שמלת כלה זר כלה

הפרחים הם לפעמים הדבר הראשון שמבחינים אורחי החתונה. זו הסיבה מדוע כל כך חשוב כי אלה נבחרו ומסודרים כהלכה. למומחה הפרחים מייקל גפני מבתי הספר האמריקאים לעיצוב פרחים יש כמה טיפים שיעזרו לכם עם פרחים לחתונה תחסוך כסף.

הפרופורציות של הפרחים לחתונה – אמון בירוק יותר

לבן-שושן-אדום-פרחים-ירוק

אופציה טובה ומקובלת עבור פרחים לחתונה חיסכון בכסף הוא באמצעות פחות פרחים ויותר ירוקים בתמורה. הירוק החתוך אינו יקר כמו הפרחים עצמם. אנא בחר זרי פרחים קטנים יותר אך בולטים יותר. ככל שהזר גדול ומביך יותר, כך הוא יקר יותר. אם את אחת הכלות המודעות למחיר, כדאי שתשקול לבחור פרחים פחות מעוצבים לחתונה. במקום זאת, השתמשו בפרחים כגון ה- Zantedeschien, שעושים רושם עז.

הגבל את הקישוטים לפרחים לחתונה

לבן- Zentedeschia- פחות- תכשיטים- חתונה- זר

כמה כלות לעתיד אוהבות להוסיף נוצות, תכשיטים ואבני חן לזרי הפרחים שלהן בכדי לגרום להן להיראות זוהרות יותר. אבל זה גם מעלה את המחיר הכולל של זר. כדי להימנע מכך, תוכל להשתמש ב- פרחים לחתונה להדגיש עם גרסאות זולות יותר, כגון קשתות וסרטים עשויים סאטן.

התמקדו בצבעים

זר ורדים לבנים וורודים

כלות רבות מתעקשות על פרח מסוים, כגון ורד, הידראנגאה או אדמונית, עבור זר הכלה וסידורי הפרחים שלהן. אולם במקום להתמקד בפרח, כדאי לשים לב יותר ללוח הצבעים המגוון. בקש מחנות הפרחים שלך לעצב את פרחי החתונה שלך בהתאם להעדפותיך ולתקציב שלך.

טיפול בפרחים לחתונה

זר אגרטל מסין ורוד ורד

על מנת שהפרחים שלך יחזיקו מעמד עד יום החתונה, עליך להיות לחות היטב. אתה יכול לרענן אותם על ידי השרייתם במהופך במים ברגע שתקבל אותם. המים מצפים את הפרחים, וגורמים להם להימשך זמן רב יותר. לקראת החתונה הכניסו את הפרחים למים בהקדם האפשרי.

טיפ מועיל לזר

פרחי שושן צהוב לחתונה

על מנת לשמור על הפרחים חיים ויפים לאורך זמן רב ככל האפשר, יש לנקות ולחתוך אותם מדי יום. ברגע שאתה מקבל את הפרחים, חותכים 7 ס”מ מהגבעולים ומשרים אותם במים. אסור להסיר את הנייר בו הם עטופים עד שהונח.

שאל את חנות הפרחים שלך לייעוץ

ורדים לבנים פרחים צהובים לחתונה כל פרח שונה. אז שאל את חנות הפרחים שלך כיצד טופלו הפרחים ומה תוכל לעשות כדי להאריך את תוחלת החיים שלהם.

חתונה בסתיו

פרחים בצבע חום בהיר לחתונהאלגנטיות משובחת

זר קטן-פרחים לבנים

זמן אמצע הקיץ

אחו-צבעוני-פרחים-זר-שונה-גדול

אופנתי בצבע סגול

זר פרחים בצבעים סגולים רעיון חתונה