קבלו את פני האורחים שלכם עם קישוט חג מולד מסוגנן! אנו נראה לכם כיצד לקשט את קופסאות הפרחים על אדן החלון כך שיתאימו לעונה החגיגית ולגרום להן לזרוח. רעיונות אלה לקישוטי חג המולד לאדני החלונות החיצוניים קלים לחיקוי ומתאימים באופן אידיאלי אפילו למתחילים שלמים. יש הרבה מה לעצב: אתה יכול לבחור מתוך חומרים טבעיים כגון ירכיים ורדים, פירות יער, ירוק אשוח ואצטרובלים, כמו גם קישוטים עונתיים של חג המולד ואפילו אורות פיות. תן ליצירתיות שלך להשתחרר ולתת לאורחים קבלת פנים חמה של חג המולד!

קישוט חג המולד לאדן החלון החיצוני: רעיון קישוט מסורתי עם ירוק אשוח והולי אילקס

קישוט חג המולד באדן החלונות בחוץ, קופסת פרחים לקשט לחג המולד עם קשת אדומה וכדורי חג המולד

חג המולד הוא חג שבו מסורות רבות ממלאות תפקיד מרכזי. צמחים ועצים ירוקי עד מסוימים קשורים לזה באופן הדוק, מכיוון שהם מסמלים חיי נצח ותקווה. קישוט אטמוספרי עם חומרים טבעיים ירוקי עד לא רק בעל ערך סמלי, הוא גם פרקטי במיוחד לשימוש חיצוני. כי ענפי אורן וירוק אשוח הם עמידים במיוחד ויכולים לעמוד בשלג וכפור ללא בעיות. גם הרוח החזקה לא מפריעה להם. כדי לגרום לסידור חג המולד שלך להיראות מרגש, אתה יכול להוסיף מגוון עם עצי בוקס, הולי אילקס וענפי פירות יער. הכניסו את הענפים לקצף פרחוני כדי לספק להם מים. כאשר אתה מסדר את הסידורים, השאר מספיק מקום בחזית לכדורי חג המולד, דמויות דקורטיביות קטנות או קשתות.

קישוט קלאסי לחג המולד לחלק החיצוני של אדן החלון: עץ חג המולד מיני מואר

מקשטים את החלק החיצוני של אדן החלון לחג המולד בעזרת שרשרת אורות ועץ חג המולד מיני וסרט יהלום אדום

עץ חג המולד מיני הוא מכל וכל, כי הוא נראה לא רק טוב בדירה הקטנה. אפילו בארגז הפרחים על אדן החלון עץ חג המולד בפורמט קטן מושך אוטומטית את תשומת הלב של כולם. תלוי אם יש לך קופסת פרחים קטנה או גדולה, ישנן מספר גרסאות סידור לבחירה. לדוגמה, אתה יכול לקבץ כמה עצי חג המולד ולקשט אותם באורות פיות. מלא את הפערים בין עצי חג המולד בירוק אשוח, אצטרובלים וירכיים ורדים או ענפי פירות יער. קושרים קשת אדומה ומניחים אותה במרכז החלק הקדמי של קופסת הפרחים והדביקו אותה במקומה בעזרת הדבק החם. קישוט החורף והחג המולד החדש שלך לאורך אדן החלון החיצוני מוכן. מאפריל אתה יכול להשתיל את עצי חג המולד הקטנים לעציצים. אם אין מספיק מקום לשלושה עצי חג המולד, תוכלו לביים עץ חג המולד כסולן.

הכינו קישוטי חג מולד פוריסטיים לאדן החלון מחוץ לעצמכם

קישוט חג המולד מקשט באופן טהור את החלק החיצוני של אדן החלון בנר לד וענפי ורדים ואורנים ואצטרובלים עם שלג מלאכותי

קישוטי חג המולד נוצצים, אורות פיות נוצצים, זרים בצבעי קשת: עולם קישוטי חג המולד מציע כמה שילובי צבעים וחומרים קיטשיים. אם אתה רוצה להימנע ממלכודת הקיטש, אתה מעדיף קישוטי חג מולד מסוגננים וטהורים. על פי המוטו “פחות הוא יותר”, ענפי האורן משולבים עם פירות יער ואקליפטוס בקופסת הפרחים הלבנה – וכך מביאים נשימת אוויר צח לסידור החגיגי לאזור החיצוני. נר LED מעניק לקישוט את נגיעות הסיום ומעגל למעשה את הרכב חג המולד.

עיטורי חג מולד מודרניים בכחול בנזין ועץ אשוח מעץ סחף

אדן החלון לקישוט חג המולד בחוץ לארגן רעיונות מלאכה לעץ חג המולד עשוי עץ וכדורי חג המולד הכחולים בארגז הפרחים

האדום היה אתמול. כיום, יותר ויותר מעצבי פנים, בלוגרים ואנשי מקצוע בעיצוב פונים לצבעים כמו סגול, ורוד או כחול. לוח הצבעים החדש יוצר ניגודים מרגשים ומביא סגנון מודרני לקישוטי חג המולד. השילוב של ירוק אשוח וכחול בנזין יעיל במיוחד, מכיוון שהגוון הכחול נראה אצילי מאוד ומדגיש את היופי הטבעי של ירוק האשוח. מבטאים לבנים עדינים כמו דבקון ואצטרובלים מפוזרים בשלג מלאכותי מוסיפים מגוון. עץ חג המולד מעץ משתלב היטב גם בקונספט הכללי.

אדן חלון קישוט לחג המולד בחוץ רעיונות יצירה עם חומרים טבעיים וכדורי חג מולד גדולים ואצטרובלים

שילוב צבעים דומה שעובד טוב מאוד בשילוב עם חומרים טבעיים הוא ירוק וכסף. כאן נכנסים לשחק כמה כדורי חג המולד בגדלים שונים. הדבר המיוחד בסידור חג המולד הוא שלכל כדור יש משטח אחר. ממאט עד מבריק: הכדורים משלימים למעשה כל סידור מחומרים טבעיים. התוצאה הסופית נראית סופר מסוגננת וחותכת דמות משובחת אפילו בחזית הבתים המינימליסטיים.

קישוטי חג המולד בסגנון אנגלי כלפי חוץ של אדן החלון

רעיונות לקישוט חג המולד לאדן החלון החיצוני מסדרים כדורי חג מולד אדומים וקשת יהלום אדומה וירוק אשוח וענפי פירות יער ו ברוש ​​בארגז הפרחים

סרטים דקורטיביים משובצים, דמויות ציפורים, אנשי שלג: חשיבות רבה מיוחסת לקישוטי חג המולד היעילים בבריטניה. האלמנטים הדקורטיביים עם מוטיבים אנגליים קלאסיים לא רק נראים טוב כסולנים, אלא גם יכולים להיות משולבים בצורה מושלמת עם עיטורי עץ קיימים. חשוב לא להגזים ולשמור על קישוטי חג המולד טבעיים ככל האפשר. ערכת הצבעים באנגליה מוגדרת לאדום וירוק. העיבודים נראים מאוד עצומים. לא רק חומרים טבעיים עונתיים אופייניים כגון ירכיים ורדים משולבים, אלא גם ענפי ברוש ​​וסוקולנטים.

קישוטי חג המולד לאדן החלון בחוץ: אורות יוצרים מצב רוח שמח בערב

לקשט את אדן החלון בחוץ בחומרים טבעיים ואורות לחג המולד. רעיונות עם חומרים עמידים

קישוט חג המולד מסוגנן לאדן החלון שבחוץ יוצר אווירה שמחה והופך את הציפייה לחגים הקרובים לגדולה יותר. אבל אם הוא גם מואר, קופסת הפרחים על אדן החלון הופכת למשהו מיוחד. באופן מסורתי, שרשרת האורות פשוט עטופה סביב ענפי האשוח כזר, אך בשנים האחרונות אלטרנטיבה אחרת ביססה את עצמה. בארצות הברית הוא תלוי על צללית מתכת או ישירות מסגרת החלון.

אדני חלון בחוץ וארגזי פרחים מקשטים את חג המולד בחומרים טבעיים, רעיונות יצירה מהירים לקישוטי חורף

אולם לשימוש בחוץ מתאימים רק אורות פיות המסומנים במיוחד כאורות לשטח החיצוני. צורת שרשרת האור עצמה לא משנה, ניתן למצוא בחנויות הן שרשראות אור מצרר LED והן שרשראות קלות תיל. רבים אינם זקוקים לחיבור חשמל ישיר, אך מופעלים באמצעות סוללות. איזו גרסה שתבחר תלויה יותר בהעדפות אישיות ובסידור.

קישוט חג המולד מחוץ לאדן החלון מסדרים ענפי אשוח ועלי סתיו ופתיתי שלג מוארים עשויים מתכת בארגז הפרחים

גרסה נוספת זמינה בחנויות – כוכבים או צלליות פתית שלג עשויות מתכת, המוארות במנורות לד קטנות בערב. מי שניחן באומנות יכול גם להכין את האלמנטים הדקורטיביים היפים בעצמם. כל שעליך לעשות הוא לקדוח דרך הכוכב או פתית השלג בכמה מקומות ולצרף את המנורות הקטנות לשם. לחלופין, ניתן להביא פיסת חוט לצורה הרצויה ולאחר מכן לעטוף אותה בחוט אורות.

אדן החלון מקשט את הכוכב לחג המולד באורות ואצטרובלים ארוכים וענפי אורן ועץ סחף

אתה יכול גם ליצור כוכבים יפים מפסי עץ. במהלך היום הם נותנים לסידור החגיגי טאצ ‘כפרי, בערב הם גורמים לו לזרוח. כך יוצר כוכב עץ: שתי רצועות ברוחב ובאורך שוות נדרשות לכל קרן כוכב. פשוט הדביקו את רצועות העץ הבודדות זו לזו ולאחר מכן הרכיבו את הכוכב. כאשר כוכב העץ מוכן, תן לו להתייבש ואז חורר אותו, הצמד את נורות הלד והתנפנף בו על אדן החלון.

הכינו קישוטי חג מולד וינטאג ‘לאדן החלון מחוץ לעצמכם

רעיונות לקישוט חורף עם חומרים טבעיים כגון פרחי הידראנגאה יבשים ואצטרובלים ירוקים ואורנים

אם אתה רוצה לקשט את אדן החלון בעיטורי חורף, שמשפרים גם את האזור החיצוני לאחר חג המולד, אז לך על קישוט חג המולד וינטאג ‘עם פרחים יבשים. למשל, להידראנגאה פרחים כחולים, לבנים או סגולים ורודים. כאשר הם מתייבשים, הם מאבדים במהירות את צבעם והופכים זהובים-בז ‘. הגוון המושלם לקישוטי חורף. פשוט השאירו את הפרחים באגרטל עם 2 סנטימטר מים בחדר חשוך ומאוורר היטב. תוך מספר ימים המים יתאדו לחלוטין ואז הפרחים יתייבשו.

קישוטי חג המולד לאדני חלונות העשויים מחומרים טבעיים בגווני אדמה

קישוט חג המולד מחוץ לאדן החלון מסדרים אצטרובלים ועלים טריים וירוק אורנים ופעמוני חג המולד בקופסת הפרחים

אם אתה מייפה את אדן החלון בסידורים חגיגיים מחומרים טבעיים, אז עליך לוודא שהסידורים נראים טבעיים ככל האפשר. ראשית, פשוט הניחו קצף פרחוני (זמין בכל חנויות הפרחים) על הקרקע בארגז הפרחים ולאחר מכן הכניסו את ענפי האשוח לראשונה. מסדרים בחזית ענפי ברוש ​​וצמחים אחרים שיתחילו לצנוח לאחר זמן מה באוויר הפתוח. אפשר לשים למעלה אצטרובלים ארוכים או להדביק את החרוטים לשיפודי שקשוקה ואז להדביק את השיפודים בקצף הפרחוני. מלא את החסר בצמחים ירוקי עד אחרים כמו עצי בוקס, עלי אקליפטוס, דבקון או עלי הולי. קשרו פעמוני חג המולד בחוט ועטפו אותם כמו זר מעל ענפי האשוח והאורן.

עץ סחף כמבטא וזר אשוח מואר על אדן החלון

אדן חלון קישוט לחג המולד בחוץ רעיון קישוט כפרי עם אורות ועץ סחף וירוק אשוח

עץ הסחף לא רק נראה טוב בתוך הבית. עץ ליבנה עמיד במיוחד ומביא פתק רענן לאדן החלון. משתלב היטב עם העיטור בסגנון שיק עלוב: זר מואר עשוי ירוק אשוח. שילובים אחרים עם אלמנטים דקורטיביים בסגנון “יער הקסמים” אפשריים גם הם: למשל, מסדרים בתי ציפורים קטנים ודמויות ציפורים על ענפי העץ או מקשטים בגמדים ופיות. קיפודים, איילים, שועלים ודמויות של בעלי חיים אחרים יכולים למצוא מקום גם על אדן החלון.

קישוטי חג המולד עלובים מבחוץ: כוכבים עשויים מתכת מעטרים את החלונות

אדן החלון לקישוט חג המולד בחוץ מסדרים כוכבים עשויים מתכת וכדורי קישוט וענפי אשוח

ניתן להשיג בחנויות גם עיטורי שיק עלובים. כולם משחזרים בהצלחה את המראה השחוק של קישוטי וינטאג ‘. פוינסטיות עשויות מתכת עם צבע סדוק חלקי, עיטורי עץ עם סימני שימוש או כדורי חג המולד עם משטחים שרוטים מביאים נגיעה רומנטית מימים עברו אל הגינה. מנורת גז או פנס עם נר משתלבים איתו בצורה מושלמת. אך היזהר: לעולם אל תדליק מנורות גז ופנסים עם נרות, שכן קיים חשש לשריפה.

בין אם מודרני, וינטאג ‘, פוריסטי או מסורתי: קישוט חג המולד לאדן החלון יוצר אווירה שמחה ומעורר ציפייה לפסטיבל הקרוב. תן לדמיון שלך להשתולל. בגלריית התמונות למטה תוכלו למצוא דוגמאות נוספות לקישוטים עונתיים שתוכלו להכין בעצמכם.

מושלם לחלונות הפונים צפונה: כדורי חג המולד יוצרים אווירת חג המולד ויחד עם זאת נותנים לאור השמש לחדר

אדן החלון מקשט רעיונות לחג המולד בכדורים גדולים

ערכת הצבעים הקלאסית: קישוטי חג המולד באדום, ירוק וכסף

רעיונות לקישוט חג המולד לקופסת הפרחים שבחוץ מסדרים כדורי חג המולד של תפוח וכסף וסוגים שונים של פירות יער וענפי אשוח

כדורים דקורטיביים מוארים מכניסים מבטאים 

שלבו ענפי פירות יער בהירים וענפי ברוש ​​וענפי אשוח

לא רק ירכיים ורדים חותכים דמות טובה בחוץ, זני פירות יער שונים מביאים גם מגוון

קישוטי חג המולד עונתיים לאדני חלון עם ארגזי פרחים בחוץ

קישוט חורף טבעי לחלוטין אותו תוכלו להשאיר על אדן החלון גם לאחר החגים

קישוט חורף למרפסת משלבים פרחים וצמחים טריים בארגז הפרחים

גנני תחביבים יכולים גם לשתול פרחי חורף וצמחים בארגז החלון

שתילת קופסאות פרחים בחורף רעיונות לסידורי צמחים מקסימים

קישוטי חג המולד עונתיים לאדן החלון החיצוני: זר דלת עשוי ירוק אשוח, זר עשוי ענפי אורן ואורות פיות

כדורי חג המולד ירוקים וברונזה וענפי ברוש ​​וענפי אורן וזר דלת עשוי ירוק אשוח כקישוט חלון חג המולד

קישוט עם חומרים טבעיים לאדן החלון: כשאין ארגז פרחים

קישוט חג המולד מקשט את אדן החלון באופן טהור ללא ארגז פרחים רעיונות לקישוט חורף עם חומרים טבעיים מבחוץ

לקשט דמויות בעלי חיים בתרסיס כפור

פסלון איילים עשוי זכוכית במראה הכפור וענפי אשוח וירכיים ורדים

הכינו בעצמכם קישוטי חורף מוארים לאדן החלון

אדן חלון קישוט חג המולד אורות חוץ קישוט חורף עשוי מחומרים טבעיים למרפסת

לקשט את החלק החיצוני של אדן החלון לחג המולד: חיילי מפצח האגוזים

אדן חלון קישוט לחג המולד אורות בחוץ משובץ זר קשת משובץ