שמלות כלה 2019 פרטי צבעים חותכים טרנדים מובילים

קמטים רחבים, רקמה משוכללת עם פרטים תלת מימדיים, חצאיות טול ענקיות ושרוולי אמירה: כלות יכולות לצפות למגמות אופנת הכלה הללו בשנת 2019. שמלות הכלה 2019 מציגות את עצמן עם טוויסט מודרני. בדים שקופים וגזרות מחמיאות לדמות מעניקות אפילו לשמלות פשוטות מגע אלגנטי. רעלות כלה חוות קאמבק אמיתי ומשלימות את מראה הכלה. בתי המעצבים המובילים מסכימים על עוד דבר אחד: אאוטפיטים עם מבטאי צבע או שיפועי צבע הם לגמרי. ריכזנו עבורך את 15 הטרנדים המובילים. תנו לעצמכם השראה!

שמלות כלה 2019: קשתות אמירה

שמלות כלה 2019 מגמות אופנת כלות צעיף הצהרה

קשתות הצהרה עשו הבדל גדול בשנת 2019. כדי שהאלמנט העיצובי הנערה לא ייראה חמוד מדי, הוא מגיע בעיקר לשמלות כלה מינימליסטיות פשוטות עם גזרה מחבקת דמות. שמלת הכלה של בת הים של קרולינה הררה (למעלה משמאל) מעוררת השראה בגזרה מושלמת וגורמת לליבם של המינימליסטים לפעום מהר יותר. הצללית המחמירה משתחררת עם קשת מתחת לברך, שם השמלה מתרחבת. עם ויקטור & רולף, מחשוף א-סימטרי בכתף ​​אחת מגיע לעצמו בזכות הקשת XXL.

שמלות כלה 2019: הקשר כמבטא

שמלות כלה חצאיות קשר מינימליסטי 2019

שמלות כלה בעלות מראה מופחת עושות קאמבק מאז החתונה של מגהאן מרקל והנסיך הארי. גם השנה שלחו מעצבים רבים את הדגמים שלהם אל המסלולים עם שמלות כלה פשוטות ללא נצנצים ותחרה. במקום זאת, הם מסתמכים על גזרות מפוארות ובדים איכותיים. לדוגמה, טפטה מתאימה לסתיו ולחורף, בעוד משי נלבש בחודשי הקיץ. אם אפילו הניצוץ הקל של בדים אלה הוא יותר מדי עבורך, אתה יכול להסתמך על שיפון. כדי שהצללית לא תראה משעמם, הקשר האקספרסיבי נכנס לפעולה כחלופה לקשת המתוקה.

שמלות כלה 2019: שרוולי תפוח ארוכים

שרוולי שמלת כלה 2019 שקופים

שרוולי נשיפה ארוכים ומלאי נפח עם פרטים שקופים הם בבירור הטרנד השנה. הקיצוץ מתקופת הבארוק מתפרש באופן מודרני על ידי כמה מעצבים. בדים בהירים כמו אורגנזה, טול ותחרה מעלים מראה קז’ואל וגזרות אימפריה מוסיפות נופך של רטרו לעיצוב. בדים רקומים בפנינים נראים אלגנטיים במיוחד (למעלה מימין). אבל אם אתה רוצה להשיג אפקט דרמטי, בחר בשמלת כלה עם צווארון בעל צוואר גבוה עשוי טול. הקלאסיקה המוחלטת נותנת לאאוטפיט נופך מתוחכם. גזרת קו A נראית אלגנטית במיוחד ומבטיחה את רמת הנוחות הגבוהה ביותר.

שמלות כלה 2019: מחשוף כרמן עם סלסולים

שמלות כלה 2019 סלסולי מחשוף של כרמן

מחשוף כרמן העמוק מותיר את הכתף חופשית ובמקביל מדגיש את המחשוף. בית הכלות טמפרלי לונדון מראה איך זה (תמונה למעלה משמאל): שרוולי שמלת הכלה שלך מרשימים עם סלסולים משוכללים עשויים טול ומחשוף בצורת לב מזכיר את שמלות נסיכות דיסני. החלק התחתון הצר, הנופל באופן רופף, מכוסה תחרה מאפשר כשרון בוהו לזרום לתוך העיצוב. הדגם השני (מימין) של טדאשי שוג’י משלב שני טרנדים באחד. השרוולים הסרוגים והתחתונית נותנים פרשנות רומנטית לשמלת הכלה הקלאסית של קו A. לוחות מתכת נוצצים ועתידניים נמתחים על כל שמלת הכלה ומציבים מבטאים. אגב, למחשוף כרמן יש יתרון מכריע נוסף: שרשראות שונות כמו גם חנקים עשויים תחרה, צעיפים, בולרו ורעלות כלה בהרמוניה עמו..

שמלות כלה 2019: שמלת הכדור המפוארת

שמלות כלה לשמלות נשף 2019 מגמות חצאית במיקום רחב

שמלת הנסיכה המפוארת מחבקת דמויות עד המותניים, בעוד התחתונית נפוחה ורחבה. כדי שהחתך לא ייראה משעמם, כמה טריקים באים להציל. חלק מהמעצבים מסתמכים על תחרה איכותית ומעטרים את יצירותיהם באבני סברובסקי נוצצות רבות ופנינים. אחרים מנסים להגדיר מחדש את שמלת הכדור. הדרגות א -סימטריות מעניקות לשמלת הכלה נופך מודרני. באשר למחשוף, צורת הלב עדיין פופולרית מאוד. מבחר החומרים הרחב: מאורגנזה, ועד טול, תחרה וטפטה, מתאים לכל סגנון ומבטיח שכל כלה תוכל למצוא את הנכונה.

שמלות כלה 2019: מחשוף א -סימטרי

שמלות כלה 2019 מחשוף א -סימטרי כתף חופשית

מחשופים א -סימטריים מעלים את שמלת הכלה המינימליסטית לרמה חדשה העונה. כמעט שום דקולט אחר לא נראה נשי יותר. בתי האופנה הציגו שני גזרות שאליהן המחשוף מתאים בצורה מושלמת. שמלת כלה דקה ופשוטה הזורמת כלפי מטה ומחמיאה לדמות נראית אלגנטית במיוחד. בדים מעט נופלים כמו שיפון ואורגנזה מושלמים לעיצוב. בנוסף, עגילים שחוקים, יש להימנע מאביזרים אחרים.

שמלת כלה 2019 חצאית טול מחשוף א -סימטרי שמלת כדור כתף

הגזרה השנייה מיועדת לכל מי שרוצה שמלת נסיכה. שמלת הכדור הקלאסית מתאפיינת בחצאית רחבה מתרחבת וחלק עליון רקום פאייטים. חצאית רחבה ופומפוזית במיוחד בשילוב עם חלק עליון צמוד עשוי סאטן משיגה את האפקט הדרמטי הרצוי. בסך הכל שמלת כדורים מיועדת יותר לחגיגות מפונפנות במסעדות, טירות ואולמות אירועים.

שמלות כלה 2019: מחשוף carrè

שמלות כלה 2019 מחשוף carre עיצובים טרנדים אופנת כלה

חיתוכי Carré גרמו לסנסציה על המסלולים השנה והתגנבו בהצלחה לאחד הטרנדים הגדולים ביותר של עונת החורף. הם בהשראת גלימות הרנסנס ויכולים לחנך בהצלחה שמלות כדוריות, כמו גם שמלות דקיקות ואפילו צללית קו. בעונה הקרה, הם מחליפים בהצלחה את העיצובים מחוץ לכתף ומטעים את המראה. לחיתוכים הזוויתיים יש יתרון מכריע נוסף: הם נראים נשיים ויכולים להדגיש בעדינות את העיצוב. למעלה משמאל: שמלה העשויה כולה תחרה מאוזנת במחשוף הזוויתי הרשמי. למעלה מימין: פרשנות מודרנית וחסרת סטרפלס למחשוף המרובע עם רצועות רחבות.

בגדי כלות 2019: שרוולים ארוכים במיוחד

שמלות כלה 2019 שרוולים ארוכים במיוחד צוואר V

שרוולים ארוכים במיוחד, כמו המחשוף המרובע והשכמיות, בהשראת העבר. במקרה זה, הם השתלטו על הבגדים של האצילים בימי הביניים. אז צורת השרוולים הייתה סמל סטטוס. הנשים לבשו את גלימותיהן בשרוולים ארוכים ורחבים, ואילו נשות המעמד הנמוך לבשו שמלות עם שרוולים צרים. הגרסה העכשווית מסתמכת גם על שפע. שמלות הכלה עשויות בדים בהירים ושקופים ורקומות בהן בפנינים וקריסטלים. תחרה מפורטת מוסיפה את הגימור והופכת את שמלת הכלה ליצירת אמנות של ממש.

אופנת כלות 2019: גזור חלוק כלות

שמלת חיתוך אופנת כלות 2019 מודרנית חושנית

בשנים האחרונות הפכו החיתוכים לאמירה אופנתית של ממש. זה מאפשר לבמה את הדקולטה, את הגב ולרוב את המותניים בצורה חושנית. יחד עם זאת, הם מדגישים בעדינות את דמות שעון החול ומעלים מראה אלגנטי. השנה גזרות מרובעות מאוד פופולריות: הן גורמות לאאוטפיט החתונה להיראות מתוחכם ומבוגר. כמה מעצבים מטעים את המראה עם בדים שקופים ותחרה.

שמלות כלה 2019: שני חלקים עם חולצות

שמלת כלה 2019 חצאית עליונה עם חצאית עליונה

צמחי הגידולים חווים התחדשות מזה 5 שנים. בשנת 2019 הם התגנבו גם לעולם הכלות. זה לא קשור לזקנה בלי בטן ולומר כן. בניגוד לשנות ה -90, החולצות נלבשות כעת עם חצאית עם חגורת מותן גבוהה. כך שהכלה לא מראה כל כך הרבה עור, מרגישה בנוח ויכולה לנוע בחופשיות בו זמנית. כדי למנוע מהחלק העליון של החיתוך, הוא עשוי מבד נוקשה כמו משי. אורך החלק העליון יכול להשתנות במידה ניכרת וניתן להתאים אותו להעדפותיך.

שמלות כלה לשוטר 2019 לובשות סטים בשני חלקים

אגב, ניתן לעצב חולצות עם כמעט כל חצאית. השנה חצאיות גדולות ורחבות פופולריות במיוחד. עטוף בצורה משוכללת, עם הדרגות או מעוטר בנוצות: אפילו יצירות אקסטרווגנטיות משתלבות היטב עם החיתוך הפשוט. כלות שבוחרות לעשות זאת צריכות להימנע מתכשיטים ומרעלות כלות ולהקפיד על האיפור למינימום.

בגדי כלות 2019: צווארון פרווה מלאכותית לעונת החורף

שמלות כלה צווארון פרווה מלאכותית 2019 לשמלות חורף

אם החתונה מתקיימת בסתיו או בחורף, השמלה צריכה לחמם אותך. בולרו פרווה מלאכותית יכול לעגל את התלבושת ולחמם את הכלה בו זמנית. כמה מעצבים הלכו צעד אחד קדימה וקישטו את שמלת הכלה בצווארון עשוי פרווה מלאכותית. בגדי האגדות הם כמעט שמלות כדור יוקרתיות בהוט קוטור עם קריסטלים. אז אם אתה רוצה לנסות את המראה, תוכל לתפור את שמלת הכלה.

שמלות כלה 2019: רקמה צבעונית

שמלות כלה 2019 מגמות רקמה צבעוניות

לא מונוכרום: השנה שמלות הכלה צבעוניות ועליזות. בין אם רקום על אורגנזה ובין אם לחוץ על שיפון: המוטיבים הם בעיקר בהשראת הטבע. פרחים וצמחים מוסיפים כשרון נוסף לחיתוך פשוט. אם אתם חוגגים את החתונה שלכם באי אקזוטי, תוכלו גם לקשט את השמלה באלמוגים ואצות. למגמות כמו Chiara Ferragni אפילו רקמות שמלות הכלה שלהן עם מוטיבים משלהן כמו תאריך החתונה, הטקסט של השיר האהוב או ציורים של המקומות בעלי חשיבות מיוחדת לבני הזוג. כמובן שהשמלה צריכה להישמר בצורה פשוטה ככל האפשר. המומחים ממליצים על גזרה דקה ואוורירית.

שמלות כלה 2019: רקמה תלת מימדית

שמלות כלה 2019 הדפסי פרחים תלת מימדיים

השנה הכל קשור לפרטים. צמד המעצבים ויקטור&רולף מראה כיצד הדבר מתבצע ומגדיר מבטאים באמצעות הדפסים תלת -ממדיים באוסף האחרון שלו. יישומי הפרחים מרגישים נוח במיוחד על אורגנזה, טפטה ומשי ויכולים לקשט את החלקים העליונים והתחתונים. בדיוק הדבר לכלה המודרנית שחוגגת את חתונתה בעיר הגדולה.

טרנדים לאופנת כלות 2019: זוהר משנות ה -20

שמלות כלה 2019 נצנצים רטרו טאץ 'משנות ה -20

בדים נוצצים, סלסולים ושוליים, אורך 7/8 וחצאיות זורמות: שיק שנות ה -20 הוא בדיוק במגמה. שמלת הנצנצים הווינטג ‘חוגגת את הדיווה גלאם ונראית בו זמנית ילדותית ומקסימה. מושלם לכל מי שחוגג את חתונתו בקיץ ורוצה לסיים את הערב בריקוד. כי קו A מבטיח את רמת הנוחות הגבוהה ביותר ומאפשר לכלה לנוע בחופשיות. נצנצים וקריסטלים מעניקים לחלוק הכלה את המותרות הדרושות.

שמלות כלה 2019: גלימת השכמייה

שמלות כלה 2019 שמלות כלה שמלת כלה בתולת ים

מאז שהופיעה גווינת ‘פאלטרו על השטיח האדום בשמלת כיפה לבנה של המעצב טום פורד, הבגד זכה לפופולריות רבה בעולם האופנה. השנה, מעצבי אופנת כלות רבים הניחו שכמייה סביב כתפי הדוגמניות. שכמיות אינן עוד תוספת פונקציונלית לאאוטפיט, אלא משמשות כאביזר. במקרה זה, הם מחליפים את רעלה הכלה ומצהירים הצהרה אופנתית.

שמלות כלה 2019 מבטאים בצבע אדום שכמייה שמלת שמפניה

אבל שכמיות יכולות להיות גם קצרות ולהחליף את הבולרו בהצלחה. אם אתה רוצה להוסיף מבטאים צבע, אתה יכול לבחור שכמייה באדום או ורד. יחד עם שמלת כלה בשמפניה, היא יוצרת תלבושת יום נישואין מענגת. לחלופין, השכמייה יכולה להיות עשויה מאותו בד או תחרה כמו השמלה. החלק העליון מתיישב אחורה במהלך החתונה ולאחר מכן ניתן להוריד אותו במסעדה אם תרצה בכך. לכלה שמלה בשתי גרסאות – רשמיות וקז’ואל.

צעיף הכלה: האביזר הופך להיות בזבזני

שמלות כלה אביזרים טרנדים רעלה

צעיף הכלה הוא באופן מסורתי אחד האביזרים הפופולריים והרומנטיים ביותר שהלדה לובשת ביום החתונה. הוא משלים את מראה הכלה ומוסיף את הנגיעה לתלבושת. זה בשום אופן לא בתחרות עם השמלה, אבל מחמיא לה. לתוצאה הסופית חשוב שהיא תיבחר בהתאם לקונספט הכולל ושהיא תואמת צבע עם השמלה. מבחינת העיצוב, צעיף הכלה הוא תכליתי ומוזר יותר מתמיד השנה. מה שנקרא עיצוב כלוב ציפורים אינו נלבש על הפנים, אלא כמו כובע. סומק צעיף הכלה המסורתי, שאורכו עד 80 ס”מ, מעוטר בשוליים. צעיף הוואלס, המגיע עד לרגליים, רקום עשיר בפרחים תלת -ממדיים. בהשראת משפחת המלוכה הבריטית, היא מסתיימת בכיסוי ראש דמוי קסם. הגרסה הספרדית – המנטילה – פופולרית מאוד גם בקרב כלות שאוהבות את מראה הבוהו.

מגמות צעיף כלה 2019 יוצאות דופן

במהלך השנים, אופנת כלות התפתחה לאחת התעשיות החשובות ביותר בעולם האופנה. גם השנה, בתי אופנה בעלי שם הקדישו קולקציות שלמות לאופנת חתונה בלבד. שמלת הכלה המודרנית מחמיאה לדמות, עשויה טקסטיל איכותי ומרשימה בגזרה האקסטרווגנטית שלה. יישומי תלת מימד, גזרות, סלסולים ושוליים הופכים אותו לאמירה אופנתית.