רעיונות משחקי חתונה מצחיקים-פינאטה-חתן-כלה

חתונות מהנות ולא רק מביאות שמחה רבה לחתן ולכלה, אלא גם לאורחים. אבל כדי שזה יהיה המקרה, עליך לוודא שכולם באמת נהנים ושיש מגוון במהלך החגיגה. בנוסף לנאומים המשתנים והפסקות הריקוד, אתה יכול גם לתכנן כמה משחקים מצחיקים למטרה זו, שאמורים להרים את מצב הרוח ולפחות לגרום אפילו לסמיילי הכי גרוע. אז אם אתה רוצה לאסוף כמה רעיונות למשחקי חתונה מהנים עם הוראות, הגעת למקום הנכון. ריכזנו עבורכם כמה מהמעניינים והפופולריים ביותר. בנוסף, משחקים לחתונה יכולים להיות מאורגנים גם על ידי האורחים כהפתעה לחתן ולכלה.

משחקי חתונה מצחיקים לבידור – משחק החתונה “דמיון”

משחקי חתונה מצחיקים משותפים תואמים נעליים נשואים טריים

המשחק המעניין הזה תמיד מכניס אותך למצב רוח טוב. עליו לבדוק עד כמה החתן והכלה מכירים אחד את השני או משתלבים יחד. משחק החתונה “התאמה” או “האם המכסה מתאים לסיר” מוכן בצורה הטובה ביותר על ידי האורחים וכך יכול לשמש כהפתעה עבור החתן והכלה. למשחקי חתונה מהנים כמו זה תצטרכו:

 • שני כיסאות
 • נעלי הכלה
 • נעלי חתן
 • הרבה שאלות רלוונטיות
 • מנחה ששואל את השאלות

הכיסאות מורכבים על משענות הגב, כך שהזוג יושב גב אל גב ואינו יכול לראות זה את זה. כל אחד מהשניים זקוק כעת לאחת הנעליים שלו ולאחת מבן זוגו. במקום זאת, אתה יכול להמציא חפצים אחרים האופייניים לגבר או לאישה (למשל בקבוק בירה ומערוך). עכשיו נשאלות שאלות. אתה אמור להיות מסוגל לענות על שאלות אלה עם “היא” או “הוא”. שאלות מתאימות הן, למשל, מיהו קום המאוחר הגבוה יותר, מי צריך יותר זמן בשירותים או נוהג טוב יותר ברכב או מי מבשל לעתים קרובות יותר או טוב יותר וכן הלאה. התשובה ניתנת עם הנושא המתאים. מי שחושב שזו התשובה לשאלה מרים את נעל הכלה ומי שחושב שהוא התשובה המתאימה יותר מרים את נעל החתן. המטרה של בני הזוג היא למצוא כמה שיותר התאמות מבלי להתקשר. תמיד ניתן להמציא מערכת נקודות למשחקי חתונה מהנים.

רעיונות לחתונה – ניסור גזע עץ

משחקי חתונה מצחיקים-משחק-עצים-חיתוך-סמלי-מתחתנים

ישנם גם משחקי חתונה מהנים מסורתיים המיועדים לזוג הטרי ומהנים הן לזוג והן לאורחים. ניסור גזע עץ הוא אחד מהם ואמור לסמל להתגבר על קשיים יחד. אין ספק שזו משימה לא פשוטה. לכן, אין להגזים בעובי גזע העץ או הענף. מסור, ענף ודוכן מסור הם כל מה שצריך לשם כך.

משחקי חתונה מצחיקים עם אורחים – משחק הפסטה

משחקי חתונה מצחיקים זוגות פסטה-מקרוני-ספגטי

במשחק זה תזדקקו לכמה זוגות גברים ונשים. עדיף לבחור רק מתנדבים או כאלה שאתה בטוח יהנו באמת. לא צריך להיות מעורבים יותר מדי זוגות כדי שלא יהיה יותר מדי בלגן. לכל אישה ניתן מקרוני (פסטה ארוכה וחלולה עם חור), אותה היא אוחזת בשפתיה. הגברים, בתורם, מקבלים כל אחד ספגטי, אותו אתה מחזיק באותו אופן. המטרה היא להדביק את הספגטי דרך המקרוני מבלי להשתמש בידיים ככלי עזר. הזוג הראשון שעושה זאת הוא מנצח ויכול לקבל גם פרס.

רעיונות לחתונה לזיכרונות מהנים – משחק החתונה “נסיעה לירושלים”

מצחיק-חתונות-משחקים-בלון-ריקוד-כיסא-ריקוד-מופעים אורחיים-חלופיים

מי שמחפש משחקי חתונה מהנים לחתן ולכלה, בהם משתתפים גם האורחים, בוודאי יאהב את הרעיון הזה. יש צורך בכדור פורח מלא הליום אחד פחות מהמשתתפים. אז אם 10 אנשים משחקים יחד, נדרשים 9 בלונים. אתה נותן לאלה לעלות כך שהם ידבקו לתקרה. המיתר שתלוי מהם צריך להיות ארוך מספיק כדי שהאורחים הרוקדים יוכלו להגיע אליו בקלות או לכל היותר עם מעט הופ. המשחק משוחק על פי אותו עיקרון כמו בריקודי כיסאות: כל עוד המוזיקה מופעלת, יש ריקודים. אם הוא נעצר, כל אחד מהרקדנים צריך לתפוס בלון. אך מכיוון שיש אחד מעט מדי, אורח אחד יישאר. הוא חייב לעזוב את רחבת הריקודים. ואז בלון מוסר וזה נמשך עד שנותר רק אדם אחד שינצח את המשחק.

רמס כמשחקי חתונה לאורחים

מצחיק-משחקי-חתונה-כיסוי עיניים-חתן-בלון-פירס

במשחק הזה יש הרבה ריקודים. רבותי שמשתתף מרצון בוחר שותף מבין האורחים. כמובן שניתן לבחור גם את הכלה ולהצטרף לחתן. לכל אחד מהגברים יש בלון קשור סביב הקרסול שלו, שאותו הזוגות האחרים צריכים לרסק תוך כדי ריקוד. הצמד היחיד שנותר עם בלון אחד לפחות מנצח את המשחק.

משחקי חתונה עם הגרלה

מצחיק-משחקים-רעיונות-טיפים-הוראות-בידור-מדרסים לחתונה

השתמש בהגרלה כחלק מכנס החתונה וארגן משחקי חתונה מהנים עם כרטיסים. מה שצריך הם פרסים שציינו במגרשים. זו יכולה להיות ארוחת ערב לשניים, טיול חלומי, נשיקה מהכלה או מצלמה מיידית. יתכנו גם כמה מסמרות. ההפתעה האמיתית מגיעה כשהמתנות מועברות לאחר שכל המגרשים נמכרו. להלן רעיון של מה ניתן למסור בהתאם לייעוד הפרס:

 • שירות ארוחת נירוסטה – סכו”ם מפלסטיק
 • ארוחת ערב רומנטית לשניים – פחית ארוחות מוכנות
 • בעלות על הבית – כלוב ציפורים
 • מכונת כביסה אקו – סבון קרם
 • נשיקה מהכלה – נשיקת פררו
 • מייבש כביסה – חבל כביסה
 • טיול חלומי – כדור שינה
 • ב.מ.וו – לחם עם נקניק או שקית עם עששית
 • מנורת רצפה – נר
 • מצלמה מיידית – מראה

ההכנסה מהמגרשים שנמכרו מגיעה לחתן ולכלה ואפשר לנצל אותם לירח הדבש.

משחקי חתונה מצחיקים – סינדרלה

מצחיק-משחקי-חתונה-סינדרלה-נעליים-גבירותיי-מצא-רבותי-רעיון-משחק

ריקוד סינדרלה שייך גם הוא לקבוצת המשחקים הזוגיים. כאן פורשות נשות האורחים כל אחת אחת ומניחות אותה באמצע רחבת הריקודים. לאחר מכן הגברים בוחרים נעל ומחפשים את הגברת המתאימה לפי גודל הנעל. כדי שהנעל השנייה לא תחשוף את הגברת המדוברת, הנשים יכולות להוריד את הנעל השנייה ולהסתיר אותה. כדי שהג’נטלמנים לא יצטרכו לעבור את כל האולם כשמחפשים סינדרלה, הנשים יכולות גם לשבת במעגל על ​​כיסאות ברחבת הריקודים. כל זוג שמצליח למצוא אחד את השני זוכה בריקוד ביחד. כדי להפוך את המשחק למרגש עוד יותר, ניתן לקבוע זמן שבו הם חייבים למצוא את עצמם. אם נכשלים, למשל, תוך 3 דקות, אתה מפסיד.

רעיונות למשחקי חתונה – מתנות בבלונים

משחקי-חתונה-משחקים-אורחים-מתנות-בלונים-חצים-משחק כלות-זוגות

כאשר כל אורח מגיע, עליו לכתוב כל רעיון ומתנה ושם על פיסת נייר. זה יכול להיות עיסוי, כל טיול או הליכה או שובר לארוחה לארבעה. לאחר שנאספו כל פיסות הנייר, הם מוכנסים לבלונים ובתורם מנופחים היטב, ואז הם מחוברים ללוח סיכה עם חבטות או מחטים.

בני הזוג מקבלים כעת מספר מסוים של ניסיונות לחורר את הבלונים בעזרת חץ וכך לקבל את הרווח הכלול בו. חלק מסוים מהרווחים ניתן להעביר לחלק מהאורחים.

ריקוד העיתון

תחרות מצחיקה-חתונה-עיתון-ריקוד-רעיון-כיף

אם אתה אוהב משחקי חתונה מהנים הכוללים ריקוד, בוודאי תאהב גם את הרעיון הזה. כפי שמראה שם המשחק, הריקוד מתרחש על פיסת עיתון ובשום מקרה לא על הרצפה החשופה סביבו. כל מי שנוגע בזה חוסל. במרווחי זמן מסוימים או בכל פעם שמישהו חוסל, שאר המשתתפים צריכים לקפל את העיתון פעם אחת לשניים. רחבת הריקודים נעשית צרה יותר והמשימה הופכת קשה יותר. האחרון שנותר מנצח.

דקור בלונים כמשחקי חתונה מהנים

מצחיק-חתונות-משחקים-הליום-בלון-משחק-כיף-מבוגר-חתונה

בלונים נקשרים על חוט. שלושה מטרים אמורים להספיק כדי שהמשחק לא יתארך מדי. עיני החתן קשורות לאחר מכן ומועברים חצים. המטרה היא שינקב בהצלחה את כל הבלונים על ידי זריקתם, כאשר כלתו תיתן לו הוראות אם יותר לימין או לשמאל, גבוה או נמוך יותר. כל זה יכול להפוך לזיכרון נפלא שניתן לתת לבני הזוג בדיעבד. למעשה, ניתן להקליט ולעבד את שיחות הכלה לקובץ שמע מצחיק שבו השיחות מלוות במוזיקה.

עם כל הכיף, הבטיחות במקום הראשון, כמובן. מכיוון שנזרקים חפצים חדים, יש לדאוג לכך שלא יהיו אנשים ובעיקר ילדים קטנים בקרבת מקום.

משחקי חתונה – חתן הזנה

מצחיק-משחקי חתונה-חתן-מזין-סדינים-רומפר-אוכל לתינוקות

ישנם משחקי חתונה מצחיקים לחתן ולכלה המובטחים להצחיק את האורחים. וזה אחד מהם. הכינו יריעה לבנה עם חור אחד לראש החתן ושניים לזרועות הכלה. הסדין מצויד גם ברמפה, שאפשר למלא אותה גם לחיקוי של תינוק. החתן והכלה עומדים מאחורי הסדין ומשתמשים בחורים כאמור. כעת הכלה, מבלי שתוכל לראות דבר, צריכה להאכיל את חתן באוכל לתינוקות או במשהו אחר. הבידור המושלם לכל אורח חתונה!

רעיונות למסיבת החתונה – משחק החתונה “עגלה”

מצחיק-משחקי חתונה-מאמן-משחק-פעמים-שונה-משחק תפקידים-סיפור

אם חיפשתם משחקי חתונה מהנים, אולי גם אתם נתקלתם במשחק הזה. כיסאות מוגדרים בצורה מסוימת כך שהם מחקים צורת כרכרה. האורחים והחתן והכלה מתיישבים, כאשר כל כיסא מסמל תפקיד ספציפי. ואז קוראים סיפור. בכל פעם שאחד התפקידים שהוקצו מוזכר בסיפור, הם צריכים לקום ולסובב את הכיסא שלהם. כל מי שמחמיץ את משימתו חייב לשתות שנאפס או אלכוהול אחר כעונש. אפשר להחליף את זה גם במשהו לא נוח לאכול. תלבושות ואביזרים יכולים לשמש גם לתפקידים האישיים. החלוקה המדויקת של הכסאות והסיפור המתאים ניתן למצוא בקישור להלן.

אם תרצה לעצב את משחק המאמן הפעיל והמצחיק שכבר היה שונה, תוכל גם להמציא פעולות נוספות. בנוסף להתרוצצות על הכיסא, ניתן להקצות לכל אחד מהגלגלים גם רעש ספציפי או תנועות אחרות. העגלון יכול, למשל, לצעוק Hüh-Hott או משהו דומה, לנופף במלכה ולשקשק על ההגה.

משחק מאמן פה.