אנחנו רוצים להתחתן. אנא שמור על היום הזה פנוי עבורנו

אתה אפילו לא יכול לדמיין חתונה בימים אלה ללא תוכנית. בארצות הברית, זמן ההכנה הוא לרוב שנה או שנה וחצי, ובהתאם לכך מועד האירוע נבחר כמעט ביום הצעת הנישואין. לכן, לפני ההזמנה הרשמית, הזוג שולח כרטיס צנוע ובו המילים “שמור את התאריך” לחברים וקרובי משפחה. “אנא שמור על היום הזה פנוי עבורנו!” זה כתוב בכרטיס ומבקש מהנמען לא לתכנן עניינים אחרים ליום שצוין. הטרנד מאמריקה הגיע בינתיים גם אלינו בגרמניה ונהנה מפופולריות הולכת וגוברת. המשך לקרוא כדי לברר מדוע הגיוני לשלוח את כרטיסי התאריך לחתונה שלך.

זו הסיבה ששמירת התאריכים הגיונית

שמור את כרטיסי התמר עם פרחים חתונת אביב ורוד אדום

למרות שפרטי חגיגת החתונה טרם נקבעו, כל כלה וחתן רוצים להיות בטוחים שיקיריהם יכולים לחגוג איתם את היום המיוחד הזה. כי מה תהיה חתונה בלי אורחים? לכן, חשוב שהאורחים יידעו את מועד החתונה מראש. לדוגמה, רבים מאיתנו עדיין מתכננים את חופשת הקיץ שלנו בחורף.

כרטיסי שמירת התאריך הם גם דרך מצוינת לברר את מספר האורחים המדויק. זה ממלא תפקיד מכריע בתכנון. לשם כך, כל מי שקיבל את הכרטיס צריך לשלוח משוב אם הוא יכול להגיע או לא.

כרטיסי תשובה, מה שנקרא כרטיסי RSVP (Répondez s’il vous flait, שפירושו: “אנא השיב”) נשלחים לעתים קרובות יחד עם כרטיסי שמירה עדכניים. בכרטיסים אלה, על האורח לציין אם הוא יכול להשתתף בחתונה והאם הוא מגיע לבד או עם מישהו.

נקודת פלוס נוספת: כרטיסי ה- StD אינם מותאמים אישית, כלומר. ח. שמות המוזמנים אינם ניתנים. אם יש הרבה ביטולים, עדיין ניתן לבצע שינויים ברשימת האורחים שלך.

שמור את כרטיסי התמר עם פרחים בסגנון אלגנטי בגוונים ורודים במראה רומנטי

בחירת העיצוב המושלם

אתה יכול לבחור את ערכת הצבעים והעיצוב של כרטיסי שמירת התאריך בהתאם לרעיונותיך. כדי שלא תלך לאיבוד בג’ונגל של עולמות מעוררי השראה יפים, עדיף להחליט על סגנון עיצובי ולהישאר עם זה! החל מבציר ועד שיק כפרי ועד הוט קוטור – ב www.cottonbird.de יש מבחר גדול של עיצובים קלאסיים שנוצרו על ידי צוות מעצבים. לאחר שהחלטת על נושא חתונה או קונספט צבעוני, תוכל לעצב סט שלם של כלי כתיבה אישיים. בעזרת כרטיסי שמירת התאריך תוכלו לתת לאורחים שלכם רושם ראשוני על האופן שבו אתם מארגנים את החתונה שלכם.

בנוסף לגלויות המודפסות, חלק מהזוגות שולחים גם פריטים קטנים כגון תכשיטים, ממתקים, מגנטים או לוחות שנה. המטרה היא שהאביזר הקטן הזה יזכיר לנמען את המינוי החשוב.

שמור את תאריך הטקסט טקסט מבט טרופי קיץ פרחי חתונה

מה לכתוב בכרטיס שמור את התאריך?

אין להעמיס בכרטיס השמירה-תאריך מידע, מכיוון שפרטים רבים יכולים להשתנות במהלך תקופה זו. אל תשכח לציין שההזמנה הרשמית תגיע מאוחר יותר. כרטיסי ההזמנה מעוצבים בהרחבה רבה יותר ומכילים פרטים כגון מיקום, זמן החתונה, קוד לבוש ונקודות מפתח אחרות..

המידע החשוב ביותר:

  • הכרזת החתונה – אנחנו מתחתנים! אנחנו אומרים שכן!
  • תאריך החתונה
  • שמות החתן והכלה
  • הביטוי “שמור את התאריך” או ביטוי דומה: “אנא שמור לנו את היום הזה”, “אנא שמור זאת … בחינם”.
  • עיר (אופציונלי)
  • אנא שלח לנו הודעה לתכנון טוב יותר
  • הערת ההמשך – “פרטים נוספים יגיעו בהמשך …”, “מידע נוסף יגיע עם ההזמנה”

שמור את כרטיסי התמר פרחי וינטג 'חום ורוד אלגנטי

מתי יש לשלוח את כרטיסי שמירת התאריך??

בדרך כלל עדיף לשלוח את כרטיסי שמירת התאריך בערך 6-8 חודשים לפני קבלת החתונה, אם לא מוקדם יותר. זה נותן לאורחים את ההזדמנות להתכונן לאירוע הקרוב, לתכנן את הטיול, לבחור את טובות החתונה הנכונות וכו ‘. זה חוסך להם דאגות מיותרות ובעיות לחץ זמן..

שמור את כרטיסי התמר עם פרחים במראה רומנטי

סיכום

כרטיסי שמירת התאריך אינם חובה, אך הם שלב ראשון חשוב בתכנון חתונה. בהתבסס על המשוב מהאורחים, אתה יכול להתחיל לפתח את נושא החתונה שלך, לבחור את המיקום ולחשוב על התוכנית לחגיגת החתונה.