טבעת קוקטייל טבעות מצופה זהב

לא קל לקבל אוסף תכשיטים משלך, בתנאי שתקפיד על סגנונות בסיסיים שאתה לא יכול בלעדיהם. גלה איזה מהם כאן אביזר תכשיטים אסור שחסר בארגז התכשיטים שלך כדי להיות מוכן לכל אירוע. לאחר ששלטת ביסודות של קופסת התכשיטים שלך, תמיד יש מספיק זמן להוסיף תכשיטים דומים שאתה אוהב. אך בשום אופן אסור להתעלם מהתכשיטים הרב תכליתיים הבאים, הנחוצים מיסודם. היום אנו הולכים להראות לכם אילו תכשיטים לנשים אתם בהחלט צריכים להחזיק בכדי להיות מוכנים לכל סגנון, החל מהסגנון הקז’ואל החכם והמלתחה למשרד ועד לבגדים אלגנטיים יותר..

אביזר תכשיטים מספר אחד: אטמי האוזניים

לבן-שיפון-שמלות-חתיכים-פנינים קטנות

הציוד הבסיסי ביחס ל אביזר תכשיטים אסור שחסרים כל אטמי האוזניים של כל גברת. זהב וכסף הם בחירה טובה מכיוון שהם מתכות יקרות שכמעט אף פעם לא גורמות לאלרגיות. הרבגוניות שלהם גם הופכת אותם למושלמים לתלבושות רבות. אתה יכול גם לשקול יהלומים למקרה שרוב הבגדים שלך בסגנון אלגנטי.

שרשרת הצהרות כאביזר תכשיטים

תכשיטים-אביזר-שרשרת-אבנים-מתכת-כסף-טרנד קיץ

לפני שתתחיל לחשוב על סוגים אחרים של עגילים, עליך להתמקד בשרשרת ההצהרה. כי זה גם חשוב אביזר תכשיטים לנשים, ואסור שחסר בארגז התכשיטים שלך. אך מכיוון שזו יכולה להיות השקעה גדולה יותר, בחר אחת שמשקפת את הסגנון שלך ומתאימה לרוב התלבושות שלך. לא משנה אם אתה בוחר יצירה פשוטה למדי או יוצאת דופן יותר, וודא שאתה באמת אוהב את השרשרת ושאת מרגישה בנוח איתה.

תכשיטים לנשים – עגילי חישוק

נשים-תכשיטים-טרנד-רעיונות-עגילי חישוק-זהב קיץ

אם השיער שלך מוצמד בלחמנייה או בקוקו, התייחס למשל לעגילים פשוטים כאל בחירת אביזר תכשיטים. הם נהדרים לאאוטפיט קז’ואל, אך יכולים גם לספק מראה מעט זוהר. בחרו עגילי חישוק דקים שאינם כבדים מדי ונראים. אם יש לך סגנון צבעוני יותר, אל תפחד להשתמש בעגילים כמבטא צבעוני שיגרום לך להתבלט.

שרשרת קצרה

תכשיטי נשים-סגול-אבנים-שרשרת קצרה

כתכשיט פשוט שתוכל לענוד באופן עצמאי, עם תליון או בשילוב עם צמיד, השרשרת הקצרה היא חלק חשוב בקולקציית אביזרי התכשיטים שלך לנשים שאסור לפספס. הקפד לבחור מתכת יקרה אשר לא תכתים את עורך במקרה שאתה עונד את השרשרת כל יום. אבל אל תבחר צ’וקר. השרשרת הקצרה אמורה להגיע לעצם הבריח שלך.

תכשיטים לנשים – הצמיד הרחב

תיק-מתכת-צמיד רחב-תיק

צמידי מתכת אולי לא נהדרים לכל אירוע, אך הם עוזרים לך לאתר את האלה הפנימית שלך. עשה את זה גדול ומושך את העין ובחר אחד או שניים מאותו סוג. רק וודא ששאר אביזרי התכשיטים שאת עונדת מושכים את העין יותר מהצמידים. הם משתלבים בצורה מושלמת עם שמלות קוקטייל, אבל גם עם אאוטפיט בשני חלקים, למשל חצאית עיפרון וחלק עליון צמוד..

שרשרת ארוכה

תכשיטים-אביזר-שחור-בנדו-שמלה-שרשרת ארוכה

מכיוון שאתה יכול לענוד את השרשרת הארוכה באורכה המקורית או פעמיים סביב צווארך, בדרך כלל ניתן ללבוש אותה עם תלבושות יומיומיות כמו גם עם בגדי ערב. השרשרת הארוכה היא בהחלט אחד מאביזרי התכשיטים שאתה בהחלט צריך להחזיק והיא מתאימה לכל דבר, החל משמלות ועד צווארי גולף.

שעון בהשראת אופנת גברים

כסף-שחור-ורד-זהב-צבעים-תכשיטים-אביזרים

עבור תלבושת המשרד, השעון בהשראת אופנת גברים שמוסיף תחכום מסוים למראה שלך הוא חובה. אל תבחר עדין, אלא עם תנועה גדולה יותר. אבל זה לא משנה אם אתה מעדיף רצועת מתכת או עור. שעון כזה הוא אידיאלי כאביזר לאאוטפיט המשרדי, שאיתו לא כדאי לענוד תכשיטים רבים מדי.

טבעת קוקטייל

מצופה זהב-מצופה כסף-רודיום בציפוי אבני חן-קריסטל

אף אוסף של אביזרי תכשיטים לנשים אינו מושלם אם טבעת הקוקטייל עדיין חסרה. הוא ממלא תפקיד חשוב בין כל התכשיטים שלך מכיוון שהוא באמת יכול לגרום לכל קוקטייל להראות מאוד מיוחד. אבל אל תבחר בצבע ניטרלי. וודא שהוא באמת בולט אם אתה רוצה להפיק את המרב מהתכשיט היפה הזה.

צמיד הטניס כאביזר תכשיטים

תכשיטים-אביזר-ססגוניים-אבנים-מתכת-מצופה כרום

צמיד הטניס מושלם כתוספת לעגילים שלך ונראה לא פחות מסוגנן כאשר אתה עונד אותו עם השעון בהשראת אופנת הגברים שלך. אז לפני שאתם בוחרים צמיד, הקפידו שלא תפספסו את התכשיט הזה שיכול לשמש גם כצמיד קסם.

עגילים

שמלת תחרה-עגילים ארוכים-תכשיטים-אביזר

נשים רבות סבורות שהעגילים אינם מיועדים תכשיטים לנשים שייכים שכולם צריכים להחזיק, אך הולכים רק עם שרשראות הפנינים, אותן ניתן להוסיף לקולקציה כאופציה. תכשיט זה, המוערך כל כך, יכול לספק הרבה אלגנטיות ותחכום, במיוחד באירועים מיוחדים כאשר אתה לובש אפודו. אך הקפד שלא לבחור עגילים כבדים מדי.

קוקטייל הערב יכול להגיע

אביזר לתכשיטי טבעת קוקטייל

עגילים מונסטון זהב 333 תכשיטים

צמיד טניס-זהב -555-עם-פרחים

עגילים-מצופה רודיום-שחור-לבן-זירקוניה-אביזרי תכשיטים

חולצה-חולצה-לבנה-ריהאנה-שרשרת-ארוכה

טרנד התכשיטים העדכני ביותר לקיץ 2014