קישוטי עץ טינקר חג המולד-כדורי חג המולד-מלכת הקרח-איש השלג

הסרט הפופולרי “קפוא – לגמרי ללא בושה” מציע רעיונות רבים לעבודות יד, במיוחד בחורף. אם אתה וילדיך חובבי ה- Frozen, תוכל להשתמש במוטיב לקישוטי חג המולד השנה. במאמר זה תוכלו למצוא רעיונות נחמדים והנחיות כיצד להפוך למלכת קרח עיטורי עץ טינקר וכך תוכל לקשט את עץ חג המולד בצורה יצירתית.

עיטורי עץ טינקר – רעיונות יצירתיים של מלכת הקרח

טינקר יצירתי-כדורי חג המולד-עיטורי עץ שהותירו איש שלג

הסרט “קפוא” מציג כמה דמויות פופולריות בקרב ילדים ומבוגרים ברחבי העולם. המלכה אלזה בטוחה בעצמה, בת המלך אנה אופטימית ואכפתית, ואיש השלג אולף ידידותי ומשעשע. אם תרצו להכין קישוטי עץ מלכת קרח יצירתיים, תוכלו לבחור את הדמות האהובה עליכם, ציטוט פופולרי או סצנה מהסרט ולעצב כדור חג מולד מתאים. רעיון יצירתי ויחד עם זאת פשוט יהיה להכין כדור חג המולד כאיש שלג מומס ולקשט בעזרתו את העץ. הרעיון המוצג מייצג את הציטוט של איש השלג אולף: “יש אנשים ששווה להמיס בשבילם”.

הכינו עיטורי עץ מלכת הקרח וקשטו את עץ חג המולד

קישוטי עץ טינקר עץ חג המולד עם חג המולד

עם קישוטי עץ קפואים תוכלו לקשט את עץ חג המולד באופן נושאי ולחגוג חג מולד קפוא. בשביל זה אתה צריך להתעסק בכדורי חג המולד המתאימים עם דמויות הסרט השונות. אתה יכול גם להכין קישוטי עצים בצורת כוכבים ופתיתי שלג, כמו גם כמה זרים. לעץ חג המולד עם נושא Frozen מומלץ להשתמש בצבעים כמו כחול, טורקיז, לבן וכסף.

טינקר כדורי חג המולד קפואים – חומרים

קישוטי עץ טינקר מלכת הקרח-השראה-חומרים-פרויקט diy

בעזרת קישוטי חג המולד תוצרת בית תוכלו לחסוך כסף על כדורי חג המולד חדשים ובמקביל להעניק לעץ חג המולד שלכם כשרון אישי. להלן תמצא הוראות פשוטות כיצד תוכל להכין כדור חג המולד של אלזה בעצמך. החומרים הנדרשים לכך הם כדור פלסטיק שקוף, קונפטי מבריק בטורקיז, תבנית אלזה, קיסם, אבני חן וחרוט נייר..

ממלאים כדורי חג מולד ריקים בקונפטי

קישוטי עץ טינקר כדורי חג המולד-הכינו בעצמכם-מילוי קונפטי

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא לעצב את החלק התחתון של כדור חג המולד. לשם כך אתה צריך את הקונפטי הטורקיז, אותו אתה ממלא לתוך כדור הפלסטיק הריק בעזרת חרוט נייר. הדרך הקלה ביותר להכין את החרוט היא מדף נייר פשוט. ממלאים כרבע מהכדור בקונפטי.

דמותה של טינקה אלזה

קישוטי עצים-טינקר-דיי-קרח מלכה-אלסה-כדורי חג המולד-הוראות

השלב הבא הוא עיצוב הדמות מאת אלזה. מצא תמונה של אלזה באינטרנט והדפס אותה. התדפיס לא צריך להיות גדול יותר מאשר קיסם. כדי להפוך את הדמות לדו-צדדית, עליך להפוך את התמונה עם תוכנית ולהדפיס אותה שוב. לאחר מכן גזרו את שתי הדמויות והדביקו אותן לקיסם.

אלזה מכינה קישוטי עץ חג המולד בעצמה

קישוטי עצים-התעסקות-הוראות-מלכת קרח-כדורי חג המולד-כחול-קונפטי

כאשר דמות אלזה שלך מוכנה, הכניסי אותה לכדור הפלסטיק עם קונפטי. אם הדמות לא מתאימה לפתח הכדור, אפשר לקפל מעט את הקצוות עד שהם צרים מספיק, או פשוט להדפיס תמונה צרה יותר.

מקשטים כדורי חג מולד מלאים

קישוטי עצים-התעסקות-דיי-כדורי חג המולד-לקשט-אבני חן-קונפטי

אם כבר מצאתם את התמונה הנכונה והכנסתם לכדור הפלסטיק, תוכלו להתחיל לקשט את החלק החיצוני של הכדור. כמה אבני חן דביקות לעצמן מושלמות לכך, מכיוון שהן מוסיפות נצנצים נוספים ונראות כמו פתיתי שלג קטנים. כדור חג המולד של אלזה מוכן כעת וניתן לתלות אותו על עץ חג המולד.

הפוך קישוטי עצים ממסגרות לתמונות קטנות

קישוטי עץ-טינקר-מסגרת-תמונות-חג המולד-עיטורים-מלכת קרח

אתה יכול להכין בעצמך קישוטי עץ עם דמויות סרטים פופולריות בעצמך על ידי קישוט מסגרות תמונות קטנות והוספת תמונות של הדמויות בהן. לאחר מכן ניתן לתלות את מסגרות התמונה על עץ חג המולד בעזרת חוט והם רעיון יצירתי לקישוטי עצים תוצרת עצמית.

הכינו קישוטי עצים בהשראת מלכת הקרח

קישוטי עצים-התעסקות-קרח-מלכה בהשראת-כחול-כדורי חג המולד-פתיתי שלג

עיטורי חג המולד הקפוא לא אמורים לייצג בהכרח את הדמויות מהסרט. כדורי חג המולד עם פתיתי שלג תואמים את הנושא והם מושלמים לקישוט עץ מלכת הקרח. פשוט צייר כדור חג מולד שקוף בטורקיז וקשט בכמה פתיתי שלג ואבני חן.

הכינו קישוטי עצים ממקלות ארטיק

קישוטי עצים-התעסקות-מקלות גלידה-פתיתי שלג-בהשראת מלכת הקרח

עץ חג המולד נראה הכי יפה כשהוא מעוטר בכדורי חג המולד כמו גם בעיטורי עץ אחרים. לדוגמה, אתה יכול להכין פתיתי שלג לעץ חג המולד של מלכת הקרח הנושאת ממקלות ארטיק קטנים. כל פתית שלג יכולה להיות עשויה משלושה או ארבעה מקלות ארטיק, הצבועים בלבן, מעוטרים באבקת נצנצים כחולה ומודבקים יחד עם אקדח דבק חם. לבסוף, הכינו קולב מסרט סאטן וקשטו את עץ חג המולד בנושא.

הפוך פתיתי שלג של מלכת הקרח כקישוטי עצים

קישוטי עצים-טינקר-פתית שלג-חג המולד-קישוטים-חרוזים לניקוי צנרת

אם תרצו להכין פתיתי שלג שונים כקישוטי עצים, תוכלו להכין אותם גם מניקוי צינורות וחרוזי פלסטיק. מכיוון שעיטור העץ הזה דומה לכוכב, הוא יכול לשמש לראש עץ חג המולד של מלכת הקרח.

הכינו בעצמכם קישוטי עץ חג המולד של מלכת הקרח – הוראות

קישוטי עצים-מתעסק-צורת לב-צבע-תנו-לייבש-הוראות

בעזרת כדורי פלסטיק מתחלקים או דמויות אחרות תוכלו להכין קישוטי עצים ולקשט אותם כרצונכם. אם תצבע את החלק הפנימי של חצאי הכדור, הצבע יחזיק מעמד זמן רב יותר ותוכל להשתמש בקישוטי העץ לשנה הבאה אם ​​תרצה.

עיטורי עץ מלכת הקרח DIY

קישוטי עץ-מתעסק-בצורת לב-חג המולד-קישוטים-מלכת קרח

כדי להשיג צבע עשיר, עליך למרוח מספר שכבות צבע בחלק הפנימי של עיטור העץ. כשהחצאים יבשים, אתה יכול לקפל אותם ולקשט את החלק החיצוני. לקישוט עץ חג המולד של מלכת הקרח, תוכל שוב להדפיס את צבעי הסרט הרצויים שלך בצבע ולהדביק אותם לכדורים.

הכינו בעצמכם כדורי חג המולד של אולף

קישוטי עץ-מתעסק-כדורי חג המולד-לקשט-אולף-איש שלג

כל הילדים אוהבים את איש השלג הידידותי אולף ואסור לשכוח אותו כשאתה מכין קישוטי עץ של מלכת קרח. פניו המחייכות נותנות מצב רוח טוב לכל עץ חג המולד. אם תרצה למצוא לילדים שלך פעילות יצירה שהם גם אוהבים, תוכל להכין יחד כדורי חג המולד של אולף.

כדורי חג המולד עם אלזה, אנה ואולף

עיטורי עץ-פחחות-חג המולד-קרח-מלכה-כדורי חג המולד-כחול-כסף

עבור עץ חג המולד עם המוטו Frozen, אתה צריך את דמויות הקולנוע האחרות. אתה יכול לא רק להגביל את המבחר לדמויות הראשיות, אלא גם להכין כדורי חג המולד עם דמויות כמו סוון וקריסטוף.

הכינו עיטורי עץ מלכת קרח נוצצים

קישוטי עצים-התעסקות-קרח-מלכה-כדורי חג המולד-אלסה-לקשט

אם אתה משתמש בכדורים מתחלקים לייצור קישוטי העץ, אתה יכול להדביק את הדמות שאתה רוצה מתוך הסרט מבפנים. לאחר מכן תוכל למלא את הכדורים בקונפטי לבן כשלג ולקשט את החלק החיצוני במדבקות פתיתי שלג. לקשט באבני חן כפי שאתה אוהב ליצור אפקט נוצץ נוסף.

לקשט את עץ חג המולד בעיטורי עץ מלכת הקרח

קישוטי עצים-התעסקות-כדורי חג המולד-התעסקות-רעיונות-נושא מלכת הקרח

עיטורי עץ חג המולד של מלכת הקרח יוצרים אווירה מהנה בבית ובוודאי יאהבו את הילדים. הכינו את קישוטי העצים בעצמכם או עם הקטנים במקום לקנות אותם ליצירת קישוט ייחודי לחג המולד.

קישוטי חג המולד טינקר מתוך נייר – 10 רעיונות יפהפיים של DIY לעונת חג המולד

הכינו זר חג מולד משלכם – 4 רעיונות פשוטים לקישוטי חג המולד DIY

קישוטי חג המולד של טינקר מצינורות קרטון: 7 פרויקטי DIY מקסימים לקישוטי חג המולד

עטיפת מתנות חג המולד להפליא – 6 רעיונות פשוטים של DIY לאריזת מתנות יפה

הכינו בעצמכם מתנות חג המולד: 7 רעיונות DIY יצירתיים ומהירים

מפיות מתקפלות לחג המולד – 9 הוראות פשוטות