עבודות יד עם כדורי חג המולד רעיונות-זר דלת-כחול-אדום-כסף

כדורי חג המולד הם המרכז המרכזי בכל קישוט חג המולד, אך הם אינם בהכרח שייכים לעץ חג המולד. אתה יכול לעשות הרבה יותר עם כדורים! היום ריכזנו כמה רעיונות לתכשיטים שתוכלו להכין בעצמכם במהירות באמצעות חומרים לא יקרים. תשכח מההתעסקות בכדורי חג המולד!

זר חג המולד טינקר עם כדורי חג המולד

רעיונות עם כדורי חג המולד רעיונות-קולבים-חוט-דלת-זרי-עשה זאת בעצמך-הוראות

הרעיון הראשון בעבודת יד הוא זר הדלת האופנתי הזה. אתה צריך קולב בגדים תיל או חוט ברזל פשוט (בעובי 2 מ”מ בערך ואורך 1 מ ‘), אקדח דבק חם וכדורי חג המולד לבחירתך (לפחות 60 – 70 חתיכות או תלוי על כמה גדול הזר שלך צריך להיות). קודם כל, עליך לחזק את מחזיק כדורי חג המולד מזכוכית בעזרת אקדח הדבק החם. כל שעליך לעשות הוא להסיר את המכסה, למרוח כפית דבק חם, להניח במהירות את המכסה מעל ולתת לו להתייבש. זה לא הכרחי עם כדורי פלסטיק מכיוון שהם בדרך כלל כבר מודבקים היטב.

כאשר כל כדורי חג המולד מוכנים, קח את קולב בגדי החוט, נתק את הקרס בחלקו העליון וכופף את החוט מסביב. השחילו את הכדורים בנפרד, דחפו אותם קרוב זה לזה. הם צריכים להיות מיושרים כך שהם מכסים לחלוטין את החוט מסביב ולא ניתן לראות חורים. סוגרים שוב את הקולב, מסובבים את הקצוות יחד בחלק העליון ומקשטים כרצונכם. ונגמר! עכשיו אתה יכול להשתמש בזר כזר דלת או כזר הופעה לשולחן.

הכינו זרים עם כדורי חג המולד

עבודות יד עם רעיונות לכדורי חג המולד-זר-קישוט לדלת חלון

באותו אופן, אתה יכול גם להכין זרים מדהימים אלה. אבל בשביל זה תצטרך יותר כדורי חג המולד, בצבעים, גדלים או עיצובים שונים, כך שהתוצאה תיראה מעניינת עוד יותר. מונוכרום או מודפס, מאט או מבריק, צבע בהיר או קלאסי בזהב וכסף, עשוי זכוכית או פלסטיק? עַל חנות- Weihnachtskugeln.de אתה יכול לגלות את כל כדורי חג המולד במבט אחד ולשלב עיצובים קלאסיים, מודרניים ויוצאי דופן לזר גדול ויפה!

קישוטי חג המולד עם כוכבים – הכינו תכשיטים אטרקטיביים

צור קישוטי חג המולד במרפסת בחורף – 16 רעיונות נהדרים

זר אדוונט מודרני לקישוט חג המולד יפהפה – 20 השראות

עץ חג המולד מיני טינקר עם כדורי חג המולד

רעיונות עם כדורי חג המולד רעיונות-עץ חג המולד-קלקר-קונוס-קישוט

מיני עץ חג המולד בטוח יהווה לוכד עיניים לשולחן חג המולד או פשוט מעשי אם אתה רוצה לעשות מקום מוגבל בחג המולד. כדי להכין עץ חג מולד מיני מכדורי חג המולד, אתה צריך חרוט קלקר (גובה 30 ס”מ), לפחות 70 כדורי חג המולד (קוטר 6 ס”מ או בגדלים שונים), זר חרוזים ואקדח דבק חם..

הוציאו את הכובעים מכדורי חג המולד ותחבו את השורה הראשונה לתוך חרוט הקלקר עד שכוסה של בסיס החרוט. לאחר מכן הוציאו את כדורי חג המולד ותקנו אותם בעזרת דבק חם. עובדים מלמטה עד להדבקת כל החרוט. לאחר מכן הדביקו את זר הפנינים לתוך הפערים.

הערה: אם יש לך כדורי עץ חג המולד בגדלים שונים, התחל מהגדולים יותר כדי ליצור בסיס יציב לעץ חג המולד שלך.

צור מחזיקי כרטיס עם כדורי חג המולד

עבודות יד עם כדורי חג המולד, רעיונות, כרטיסי מקום, קישוטי שולחן

שולחן חגיגי הוא חובה מוחלטת בחג המולד! על מנת שכדורי חג המולד יעמדו היטב, הם לא בהכרח צריכים להיות שטוחים בתחתית. עם כמה טריקים, יציבות הכדורים מושלמת!

עבודות יד עם כדורי חג המולד-רעיונות-דבק לוהט-רגליים-כרטיס מקום יציב

האפשרות הראשונה היא הדבקת טבעת קטנה עשויה עץ או פלסטיק לתחתית הכדור. השני – יוצרים כתמים קטנים של דבק חם על נייר שעווה, נותנים להם להתייבש ומדביקים בעיגול לתחתית הכדור. לחלופין, אתה יכול פשוט לשים את הכדורים בקערות או צלחות קטנות כדי למנוע מהן להתהפך.

הכינו מיני אגרטלים עם כדורי חג המולד

עבודות יד עם רעיונות לכדורי חג המולד-מיני אגרטלים-קישוט שולחן-תחתון

אם תסיר את המתלה מהכדורים, תוכל להניח פרח או זר קטן בפתח. בין אם זה בנפרד או בקבוצה, הכדורים המלאים האלה הם לוכדי עיניים מקסימים לכל שולחן חג המולד. אם הכדורים מודבקים למראות קטנות, ניתן גם להכפיל את הברק הנפלא שלהם.

זר חורף מלאכותי מכדורי חג המולד

עבודות יד עם כדורי חג המולד רעיונות-אגרטל-קישוט-זר-תיל

אם אין לך עץ חג המולד, תוכל לשקול את האלטרנטיבה המעניינת הזו. תזדקק לאגרטל דק צוואר, מלח למילויו, משפך, חוט ברזל, חותכי תיל, צבת עם מחט וכמובן כדורי חג המולד.

ממלאים את האגרטל במלח בעזרת משפך. חותכים את החוט באורך הרצוי. שימו לב שמתחת למשקל הכדורים הוא יתלה. השתמש בצבת אף במחט כדי לכופף את החוט ליצירת וו. הכניסו את החוטים לאגרטל ותלו את כדורי חג המולד.