טינקר עם עציצים לילדי חג המולד עץ עץ אשוח דמויות חימר חורפי

עציץ לא יכול להיות רק בית בטוח לצמח. הוא משמש גם כחומר מלאכה מעולה. ניתן ליישם בקלות רעיונות יצירה רבים בעזרת סיר חרס פשוט. צובעים, מדביקים, מקשטים, מתחברים זה לזה ועוצבים כך, כאשר מכינים עצי חרס, אין כמעט גבולות לדמיון וליצירתיות שלכם. דמויות סיר חרס מצחיקות יכולות להיות מעוטרות באופן יצירתי בכל עת של השנה וגם ילדים יכולים להיות מעורבים. להלן אנו מציגים 7 רעיונות נהדרים לעיצוב עם עציצים לחג המולד.

ילדים מתעסקים עם עציצים לחג המולד – 7 רעיונות עם הוראות לדמויות עציצי חרס חורפיים

התעסקות עם עציצים לילדים חג המולד דמויות חורף עציצים

בעבודת יד עם עציצים לחג המולד, יש צורך בכמה עצי חרס פשוטים מעל לכל. עדיף לקנות אותם חדשים, כי יש לנקות את המשומשים היטב לפני עבודת המלאכה, לנקות את המשטח ואולי לשייף מעט. מצד שני, אתה יכול להתחיל להתעסק מיד עם אלה שנרכשו לאחרונה. אתה עדיין צריך קצת צבע אקרילי ומברשת מתאימה ליישום הצבע. בהתאם לרעיון המלאכה ולהוראות, אפשר גם חומרים נוספים נוספים שיעזרו לך להפוך את עציצי החימר לקישוטים נפלאים. בנוסף, עצי החימר הקונבנציונאליים מתאימים מאוד לעבודת יד עם ילדים בגיל בית הספר היסודי.

ילדים מתעסקים עם עציצים לחג המולד – עץ חג המולד מיני

התעסקות עם עציצים לילדי חג המולד קישוט יער עץ אשוח קטן

עם מעט מאמץ תוכלו ליצור עם ילדכם עץ חג מולד יפה משלוש עצי חרס ולקשט את הבית לחג המולד. תזדקק לשלושה עציצים בגדלים שונים – קטנים, בינוניים וגדולים. ראשית, חשבו היכן הייתם מציבים את עץ חג המולד הדקורטיבי ובהתאם לכך שקלו כמה הוא צריך להיות בסופו של דבר.

עציצים מפח עץ עץ אשוח ירוק

בנוסף לעצי החימר, אתה צריך גם צבע אקרילי ירוק, אקדח דבק חם ואלמנטים דקורטיביים לבחירתך. אלה יכולים להיות פאייטים, כדורים או אבני חן דביקות לעצמן. ראשית עליך לצבוע את העציצים בירוק. כשהצבע מתייבש לגמרי, הדביקו אותם בעזרת אקדח הדבק החם.

עציצים מפח חג המולד מיני עץ אשוח ירוק

עכשיו אתה יכול להתחיל לקשט. הפוך את עץ החג המיני לחגיגי וקשט כפי שאתה אוהב. באופן מסורתי לחג המולד, אדום משתלב בצורה מושלמת עם ירוק. אל תשכח לשים למעלה עץ חג מולד נחמד למעלה. זה משלים את עץ חג המולד הקטן.

עציצים מפח עץ עץ אשוח כוכבים אדומים

כאן אנו מציגים רעיון מלאכה נוסף לעץ חג המולד מיני העשוי מעציצים. עצי החימר צבועים באדום במקום בירוק. כוכבים קטנים וגדולים וסרטי נוי נושאים מעטרים את המשטח האדום. בחלקו העליון יש כוכב בעל מבנה קלוע שמעגל את כל מראה חג המולד. עץ עץ חג המולד עשוי מעציצים כמו זה יכול לשמש כקישוט שולחן. עם גרסה גדולה יותר של זה אתה יכול לקשט את אזור הכניסה או את המסדרון בצורה אטמוספרית.

ילדים מתעסקים עם עציצים לחג המולד – עץ חג המולד עם Lichertkette

עציצים מפנקים חג המולד מודרני עצי עץ אשוח אורות פיות

כמובן שהקישוט הביתי אינו דומה לשום דבר אחר. אבל זה לא תמיד צריך להיראות כמו בלגן. עץ חג המולד דקורטיבי העשוי מעציצים יכול להיות מעוצב גם בצורה מאוד מודרנית. כאן אנו מציגים מדריך נהדר כיצד תוכל להכין קישוט חג מולד זוהר בעצמך. אתה צריך סיר חרס בכל גודל, קצת חוט מלאכה ירוק, מחרוזת אורות וכמה כדורי חג המולד. גם עזרים כמו אקדח דבק חם וצבת תכשיטים יועילו כאן.

עציצים מפח עץ עץ אשוח נוצץ

השתמש בחוט כדי ליצור עץ חג המולד בצורת משולש. זה ממלא את תפקידו של אלמנט נושא עומס וצריך להיות יציב מספיק, לכן יש לעטוף את החוט מספר פעמים במידת הצורך. קשרו צינור לד או פס זוהר סביבו. בין לבין מצמידים שרשרת אורות קטנה ומתקשטים בכדורי חג מולד קטנים בצבעים שונים כך שעץ חג המולד הדקורטיבי באמת חגיגי. אתה מסתיר את האורך העודף של שרשרת האור ואת צינור הלד והכבלים בעציץ.

עציצים מפח עץ עץ אשוח חג המולד אורות מודרניים

לבסוף, הכינו מכסה מקלקר או כל חומר אחר שברשותכם. המכסה צריך להתאים בצורה מושלמת לעציץ, לכן יש למדוד את הקוטר הפנימי של העציץ לפני כן ולחתוך דיסק קלקר בהתאם. מהדקים את עץ חג המולד המיני באמצע. אתה יכול למשוך את הכבל לחיבור החשמל דרך הפתח שמתחת לעציץ.

ילדים מתעסקים עם עציצים לחג המולד – איש שלג מצחיק 

עציצים מפח איש איש שלג מצחיק

קל מאוד להכין איש שלג מצחיק מסיר חרס. לשם כך יש צורך בסיר חרס קטן, כדור קלקר לבן, כמה צבעי אקריליק לבנים, שחורים וכתומים, מברשות, סרט דקורטיבי וריש מלאכה דק. ראשית עליך לצבוע את העציץ בלבן. כשהצבע מתייבש לגמרי, אפשר להמשיך להתעסק.

עציצים מהדקים צבע חג המולד כדור איש שלג

בינתיים, בזמן שהצבע הלבן מתייבש, יוצרים את פניו המצחיקות של איש השלג. אתה יכול גם להשתמש בצבעי אקריליק בשביל זה. צבעים המכילים אצטון ימיסו את הקלקר. אותו דבר לגבי הדבק. כשהצבע על כדור הקלקר והעציץ כבר יבש, הדביקו את הכדור לצד התחתון והצר של העציץ..

צנצנת עציצים חג המולד צעיף

עכשיו אתה יכול לעצב בדמיון את הבגדים של איש השלג. כאן יש לו צעיף, כפתורים ומחמם אוזניים. כמובן, אתה יכול להלביש אותו לפי טעמך האישי. אין גבולות ליצירתיות.

עציצים מפח איש איש שלג יפה

אפשר גם להרכיב איש שלג חמוד ומצחיק לא פחות משני עציצים – אחד גדול ואחד קטן יותר. צבעו אותם בלבן והדביקו אותם יחד עם החלק התחתון. כובע לאיש השלג עשוי מצלחת עציצים.

ילדים מתעסקים עם עציצים לחג המולד – פעמוני חג המולד לגינה

עציצים מפנקים פעמוני ילדים לחג המולד

פרויקט המלאכה האחרון מעציצים בפוסט זה נועד לקישוט גינה אטמוספרי שתוכל להתעסק עם ילדך בכל עת של השנה. תזדקק לשלושה עציצים קטנים או יותר כדי ליצור את פעמוני העציץ הדמיוניים האלה. זכור כי הפעמון המתעסק צריך בסופו של דבר לתלות איפשהו ואם תבחר בעציצים גדולים מדי, הפעמון יהיה גם כבד מאוד וכמעט בלתי אפשרי לתלות אותו.

עציצים מפחשים פעמוני ילדים לחג המולד

ראשית עליך לצבוע את העציצים. מבחינה תמטית לחג המולד אתה בוחר את הצבעים החגיגיים ירוק, אדום ולבן. ניתן ליישם גם אלמנטים אחרים כגון כוכבים ופתיתי שלג בטוב טעם. כל עצי החימר מחוברים זה לזה בעזרת חבל חזק.

פעמון עציצי פרחים

הובילו את החוט דרך הפתחים שבתחתית כל עציץ וקשרו אותו חזק אחרי כל עציץ. הקשרים ישמרו על סירי החרס במרחק אחד מהשני, מה שבסופו של דבר ימנע מהם לדפוק יחד. כדור עץ גדול, המושחל על החבל, משמש כקלאש פעמונים. שים לב שתצטרך להשתמש בחוט ארוך מאוד כדי שבסוף ניתן יהיה לתלות את הפעמון.