קסם מזל לחתונה פרסת קישוט וינטאג '

בכל התרבויות, הנישואין מעוצבים על ידי מנהגים, טקסים ואמונות טפלות שונות. על מנת שהאהבה תימשך כל החיים, הארוסים מקווים למזל ומנסים ללבוש אותה בדרכים שונות ביום החתונה המיוחד שלהם. סמלי המזל וקסמי המזל לחתונה כמו גם ההתייחסות הכללית לאושר נתפסים על ידי בני הזוג וכלות הנוכחים כמעוררי השראה ורומנטיקה. במאמר של היום בחרנו סמלים שונים של אושר ברחבי העולם שאומרים שיש להם את היכולת להביא אושר גדול, שכולנו שואפים אליו, במודע או שלא במודע..

קסמי מזל לחתונות ברחבי העולם – מנוף אוריגמי כסמל למזל ביפן

קסמי מזל מפנקים מנופי אוריגמי נייר תגי שם קטנים קסמי מזל קטנים לתת

בתרבות היפנית, אגדה מספרת כי מנופים מזדווגים כל חייהם וחיים יחד במשך 1000 שנה. אמונה טפלה זו הופכת את הציפורים היפות לסמל חזק של נאמנות ובכך לקסם מזל גדול לחתונה. באופן מסורתי, אבי הכלה מציג בפני בני הזוג 1000 מנופי אוריגמי, המסמלים את חיי המשפחה הארוכים והמאושרים. דמויות אוריגמי שונות שימשו לטקסים ביפן מאז המאה ה -6.

מנופי אוריגמי מתקפלים רעיונות לקישוט מותאם אישית לחתונה, עבודת יד לחתונת קסם מזל

מנופי הנייר יכולים לשמש כקישוטי חתונה. הם מקשטים שולחנות אורחים וסידורי פרחים. אם אתם מחפשים רעיונות למתנות קטנות לחתונה, תוכלו לתת במתנה את ציפורי האוריגמי היפות או להשתמש בהן ליצירת כרטיסי מקום מקוריים.

הצבעים כקסם מזל לחתונה

חתונה קישוטי מזל קישוטי שולחן צבעי פרחים כחולים

גם אם רוב הבגדים לבנים באופן מסורתי, אביזרים צבעוניים נתפסים כקמיע קסום בתרבויות רבות. בחתונות הינדיות, פרחים צהובים משמשים לקישוט מכיוון שהם שואבים אנרגיה חיובית והתרחשויות כמו גם ברכות.

הכלה צריכה ללבוש משהו חדש, משהו ישן, משהו שאול ומשהו כחול ביום החתונה, על פי מסורת חתונות ישנה וידועה. מה הסמליות מאחורי הצבע הכחול? הצבע הכחול מסמל טוהר ונאמנות. בין אם אתה משתמש בפרטים פשוטים בכחול, כגון תכשיטים, נועל נעליים כחולות או בוחר את הכחול לצבע החתונה שלך, האביזרים האלה בטוח ישרתו את המטרה שלך.

סין כוסות נישואי סרט אדום בסין צבע קסם מזל

אחד מסמלי המזל הסיניים הוא הצבע האדום. מכיוון שאדום מובן שם כצבע כללי של מזל, הוא בא לידי ביטוי גם בטקסי החתונה הסיניים. כוסות החתונה, מהן החתן והכלה שותים בערב, קשורות אפוא בחוט אדום.

בתאילנד, לעומת זאת, החתן והכלה מבקשים מהאורחים שלהם לקשור חוט לבן סביב פרקי הידיים של החתן והכלה. לאושר מרבי, אביזר זה צריך להיות משוחק במשך 3 ימים.

סמלי מזל ומשמעויותיהם – חינניות, לבנדר, במבוק

עוגת חתונה טרי ענפי לבנדר קישוט סמלי מזל חתונה קסם מזל

לא משנה באיזה צבע תבחרו לקישוט השולחן החגיגי ביום הגדול, המרכז יהיה האלמנט העיצובי שימשוך את תשומת לב הנוכחים. סידורי הפרחים היפים יעבירו משמעות מיוחדת, יביאו מזל וימשכו את החיובי אם אתם מכירים את הסמליות שלהם ומשתמשים בהם בכוונה בעיטור. חינניות מסמלות תקווה.

פרחים זר כלה לבנדר סמל אהבה נאמנות קסם מזל לחתונה

זה ידוע ברבים שגם לבנדר יבטיח נישואין ארוכים ומאושרים ביום הגדול שלכם. כסמל לאהבה ונאמנות, צמח הצמחים הניחוח הנעים יכול ליפול למבחר הפרחים הצר לציר המרכזי. עוגת חתונה מרובת שכבות עם פרחי לבנדר עדינים צבועים ביד או ענפי לבנדר טריים נראית גם מקסימה ורומנטית מאוד. באירלנד מאמינים כי כמה ענפי לבנדר בזר תורמים לחיים חסרי דאגות ומאושרים.

טובות חתונה לאורחים מסורת צמח במבוק חתונה קסם מזל

הבמבוק הוא אחד מקסמי המזל העתיקים ביותר לחתונות. בתרבות האסייתית, צמח הבמבוק הוא מתנה פופולרית בעלת משמעות סמלית עמוקה בהזדמנויות שונות כגון חתונות, ימי הולדת וכו ‘. הצמח דמוי העץ מייצג ידידות, טוהר וחיים ארוכים. כדי שאתה ואורחי הכבוד שלך יחייכו מאושר, תוכלו להעניק להם מיני צמחי במבוק שישמרו על זיכרון היום הזה טרי לאורך זמן. ניתן לספק את ההזמנות לחתונה כמו גם את כרטיסי המקום בעיצוב במבוק פשוט.

גשם פרחים מפוזר

קונפטי סמלי מזל עשו לעצמכם חינניות עלי כותרת ורדים

ברגע שהחתן והכלה עוזבים את משרד הרישום או את הכנסייה, הם מריעים ומסורתית אורז מפוזר ונזרק. במדינות אסיה, גרעיני אורז מפזרים נתפסים כקסם מזל טוב. אם אתה רוצה לנסות משהו מחוץ לשיטות המסורתיות, אתה יכול לפזר פרחים ועלי כותרת טריים או מיובשים לחתונה. מגוון הצבעים, הצורות והריחות הוא כמעט אינסופי כאן. אם אתה רוצה להכין קונפטי טבעי בעצמך, אתה יכול להשתמש בפרחים ועשבי תיבול, הנחשבים לסמלי מזל לחתונות. ראשית, הכינו את השקיות לגשם הפרחים. אתה יכול להפוך נייר עטיפה, נייר מוזיקה או אולי דפים מתוך ספר ישן שלא ניתן להשתמש בו לשקית תוך זמן קצר ולהדביק את שקיות הנייר שהתקבלו בנייר דבק מבפנים כדי שלא יתגלגלו זה מזה. כעת הכינו תערובת של הפרחים הבאים ומלאו בהם את השקיות: חינניות, פרחי ורדים צהובים (ידידות), פרחי ורדים לבנים (טוהר), קיסוס (נאמנות) ולבנדר (מסירות ואושר).

מאכלים המסמלים שגשוג, קהילה וישיבה

מסורת אוכל אמונה טפלה לחם דבש רימון רוזמרין

אם החלטתם על מזנון או אם ברצונכם לקבל את פני האורחים עם משקה תחילה, תוכלו להגיש בנוסף למנות ראשונות טעימות אוכל המזוהה עם אושר ושגשוג. הזרעים הרבים של הרימון, למשל, מייצגים שפע והדבש צריך להמתיק את חיי הזוג הכלות. הרוזמרין מייצג מסירות בלתי מוגבלת. למרות שברוב מנהגי החתונות ברחבי העולם מכינים מאפים מיוחדים ליום חשוב זה, הלחם נחשב למיטיב ואומרים שהוא מביא שגשוג למשפחה הצעירה. לחם קלוע בצורת טבעת מסמל, בדיוק כמו טבעות הנישואין, אהבה נצחית. לא במקרה נותנים לחם ומלח לחתונות. עם המתנה הסמלית הזו, האורחים מאחלים לזוג הטרי דו קיום לאורך זמן וקורט תבלין בריא.

העכביש כקסם מזל לחתונה

תכשיטי סיכת עכביש סיכת חתונה קסם מזל לחתונה

על פי מסורות עתיקות, עכבישים הם בין היצורים הקסומים המביאים לך מזל. מציאת עכביש על שמלת כלה הוא סמל למזל באנגליה. כל מי שחושש מהיצורים בעלי שמונה הרגליים יכול לענוד תכשיטים יפים בצורת עמוד שדרה כמגנט מזל. סיכת עכביש קטנה ויפה על שמלת הכלה תהיה גם מושכת עיניים אמיתית.

פעמונים כסמל למזל לשלב החדש של החיים

סרטי סאטן פעמונים גורעים את קסמי המזל של הרוחות הרעות לחתונה

פעמונים מצלצלים בחתונות איריות כדי להרתיע רוחות רעות ומזל רע. הכלה אפילו עונדת פעמונים קטנים בזר הכלה שלה. אתה מוזמן גם לתת לאורחיך פעמונים במתנה נחמדה. אם אורחי החתונה אוהבים להצטרף, הם יכולים לענוד פעמונים קטנים בעת הכניסה לקבלה החתונה וגם ביציאה מהטקס.

נושאת מטבע כסף וזהב בנעל לעושר

קסם מזל לחתונה סמלי מזל מטבע נעלי כלה כסף זהב

כדי שהזוג הכלות לעולם לא ייכנס למצוקה כלכלית, הכלה בשבדיה מקבלת מטבע זהב מאמה ומטבע כסף מאביה. שניהם ארוזים בנעל אחת. המטבעות צריכים להביא למשפחה החדשה עושר בלתי נגמר. כדי למנוע מהמטבעות להיסחט, אתה יכול לחבר אותן מתחת לסולית הנעל שלך.

קסם מזל לחתונה – הפרסה

קסם מזל לבנדר פרסה אישית לחתונה

באחד הימים המאושרים שלך, קסם המזל לפרסה לא אמור לפספס. באנגליה, פרסה חבושת נלבשת במהלך הטקס ומאוחר יותר נתלית מעל דלת הכניסה כשהקצוות כלפי מעלה. הקצוות הפתוחים בחלק העליון קשורים למזרקה שתופסת מזל. אתם מוזמנים לחרוט פרסות קטנות ולחלק את קסמי המזל המותאמים אישית בין האורחים. פרסת סמל המזל היא תוספת בטוב טעם לכל מקום חתונה וניתנת ליישום בעיטור בדרכים שונות. אז יכול פרסה קטנה במקום זה &-היו סימן בין שמותיכם בכרטיס ההזמנה.

סימן מזל פרח סידור פרחי קסם מזל כפרי לרעיונות לחתונה

חנות הפרחים שלך יכולה לשלב פרסה בסידור הפרחים כך שלכל שולחן יינתן קצת מזל. שוקולדים מעולים נבחרים לעתים קרובות כמתנות חתונה. מצד אחד הם יפים במיוחד כקישוט שולחן, מצד שני הם מזכרת נחמדה ביום החתונה שלך. המעדנים הקטנים נשנשים לפעמים במהלך החגיגה. אם אתה רוצה להמתיק את עצמך ואת אורחי הכבוד שלך ולתת להם עזרה של אושר, אז עוגיות פרסה קטנות ומתוקות עטופות יפה הן רעיון מצוין.

מספרים שמביאים מזל

מספרי המזל ברחבי העולם בוחרים קסמי מזל לתאריך החתונה

לכל תרבות יש מספרים הנחשבים לאלוהיים וצריכים להביא מזל טוב. ביהדות נתפס המספר 18 כמועיל במיוחד. אז 2018 היא שנה מושלמת להתחתן. ההערכה היא כי המספרים האי -זוגיים טובים במיוחד כתאריך לטקס החתונה. אתה פשוט לא יכול לשתף אותם. זה בדיוק מה שכל זוג מאחל לו כשהם אומרים שכן. קסמי המזל הסיניים הם, למשל, המספרים 6, 8 ו 9. כשהם מבוטאים, המספר 6 מזכיר מילים שמשמעותן ללא בעיות ומוצלחות. המספר 8 קשור לעושר קדימה. המספר 9 פירושו “לנצח” והוא קשור לאהבה וידידות. יש להבין גם את המספרים המסתיימים ב -6, 8 ו -9 כסמלי מזל. אז בחרו את מועד החתונה שלכם במודע ובכך מושכים אירועים חיוביים לחיי המשפחה העתידיים שלכם.

 “משיכת הסרט”

תליון פולחני למשוך סרט כלומר קסם מזל לחתונה

חיתוך עוגת החתונה היא מסורת נפלאה. העוגה מתפעלת מכל הצדדים. אם אתה רוצה להפוך אותו לשיא של ממש, אתה מוזמן לאמץ מנהג יפה מניו אורלינס ולהדהים את האורחים. אנו מדברים על המסורת של “משיכת סרט” (משיכת עוגה). קסמי מזל קטנים משולבים בשכבה התחתונה של העוגה על ידי הקונדיטור כמתנות. אם כל העניין נועז מדי בשבילך, אתה יכול לשים את החפצים הקטנים מתחת לצלחת העוגה. סמלי המזל נבחרים על ידי החתן והכלה וקושרים על סרטים יפים. קסמי המזל הם תליונים קטנים בעלי משמעות מיוחדת. לנשים הקרובות לחתן ולכלה מותר לקחת חלק במשיכת הסרט. יש להתאים את מספר קסמי המזל הקטנים לחתונה למספר הבנות הנוכחות.

מסורת חתונה תליוני סרט משיכת חתונה קסם מזל

טקס זה חייב להתבצע לפני שהזוג הטרי חותך את עוגת החתונה. כל נערה בוחרת סרט בולט מהעוגה ומחזיק אותה בידה. כשהכלה באמצע והבנות מסביב תיווצר צילום מזכרות נפלא. ואז הוא נספר עד שלוש וכולם רשאים למשוך את הסרט בו זמנית. לאחר מכן, הכלה קוראת בקול את המשמעות של כל תליון. מתנות החתונה הנפלאות האלה הן שמחה מיוחדת לחברים וקרובי משפחה של המשפחה הצעירה ומזכרת ייחודית ליום מיוחד זה. להלן כמה רעיונות לקסמי מזל לחתונה ומשמעותם:

שושן בורבון – חיים מבורך

חשמלית – חיים מלאים בנסיעות

כדור פורח – חיים מלאים בהרפתקאות וטיולים

עוגן – הרפתקה מעבר לפינה

פנס – עתיד טוב

כתר – חיים מוצלחים; לחיות כמו מלכה

מסכה ונציאנית – חיים מרגשים

שטרן – משאלות מתגשמות

תלתן בעל ארבעה עלים – בהצלחה

שוטה – רגעים מהנים

לב – הרבה אהבה

פרח – אהבה פורחת

קלדדאג ‘(סמל אירי – שתי ידיים המחזיקות לב מוכתר) – חברות, אהבה, נאמנות

טבעת – נישואין קרובים