תוצרת בית-לוח שנה-חיקוי-קופסאות-קרטון-מתנות לילדים קטנים

עונת החגים התחילה רשמית! אף פעם לא מוקדם מדי לחשוב על הקישוטים הנכונים לעונת החורף. לוח ההופעות הוא חובה מוחלטת לעונת חג המולד. מסורת יפה שמעריכה ילדים ומבוגרים כאחד. אנו מציעים לך 5 רעיונות ל לוחות שנה של תוצרת בית, שקל לחקות אותם.

רעיונות ללוחות שנה של הופעות תוצרת עצמית

ארגזי לוח שנה של הופעת קרטון צעצועים מבעלי חיים מפלסטיק

לוח שנה אדוונטי תוצרת בית בעלי חיים פלסטיק צבע לבן

לוח שנה הופעה קופסאות קרטון טינקר בעלי חיים אף אדום

דפנה מ חיים מבעבעים עיצב לוח הופעות “פראי” עם צעצועי פלסטיק מבעלי חיים מחנות יד שנייה. עם צבע ריסוס לבן ואף חבטות חמוד אלה הופכים לעיצוב חג המולד המושלם. אתה יכול למלא את קופסאות הקרטון הקטנות בממתקים, ואם אתה מארח מסיבה, העניק אותן לאורחים שלך.

לוח ההופעות של מארי לור תוצרת עצמית

רעיון לוח השנה ההופעה של טינקר לחתוך דבק

מארי לור מ La Maison de Loulou  עיצב לוח הופעות המשלב פרטים עדינים עם עיצוב פשוט. קופסאות תכשיטי הקרטון מקבלים חיים שניים עם הרעיון החכם הזה. כדי להעניק לקופסה כשרון חגיגי, כל קופסה מעוטרת בחתיכת מפית. אם אין לך קופסאות, תוכל ליצור משלך על ידי מציאת תבניות חינמיות ברשת.

פחי מתכת עגולים עם מגנט על הגב

לוח הופעות תוצרת בית המחקה מגנט קופסאות מתכת עגולות

לוח הופעות תוצרת בית לוח שנה מתכת מגנט עגול

לוח ההופעות הזה מ- Twig & גדילן הוא פרויקט נהדר עם פחי מתכת עגולים. הגב המגנטי מאפשר לך לסדר מחדש את לוחות השנה שלך ככל שעובר הזמן עד חג המולד. והם מושלמים לממתקים קטנים וממתקים. כאשר חג המולד נגמר, אתה יכול לשמור את הפחים עד לדצמבר הקרוב או להשתמש בהם כדי לארגן פריטי נייר מכתבים כמו מהדקים וסיכות.

קופסאות take-out צבעוניות

לוח שנה הופעה טינקר קופסאות הוצאה בצבע בהיר מתקפלות

לוח הופעות תוצרת בית להוציא קופסאות צבעוניות

אם אתה מעריץ של הצבעים הבהירים, לוח השנה ההופעה הזה תוצרת עצמית הוא מ קלי מושלם בשבילך. לוח השנה ההופעות של תיבת ההורדה אינו מכיל אף אחד מהצבעים האדומים והירוקים המסורתיים. משטח הקרטון השטוח מציע אפשרות להדביק עליו בקלות את הספרות. שחקו עם גופנים וגדלים שונים למראה כיפי ואקלקטי. אם אתה רוצה להתאים אישית את הקופסאות, אתה יכול גם להשתמש בשמות של בני המשפחה לימים ספציפיים.

עצי חרס מיני באדום ולבן

לוח הופעות תוצרת בית, סירי חרס קטנים, חפיסת אדום ולבן

לוח שנה הופעות סירי חרס קטנים אדום עץ עיטורי כדור

למרות סירים חרס אלה, בשימוש על ידי Alix מ חיים מרופטים, הם קטנים, אתה עושה רושם גדול. השתמש בעיפרון, מברשת או אפילו לק כדי לצייר את הספרות עליו. כדי שילדים סקרנים לא יראו מה יש בתוך עציצי החרס, הם מסתירים את הממתקים בשק.