רעיונות זרי המודרניות המודרניים-עלים-ירוקים-מחזיק נרות-תכשיטים-יפה-קישוטי חג המולד

עונת חג המולד מתקרבת אט אט וכדאי כבר לשקול את קישוטי חג המולד השנה. חלק חשוב מזה הוא זר ההופעה, שאמור להיות מוכן לכל המאוחר עד סוף נובמבר. זר ההרפתק הקלאסי עשוי בדרך כלל מענפי אשוח, אורן, ענפי אשוח ועצי מחט וארבעה נרות. אולם במקום זרי ההופעה המסורתיים, א זר הופעה מודרני מועדף שמשתלב היטב עם פנים מודרני. במאמר תמצאו כמה רעיונות וטיפים כיצד תוכלו להכין זרי אדוונט מודרניים בעצמכם.

זר אדוונט מודרני וכיצד הוא שונה מהקלאסיקה

רעיונות זרים מודרניים-זכוכית-יצירתית-מים-נרות-זרים-חרוזי עץ-מודרניים

זרי ההופעה המודרניים שונים מהקלאסיים בעיקר בחומרים בהם נעשה שימוש ובעיצובם. בעוד שלזר האוונט המסורתי יש צורה עגולה, המודרני יכול להיות מוארך, סגלגל או אפילו קצת כאוטי. אתה יכול גם לסטות מערך הצבעים הקלאסי עם זר ההרפתק המודרני ולהשתמש במקום בצבעים בהירים. ניתן לבחור בגדלים וצבעים שונים לנרות ולקשט אותם באלמנטים דקורטיביים.

זר הופעה מודרני עם הגנה מפני אש

זר אדוונט מודרני בעצמך-טינקר-בקבוקי-זכוכית-ממוספרים-צבעי חורף-לבן-כחול-אפור

היבט חשוב כאשר אתה מכין את זר ההופעה בעצמך הם אמצעי הבטיחות הדרושים. יש לבחור את החומרים כך שלא תהיה סכנת שריפה. יש להניח את הנרות על תחתיות או לכבות את עצמן. אם אתה רוצה לעצב את זר ההופעה מודרני ועם הגנה מפני אש, אתה יכול להשתמש בבקבוקים קטנים עשויים זכוכית או בקבוקי זכוכית כמחזיקי נרות, מה שמפחית משמעותית את הסיכון לשריפה.

קישוטי חג המולד עם כוכבים – הכינו תכשיטים אטרקטיביים

קישוטי חג המולד בפנים – ממה צריך להיזהר כדי להגן על חיות מחמד?

הכינו בעצמכם קישוטי חג המולד – נשיקת כדור כחלופה לזר הדלת

עיצוב מודרני של זר הופעה מחומרים טבעיים

רעיונות זרי המודרניים המודרניים-חומרים טבעיים-עיטור חג המולד חום-לבן

זר אדוונט מודרני יכול להיעשות גם מחומרים טבעיים כגון ענפים ואצטרובלים, אך הוא צריך להיות בעל עיצוב מותאם. אם תחליטו למשל על הענפים החומים, כדאי לבחור את הנרות בצבע ניטרלי ולא להצמיד ירוק לזר ההופעה.

הכינו בעצמכם זרי אדוונט מודרניים – השראות

רעיונות זרי המודרניות המודרניים-עיגול-מלבני-עץ-אצטרובלים-צבוע-עץ-גזע-קישוט חג המולד

אם אתה רוצה לעצב את זר ההופעה בצורה מודרנית, אתה יכול לתת ליצירתיות שלך להשתחרר ולהוסיף משלך לרעיונות הקיימים. כאן הצגנו שני רעיונות יפים כהשראה – אחד לזר אדוונט במגש עגול ואחד עם גזע עץ ואצטרובלים..

הכינו בעצמכם את זר ההרפתקאות

מודרני-זר-זר-תוצרת עצמית-עצי מחט-חרוטים-נרות לבנים-חג המולד-קישוט-רעיון

זר אדוונט מודרני עם ירוק טבעי יכול להיות מעוצב בזול מאוד מכיוון שאתה יכול למצוא את החומרים בטבע. זר ההופעה יכול להיות מעוצב כסידור שולחן או לתלות אותו מהתקרה על סרטים רחבים.

רעיונות לזרי הופעה מודרניים עם בשרניים

מודרני-הופעה-זר-טינקר-מודרני-הופעה-זרי-רעיונות-נרות עסיסיים-חג המולד

במקום ירוק האשוח המסורתי, ניתן לקשט זר אדוונט מודרני בשרניים ועציצים ירוקי עד. הצמחים הירוקים משתלבים להפליא עם נרות בגווני פסטל בהירים, אותם ניתן להתאים לעיצוב או לצבע הקיר.

זר הופעה מודרני עם צמחי בית – חומרים הכרחיים

מודרני-הופעה-חומרי זרים-כדורי חג המולד-אזוב-בשרניים-נרות-חימר

לזר אדוונט מודרני עם בשרניים, הדבר הראשון שאתה צריך הוא צלחת או מגש שישמש בסיס. אתה צריך גם את הסוקולנטים הרצויים, כמה כדורי חג המולד, קצת אזוב, חימר דוגמנות וכמובן ארבעת הנרות..

הכינו בעצמכם את זר ההרפתק המודרני

מודרני-זר-זר-סגול-הופעה-זר-מודרני-עשה-זאת-בעצמך-רעיונות-עסיסי-אזוב

זר אדוונט מודרני על צלחת או מגש קל מאוד להכין. סידור פרחים צריך להיעשות מהצמחים ולחבר אותו למגש יחד עם הנרות בעזרת חימר הדוגמנות. שימו לב כי הנרות צריכים להיות מחוברים היטב כך שלא ניתן לתקוע אותם.

עיצוב זר ההופעה המודרני בסגול

מודרני-זר-זר-מוארך-סגול-אבן-לבן-אזוב-פאייטים-סרט-נרות

אם אתה רוצה להוסיף קצת ניצוץ לזר ההופעה, אתה יכול לקנות נרות עם נצנצים או לקשט את הצלחת בפייטים. קשתות וסרטים נוצצים גם יוצרים אפקט דומה וגורמים לקישוטי חג המולד המושכים את העין.

זר הופעה תלוי כקישוט חג המולד

מודרני-הופעה-זר-כריכה-תלייה-הופעה-זרים-רעיונות מודרניים-זרדים-מלאך-נייר

למשפחות עם ילדים קטנים, מומלץ זר אדוונט תלוי אשר אינו בהישג ידם של הילדים. לדוגמה, ניתן לתלות אותו על וו תקרה, ובכך להבטיח את בטיחות הילד. אולם במקרה זה, עליך להפוך את זר ההופעה לקל ככל האפשר ולצרף אותו היטב לתקרה.

חומרים והוראות – הכינו זר אדוונט תלוי

מודרני-הופעה-זר-עשה-זאת-בעצמך -טינקר-עלים-הוראות עסיסיות-חומרים-צעדים

כאן תמצאו הוראות פשוטות לזר אדוונט תלוי תלוי מענפים ירוקים. הירוק יכול להיות מלאכותי או טרי, כשהרעננות מספקת ריח נעים. בנוסף לענפים, חוט כסף, חוט הדס, פלורטייפ, צבת, נרות ועיטורים לבחירתכם נדרשים לזר ההופעה.

השתמש בענפי פירות יער לקישוט חג המולד

מודרני-אדוונט-זר-תלוי-אדוונט-זר-מודרני-מלאכותי-ענפי פירות יער-אדומים-נרות

זר ההופעה התלוי אינו תופס מקום על השולחן ומתאים היטב לדירות קטנות יותר. אם אתה רוצה להשתמש בו למבטא צבע בפנים, אתה יכול להשתמש בענפי פירות יער מלאכותיים ונרות צבעוניים, שיהפכו מיד למושך את העין..

עיצוב זר ההופעה התלוי שלך בצורה מודרנית

מודרני-הופעה-זר-רעיון-חג המולד-קישוט-שולחן-אגרטלים-תלוי-הופעה-זר-מודרני

זר אדוונט מודרני תלוי לא צריך לתלות בהכרח מהתקרה. עמדות מתכת שונות שעליהן מונח זר ההופעה מתאימות לעיצוב מודרני. מעמד המתכת יכול להיות מונח על הרצפה או על שולחן צדדי.

זר הופעה מודרני – רעיון פשוט

זר המודרני-זר-עשה זאת בעצמך-קל-טבעי-חומרים-זרדים-אצטרובל-נרות

אם אתה רוצה לעצב את זר ההופעה בצורה מודרנית, אך חסר לך זמן, אתה יכול לחקות את הרעיון הפשוט והמהיר הזה. אתה יכול להשתמש במגש כסף כבסיס, לקשט אותו בזרדים ואצטרובלים ולחבר אליו את ארבעת הנרות..

זר הופעה מודרני בעיצוב מופחת

המודרני-זר-זר-זרדים-אדוונט-זרי-עץ-רעיונות-נרות-אפור-ספרות-הופעה

זר אדוונט מודרני בעיצוב פוריסטי משתלב באופן מושלם בפנים מינימליסטי. צבעים כמו לבן, אפור, חום ובז ‘מדברים על סגנון ואלגנטיות וניתן בדרך כלל להתאים אותם בקלות לחדר פנים מודרני..

הכינו זר אדוונט בעצמכם או עם ילדים

מודרני-זר-עץ-זרדים-כריכה-קישוט-נייר-כוכבים-התעסקות-נרות-מספור

אתה יכול גם להכין את הקישוט לזר המודרני המודרני בעצמך או עם הילדים. דמויות שונות כמו כוכבים עשויים קרטון לבן או נייר משתלבים יפה עם זר ענפים טבעיים. רעיון טוב נוסף הם המספרים הקטנים לכל אדוונט, אותם ניתן לחבר לנרות הבודדים.

זר הופעה מודרני עם נרות שונים

מודרני-הרפתקאות זר-רעיונות-צורות שונות-נרות-צבעוניות-חרוזי עץ-אורנים

זר אדוונט מודרני יכול להיות מעוצב בכל צורה על צלחת צפחה קטנה ועיטור בחרוזי עץ במקום בכדורי חג המולד. מבחר הנרות המהודרים בצורות שונות מבטיח גם עיצוב מודרני, שכן זר ההופעה המסורתי מעוצב עם ארבעה נרות זהים.

מקשטים נרות או מחזיקי נרות כך שיתאימו לזר ההופעה

מודרני-הופעה-זר-עץ-עיצוב-צלחות-נרות שונים-קישוט-תכשיטי עץ

אם תכין את זר ההופעה בעצמך, תוכל להיות יצירתי ולעצב את הנרות והמגש בהתאם להעדפותיך. אם אתה רוצה להסתדר בלי זר אדוונט ירוק לגמרי, אתה יכול להשתמש בקערה או מגש מעץ ולקשט אותו כרצונך..

זר הופעה מודרני עם נצנצים להכין בעצמך

מודרני-זר-כסף-צלחת עגולה-נוצצת-חג המולד-קישוט-פנסים-פעמיים

אתה יכול להכין זר אדוונט מודרני, אותו ניתן לעצב תוך מספר דקות, מקישוטי חג המולד כגון כוכבים, אצטרובלים, עצי אשוח, פתיתי שלג ואיילים. לקבלת אפקט נוצץ, אתה יכול להשתמש בתכשיטים עם מעט נצנצים. במקום נרות גדולים, ניתן להשתמש גם בפנסים פשוטים בכוסות פנסים מעוטרות, שאין איתם סכנת שריפה.