מזון בריא אכילת ירקות פירות סויה

כולם יודעים אילו מאכלים בריאים וטובים עבורך. למרבה הצער, אלה בדרך כלל אלה שאינם טעימים כלל. עם זאת, ישנם מזונות מלאים בחומרים בריאים אך מוצל על ידי מוצרים אחרים. להלן יש לנו 10 מאכלים שתוכלו להשתמש בהם לאחד אכילה בריאה בהחלט צריך להיכלל בתוכנית הארוחה שלך.

10. פלפל צ’ילי לאכילה בריאה

אוכל אוכל בריא פלפל צ'ילי אדום

בדרך כלל פלפלים צ’ילי מיועדים לפיצות או לתיבול קארי. הם משמשים בעיקר כתוסף לאוכל כדי לתבל מנות שונות. זה לא יהיה רע אם הם יהפכו למנה העיקרית. לא רק שיש להם יותר ויטמין C מאשר תפוז, אלא כל מזון אחר. תרמיל אחד מכיל את כל הדרישה היומית המומלצת. לאחד אכילה בריאה לכן לא אמור להיות חסר.

9. בשר סוס

אוכל הפתעה אוכל בריא בשר סוס

זה אולי נשמע מעט מקאברי על סמך כמה אירועים אחרונים, אבל צריכת בשר סוס אינה דבר חדש. הוא גם דל יותר מכל בשר אחר הקיים בשוק, והוא גם הרבה יותר זול. אין ספק שלא כולם יוכלו להביא את עצמם לאכול בשר סוס. עם זאת, אם אתה אחד מאלה שרוצים לנסות, אתה יכול להיות בטוח שכך אתה הולך על אחד אכילה בריאה לקבל החלטה טובה.

8. אבטיח

מזון בריא בתכולת ברזל אבטיח אדום

חטיף הקיץ הטעים הוא בדרך כלל דרך מצוינת ומוצלחת להסיח את דעת הילדים מהחשק שלהם למתוקים לא בריאים. אבל מה שעוד יותר טוב הוא שהאבטיח מלא בברזל. למעשה, הוא מכיל יותר מתרד והוא מושלם לאחד אכילה בריאה.

7. שקדים

מזון בריא אוכל שקדים ויטמינים סיבים

שקדים הם מה שהמרציפן צריך לטעום. הם גם בין אותם מאכלים שאתה רוצה לאחד אכילה בריאה צריך לאכול לעתים קרובות יותר. הם מכילים שומנים בלתי רוויים, טונות של ויטמינים, ויותר סיבים ממה שאתה יכול לדמיין. אז לנשנש אותם לעתים קרובות יותר.

6. בזיליקום לתזונה בריאה

אוכל בריא אכילת בזיליקום עשבי תיבול טריים

אם לא מוסיפים בזיליקום לכל מנה (כולל דגנים, עוגה ובייקון), אנו ממליצים ללכת על אחת אכילה בריאה להתחיל מיד. כי הבזיליקום לא רק טעים, אלא מכיל גם טונות של ויטמינים A ו- K ומגנזיום, וזה טוב ללב.

5. דבש

מזון בריא אכילה דבש אפקט חיטוי

מכיוון שדבש לעולם לא יכול להרע, אפשר לקרוא לו בקלות האוכל המושלם של הטבע. הדבר המיוחד בדבש הוא שיש לו אפקט חיטוי. המשמעות היא שהוא יכול לרפא כל דבר, מכוויה ועד כאב גרון. רשימת המאפיינים החיוביים של הדבש היא למעשה כל כך ארוכה שאנשים ירגישו לא מספיקים רק כשקראו אותה.

4. תמצית שמרים

אוכל בריא זכוכית תמצית שמרים

תמצית שמרים אמנם לא נראית בלתי ניתנת לעמוד בפניה, אך היא מכילה חומרים בריאים רבים. יש בו כמות מדהימה של ויטמין B ופחות חלבונים כמו עוף. אז אל תתנו למראה שלו לעצבן אתכם ותכננו אותו לאחד אכילה בריאה עם.

3. רוטב סויה

אוכל בריא רוטב סויה ויטמינים מינרלים

רבים ספקנים לגבי רוטב הסויה. הוא מכיל ויטמינים ומינרלים רבים והוא גם נוגד חמצון נהדר. אבל הקפד לבחור את הגרסאות עם פחות מלח.

2. קוויאר

מזון מזון בריא קוויאר ויטמין B12

בעוד קוויאר מיועד בעיקר לעשירים ועשירים במיוחד, הוא מכיל הרבה ויטמין B12. אז להיות עשיר פירושו הזדמנות לאכול דגים שטרם נולדו, להוציא על זה יותר ממה שהרוב מרוויחים בשנה, ועדיין להנות מהיתרונות לאחד אכילה בריאה לצייר מזה.

1. אבקת צ’ילי

מזון תרסיס צ'ילי בריא תרמילים אדומים

בדרך כלל אוכל טרי צפוי לאחד אכילה בריאה יותר טובים. לכן גם פלפל הצ’ילי מופיע ברשימה. עכשיו נראה שהתרמילים בריאים כל כך, שגם כשהם מיובשים ובצורת אבקה הם מכילים יותר ויטמין E מאשר תרד. מכאן נובע שפופאי, המלח, כנראה פשוט אכל את האוכל הלא נכון.