מגש בכסף-חג המולד-קישוט-סכו

מגש משמש כעוזר מעשי במשק הבית, מקשט את השולחן במקביל כשהוא מעוצב להפליא בהרכב עם חפצים אחרים. כאביזר דקורטיבי, הוא מתאים לכל קישוטי השולחן המשובבים לחג המולד. אנו מציעים 15 רעיונות קישוט אופנתיים מגש בצבע כסף, שאפשר לממש בקלות. אם יש לך אחד, עשה זאת בעצמך, אם לא, אל תבזבז זמן ותפנק את עצמך באחד. הוא קלאסי, אופנתי וגולת הכותרת האמיתית בבית המודרני.

מגש בכסף לקישוט שולחן נהדר לחג המולד

מגש בכסף-חג המולד-קישוטים-אמיתי-ישן-וינטג-פטינה

מעטים האנשים שמחזיקים במגש כסף אמיתי ורוב הזמן הוא שייך לסט שלם שעובר בירושה לאורך דורות. על מנת שהפנינה הזו תצא משלה, כמעט ואין צורך בכלום. סמכו על פשטות אלגנטית והדגישו במשורה את הפתק החורפי וחג המולד. שלג מלאכותי ודמויות נושאיות קטנות יעניקו כשרון שובב מבלי להסיח את הדעת מהשיזוף הכסוף היפה

קישוט לחג המולד – מגש כסף

מגש בכסף-חג המולד-קישוט-נרות-מרק

כסף ולבן הוא שילוב נצחי שתמיד מעודכן ומתאים לכל סגנון חיים. פריטי אספנות ועבודות יד מקוריים יספקו מגוון באווירה השלווה. הרעיון להכין כדורי שלג משאריות כוסות יין מעורר דמיון במיוחד. כלי אוכל אופנתיים אך ארוכים שאינם בשימוש יכולים לשמש כקישוט.

לקשט בפאר את מגש הכסף לחג המולד

מגש בכסף-חג המולד-דקו-רעיונות-ku% cc% 88che-shaker salt-geu% cc% 88tlich

מסדרים בגבורה את פריטי האספנות השונים, לא משנה לאיזה סגנון הם שייכים. רק היצמד לקונספט הצבע שחשבת עליו וקבעת מראש. אל תשכח את הנרות. אלה בדיוק עם הלהבה החמה שלהם יוצרים אווירה הרמונית ונעימה. בחר כל מספר של נרות לבנים באותו גודל.

קישוט אופנתי ופשוט לחג המולד – מגש כסף, נרות, קונוסים ואלמנטים דקורטיביים אחרים

מגש בצורת כסף-חגורות-דקו-כסף-קונוסים

חומרים טבעיים שניתן למצוא בגינה, בפארק או פשוט בדרך הביתה יכולים להיות מסודרים להפליא בצלחת כסף. ניתן להשתמש היטב בחרוטונים, כוכבי אניס, מקלות קינמון וענפי אשוח קטנים. הניחו לידו איזה כדור חג המולד בכל גודל ואולי איזה ממצא המאופיין בשיזוף כסוף.

קישוט לחג המולד בסגנון סקנדינבי עם מגש בכסף 

מגש-כסף-חג המולד-קישוט-כסף-לבן

כעת אנו מסבירים כי מגש הכסף לא תמיד מתכוון לזה שעשוי מהמתכת היקרה הידועה. עיצובים מודרניים וחדשים משחזרים את האופטיקה הפופולרית ומספקים אפקטים דומים. לעיתים קרובות קל יותר לטפל בחומרים אלה מכסף אמיתי, מכיוון שיש לו את המאפיין ליצור פטינה ודורש ליטוש קבוע כדי להסירו..

חפצי נוי קטנים ומגש כסף כקישוט חג המולד פשוט

מגש-כסף-חג המולד-קישוט-רעיונות-מתכת-קישוט-עץ-נר

ירוק טרי יוצר תמיד אווירה עליזה, שהיא רצויה במיוחד בעונה הקרה. כדורי הבוקס דקורטיביים נראים חמודים במיוחד כשהם מעוטרים בכדורי חג מולד קטנים. כצמחים ירוקי עד, הם כמעט ואינם זקוקים לתחזוקה ואין צורך בהשקיה סדירה.

מסדרים מגש עגול בכסף עם עץ ספר וכדורי חג המולד לחג המולד

מגש-כסף-חג המולד-קישוט-רעיונות-קונוסים-קישוט-עץ

בסגנון החיים המודרני נשמר קישוט יקר יותר ויותר מפואר מדי. היו מעשיים ובחרו אלמנטים דקורטיביים המתאימים באמת לקונספט. הטאבלט האצילי בכסף מתאים גם לתכשיטים כגון טבעות כסף ואחרות שניתן להשתמש בהם בקלות בצורה שובבה. פנינים הופכות לכדורים המעטרים את האקסבוקס המיני. היו יצירתיים, אך אל תגזימו.

מגש עגול בכסף לקישוט חיצוני הרמוני לחג המולד

מגש-כסף-חג המולד-קישוט-רעיונות-נרות-חוץ-ענפי אשוח

מגש במראה כסוף שימושי גם באזור החיצוני. מניחים עליו פנסים יפים, ענפי אשוח, תפוחים קטנים, קונוסים ואחרים ממוצא טבעי, שמתאימים לקישוט גינה הרמוני..

שלח קישוטי שולחן חג המולד בכסף על מגש

אם פלטת כסף לא זמינה, קבל אחד עשוי מחומר נחמד אחר, כגון עץ, וסידר עם פריטים בגווני כסף. הישאר נאמן לקונספט עם הצבע העיקרי ‘כסף’ וודא כי כסף שולט בשאר קישוטי השולחן. ניתן להפוך הרבה דברים תוך שניות בעזרת תרסיס.

מקשטים את המגש לחג המולד – בחומרים טבעיים וכדורי חג המולד בכסף

מגש-כסף-חג המולד-קישוט-רעיונות-נצרים-סגנון כפרי-ערבה

מגש מחומר טבעי, כגון נצרים, עשוי להיות הפתרון הטוב ביותר אם הבית שלכם מרוהט בסגנון כפרי ואתם רוצים קישוט כסף. הניואנסים המתכתיים הולכים יותר עם הריהוט הפשוט והמודרני מאשר עם הקוטג ‘הנעים. עם זאת, ישנם כדורי חג המולד ועיטורי עץ חג המולד בכסף עשויים זכוכית אמיתית עם תליוני מתכת שנראים כפריים ומשומשים לחלוטין ויכולים להשתלב נפלא באווירה הכפרית..

קישוטי חג מולד אלגנטיים ואלגנטיים לשולחן – שימר מתכתי

מגש-כסף-חג המולד-קישוט-רעיונות-אציל-כסף-זהב-כדורי חג המולד

קרמיקה, שפניה מעובדים במיוחד להברקות, משיגה אפקט דומה למגש הכסף וניתנת לשילוב נפלא עם צבעים מתכתיים. בחר את שאר הפריטים כך שיהיו עשויים אך ורק בכסף, זהב או נחושת. הניחו מיכל זכוכית או חרסינה עם משטח מחזיר אור לידו. אל תשכח את האורות מכיוון שזה יוציא את הבוהק.

מגש וינטאג ‘בכסף, פליז או נחושת לקישוט חג המולד

מגש עגול-חג המולד-קישוט-רעיונות-קונוסים-מתכת-פליז

וינטג ‘כרגע ממש אופנתי בתחום האופנה, אבל גם בעיצוב. חפצים ישנים עם עקבות שימוש המספקים עדויות לסיפורי העבר משמשים כנקודות שיא המעניקות לעיצוב החדר נגיעה אישית. ניתן בהחלט למצוא פריטים שמורים היטב בשוק הפשפשים, אך לפריטים החדשים יש את המראה המשומש הפופולרי.

מקשטים מגש עגול מחומרים משובחים לחג המולד

מגש עגול-חג המולד-קישוט-רעיונות-קישוט שולחן מלוטש

בנוסף לכסף, פליז הוא עוד חומר מאוד פופולרי להכנת מגשים. פליז מלוטש בצורה חלקה מזכיר זהב ישן ולכן יעיל מאוד. מגש פליז עגול מתאים במיוחד לקישוטי שולחנות חגיגיים לחג המולד. יש עוד הרבה פריטים קטנים עשויים מאותו חומר, המתאימים מבחינה נושאית לעונת חג המולד. אלה אינם זולים, אך קישוט נצחי שגם הוא לא ניזוק בקלות.

השג את אפקט המראה של המגש בצבע כסף במראה וקשט אותו לחג המולד

מגש-כסף-חג המולד-קישוט-רעיונות-בורג-זכוכית% cc% 88ser-mirror-candles

ניתן להמחיש בקלות את ההשפעה של המשטח הרפלקטיבי שמגש כסף יוצר בעזרת מראה. האטרקציה החזותית הרבה יותר גדולה, כך שהמשטח חלק לחלוטין. הניחו עליו חפצים עשויים זכוכית או מתכת המשקפים גם את האור ויוצרים לוכד עיניים שאי אפשר לטעות בו על שולחן חג המולד..