אוקטוברפסט פתוח! ואם אתה עדיין רוצה ללכת לאוקטוברפסט, אתה צריך לחמוק לדירנדל או לדרסהוזן. כמו בכל מקום בעולם האופנה, יש גם טרנדים בכל הנוגע לתחפושות מסורתיות. כדי שאתה או כל המשפחה ייראו בעיצוב מושלם, אנו מראים לך את החדשות לשנת 2019.

אילו דירנדלים אופנתיים בשנת 2019 צבעי הטרנדה טרנדים Dirndl אדום כחול ירוק

מגמות טרכטן 2019 לנשים

תחפושת Dirndl אוקטוברפסט 2019 בצבע ורוד עם חולצת דירשל Froschgoscherl עם צוואר גבוה

אילו דירנדלים אופנתיים בשנת 2019? כשמדובר באורך dirndl: זה Midi dirndl עם אורך חצאית של 65-70 ס”מ הוא הגזרה הפופולרית ביותר העונה. הוא מגיע מתחת לברך ומסתיר את הקיבה ואזורי בעיה אחרים. כשמדובר במחשופי dirndl, המוטו של השנה הוא “Less is more”. דגמים עם צוואר גבוה וצוואר V קטן פופולריים במיוחד השנה. החלקים עדיין מעוטרים בעושר והדגולה מודגשת על ידי froggoscherl, סלסולי לב וצמות קליפה..

אילו דירנדלים אופנתיים בשנת 2019 מחשוף לב אפור אדום

שניהם צבעי דירנדל 2019 זה שקט יותר בסך הכל. צבעים מושתקים כמו כחול דלפט, ירוק זית, אפור, טאוף ואדום בורדו הם כל הזעם באוקטוברפסט השנה.!

עמדו על פי התבניות תבנית פרחונית, דפוסי פס קלאסיים ונקודות חמודות פופולריות מאוד. מפרחים גדולים ועד פרחים קטנים – דפוסי הפרחים מעניקים למרכזי הדירנד מגע רומנטי. בדרך כלל החצאיות והסינרים פשוטים כדי לשים את המראה הפרחוני באור הזרקורים.

בְּ- חולצות של דינדל 2019 חולצת צוואר גבוהה עם תחרה עדינה אופנתית במיוחד. בכל מקרה, חשוב שהוא יתאים לחיתוך של משטח הדירנדל. חולצות עם צוואר גבוה משתלבות היטב עם שמלות דירנדל עם מרפסת ומחשוף מתוק. אגב, כחלופה אלגנטית לחולצות דירנדל גופי תחרה הוקמה עם שרוולי שלושה רבעים. הם אינם מחליקים בתנועה וגם מחממים אותך. עם זאת, אם מחלקת הדירנדל כבר משובצת בכפתורים רבים, גבולות דקורטיביים ורקמה, נשים צריכות לבחור דווקא בחולצת דירנדל פשוטה..

טרנדים טרגנים 2019 לגברים

חולצה לבנה מגזרת עור Lederhose גברים 2019 שרוולים מגולגלים

Lederhosen הם פריט לבוש אצילי המבוסס על מסורת ומשאיר מעט מקום לניסויים באופנה. אז נשארת המסורתית, הבווארית, מכנסי עור קצרים (Krachlederne) תמיד אופנתי באוקטוברפסט. רקמת המוטיב המפורטת, שהופכת כל לדרוזן לגולת הכותרת של ממש, היא חובה. הן נשמרות בצבעים מנוגדים בהירים או דיסקרטיות.

חולצה עם כתפיות טרנד לגברים, חולצת צ'ק 2019 וכובע

סביר יותר שגברים יראו את הסגנון והטעם האישי שלהם דרך חולצה או אפוד. אגב, הם מהווים אלטרנטיבה מזדמנת לחולצות חולצות מסורתיות עם הדפס מסוגנן. עם עיצוב המראה המשומש שלהם, הם משתלבים היטב עם כל lederhosen. במקום החולצות המסורתיות הקלאסיות והרחבות, מחבקות כעת את הגוף חולצות ג’ינגהם מועדף. הדברים הבאים חלים כאן: אפוד בצבע אחד משתלב בצורה הטובה ביותר עם חולצה מעוצבת. ולהיפך, לאחד אכפת אפוד מעוצב מעל חולצה רגילה יוצר מגע מסוגנן ויצירתי. אם אתה לא באמת יכול להחליט איך להרכיב תחפושת מושלמת לאוקטוברפסט, אתה יכול לעשות זאת תלבושות מסורתיות לצעירים ומבוגרים שעון. רעיונות התלבושת לנשים, גברים וילדים מורכבים מחלקים שפשוט משלימים זה את זה בצורה מושלמת.

מגמות תחפושות מסורתיות 2019 לילדים

טרנדים טרנדים 2019 לילד ילדים עם מכנסי עור וחולצה אדומה

הבנים והבנות רוצים גם הם ללכת לאוקטוברפסט במראה האוקטוברפסט. המסורת היא בראש סדר העדיפויות בכל הנוגע למגמות התלבושות המסורתיות לילדים. מכנסי דירנדל ועור עשויים מבדים קלים ונוחים, צבעים וגזרות שמרניים יותר. לבנות מומלץ ללבוש כותנות קלאסיות מסורתיות מכותנה בכחול ורוד, ברי, כחול כהה או אדום כהה. הלולאה הופכת ל סינר דירנדל קשור במרכז הקדמי או האחורי. בדומה לאבא, בנים לובשים לדרסהוזן מסורתית. בשילוב עם חולצה מסורתית, נעלי האפרל וכובע מסורתי, הם היסודות של תחפושת מסורתית מסוגננת לבנים.

סינרי ילדים לילדים קושרים מאחור או באמצע בחזית