מגמות נעלי מעצבים מכנסי פאמפ שחורות סתיו חורף עם הדפס נמר

עם עונת החורף 2018/2019 יהיה גם מומנטום חדש בארון הנעליים שלך. בעונה זו יש נקודות שיא לכל סוג אישה. לא משנה אם אתה אוהב את זה בהיר וצבעוני, סלעי עם מסמרות ואבזמים או דווקא אלגנטי בשחור ופסטל: החורף הזה בהחלט תמצא את המתאים לך! ריכזנו עבורכם את הטרנדים החשובים ביותר של נעלי המעצב.

טרנדים לנעלי מעצבים 2018/2019 – אומץ להשתמש בצבע!

מגמות נעלי מעצבים נעלי אוקספורד מבטאים זהב לנשים

בחודשים החשוכים במיוחד של השנה, אתה יכול להשלים עם קצת צבע. עונת החורף 2018/2019 מתאפיינת בהתזות צבע בולטות. צבעים בהירים כמו אדום, כחול וירוק אזמרגד פופולריים. אם אתה אוהב את זה קצת יותר מכובד, לוח הצבעים מציע גם הכל, החל חום וצהוב ועד אוקר. אתה לא צריך להסתדר בלי השחור הקלאסי, כמובן. אבל גם להעז לעשות משהו חדש! מה עם מגפיים בגווני פסטל? רוזה רך מרחיק כל בלוז חורפי! הקולקציה החדשה של ג’יאנוויטו רוסי להראות לך איך. מעל לכל, הוא מרשים ברוזה הנעימה, בשחור האלגנטי ולוכדי העין האישיים באדום. אז למה לא רק לתבל את מגפי החורף הקשוחים שלך בפרווה ופנינים העונה? מובטח לך שאתה במגמה.

משאבות נעלי מעצבים בצבעי סתיו בצבע בז 'אדום

טרנדים לנעלי מעצבים 2018/2019 – זה הולך גבוה

מגמות נעלי מעצבים נעלי פלטפורמה עם סוליה עבה שחורות

קרחונים ורחובות בוציים לא יכולים להזיק לך? אז צבר גובה בחורף הזה! בכל הנוגע לעקבים, חשוב למשוך תשומת לב בכל מחיר העונה. עקבים אמנותיים הוא הטרנד החדש. בצורת משפך, מעוגל או כצורות גיאומטריות: ככל שיוצא דופן יותר ייטב! גוצ’י מקבע את העקבים, למשל, עם פנינים כדי להבטיח את המראה המושלם.

אבל לא רק עקבים גבוהים ירמו אותך יותר. הדברים מחפשים גם נעלי ספורט. עם סוליות פלטפורמה עבות, הבעיטות הספורטיביות, שאגב, ניתן ללבוש בסגנון טרקים מחוספס בחורף, מרמות אותך כמה סנטימטרים נוספים.

מגפוני פלטפורמה בצבע שחור עם שרוך ימי גשם חורפיים של סתיו

תוכנית הבידור תמיד איתך

נעלי טרנד מעצבים נעלי ספורט מסמרות שחורות מדבקות את דולצ'ה גבאנה

לא משנה אם זה רגיעה במשרד, זמני המתנה במספרה או פשוט שעמום: עם הטרנד הזה, תמיד יש לך בידור איתך. קומיקס על הרגליים מעניק לעונת החורף הזו את הצבע הדרוש לה. תיקונים ויישומים יישמרו גם השנה. ניתן לשפר את תמונות הפאנקי גם עם פנינים. לא משנה אם זה פיר מגפיים או זוג נעלי ספורט שלמות: התמונות הבהירות בטוח יגרשו את השעמום שלך.

מגמות נעלי מעצבים קומיקס נעלי ספורט ורודות של דולצ'ה גבאנה

בחזרה לתקופת הבארוק

טרנדים של נעלי מעצבים משאבות ירוקות אזמרגד דולצ'ה וגבאנה ארוגה

עבור המופע הגדול, הדברים יכולים להיות קצת יותר מפוארים. העונה הזו צריכה להיות מיושמת גם בעובי מבחינת בד וחומר. בדים כגון קטיפה, משי, ברוקד וג’קארד מהווים בסיס מושלם למראה אלגנטי. דפוסים יוצאי דופן וצבעי הטרנד החזקים אדום, כחול וירוק אזמרגד משלימים את קפיצת הזמן לתקופות עברו.

מגמות נעלי מעצבים קטיפה ורודה עקב עבה גוצ'י

מלכת קרח במשרד

משאבות לבנות מעבירות סגנון רטרו של מראה שנות ה -80

חזרה לשנות ה -80! חתכת דמות נהדרת במשרד במשאבות לבנות. עם נעלי עקב בינוניות וגבוהות יותר אתה לוכד את רוח שנות ה -80 ונע בהרמוניה עם העונה.

אם אתה רוצה להראות את עורך גם בחורף, העז לנסות את הטרנד השקוף! משאבות שקופות עם מבטאים צבעוניים ומסמרות ניתנות להבחין במדרחוב בעולם ובוודאי ייראו טוב בארון הנעליים שלך. אתה יכול גם לעצב את הטרנד הנועז הזה לשימוש יומיומי.

מגמות נעלי מעצבים 2018 נעלי נעליים שקופות