ספר שיא משפחתי מודרני אציל-עיצוב-כחול-ירוק-מוטיב-אינדיבידואלי

הנישואין האזרחיים מהווים את אבן הבניין המשפטית ליסוד האהבה. רק באמצעותם הנישואין הופכים למעשה לתוקף. למשל, חתונה בכנסייה גרידא או טקס חתונה חינם ללא נישואין אזרחיים קודמים אינם מספיקים. לשם כך יש להשלים הליכים מנהליים מסוימים מראש ולהציג מסמכים שונים. אך אל דאגה, המעשה הבירוקרטי של חתונה אזרחית יכול להיות יפה מאוד ולהצליח עם התכנון הנכון. יש הרבה דברים קטנים ואביזרים שיכולים להפוך את החתונה האזרחית שלך לרומנטית קצת יותר. תוכלו לדון בפרטי החתונה עם הרשם מראש: החלפת טבעות, עדים, מוזיקת ​​רקע, נדרים בודדים. מה שיכול גם להפוך את טקס החתונה לחגיגי עוד יותר הוא ספר חתיכים מודרני בעיצוב אצילי – אוהבים לכתוב איתו את תחילת ההיסטוריה המשפחתית. במאמר של היום תוכלו לברר מהו פנקס משפחות, האם עליכם לרכוש אותו במשרד הרישום, מה יש בו והיכן עדיין ניתן למצוא עיצובים יפים..

האם אתה צריך ספר שיא משפחתי לחתונה??

ספר שיא משפחתי אציל מה-נכנס-בתוך-מסמכים

כאשר מתחתנים, רכישת רישום היא אופציונלית. עם זאת, זו מסורת נחמדה לקבל רישום עם תעודת הנישואין שלך מהרשם במהלך טקס החתונה. אתה יכול למסור את הרישום הנבחר למשרד הרישום מראש, ואז הוא יהיה מוכן בטקס החתונה.

זֶה ספר עץ המשפחה משמשת באופן קלאסי כמקום אחסון למסמכי המשפחה החשובים ביותר כגון תעודות נישואין, תעודת חתונת הכנסייה, תעודות לידה של הילדים, תעודות טבילה, תעודות פטירה של בני המשפחה וכו ‘. אז יש לך את כל המסמכים החשובים ביחד ותמיד בהישג יד.

מה נכנס לפנקס המשפחה?

ספר שיא משפחתי מודרני חתונה-סקירה כללית-ימי נישואין-חיים פנימיים

אך מטרתו של ספר משפחתי חורגת בהרבה מהפונקציונליות הטהורה. ה חֲתוּנָה הוא אירוע מסוג מיוחד מאוד, תחילת חיי הנישואין. שני אנשים אומרים זה לזה כן ומחליטים לשתף אחד את השני בחייהם. כפי שאמר פעם הפילוסוף הדני הגדול סורן קירקגור: “נישואין הם ונשארו מסע הגילוי החשוב ביותר שאדם יכול לבצע”. ספר משפחתי הוא גם בן לוויה נפלא למשפחה חדשה. בדרך זו תוכל לאסוף את כל הזיכרונות, האירועים ורגעי האושר מהחיים המשותפים ולשמור אותם לדורות הבאים. ספר משפחתי יפהפה שלא צריך להסתיר במגירה אחרי החתונה, אלא לקחת אותו ביד ולדפדף בו שוב ושוב, לא קל למצוא אותו? אבל להפך! לאחרונה קיבלנו את ספרי המשפחה הנפלאים של גלוק & גילינו ברכות ואנחנו פשוט שמחים!

תוספות לספר המשפחה המודרני

ספר מודרני-משפחתי-בתוך-תוכן-יצירתי-ברכה-מזל

צבעים רעננים, עיצוב מודרני וביצוע איכותי – ספרי המשפחה של גלוק & הברכות לא רק מרשימות במראה הייחודי שלהן, אלא גם בפנים שנבחרו בקפידה ובחידושים הקטנים והמחושבים. הם עובדים הרבה יותר מאלבומי מזכרות מקסימים בהם ניתן לתפוס רגעים חשובים בחיי המשפחה. אנו אוהבים במיוחד את הדפים הפנימיים המעוצבים באופן יצירתי, המחולקים לארבעה פרקים: תעודות, תזכורות, ברכות ומידע בנושא דיני נישואין. ספרי משפחה אלה אינם תיקיות משעממות למסמכי משפחה רשמיים. “המתנה הכי מפתיעה”, “הרגע הכי נוגע ללב”, “האורח עם המסע הארוך ביותר”: בעזרת הצעות אלה ורבות אחרות, ניתן לרשום בספר המשפחתי זיכרונות חתונה יקרי ערך. ניתן להרחיב את התוכן גם בזכות סטים משלימים.

אושר & ברכת סטמבוך: הכל באהבה

איכות ללא דופי וביצוע יפה מאוד, פשוט ובכל זאת אצילי מאוד. אתה בהחלט רוצה לקחת איתך ספר משפחתי אוהב כל כך לנצח ולמלא אותו בכמה שיותר אירועים משפחתיים שמחים!

© תמונות אושר & ברכה