמויות שנוצרו, המשטח שלהן יהיה מאט בגלל התבנית. הקצוות החיצוניים יכולים גם להיראות מבלבלים. אתה יכול לעשות זאת בעזרת נייר זכוכית דק מאוד. על מנת להשיג את האפקט המבריק והבהיר, עליך לצבוע את התכשיט בלבד.

תכשיטי שרף יצוק מקוריים עם חרקים מוכנים

יצוק שרף-תכשיטים-עשה זאת בעצמך-הוראות-חרקים-תליונים עגולים% cc% 88 שרשרת זנב

לקבלת גימור מושלם, אנו ממליצים לצבוע את המוצר שוב בשרף אפוקסי. הוא זורח להפליא ומחזיר את האור כמו זכוכית אמיתית. לפני כן, עליך לחסוך בזהירות את המשטח כך שהשכבה האחרונה תוכל להיצמד אליו. אחרת זה ייסוג במקומות וייתן כתמים מכוערים.

תכשיטי שרף יצוק – תליון שרשרת עם חרק אמיתי

יצוק-שרף-תכשיטים-עשה זאת בעצמך-הוראות-קידוח-עפעפיים

ברגע שהתכשיט מתקשה לשכבה האחרונה, ניתן לעבד אותו. אתה יכול להכין עליה תליון ולהשתמש בו כשרשרת או כמפתח. אתה יכול גם לעבוד ברקע נחמד. נצנצים מתאימים מאוד לצבע אקרילי זה, אך גם טהור אם האלמנטים האחרים היו באים לבדם.

הכינו בעצמכם תכשיטי שרף יצוקים מודרניים ומדהימים עם אופי Steampunk

יצוק שרף-תכשיטים-עשה זאת בעצמך-עבודה-באפוקסי-שרף-צלול

כל החפצים הקטנים, כולל אלה שנותרו, מתאימים לשפוך לתכשיטי השרף היצוק. ניתן למחזר את חלקי האביזרים השבורים ולהשתמש בהם שוב ככזה. טכניקה זו משמשת גם ליצירת תכשיטי steampunk ופריטים ייחודיים באמת.

כל תכשיט הוא ייחודי באמת – תכשיטי שרף יצוק 

יצוק שרף-תכשיטים-עשה זאת בעצמך-הוראות-צמיד-זהב עדין

השג אפקטים של צבעים נהדרים כאשר אתה עובד חומרים שונים לאותו תכשיט. אתה יכול לשפוך בקלות פרחים מיובשים, אבנים, צדפים או תמונות. רק שימו לב שצריך להבריש את הנייר בדבק מפיות לפני כן. אחרת שרף היציקה יכתים את הנייר.

תכשיטי שרף יצוקים בעלי אפקטים מנצנצים

יצוק שרף-תכשיטים-עשה זאת בעצמך-הוראות-שרף אפוקסי זהב-עלה

אם אתה מחפש אפקטים מתכתיים וכסף & אם אתה שואף לזהב, זה יושג ללא רבב. אתה צריך נצנצים או עלה זהב או רדיד שוקולד. אתה עדיין יכול לפזר מעליו נצנצים ונוצצים 3-4 שעות לאחר שהכנסת את השכבה הראשונה של שרף היציקה לתבנית. הם קלים מאוד בפני עצמם ורק ישקעו מעט לתוך השרף. חלקים כבדים מתמוטטים בגלל משקלם בתחתית התבנית, אשר בסופו של דבר נמצא בראש המוצר ולכן האפקט התלת -ממדי הרצוי אינו מושג.

הכינו בעצמכם תכשיטי שרף יצוק ושולבו בוהק מוזהב – הוראות

יצוק שרף-תכשיטים-עשה זאת בעצמך-הוראות-אפקטים-זהב-עלים

אם אין לך עלה זהב, אתה יכול פשוט לקחת את רדיד השוקולד ולחתוך אותו לחתיכות קטנות. מפזרים אותן על התבניות לאחר שהתייצבה שכבת השרף הראשונה. בעזרת קיסם נסו להביא את כל החלקיקים מתחת לפני השטח ולהפיץ אותם באופן שווה יחסית. אפשר לפחות 24 לרפא.

תכשיטי שרף יצוק מרובי פנים שיוצרו בעצמך

יצוק-שרף-תכשיטים-עשה זאת בעצמך-הוראות-טבעות זהב-עלים

אתה יכול ללטש את מוצרי השרף היצוק במקום לצפות אותם שוב בשרף. משחות ליטוש מתאימות ונייר זכוכית דק מאוד מתאימים למטרה זו. זה משמש לליטוש רטוב של התכשיטים. כשתסיים, תוכל לחבר טבעות, חתיכים או קליפסים לעגילים בצד האחורי.

הכינו בעצמכם תכשיטי שרף יצוק כמו איש מקצוע אמיתי – תבניות יציקה מקצועיות

יצוק-שרף-תכשיטים-עשה-בעצמך-יציקה-תבניות-טבעות-כחולות

כדי שהמוצרים שלך ייראו ממש מקצועיים ומושלמים, יש תבניות יציקה מיוחדות לטבעות או לתליוני שרשרת. חלקם משחזרים חיתוכי אבן חן ובעיקר לאוהבי התכשיטים ניתן לעצב את השרף היצוק כאבן חן אמיתית. בנוסף, אפשר גם צבעים שונים, מה שמרחיב את ההיקף בצורה אדירה.

הכינו בעצמכם תכשיטי שרף יצוקים עבור אישים הרפתקנים

תהליך יצוק שרף-תכשיטים-עשה זאת בעצמך-שרף-עובש