שמלה עשויה מענפי אשוחית מתעסקת בעיצובים שונים

באופן מסורתי, עץ חג המולד הוא פשוט חלק מקישוט חג המולד. אבל הקלאסיקה המוחלטת הופכת למשעממת מדי לעוד ועוד אנשים. לאחר מכן מחפשים חלופות לעץ חג המולד. אנו נראה לך רעיון DIY שיכניס זוהר לארבעת הקירות שלך. הכינו שמלה מענפי אשוח וגרמו לתחושה עם חברים. כי מובטח לך שלא תחמיץ אווירה חגיגית עם האלטרנטיבה. על אחת כמה וכמה, אתה יכול להיות ממש יצירתי בעיצוב שמלת האשוח. תנו לעיצוב שלכם מראה מיוחד – נראה לכם כמה רעיונות להשראה. הרשה לעצמך לקבל השראה מהאפשרויות הרבות!

הכינו שמלה מענפי אשוח בעצמכם: החומרים הדרושים

רעיון לקישוט שמלת אשוח מתנות

פרויקט המלאכה מתחיל בבחירת החומרים והאביזרים. רמת הקושי שלה מוערכת בינונית. המשמעות היא שעל מתחילים להקדיש לפחות יום אחד לשמלת האשוחים ובעיקר לתרגל את הטיפול הנכון בחותכי תיל וחוטים. חובבי המלאכה וגנני התחביב יכולים לבצע את העבודה בשעות אחר הצהריים. אגב, לילדים אסור לקחת חלק בעבודות היד – קיים סיכון לפציעה והקטנטנים לא צריכים לעזור להיות בצד הבטוח. עם זאת, כאשר השמלה העשויה מענפי אשוח מוכנה, אתה יכול לקחת חלק בעיטור.

השלב הראשון הוא להשיג את החומרים הדרושים. להלן רשימה:

1. חזה מחייט מפלסטיק עם ריפודי בד. אופציונלי: בובה

2. קופסת עץ (אופציונלי אם “עץ חג המולד” צריך להיות גבוה יותר מהבובה של החייט).

3. יוטה

4. חוט ארנב

הכינו סרט אדום משמלת אשוח משלכם

5. חוט פרחים חוט אופציונלי.

6. קשרים, 10 ס”מ, 100 חלקים: 2-3 אריזות

7. מחט T, חבילה אחת

8. 30 ענפים גדולים של אשוח, טוג’ה, אורן, קופסה, ארז, והולי. שלבו ענפים שונים להשפעה מרבית.

9. קישוט עם חומרים טבעיים. הביאו מגוון לשמלת האשוח עם חומרים טבעיים אחרים כגון אצטרובלים, פירות יער חורפיים, אגוזים, בלוטים.

10. קישוטי עץ חג המולד בהתאם להעדפותיך שלך. או לקשט את השמלה העשויה מענפי אשוח עם קשתות, עיטורי עץ חג המולד כגון מלאכי חג המולד, כדורי עץ חג המולד, פוינסטיאס, דמויות דקורטיביות שונות כגון רודולף האייל או סנטה. בדומה לעץ חג המולד, גם זר אסור לפספס כאן.

11. לקישוט: נצנצים, ספריי שלג

12. אתה יכול להשתמש באורות פיות המופעלים באמצעות סוללה כתאורה.

שמלת טינקר מענפי אשוח: האביזרים הדרושים

שמלת טינקר מענפי אשוח מקשטים קישוט לחג המולד

כמו כן, עליך לקבל את האביזרים הדרושים מראש:

סרט מדידה

חיתוכי פח

מספריים

מזמרה

כפפות בטיחות

תמיד לעבוד עם כפפות: בדומה לגינון, הדבר גם מהווה סיכון לפציעה. לעולם אל תשאיר את המספריים ללא השגחה כשיש לך ילדים קטנים או חיות מחמד. קח את הזמן להתעסק ותמיד היזהר בעת חיתוך.

שמלה עשויה מענפי אשוח: הוראות

עשה שמלה מענפי אשוח צללית חוט בעצמך

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לקבוע את מיקומה של שמלת האשוח. לאחר ההתקנה, קשה לנוע קדימה ואחורה. לפנות מרחב מגורים של לפחות 2 מ”ר, כך שיהיה לך מספיק מקום לעבודת יד. מניחים את צורת השמלה במרכז. ליתר ביטחון הניחו את צמר הצייר על הרצפה. הכינו את כל החומרים והכלים כך שתמיד תהיה לכם גישה מהירה אליהם בעת הצורך. כמה ענפים תצטרכו בדיוק קשור קשר הדוק לנפח ואורך שמלת האשוח. בעיקרון, אתה צריך לפחות 20-30 ענפי אשוח גדולים לשמלת אשוח. אתה יכול להזמין אותם ישירות מתרבות עץ חג המולד.

שמלה מענפי אשוח תיל

וכך עשויה שמלת האשוח הארוכה:

1. ראשית חותכים חתיכת יוטה בגודל 70 ס”מ X 110 ס”מ. לאחר מכן עטפו אותו סביב חזהו של החייט (עשו ממנו חלק עליון, כביכול). מהדקים בעזרת מחטי T.

2. מדדו את אורך החצאית הדרוש בעזרת סרט מדידה, הניחו את רשת התיל על שולחן הגן או על הרצפה וחתכו אותה לפי מידה. כופפו את הקצוות פנימה. ייתכן שתזדקק למישהו שיעזור לך בשלב זה.

3. חבר את חוט הארנב לחזה החייט בעזרת קשרי הכבל והחבל, כופף את החוט בצורה של חצאית מתרחבת. קושרים את הקצוות בעזרת סיכות ה- T.

4. חבר את ענפי האשוח הגדולים לחוט הארנב בספירלה. עבודה מלמטה למעלה. אם יש ענפים בולטים אפשר לגזום אותם בעזרת מספריים.

הפוך שמלת אשוח לעצמך לקשט רעיונות

6. ממשיכים עד שענפי האשוח מכסים לחלוטין את החוט. לאחר מכן תוכל להוסיף ענפי אורן או טוג’ה בנקודות בודדות.

7. קשטו את עץ חג המולד בהתאם להעדפותיכם שלכם (להלן נראה לכם מספר רעיונות לקישוט יצירתי בהמשך).

8. מכסים את קצוות ענפי האשוח בעזרת סרט דקורטיבי. אתה יכול גם להסתיר את הסוללות של שרשרת האורות בצורת ספירלה מתחת לסרט הדקורטיבי.

9. לשרשרת הקלה המופעלת באמצעות סוללות יש יתרון מכריע בכך שהיא אינה זקוקה לחיבור חשמל ישיר ולכן ניתן להציג את שמלת האשוח גם בחוץ. בנוסף, אינך צריך למעוד בכבלים השוכבים.

10. אפשר לתבל את צמרת היוטה, להוציא את החלק העליון עם שרשרת.

11. לאחר חג המולד ניתן להסיר בזהירות את ענפי האשוח עם מגרד העצים ולאחסן את חצאית התיל במוסך או במרתף עד לשנה הבאה. בכל מקרה, אם תרצה, תוכל להכין שוב שמלת פרחים לחג הפסחא. גנני תחביבים יכולים להעלות סידורים מקסימים גם בקיץ.

שמלה עשויה מענפי אשוח: המיקום הנכון והטיפול הנכון הם המכריעים לאריכות ימים

הפוך שמלת אשוח משלך חגורה עליונה של כוכבים ארוכים

בדומה לעץ חג המולד, למיקום הנכון יש תפקיד מכריע גם בשמלת עץ חג המולד על אורך חייו. וודא כי הוא אינו נמצא ליד רדיאטור. בנוסף, כדי שהמחטים לא ישכבו על הקרקע לאחר שבוע, אין לחשוף את ענפי האשוח לאור שמש ישיר. המיקום המושלם הוא גם חדר מאוורר באופן קבוע. סניפי האשוח מובטחים להישאר טריים יותר אם תניחו את שמלת האשוח על המרפסת או בכניסה לבית. קור, כפור ורוח אינם יכולים לפגוע בענפי האשוח – הם עמידים במיוחד בפני מזג אוויר ואף מחזיקים מעמד זמן רב יותר אם משאירים אותם במקום קריר..

טיפול נכון הוא קריטי לאריכות ימים של שמלת האשוח. לרסס את ענפי האשוח במים מדי יום. ממיסים חומרי שימור טריות לפרחים במים, זה גם שומר על ענפי האשוחיות טריות יותר.

שמלת אשוח לבנה מהודרת וינטאג 'עיטורי עץ חג המולד פרחים נוצות קריסטלים

כמה זמן ענפי האשוח נשארים טריים בסופו של דבר וכאשר הם מתחילים לאבד את המחטים תלוי גם בסוג העץ. אשוח Nordmann, שכמעט ולא צריך מחטים ויכול להחזיק עד 6 שבועות בבית, מציע גרסה ריחנית ועמידה לאורך זמן. האשוח האצילי, שנמצא בגזרת המחירים הבינוניים, הוכיח את עצמו כאלטרנטיבה זולה יותר. האשוח הכחול “רק” נמשך 3-4 שבועות, אבל המחטים שלו מנצנצות עם גוון אטרקטיבי מעט כחלחל. האורן מתומחר גם באמצע הזהב, ענפיו נראים אטרקטיביים, אך המחטים נוקשות חזק מאוד ולכן אינן מתאימות למשפחות עם ילדים קטנים..

בלי קשר למגוון שתבחרו: ניתן לזהות זרדים טריים על ידי המחטים הנוצצות והריח מעט חריף שלהם. ככל שענפי האשוח נחשפים לטמפרטורת החדר הגבוהה יותר ומועברים, כך הם יהפכו לצהובים מהר יותר ויאבדו את המחטים. ואם זה יקרה, אתה תמיד יכול להחליף סניפים בודדים בענפים חדשים.

שמלה עשויה ענפי אשוח: רעיון קישוט פוריסטי

רעיון מהיר לעיצוב נייר טינקר

כבר הכנת את שמלת האשוח, עכשיו עליך לקשט אותה. תן ליצירתיות שלך להשתחרר ולבחור עיצוב המתאים ביותר לטעמך האישי. קודם כל, אנו מציגים בפניכם שמלת אשוח מאופקת בסגנון פוריסטי. קבע את מדגיש החורף על ידי ריסוס של השמלה בשלג מלאכותי. צור אווירה של חג המולד שמח עם מחוך עשוי נייר מוזיקה. כל שעליך לעשות הוא ליצור קונועי נייר מדפי המוסיקה הבודדים ולהכניס אותם לסרט הדקורטיבי. מעטרים את חצאית שמלת האשוח עם כמה ציפורי נוצות ושניים או שלושה כדורי חג המולד בצבעים מושתקים. מוסיפים מגוון עם כדורי ערבה. מקשטים לפי המוטו: “פחות זה יותר”, בלי יותר מדי פריטי נוי כגון זרים או אורות פיות.

שמלת ענף ברוש ​​לחיק הטבע

קישוט חג המולד לבית הכניסה לשמלת אשוח

באזור החיצוני, אתה יכול אפילו להסתדר בלי עיטורי עץ חג המולד לחלוטין. סמך על עליונה יוקרתית מקטיפה וסרט אורגנזה עם דוגמת צ’ק. שמלת אשוח כשלעצמה היא חלופה חדשה ומרגשת לעץ חג המולד המסורתי, כך שתוכל לתת ליצירתיות שלך להשתחרר ולהתנסות בענפים שונים. בתמונה למעלה: ענפי ברוש.

אגב, הרעיון של שמלת אשוח מגיע מארה”ב, שם חנויות רבות מקשטות את חלונות הראווה לחג המולד. כדי להימנע מהצורך לפנות את החזה והבובות של החייט, כמה מבעלי החנויות מצאו אלטרנטיבה. התוצאה הסופית הייתה כה מרשימה עד שלקוחות רבים יישמו את הרעיון גם בתוך הבית. לאט לאט הטרנד התפתח וכבש גם את ליבם של חובבי יצירה. אין פלא שאפשר למצוא פינטרסט רעיונות רבים בנושא.

שמלת אשוח מסוג אחר: עיצובים נוצצים בוורוד וסגול

ענפי הצבעונים מקשטים אורות חג המולד

בגלל המסורתי רק באדום וירוק? שמלת אשוח יכולה להיות מבוימת גם בצבע הטרנד סגול או בוורוד עדין. עבור העיצוב בתמונה למעלה, אתה יכול לקנות ענפי אורן מזויפים בלבן ולאחר מכן לרסס אותם בתרסיס צבע ורוד. שרשרת אור LED קובע מבטאים ומוציאה את העיצוב המקורי טוב יותר. בחלק העליון, סרט אורגנזה קובע מבטאים מרגשים והבולרו מוסיף את נגיעת השמלה לשמלת האשוח.

שמלת קישוט חג המולד ורודה העשויה מענפי אשוח חלופיות נוצות עץ חג המולד קישוטי עץ חג המולד מלאך

אבל זה יכול להיות גם נפלא יותר: מעל הסוס הורוד עם פנינים מלאכותיות, מתחת לפרחי האורגנזה, מלאכי חג המולד עם נוצות אמיתיות ועיטורי עץ חג המולד הוורוד. לקבלת האפקט הטוב ביותר, תוכלו לרסס את כדורי חג המולד בספריי נצנצים ולהשיג אפקטים גדולים בצורה זו.

שמלה עשויה ענפי אשוח לקשט פרחים סגולים רעיונות לחרוט אורנים

זוהר טהור: כך ניתן לתאר את הסידור הסגול המוצג לעיל. העניקו לעץ חג המולד מגע אישי על ידי התנסות בצבעים.

מגע וינטאג ‘עם שמלת אשוח בצבעי לבן וכחול

שמלה עשויה ענפי אשוח רעיונות כדורי חג המולד

יש לכם ריהוט וינטאג ‘? הביאו נגיעה של נוסטלגיה עם שמלת אורן בכחול ולבן. קשטו את ענפי האשוח עם עיטורי עץ חג המולד וינטאג ‘מסבא וסבתא. או שתוכל לחקות בהצלחה את המראה הישן. ישנם אביזרים רבים בסגנון המגורים האופנתי, עלוב-שיק, שביסס את עצמו כחלופה זולה לוינטג ‘..

לקשט את השמלה העשויה מענפי אשוח בחומרים טבעיים

שמלת אשוח עשויה מענפי אשוח גרגרי יער חורף אצטרובלים דמויות ציפורים

אם אתה רוצה להקים את שמלת האשוח בחוץ, אז עדיף להסתמך על חומרים טבעיים: קונוסים ואגרי יער חורפיים הם לאורך זמן ומובטחים ליצור אווירה שמחה לקראת חג המולד. כל שעליך לעשות הוא לחבר את החומרים הטבעיים לענפי האשוח עם קשרים. אגב, אם תשאיר את שמלת עץ חג המולד בחוץ למשך הלילה ותחזיר אותה לבית קריר למשך 3-4 שעות בבוקר, היא תישאר טריה יותר. עדיף לא לרסס שמלות אשוח שאמורות לקשט את הכניסה בשלג מלאכותי. כך שהם כבר לא יכולים לספוג את המים וכתוצאה מכך המחטים הופכות שבירות ונופלות במהירות.

קישוטי עץ חג המולד עלים נופלים עלים נוצץ שמלת אשוח רעיונות

בין אם היא מדהימה בצבעים מנוגדים, זוהרת עם אפקטים של נצנצים או פוריסטית ובזהירות: כל שמלת אשוח יכולה להיות מבוימת במגוון דרכים בפנים. כדי שהעיצוב יישאר טרי יותר, כדאי להשאיר את ענפי האשוח בחדר חשוך ומאוורר היטב למשך 1-2 ימים לאחר הרכישה. בינתיים, השג את שאר החומרים. אתה יכול להתחיל לבנות בסוף שבוע גשום. הטיפ שלנו: קחו את הזמן, לבשו בגדים ארוכי שרוולים וכפפות בטיחות. אל תתנו לילדים לעזור לכם בכך. תמיד קיים סיכון לפציעה בעת טיפול במספריים.

זרעי tuja שמלת אשוחים גרמו לעצמכם לקשט את הכניסה לבית

אם אתה זקוק לעזרה בעיצוב, פנה למבוגר לעזור. עקוב אחר הוראות עבודת היד שלנו צעד אחר צעד. מקשטים את שמלת האשוח המוגמרת בחומרים טבעיים עונתיים כגון גרגרי חורף ואצטרובלים לעיצוב טבע טהור. הביאו מגוון עם ענפי thuja או אורן. או להסתמך על קישוטי עץ חג המולד יצירתיים שנוצרים מעץ ובד – לתמונה כוללת פוריסטית. התנסו בצבעים, שלג מזויף ונצנצים למראה מודרני. הסתר את חוט הפרחים בעזרת זר. אל תשכח את אורות הפיות המופעלים באמצעות סוללות – האלטרנטיבה הביתית שלך לעץ חג המולד תגרום להתרגשות גם בערב. תאורה טובה היא חובה מוחלטת, במיוחד כאשר עץ חג המולד נמצא בכניסה לבית. אנו מקווים שתיהנו ממלאכת יד!

שמלת קישוט חג המולד ענפי אשוח ג'ינס למעלה רעיון לקישוט זר לבן