אחד מעיצובי הקעקועים הנפוצים ביותר לגברים הוא הקעקוע האצטקי. קעקועים אצטקים זכרים נגזרים מסמלים ומאפיינים חשובים של ההיסטוריה השבטית. הם גם עומדים לאורך שנים של מסורת ומשקפים ערכים חשובים של הציוויליזציה העתיקה הזו. כמו כל סוג של קעקוע, גם לגברים אלה נועדו לשאת מסר חשוב תוך צביעת עור קבועה במשהו שתוכל להעריך בצורה משמעותית. מסיבה זו, אנו עוזרים לכם בזאת לשקול היטב ולבחור את העיצוב המתאים לקעקוע האצטקי שלכם.

משמעות הקעקוע של האצטקים

קעקוע אצטקי מציאותי לגברים עם סמלים

מלבד המשיכה החזותית הייחודית שלהם, סמלים אצטקים קשורים לעתים קרובות גם למסורות, לאמונות, לטקסים ולאלי השבט. זה הופך קעקוע בדוגמת אצטקים עם הסמל שלו לאטרקטיבי עוד יותר. רוב האנשים שבוחרים בעיצוב קעקוע כזה מאמינים שהוא יכול להביא לאותה הגנה ואנרגיות חיוביות שקיבלו האצטקים משימוש בסמל שהוזכר. מצד שני, יש גם מי שמתייחס לסמלי האצטקים כייצוג של אישיותם או ניסיונם. עם זאת, מכיוון שהאצטקים משתמשים בסמלים אלה כאמצעי התקשורת העיקריים שלהם בכתב, בטוח שיהיו לך מספיק עיצובים לבחירתכם בהתאם לצרכיכם..

חלקו הפנימי של האמה מקועקע עם סמלים אצטקים על בסיס צבעוני

אמנם אינך צריך להעתיק ישירות עיצוב קיים, אך בהחלט תוכל להציג לקעקוע שלך תמונה כהשראה לקעקוע האצטקי שלך. תוכלו לראות שקעקוע לוחם אצטקי לגברים עוסק בעיקר באלי שמש, נחשים מנוצות וצלמיות נשר. אלמנטים נפוצים אחרים כוללים אילים, עקרבים וקרניים. לאלו מכם שהם צאצאים אצטקים, זה יאפשר לכם לתעל את האנרגיות של האלים, האמונות והאמיתות של אבותיכם. תסתכל על הרעיונות, העיצובים וההשראה שלנו כדי לגלות את הקעקוע האצטקי הטוב ביותר עבורך.

סוגי עיצובים של קעקועים אצטקים

קעקוע צוואר וחזה לגברים עם מוטיבים אזקטיים בשחור לבן

צא לטיול חזרה למאה ה -12 לספירה וראה את בירת האצטקים שעולה על האיים הקטנים באגם טקסקוקו. כיום טנוצ’יטלאן לשעבר ידועה יותר בשם מקסיקו סיטי. מה שמושך את רוב תשומת הלב הוא צורת האמנות האצטקית העתיקה. זה כלל כל דבר, החל מבני אדם ועד הטבע, כאשר נחשי הרעש היו הפופולריים ביותר. עם זאת, סגנון הביטוי התבסס על התשוקה שלהם להימלט ממוות ולהתגבר על אסונות.

פרק כף היד מוטיבים אזקטיים שבטיים לגברים

עם זאת, לא לכל עיצובים של קעקועים יש מטרה כה אכזרית. לדוגמה, הצפרדע הייתה סמל לשמחה ואילו הפרפר ייצג טרנספורמציה. הקוף, למשל, הזמין לחגוג ולרקוד. כשאתם משלבים סמלים אלה יחד, הסיפור שהם היו מספרים מלא חיים אנרגטיים ומאושרים.

קעקוע אצטקי פשוט סמלי באופן מסורתי

כעת שימשו כמה סמלים כמו האידיאוגרמים לייצוג וביטוי של מושגים מסוימים. לוחם המרחף מעל אויבו עם נשק יתהדר ברעיון הכיבוש והניצחון. כמו כן, לפני שנכנס לדוגמאות, עלינו להזכיר גם את העיצוב הפופולרי של הויטזילופוצ’לי. בקיצור, זה מייצג את הנשק האצילי של האצטקים.

קעקוע נשר אצטקי

תבניות קעקועים של האצטקים כתיאורים מפורטים של לוחמים עם נשרים על הראש

הקעקוע האצטקי, המתאר נשר, הוא גם אחד מעיצובי הקעקועים הפופולריים ביותר לגברים, בעיקר משום שהוא מסמל אומץ, כוח וכוח. אז אלו התכונות העיקריות של מגן – תפקיד שאנו משייכים בדרך כלל לגברים. מבחינה היסטורית, נושאיו של נשר כזה הם לוחמי השבט. הם עונדים את הקעקוע הזה כסמל לגאווה ולחובה שלהם.

קעקוע שמש אצטקי

קעקוע שבטי שבט קעקוע בדוגמת האצטקים דיו שחור על הכתף

הקעקוע האצטקי עם השמש מסמל חיים, אור, כוח והדרכה. העיצוב הנפוץ ביותר המשמש לייצוג השמש האצטקית הוא לוח השנה האצטקי. לוח השנה האצטקי מכיל תמונות רבות המתארות כל חודש ואת אלי השמש השונים של האצטקים. זה הופך אותו לעיצוב אידיאלי לגברים המחפשים קעקוע גב גדול למשל. אנשים שבוחרים בעיצוב זה מראים לעתים קרובות אופי חזק.

קעקוע תנין אצטקי

תנין צווארון קעקוע תנין אצטקי מיוצג באופן סמלי

קעקוע התנין האצטקי קשור לעתים קרובות ליצירה. האנשים האמינו אז שיצור מפלצתי זה האל הראשון וכי כדור הארץ נוצר מגופו המפחיד. בגלל הרקע שלו, עיצוב קעקועים זה הוא בחירה אידיאלית עבור ממציאים שרוצים להיות חלוצי המוצרים שלהם. קעקוע סמלי זה יכול לעזור לקצור אנרגיות טובות שיעניקו לך את האומץ לחרוג מהנורמות וליצור משהו חדש.

קעקוע נחש אצטקי

שרוולי קעקוע נחש מפורטים בעיצוב נהדר לגברים

הנחש האצטקי מסמל את האל החזק ביותר של האצטקים, קווצלקוטל. אנשים באותה תקופה האמינו שקוצלקואטל הוא אל הלמידה, היצירתיות, המדע, האמנות והמלאכה. הוא גם עמד כפטרון של סוחרים וכהנים. גברים היודעים על מאפייני האל הזה בוחרים בעיצוב נחש מנוצה לקעקוע שלהם על מנת להגביר את האנרגיה החיובית סביבם ולהביא להם מזל טוב באזורים המתאימים..

קעקוע לוחם אצטקי

לוחם אצטקי מעופף עם ציוד טיפוסי כאיש קעקוע בחזה

סמל לוחם הקעקועים האצטקי מייצג בעיקר את המוות שלאחר המוות. עיצוב זה משולב לעתים קרובות עם הנשר האצטקי. הנשר הוא מקור הכוח והאומץ העיקרי של הלוחם במסעו אל עולם הבא. בגלל הייצוג הסמלי הזה, קעקוע מסוג זה פופולרי מאוד בקרב חיילים או אנשים שחייהם תמיד בסכנה ועושים את חובתם. אז אנשים אלה מאמינים שהסמל הזה של הלוחם האצטקי יעזור להם לשמור על שיווי המשקל ולאסוף כוחות שיכולים להקל עליהם את המעבר לחיים הבאים..

משמעויות סמליות יותר

זרוע קעקוע של האצטקים בשחור ולבן כמו מראה של מאיה טאטו

כך שלקעקוע האצטקי יכולות להיות משמעויות שונות בהתאם לעיצוב שנבחר. התרבות והמסורות העשירות של שבט זה באות לידי ביטוי בשימוש בסמלים שונים ובדפוסים משמעותיים שהופכים אותם למקור מצוין למושגי קעקועים אקספרסיביים. באופן כללי, לבישת קעקוע אצטקי מסמלת את האמונה שלך במיסטיקה, כוח רב יותר, טבע ואנרגיות.

קעקוע כתף עם שליט אזטקי יושב על כס המלוכה

כל הגורמים הללו משולבים בכל דפוס אצטקי, מה שהופך אותו לסמל רב עוצמה. משמעויות הקעקוע שלהם מוגדרות על ידי האלים והאנרגיות שהם מייצגים. האצטקים מאמינים כי ייצוג סמלי של גופך יכול לעזור לך לזכות בחסד האלים שלהם. כמובן, אלה רק הייצוגים הכלליים של קעקועים אצטקים. ייתכן שיש לך השקפה אחרת של לבישת קעקועים אלה אשר עשויה לשקף את החוויה או האישיות שלך.

מיקום הקעקוע האצטקי

קעקוע אחורי של לוחם האצטקים עם כנפיים ונמר ברגליים

ניתן להציב קעקועים אצטקים כמעט בכל מקום בגופך. עם זאת, בחירת החלק האידיאלי של הגוף לקעקוע שלך תהיה תלויה בגורמים רבים כגון גודל, צבע, עיצוב ואורח החיים שלך. מוטיבים קעקועים גדולים כגון הנשר האצטקי ולוח השנה האצטקי ניתן לקעקע באופן אידיאלי כקעקוע גב או כקעקוע אצטקי על הזרוע. לוח אחורי ושרוול קעקועים מלא נותנים לאמן הקעקוע מרחב מרווח יותר לביצוע נכון של עיצובים מפורטים. חוץ מזה, יש לך גם אפשרות להדגיש את התכונות הטובות ביותר של סמל האצטקים הרצוי שאתה רוצה להציג בקעקוע שלך.

אצבע קעקוע אצטקית עם חץ קטן ונשר באצבע המורה והאצבע האמצעית

קל יותר לבחור את המיקום של קעקוע קטן. אתה יכול להשתמש בידיים, כפות הידיים, הצוואר, הרגליים, הרגליים או האמות שלך לקעקועים מסוג זה. עיצובים אצטקים קטנים בדרך כלל משתלבים עם חלקי גוף קטנים יותר מכיוון שהם גורמים לעיצוב להיראות גדול יותר. אורח החיים שלך צריך להיות גם גורם בבחירת המיקום האידיאלי לקעקוע שלך. אם אתה מתמודד כל הזמן עם כימיקלים או סכנות עור אחרות, הצוואר, הגב והזרועות העליונות שלך הם אזורים אידיאליים בגוף כדי להגן על קעקוע האצטקים שלך.

טיפים להכנה ותחזוקה

זרוע קעקועים אצטקית ופלג הגוף העליון ימין עם מוטיבים סמליים

ההכנה לקעקוע כזה מתחילה בבחירת העיצוב. הכינו טיוטה אחרונה של הקעקוע האצטקי האהוב עליכם והחליטו על המיקום שבו אתם רוצים שהקעקוע שלכם יהיה. קרא גם את הביקורות וההמלצות של הקעקוע או סטודיו לקעקועים באזור שלך. גלה איזה אמן קעקועים מתמחה בעיצובים כאלה. אמן קעקועים מנוסה יכול לספק עצות יקרות שיכולות לסייע בשיפור הקונספט או העיצוב הקיים שלך.

חזה קעקוע שבטי עם מוטיבים אזקטיים באל שמש אדום ושחור

גלה אודות הפיקדון של אמן הקעקועים והתעריף לשעה, כך שתוכל להיות מוכן גם כלכלית. זה אמור לתת לך מושג אם יש לך מספיק כסף לשלם על העיצוב שאתה רוצה. שמור על העור שלך לפני פגישת הקעקועים המתוכננת. העור שלך ישמש כמשטח העיקרי לקעקוע שלך. מצבים בריאותיים גרועים יכולים להוביל בהתאם לתוצאות גרועות. לכן היזהרו במיוחד לטפל בעור שלכם לפני כן. לשם כך יש לשתות הרבה מים ולאכול מוצרים עשירים בוויטמינים C, E ו- A..

זרוע או רגל קעקוע לוחמת האצטקים

במידת הצורך, אתה יכול גם לגלח את החלק הנבחר של הגוף. עיצובים של קעקועים אצטקים מורכבים בדרך כלל מדיו שחור מלא, כאשר האזור השעיר בגוף עשוי להיות קשה להגיע לעבודה. אז אם אתם מתכננים לעשות את הקעקוע שלכם על חלק שעיר בגוף כמו החזה, הגב, הידיים או הרגליים אז גילוח מומלץ מאוד. לגלח את האזור שבו אתה רוצה שהקעקוע שלך יהיה כדי להסיר מכשולים מיותרים במהלך תהליך הקעקוע. לאכול לפני שאתה הולך לפגישה. כמה מפגשים יכולים להימשך זמן רב. למרות שתצטרכו לקחת כמה הפסקות קצרות במהלך הפגישה, עדיף להתכונן אליה כדי שלא תרעבו.