קישוט חלון אורות פיות חג המולד

מתוק וקסום, עם הרבה אור וצבעים – כך נראה קישוט חג המולד נהדר. אנו מציגים בפניכם 5 רעיונות לקישוט חלון לחג המולד אתה יכול בקלות להתעסק ולתלות על החלון.

 רעיונות לקישוט חלון לחג המולד – כוכבי נייר לבן

קישוט חלון טינקר כוכבי נייר חג המולד

אם כבר חשבתם על עצי חג המולד, זרי אדוונט או נרות, הנחתם את היסודות לקישוט החורף. אבל האם חשבת כיצד לקשט את החלונות? שֶׁלָנוּ רעיונות לקישוט חלון מצד אחד הם יחזיקו מעמד זמן רב, מצד שני הם יהיו מהנים ומעניינים, ושלישית הם מוארים היטב וישאירו רושם על האורחים שלכם. הרעיון הראשון הוא למעשה פשוט מאוד – חותכים פתיתי שלג לבנים קטנים מנייר וקושרים אותם על סרט עם פער ביניהם. לחלופין, ניתן לשלב פתיתי שלג עם נורות לד ורודות בהירות – כך שיאירו היטב בערב / לברר מראש בחנות האם קיים חשש לשריפה /.

רעיונות לקישוט חלון לחג המולד – התעסקו בעץ חג המולד אדום

חלון-עיטור-חג המולד-חג המולד-עץ-נייר-התעסקות

תצטרך – סרט אדום, לבבות אדומים ולבנים, כוכבים וציפורים כדי לחתוך מנייר. הדביקו את הקלטת על החלון כך שנוצר עץ חג המולד ותלו את הלבבות, הכוכבים והציפורים בתוך העץ / כפי שמוצג בתמונה /. זה אחד הפשוטים, אך המרשימים ביותר רעיונות לקישוט חלון.

רעיונות לקישוט חלון לחג המולד עם נרות ואורות חג המולד

אורות-נרות-קישוט חלון

יש הרבה רעיונות לקישוט חלון לחג המולד עם נרות ואורות פיות חג המולד, אולי אחד המעניינים ביותר הוא לשים הנרות בגבהים שונים על אדן החלון. מקשטים את החלק העליון של החלון באורות פיות תלויים. על אדן החלון תוכלו להציב פסלי חג מולד פשוטים ואלגנטיים – אייל חרסינה או עצי חג מולד מיני. עוד רעיון מצוין הוא לקנות נורות לד כמו נרות ואז לשים אותן על אדן החלון.

40 רעיונות לקישוט חג המולד האדום החגיגי

40 רעיונות פשוטים לקישוט חג המולד למלאכת יד

50 רעיונות יצירה לקישוטי שולחנות חג המולד

 23 רעיונות לקישוט חג המולד למלאכת יד

33 רעיונות לזרי חג המולד להכין בעצמך

30 רעיונות לקישוט חג המולד לאח

רעיונות לקישוט חלון לחג המולד – כוכבים

מעניין-חלון-קישוט-חג המולד-רעיונות

חותכים כוכבים אדומים ולבנים מסרט דבק. הכינו את המבנה העיקרי של עץ חג המולד מסרט דבק אדום והדביקו עליו את הכוכבים כך שהם ישמשו כקישוטים. קנו רק סרטי דבק המתאימים לזכוכית ושאינם משאירים סימנים!

מאמרים ורעיונות מעניינים לחג המולד

רעיונות נחמדים וקישוטי חוץ לחג המולד

20 רעיונות לקישוטי חג המולד וינטאג ‘

קישוטי שולחן מקסימים לחג המולד

5 רעיונות מעניינים לקישוט חלונות לחג המולד

25 רעיונות פנטסטיים לקישוטי עץ חג המולד

  קישוטי חג המולד