זמן חג המולד הוא זמן משפחה! הזדמנות טובה להפתיע את המשפחה והחברים עם כרטיסי ברכה עליזים ולשלוח ברכות מהלב בדואר. בזמנים אלה של מהירות, כרטיסי חג המולד תוצרת בית הם מגע נחמד שהנמענים יעריכו. והכי טוב: עבודת יד וציור הן כיף גדול ומהוות פעילות פנאי פופולרית הן למבוגרים והן לילדים. אז תנו לילדים לעזור ולהעלות דפוסי יצירה ביחד. אנו נראה לך 7 הוראות וניתן לך עצות שימושיות כיצד לצייר כרטיסי חג המולד בעצמך. כל ההוראות מתאימות היטב למתחילים. אז בחרו את העיצוב המועדף עליכם וצבעו אותו מחדש!

ציירו בעצמכם כרטיסי חג המולד: קנו כרטיסים ריקים או הכינו אותם בעצמכם

צייר כרטיסי חג המולד שלך בעצמך הוראות DIY לכרטיסי ברכה לחג המולד בצבעי מים צבוע עץ חג המולד

הצעד הראשון לקראת כרטיס חג המולד צבוע ביד הוא להשיג את המספר הדרוש של כרטיסים ריקים. אתה יכול למצוא את הכרטיסים הלבנים בפורמט לרוחב, כלומר מתקפל, או ככרטיס יחיד בחנויות. כרטיסי ברכה מתקפלים A6 מתאימים ביותר לציור. רוחבם 10.5 ס”מ וגובהו 14.8 ס”מ. אופציונלי, אתה יכול גם להכין את הכרטיס בעצמך. חותכים ריבוע באורך 14.8 ס”מ ורוחב 21 ס”מ. מדוד את המרכז האנכי וקלע אותו בקלות עם קצה המספריים. לאחר מכן מקפלים את שני צידי הכרטיס ומחליקים אותם בעזרת סרגל. לְהַשְׁלִים.

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד: רעיונות מצחיקים לעבודה לילדים בגן

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד הוראות DIY לכרטיסי ברכה עם טביעות אצבע, צבע זר רודולף האיילים וירוק אורן

1. עם טביעות אצבע

ההוראה הראשונה היא משחק ילדים: ניתן ליצור יצירה וציור ליצירת מוטיבים שונים. אנו מציעים לך כמה השראות כיצד תוכל להוסיף מוטיבים חג מולד עליזים לכרטיסים הכפולים שלך. כמובן, זה יותר כיף כשיש כמה ילדים מעורבים. אז אתה יכול לארגן מסיבת מלאכה לחג המולד. אתה צריך את החומרים הבאים:

 • עטים או חיתוך פסים (עטים אוניברסליים) לציור על האותיות
 • קרטון או כרית מתאימה לצבעי האצבע
 • צבעי אצבע לילדים (ראה הוראות להלן)

הכינו כרטיס חג המולד עם טביעות אצבע, רעיונות DIY עם הילדים ואיך לצייר את רודולף האיילים

הוראות עבודת יד לצבעי האצבע: ניתן לרכוש את צבעי האצבע בחנויות, למשל בחנות עבודות יד, או להכין אותן בעצמך. עבור צנצנת בורי אצבע קטנה, אתה צריך 6 כפות קמח, 80 מ”ל מים קרים, 1 כף מלח, צבע מאכל צנצנת ריקה עם מכסה לאחסון. בקערה מוסיפים תחילה את העודף ולאחר מכן מוסיפים בהדרגה את המים תוך ערבוב מתמיד. בסוף מערבבים כף מלח. מערבבים את התערובת עם הבלנדר ליצירת מסה חלקה, ואז מערבבים פנימה את צבע המאכל. המשך כך עד שתעשה את כל צבעי האצבע הדרושים.

צייר כרטיסי חג מולד בעצמך, טביעות אצבע, צבע אורות פיות, רעיונות פשוטים ומהירים להכין בעצמך

הניחו מעט מכל צבע על הקרטון וטבלו בתוכו את אצבעות הילדים. לאחר מכן לחץ על אצבעות הילד על כרטיס הברכה ותן לו להתייבש. לאחר מכן תוכל לצייר את הפרטים בעזרת עט לבד. שרשרת אורות צבעונית, רודולף האיילים או זר חג המולד עשוי ירוק אשוח – תנו ליצירתיות שלכם להשתחרר ולבחור מוטיב מתאים. כעת תוכל לצייר על הכיתוב בעט אוניברסלי. ה- Decopens אידיאליים למטרה זו, הם מתאימים לנייר, בד, נייר כסף, גומי ועץ, הם עמידים למים ואטומים במיוחד..

ציירו בעצמכם כרטיסי חג המולד: עץ חג המולד – הכינו תבנית

צייר בעצמך כרטיסי חג מולד צבע את עץ חג המולד עם הילדים הוראות רעיונות למלאכת חורף קלה ומהירה

עץ חג המולד שמח שזוהר בכל צבעי הקשת! להכין כרטיס ברכה כל כך יפה זה לא מסובך כלל. כל מה שאתה צריך זה צבע, מברשת דקה ותבנית. אתה יכול לצייר את התבנית בעצמך או למצוא אותה באינטרנט ולהדפיס אותה. אז כל שעליך לעשות הוא להתחקות אחר התמונה. אתה יכול לרכוש לוח לוח למטרה זו. קופסת התאורה היא בעצם קופסה בעלת מנורה ומכסה שקוף. כל שעליך לעשות הוא לשים את התבנית תחילה ולאחר מכן את כרטיס הברכה על קופסת התאורה ולעקוב אחר המוטיב בצבעי מים.

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד צייר את התבנית בעצמך או הדפס וצבע

לחלופין, אתה יכול פשוט ללכת לחלון ולהדביק אליו את התבנית וכרטיס הברכה. כל שעליך לעשות הוא להתחקות אחר קווי המתאר ולמלא אותם. רעיון מלאכת יד זה מציע יתרון מכריע: אתה צריך רק תבנית אחת ולאחר מכן תוכל להכין כרטיסי ברכה רבים. מותר לילדים כמובן לעזור בצביעה. זה מבטיח כיף בעבודת יד לכל המשפחה. בסופו של דבר, כל שעליך לעשות הוא לסמן את כרטיסי חג המולד.

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד: צור בולים עם מחק

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד בעזרת חותמות מחק יוצר רעיונות

הרעיון הבא אידיאלי לפעוטות מגיל 3 שנים. צייר או הדפס מוטיב חג המולד ותן לילדים לקשט אותו בצבעים עזים. אתה צריך את החומרים הבאים:

 • כרטיס מקופל עם מוטיב (למשל סנטה קלאוס, זר חג המולד, עץ חג המולד)
 • דיו חותמת, צבעי אצבע או צבעי מים
 • כמה עפרונות עם מחקים

טובלים את המחק בצבע והשתמשו בו כחותמת להוספת צבע למוטיב חג המולד.

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד: כדורי חג המולד, ענפי אשוח ועץ אשוח – צביעי מוטיבים בצבעי מים

כרטיסי חג המולד מציירים רעיונות לכדורי עץ חג המולד ולעץ חג המולד וירוק אשוח

בעזרת צבעי מים ומכחול עדין, תצליחו בשלושה מוטיבים פשוטים: אפשר לצבוע עץ אשוח, ענפי אשוח וכדורי חג המולד עם מעט מאמץ. ניתן להשתמש בעטים אוניברסליים להוספת מבטאים בזהב וכסף על הכרטיס. אופציונלי, אתה יכול גם לייפות אותם עם נצנצים. תן לדמיון שלך להשתולל ולעלות כרטיסי חג מולד יצירתיים ויפים למשפחה ולחברים שלך.

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד: שיפועי צבע

כרטיסי חג המולד עם צבעי מים או הוראות ציור בצבעי עץ לעץ חג המולד

מדריכים יוצרים את הקסם של כרטיס הברכה הבא. בכרטיס חג המולד הזה, תחילה עליך לשרטט בערך את עצי חג המולד בעיפרון. ראשית בחר מספר ניואנסים מתוך לוח צבעים על מנת לצייר מעבר צבע יעיל. צהוב, ירוק דשא וירוק אזמרגד, למשל, בהרמוניה מושלמת אחד עם השני. לאחר מכן הניחו את הצבעים אחד ליד השני וצבעו אותם יחד עם מברשת דקה. כל שעליך לעשות הוא לתייג את כרטיס הברכה באהבה ולשלוח אותו למשפחה ולחברים. העיצוב המינימליסטי גם נראה נחמד מאוד בפורמט קטן. ניתן גם לקשט תגי מתנה במוטיב.

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד: עיטורי עץ חג המולד בצבעי מים

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד הוראות למוטיבים יצירתיים מתחילים עם כדורי עץ חג המולד

שום דבר לא אומר חג המולד כמו כדורי חג מולד צבעוניים על עץ חג המולד. צור מצב רוח מאושר והעניק למקבל שמחה עם הרעיון הבא בעבודת יד. תזדקק לחומרים הבאים:

 • צבעי מים או צבעים
 • עיפרון לקווי המתאר
 • פינלינר בצבע שחור
 • מַחַק
 • מכחול
 • מים בספל
 • בד או שאריות בד

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד, צייר קישוטי חג המולד וצבע אותם בצבעי מים

ראשית, צייר את כדורי חג המולד בעיפרון. טובלים מכחול במים ולאחר מכן טובלים אותו בצבעי המים. קח קצת יותר מים מהרגיל וצבע את כדור חג המולד. אל תתנו לצבע להתייבש, פשוט הפכו את כרטיס הברכה ותפוצצו עליו למריחת הצבע (ראו תמונה למטה). לאחר מכן תן לכדור חג המולד הראשון להתייבש לחלוטין והמשך עם השני.

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד בלון עם צבעי מים הוראות יצירה לכרטיסי ברכה

אל תשכח לטבול את המברשת לזמן קצר במים ולאחר מכן להניח אותה על מטלית יבשה. החלף את המים מדי פעם. כאשר כל כדורי חג המולד מוכנים נותנים להם להתייבש לזמן קצר בטמפרטורת החדר. לאחר מכן תוכל להשתמש בפינליינר כדי לעקוב אחר קווי המתאר של כדורי חג המולד ולהוסיף כיתוב אוהב לכרטיס. אם אתה רוצה לקשט את כרטיס הברכה שלך בנוסף, אתה יכול לקשט אותו עם נצנצים.

צביעת כדורי עץ חג המולד רעיון מלאכה פשוט לחג המולד

ההתמודדות עם צבעי מים היא די פשוטה, ולכן רעיון יצירה זה מתאים הן למבוגרים והן לילדים בגיל בית הספר. הטיפ שלנו: ציירו כדורים בגדלים שונים וצבעו אותם בצבעים מנוגדים. צהוב, כתום וחום נראים משעממים זה לצד זה. אדום, סגול וירוק נראים הרבה יותר נחמדים. אם אין לך כתב יד יפה, תוכל פשוט למצוא תבנית באינטרנט, להדפיס אותה, לשים את הכיתוב על קופסת התאורה ולחקור אותה..

ציירו בעצמכם כרטיסי חג המולד: ציירו בצבעי מים

הכינו כרטיסי חג המולד בעצמכם, ציירו ארנבים חמודים בצבעי מים, שלחו כרטיסי ברכה עונתיים

1. חותך עוגיות כתבנית

אם אתה רוצה לעצב כרטיס חג מולד פוריסטי ומתחיל לגמרי, אז אתה צריך תבנית פשוטה. כאן חותכי העוגיות באים לעזרה. הניחו את חותכי העוגיות על הקרטון או על הכרטיס המתקפל ועקבו אחר קווי המתאר. אז אתה יכול לא רק לצייר עצי אשוח וכוכבים, אלא גם מוטיבים אחרים כגון פטריות, ארנבים או אפילו איילים. עם זאת, כדי להכין את כרטיס הברכה, אתה צריך חומרים נוספים:

 • חותכי עוגיות (צורות של בעלי חיים, צמחים, אבל גם עצי חג המולד ואפילו סנטה מתאימים באופן אידיאלי)
 • פינלינר בצבע שחור
 • צבע בצבעי מים לבנים
 • לבד אדום ושחור
 • דבק עבור לבד ונייר

צייר כרטיסי חג המולד משלך צלליות של באני ופטריות בעזרת חותכן עוגיות. הוראות לכרטיסי ברכה

כך תוכלו להכין את כרטיסי הברכה החמודים בעצמכם: ראשית עקבו אחר קווי המתאר של חותך העוגיות ולאחר מכן מלאו אותם בצבע אקרילי. גזרו פרטים מתוך לבד, לארנב זנב ואוזניים, עבור הפטרייה – כובע. הדביקו את פרטי הלבד על תמונות הצביעה והניחו להם להתייבש לזמן קצר. לאחר מכן השתמש בפינליינר לצביעת עיני הארנב והשפם. אם תרצה, תוכל לצבוע נקודות בצבעי מים לבנים על כובע הפטרייה. לאחר מכן צייר צמחים אחרים סביב דמויות הארנב והפטריות.

ציירו בעצמכם כרטיסי חג המולד, ציירו פטריות בעזרת חותכן עוגיות וצבעו בצלליות פטריות

כרטיס חג המולד הזה יתמזג בהרמוניה לקישוטי חג מולד פוריסטיים בצבע לבן, כסף עתיק ואפור. אתה יכול להשתמש בו כדי לקשט את מעטפת האח, למשל. מסדרים אותם עם דמויות דקורטיביות אחרות העשויות מתכת וחרסינה ויחד עם ירוק אשוח, עץ סחף או ענפי עץ. כרטיס ברכה מסוגנן זה יכול להבטיח מעבר חלק מעיצוב הסתיו לחורף.

ציירו בעצמכם כרטיסי חג המולד והכינו קישוטי עץ חג המולד

רעיון לכרטיסי ברכה של טינקר לכרטיס חג המולד יצירתי למתחילים

רעיון עבודת היד הבא הוא יצירתי במיוחד, מכיוון שהוא משלב כרטיס ברכה ומתנה באחד. עיטור עץ חג המולד מוסתר בכרטיס הברכה הצבוע בעצמו. המשפחה והחברים שלך יכולים פשוט להוציא אותו ולתלות אותו על עץ חג המולד. זיכרון נחמד ממך ונגיעה קשובה. והכי טוב: אתה יכול להכין כרטיס ברכה זה בעצמך עם מעט מאמץ.

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד, עשה קישוטי חג מולד מנייר, חותמת

לרעיון מלאכה זה תזדקק לחומרים הבאים:

 • סכין יצירה
 • עִפָּרוֹן
 • פינלינר
 • מברשת דקה
 • צבע בצבעי מים ירוקים במספר גוונים מירוק דשא ועד ירוק אמרלד
 • חורים
 • לִפתוֹל
 • צבע זהב נוצץ

ציירו כרטיסי ברכה משלכם וקישוטי חג המולד ברעיון יצירה יפהפה

איך מכינים את כרטיס הברכה היפה: ראשית ציירו כדור עץ באמצע הכרטיס המתקפל. יוצרים חור עם חור אחד וקושרים חוט. לאחר מכן חותכים את הכדור בעזרת סכין מלאכה. השתמש במברשת עדינה וצבעי מים לצביעת ענפי אשוח על כרטיס הברכה. הניחו לצבעי המים להתייבש זמן מה ולאחר מכן קישטו את כרטיס הברכה בצבע זהב.

הוראות לקישוטי חג המולד יוצרים כרטיסי ברכה מגניבים בעצמכם

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד: העלה דגמים יצירתיים עם חותמות

צייר כרטיסי חג מולד משלך עם חותמות וצבעי מים וצור פתיתי שלג

מניחים את החותמת על כרטיס חג המולד ומרססים עליו צבע

ציירו בעצמכם כרטיסי חג המולד עם חותמות עוגיות, הכינו פתיתי שלג, קישטו בצבע מים או בתרסיס צבע

כדורי חג המולד עם מוטיבים עליזים – תבניות נמכרות בחנויות יצירה

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד עם חותמות וצבעי מים, צייר וקשט כדורי עץ חג המולד

אתה יכול גם להשתמש בחותמות

ציירו כרטיסי חג מולד משלכם עם חותמת זכוכית. הכינו רעיונות יצירה משלכם למתחילים

הכינו כרטיסי חג המולד עם פוינסטיה

צייר כרטיסי חג מולד משלך בעזרת תבנית וצבעי מים וצבע בפוינסטיה

צייר בעצמך כרטיסי חג המולד: כרטיסי שיש בצבעי מים צייר בעצמך כרטיסי חג המולד עם צבעי אקריליק כרטיס ברכה משיש להנחיות DIY לחג המולד

צבע עם צבעי מים

הכינו בעצמכם כרטיסי חג המולד בעזרת הוראות צבע אקריליק

מערבבים יחד את הצבעים ולאחר מכן מורחים

הכנת כרטיסי חג המולד, צביעת כרטיסי ברכה עם צבעי אקריליק, הוראות השיש

מקשטים גם בדמויות עץ

צייר כרטיסי חג מולד משלך. דמויות ילדים מדביקות יחד רעיונות מתוקים

כרטיסי חג המולד טינקר: כרטיס חג המולד עם טביעות אצבע

עשה זאת בעצמך הוראות לעץ חג המולד עם טביעות אצבע

כרטיס ברכה לחג שמח

בחר מוטיב עם זר של ירוק אשוח ורוד ורדים