כרטיסי stampin up צור משלך עצות לרעיונות חג המולד

כרטיסי Stampin up היו מאוד פופולריים בשנים האחרונות. הם מקוריים, יוצאי דופן וניתנים להתאמה אישית תוך זמן קצר. הדבר הטוב ביותר בזה הוא שאתה יכול להכין אותו בעצמך ולעצב כרטיס ברכה אישי לכל אירוע. “Stampin up” מגיע למעשה מהיצרן, שהתפרסם לפני כ -20 שנה בזכות האביזרים והחומרים האופייניים. כיום ישנם מותגים שונים מאוד המציעים את הדברים החשובים ביותר.

Stampin למעלה כרטיסי חג המולד עם אפקט 3D

Stampin Up כרטיסי פירוט חג המולד אפקט 3D

לחגיגות מיוחדות כמו חג המולד, כאשר אתה צריך לקבל ולשלוח הרבה קלפים, כדאי להכין אותם בעצמך. כרטיסי Stampin up הם רעיון טוב מאוד. לשם כך עליכם להיות מודעים לכך שנדרשים חומרים ואביזרים מסוימים. לרוב, כמו אגרופי המוטיב והחותמות, אתה מקבל אותם רק פעם אחת, אך חומרי עבודת היד עדיין אינם בהכרח זולים. כל מה שאתה צריך לכרטיסי Stampin up לחג המולד ניתן למצוא בכל חנות יצירה טובה. כמובן שעדיף להתכונן בזמן ולדפדף בחנויות המלאכה המקוונות. יש סטים זולים מאוד המכילים את כל מה שאתה צריך. קבלת הכל בבת אחת תחסוך לך הרבה זמן.

עיצוב כרטיסי סטמפינג משלך לחג המולד: זה כל כך קל!

כרטיסי סטמפינג אפ לעצב חותמת חג מולד משלך לעץ עץ אשוח

כדי לעצב בעצמך כרטיסי Stampin ‘up ממש לחג המולד, אתה צריך מעל לכל יצירתיות ודמיון. ניתן להגביל את החומרים והאביזרים למינימום. מעל לכל, חשוב שיהיה לך רעיון ודמיון מה הוא אמור להופיע בסופו של דבר. בדרך כלל מספיקים 2-3 ניירות סקראפ, סט בולים “אלפבית” וחבטות מוטיב 1-2-3 ליצירת כרטיסי חג מולד יפים. כדאי לבחור את כולם בטוב טעם ולתאם אותם זה עם זה.

עיצוב כרטיסי סטמפינג משלך לחג המולד: חומרים נחוצים

Stampin Up כרטיסים לעיצוב חג המולד נייר

בבחירת החומרים לכרטיסי Stampin Up לחג המולד, עליך לבחור במוטיבים וצבעים פופולריים האופייניים לפסטיבל של כל הפסטיבלים. נייר בצבע ירוק, אדום, לבן ואולי נייר קראפט חום הם בין החומרים הבסיסיים. בנוסף, כדאי לקנות כמה אגרופי מוטיב. תלוי כמה גדול וכמה כרטיסי חג המולד אתה רוצה להכין, אתה צריך גם לקבל מספיק חומרים.

סטמפינג אפ כרטיסים חומרי עיצוב חג המולד דיו

בבחירת אגרופי מוטיב רצוי לרכוש כמה קטנים יותר בצורות חג המולד, כגון פתית שלג או כוכב, ואולי גדול יותר, למשל עץ חג המולד. אותו דבר לגבי הבולים – 2-3 מוטיבים מספיקים לחלוטין. לגבי הדיו, רצוי לבחור באותם הצבעים כמו הנייר לכרטיסים. כעת אנו מציגים כמה רעיונות פשוטים שתוכלו ליישם בעצמכם בעזרת כמה חומרים ואמצעים פשוטים.

עיצוב כרטיסי סטמפינג משלך לחג המולד: הוראות

stampin up cards עיצוב חג המולד עצמך הוראות tannenbaum

לכרטיס החותמת היפה הזה לחג המולד צריך קרטון מלאכה בלבן, ירוק ואדום, חותמת עץ חג המולד עם דיו ירוק ועוד אחד עם הטקסט: “חג שמח” או “חג שמח”. אם יש לך ערכת חותמות של אלפבית, אתה יכול גם לעצב את הגופן בעצמך. אם יש לך כתב יד יפה במיוחד, אתה יכול כמובן לרשום משהו ביד בעט יפה.

סטמפינג אפ כרטיסים עיצוב חג המולד בעצמך הוראות

אפקט מיוחד, שניתן לתאר גם כ- 3D, אופייני מאוד לכרטיסי Stampin up. זה נוצר על ידי סופרפוזיציה של שכבות נייר האלבום וחומרים אחרים. ניתן גם להוסיף לבד דק או חומרי עבודת יד אחרים. לרוב, גלגלת דבק דו צדדית קטנה משמשת לעיצוב כרטיסי Stampin, המאפשרים הדבקה מדויקת.

עיצוב כרטיסי סטמפינג משלך לחג המולד: רעיונות פשוטים לחיקוי

כרטיסי סטמפינג אפ עיצוב עיצוב חג המולד שלך פשוט הרצל טננבאום

לאחר שהשגת את החומרים הדרושים ביותר, תוכל לעצב מוטיבים חג המולד היפים שלך בעזרת אגרוף מוטיב אחד בלבד. בחירת הצבע חשובה במיוחד. אדום וירוק אשוח הם שילוב אופייני לחג המולד וזה לא משנה מה אתה מעצב בצבעים האלה, הוא תמיד ייראה פחות או יותר חג מולד. עם זאת, הגיוני להתייחס למוטיבים כגון עץ חג המולד, כוכבים, פתיתי שלג, מתנות, צבאים, איש שלג ואחרים בעת עיצוב כרטיסי חג המולד..

חותמות כרטיסים לחג המולד עיצוב עיגולים קלים משלכם

ניתן להשתמש באגרוף מוטיב פשוט מאוד גם ליצירת כרטיסי סטמפין יפהפיים לחג המולד. עץ חג המולד או אפילו איש שלג ניתן ליצור בקלות רבה מכמה לבבות או מעגלים בגדלים שונים. הכל כאן הוא בעצם שאלה של יצירתיות ודמיון. אפילו כרטיס חג המולד הקטן ביותר שעיצבת בעצמך באהבה שווה יותר מכרטיס שאתה יכול לקנות במהירות בכל חנות.

חותם כרטיסי חג המולד פשוט תכנן בעצמך את הצבי הקטן

אגרוף מוטיב עם צבאים או איילים פופולרי במיוחד בקרב ילדים. אז רעיון נפלא לעצב בעזרתו כמה כרטיסי חג מולד קטנים לילדים. כל מה שאתה צריך הוא חותמת “חג שמח” או “חג שמח” ופנינה אדומה לאף האדום של הצבי וכרטיסי החותמת היפים לחג המולד כבר מוכנים.

חותמת כרטיסים עיצוב חג המולד בעצמך מככב זר חג המולד

לכרטיס חג המולד הבא של DIY Stampin up אתה רק צריך אגרוף מוטיב, כאן בצורת כוכב, נייר נייר נחמד בצבעי חג המולד ואולי חותמת עם כיתוב לחג המולד. ניתן להוסיף גם אלמנטים דקורטיביים נוספים כגון סרטים דקורטיביים ונצנצים במידת הצורך. בעזרת אגרוף המוטיב תוכלו להכות כמה כוכבים בירוק ואדום וליצור זר חג מולד יפהפה.

חותמת כרטיסים לעיצוב חג המולד בעצמך פשוט חותמת מכונת כתיבה

ניתן לעצב כרטיס Stampin up יפה לחג המולד עם מעט מאוד משאבים ואהבה לפרטים. למגע אינדיבידואלי, חשוב במיוחד שנושא הכרטיס יותאם לאדם המקבל את המתנה. כך שתוכל להשיג אפקט נהדר רק עם חותמת אחת והמילים “חג שמח”.

כרטיסי stampin up עיצוב לעצמך חג המולד פשוט הוראות גלובוס שלג

כדי להכין בעצמך את כרטיס חג המולד הדמיוני הזה עם כדור שלג, אתה אפילו לא צריך אגרוף מוטיב, אלא סכין מלאכה וכמובן חיתוך מדויק ונקי איתו. בחזית הכרטיס עליך לחתוך עיגול יפה ולצייר את בסיס כדור השלג מתחתיו. עכשיו עיגול נוסף, מעט גדול יותר, מעוצב בדמיון כמו כדור שלג ומודבק בצד הפנימי.

חותמת כרטיסים לחג המולד עיצוב רעיונות משלכם בקלות

באופן דומה, אתה יכול להכין כרטיס Stampin up בעצמך עם כדור חג המולד. ניתן לעצב את הכדור או העיגול בשובבות עם מוטיבים וחורף שונים של נצנצים. הכרטיס המושלם מעוגל באותיות “חג שמח” או “חג שמח” אטמוספרי.

כרטיס Stampin up לחג המולד אמור להתאים למתנה

stampin up cards חג המולד עיצוב לעצמך מתנה מתאימה

אם אתה רוצה להכין כרטיס Stampin up לחג המולד ולהשתמש בו להשלמה מושלמת של מתנה יפה, עליך לשקול כיצד תיעטף המתנה. אחרי הכל, האריזה והכרטיס צריכים להשתלב היטב.