רעיונות יצירה לחותכי עוגיות לחג המולד הכינו קישוטי עץ חג המולד בעצמכם

חג המולד מתקרב ובהתאם הציפייה לחגיגה המשפחתית הגדולה עולה. עיטור מקסים מקצר את זמן ההמתנה ומובטח שיביא את כל המשפחה לאווירה של חג המולד. חובבי המלאכה יכולים במיוחד לצפות לזה: הבית שלהם מעוטר באביזרים רבים מתוצרת עצמית, קישוטי עץ חג המולד ושות ‘. לא רק חומרים מחנות המלאכה, אלא גם פריטים ביתיים משמשים. חותכי עוגיות מציעים הזדמנויות רבות להפוך ליצירתיות. אתה יכול להשתמש בו להכנת מתנות יפות כגון נרות או סבון בעצמך. ניתן גם לקשט זרים, זרי דלתות ועיטורי עץ חג המולד כחלק מקישוט חגיגי. אנו מראים לך 15 רעיונות יצירה מקוריים עם חותכי עוגיות לחג המולד.

טינקר עם חותכי עוגיות לחג המולד: השתמש בחותכי עוגיות כטבעות מפיות

רעיונות יצירה לחותכי עוגיות לכוכב חיתוך עוגיות טבעת מפיות

העיטור הנכון יוצר אווירה שמחה ליד שולחן חג המולד. ודא שאתה במצב רוח טוב וקבל את פני האורחים שלך בסטייל. פזרו על השולחן כדורי אדום וזהב נוצצים, מסדרים ורדים אדומים טריים מסביב לנרות והשתמשו בחותכן העוגיות כדי לחתוך מוטיבים שונים של חג המולד מקרטון. השתמשו בחותכי העוגיות כטבעות מפיות והניחו מבטאים על השולחן.

טינקר עם חותכי עוגיות לחג המולד: זר דלת עשוי מחותכי עוגיות ונייר אריזה

בד קשת חג המולד לחותכי עוגיות

כעת תוכל לייפות את דלת הכניסה שלך עם זר דלת – הדגם המוצג למעלה מובטח שיחזיק זמן רב. פשוט הדביקו חותכי עוגיות שונים במעגל בעזרת אקדח הדבק החם. מעטרים את חותכי העוגיות בנייר עטיפה צבעוני ושאריות בד. קושרים קשת עם דפוס צ’ק אדום ולבן בתחתית. לְהַשְׁלִים!

רעיונות קישוט עם חותכי עוגיות לחג המולד: הכינו זר מקליפת תפוזים בעצמכם

הכינו בעצמכם חותך עוגות קליפת תפוזים לחג המולד

כאשר מתכוננים לחג המולד, המטבח נותר בדרך כלל ללא קישוט בהמולה. אנו מציעים לכם רעיון שבעזרתו תוכלו לייפות את זמן ההמתנה לחג המולד. יוצרים זר מקליפת תפוז. פשוט חותכים את הקערות בעזרת חותכן עוגיות, קושרים יחד עם חוט תפירה אדום ולבן ומנתקים. לפנק את המשפחה בניחוח נפלא בבוקר.

רעיונות למתנות עם חותכי עוגיות לחג המולד: הכינו כרטיס ברכה מנייר מוזיקה

רעיונות יצירה, מתנות, כרטיס ברכה, נייר מוזיקה, חותך עוגיות, בובה, מקל קינמון

האם קנית או הכנת את מתנות חג המולד, תרצה לשלוח כרטיס ברכה לסבא וסבתא או שאתה מוזמן לארוחת ערב חגיגית לחג המולד ותרצה לתת מתנה עטופה באהבה כתודה? כמובן שאסור לפספס את כרטיס חג המולד הנכון – גזרו כרטיסי ברכה מנייר מוזיקה עם חותכי עוגיות עם מוטיבים לחג המולד. קשרו את כרטיס הברכה למקלות קינמון בעזרת חוטים וקישטו אותו במתנות. ואם אתה המארח בחג המולד, אתה יכול פשוט להשתמש בכרטיסי הברכה ככרטיסי מקום.

הכינו קישוטי עץ חג המולד מתוך שאריות בד וחותכי עוגיות

רעיונות יצירה לחותכי עוגיות לתפירת בד לכריסמס קישוטי עץ חג המולד

עיטור כל כך דמיוני של עץ חג המולד נראה טוב במיוחד על עץ חג המולד החגיגי – חותכי העוגיות מעוטרים בשאריות בד ומודבקים באבני חן נוצצות. מושך עיניים אמיתי שמובטח שימשוך תשומת לב.

רעיונות קישוט עם חותכי עוגיות לחג המולד: הכינו קישוטי עץ חג המולד בעצמכם מחימר מדגמן

דוגמנות דמויות חימר חג המולד בעצמך יוצרות שמות של קישוטי עץ חג המולד

וריאציה בעבודת יד עם הילדים: צריך חימר דוגמנות (ייבוש אוויר) וחותמות עם מכתבים מחנות המלאכה. פשוט גזרו צורות שונות מחימר הדוגמנות, רשמו את שמות הילדים עם החותמות ואז הניחו להן להתקשות בחדר מאוורר. אתה יכול גם לתת את קישוטי עץ חג המולד לסבא וסבתא שלך.

מכינים שוקו חם עם קצפת

רעיונות למלאכת עוגיות לכוכבי חג המולד קצפת שוקו חם

חותכי העוגיות משמשים לא רק לאפיית עוגיות. הם גם מוכיחים שהם עוזרים ביותר בעת קישוט עוגות רבות, ביסקוויטים וממתקים אחרים, ואפילו בעת הכנת משקאות חמים. דוגמא בתמונה למעלה. כידוע, שוקו חם הוא חלק מעונת האוונט וממתיק את החיים לקטנים ולקטנים. פנקו את המשפחה עם המשקה הטעים והגישו עם קצפת.

קישוטי חג המולד למאכל: הכינו זר מעוגת זנגוויל

רעיונות יצירה לחותכי עוגיות לחג המולד הכינו זר גברים זנגביל בעצמכם

אם עדיין חסרות מתנות למשפחה, תוכלו להפתיע אותן עם מטעמים תוצרת בית באהבה. זנגביל, ביסקוויטים, עוגיות – מתנות חג המולד האכילות הן תמיד משהו מיוחד. ואת המחווה הזו בטוח להתהדר – לקשור את הממתקים בזר ולתלות אותם על עץ חג המולד או להניח אותם על שולחן האוכל.

רעיונות יצירה עם חותכי עוגיות לחג המולד – הכינו נרות צפים בעצמכם

רעיונות יצירה, חותכי עוגיות לחג המולד, הכינו נרות צפים משלכם

הכנס את עצמך למצב רוח חג המולד עם ים של אורות – אתה יכול להכין בעצמך נרות צפים במהירות. ממיסים את השעווה, ואז יוצקים אותה לקערה מרובעת רחבה, מקצרים את פתילות הנר ומכניסים מיד לשעווה. הניחו לשעווה להתקרר וכשהיא קשה, כבו את הנרות בעזרת חותכי עוגיות.

נרות חג המולד יוצקים רעיונות יצירה לחותכי עוגיות

התוצאה הסופית נראית כל כך יפה – אפילו צורות מורכבות כמו פרחים, עצי אשוח, פעמונים, כוכבים ופתיתי שלג אפשר לחתוך עד הפרט האחרון ולהביא מגוון לשולחן..

זר מואר עם חותכי עוגיות

רעיונות יצירה לחותכי עוגיות לאורות הפיות של זר חג המולד

אם אתה רוצה תאורה רומנטית לא דולקת, אלא מעל שולחן האוכל, או אם אתה רוצה להכין קישוט חלון מואר בעצמך, תוכל לקדוח חורים בחותכי העוגיות ולהחליק אותם אל המנורות באורות הפיות..

יצירה עם חותכי עוגיות לחג המולד: סבון כמתנת חג המולד

הכינו לעצמכם מתכוני חג מולד לחותכי סבון

פנקו את עצמכם לחג המולד בעזרת סבון טבעי בעבודת יד ותנו לריח להרפות את חושיכם. או להפוך את הסבון כהפתעה להורים. ראשית מכינים את תערובת פתיתי הסבון, שמני ריח וצבע.

הכינו לעצמכם מתנות לחג המולד, רעיונות יצירה, חותכי עוגיות לחג המולד

לאחר מכן הניחו לפתיתים של סבון להמיס באמבט מים חמים ושפכו אותם לתבנית או לתבנית אפייה עמוקה. מכסים את התבנית בניילון נצמד, ממתינים יומיים. מסירים את נייר הכסף ומשתמשים בחותכי העוגיות לחיתוך מוטיבים שונים. הניחו לסבונים החדשים להתייבש בחדר קריר ויבש למשך 10 ימים. ואז תוכל למסור אותם.

הכינו בעצמכם חותכי עוגיות לחדר ילדים זר לבד