טיפים-AFA-אצות-מזונות-על-יתרונות בריאותיים-

אצות כחולות-ירוקות אורגניות הן אחת ממזונות העל המזינים ביותר על פני כדור הארץ. הצורה הטובה והמועדפת ביותר של אצות כחולות-ירוקות הן אצות השבבים הירוקים, הידועות גם בשם אצות AFA.

אצות AFA מגיעים מאגם Klamath, אגם מים מתוקים אידילי בפארק לאומי בארצות הברית במדינת אורגון האמריקאית. אצות AFA הפכו במהרה לתוסף התזונה המועדף על אלפי חובבי בריאות ברחבי העולם. אצות כחולות-ירוקות הן מזון טבעי עם מערך נפלא של פיטוכימיקלים ספציפיים, המציע מגוון עצום של נוגדי חמצון, מינרלים, חומצות אמינו, ויטמינים, אנזימים ייחודיים וחומרים מזינים. אצות AFA הן אחד ממקורות המזון העשירים ביותר של נוגדי חמצון, כולל קרוטנואידים (בטא קרוטן, ליקופן ולוטאין), כלורופיל ופיקוציאנין, כך שללא ספק מדובר במזון-על..

כחול-ירוק-AFA-אצות-מקור-לכלורופיל-מזון-על

המאפיינים של אצות AFA

כחול-ירוק-AFA-אצות-גבוהות בוויטמינים ומינרלים

להלן כמה מהתכונות של אצות AFA בעלות יתרונות בריאותיים יוצאי דופן:

– אצות AFA – אחד המקורות הטובים ביותר לכלורופיל

AFA מלא בכלורופיל, המסייע לבניית תאי דם, להילחם בלוקמיה וצורות סרטן מסוימות, כגון סרטן עור וכבד..

מחקרים מראים כי כלורופיל מנקה את הגוף מתכות כבדות כגון קדמיום וכספית, חומרי הדברה ומזהמים תעשייתיים המצטברים בחלקים שונים של הגוף.

פיגמנט ירוק יעיל במיוחד בגמילת הגוף – בשילוב עם רעלים ורדיקלים חופשיים ונטרולם.

אצות AFA משפרות את החסינות

כחול-ירוק-AFA-אצות-לשפר-חסינות

לאצות AFA יש ריכוז גבוה של phycocyanin בפיגמנט הכחול, מה שמגביר את החסינות על ידי גירוי ייצור תאי גזע ממח העצם. תאי גזע הם הצורה הבסיסית של כל התאים וניתנים להמרה לכל תא, כולל תאי T, מקרופאגים וכדומה..

– אצות AFA מסייעות לספיגת מזון ותומכות בחילוף החומרים.

אצות ה- AFA מיובשות בטמפרטורות נמוכות מאוד, הן מכילות מספר רב של אנזימים. הם מסייעים לעיכול, לספיגה של חומרים מזינים ומטבוליזם.

אצות AFA הן נוגדי חמצון טובים

מזונות-על-כלורלה-AFA-אצות-טוב-נוגדי חמצון

AFA עשיר בנוגדי חמצון. מחקרים שנערכו על ידי אוניברסיטת אורבינו קרלו באיטליה מראים כי השימוש באצות AFA כנוגד חמצון משחרר את גוף הלחץ על ידי שחרור רדיקלים חופשיים.

מחקר אחר, שנערך ביפן, מצא כי האצות הכחולות-ירוקות מאגם קלאמאט מראות השפעות נוגדות חמצון משמעותיות ומכילות אדפטוגן, חומר המסייע לגוף להסתגל ולהגן מפני גורמי לחץ..

– אצות AFA מטעינות את הגוף עם ויטמינים ומינרלים

אצות AFA הן מקור מצוין למינרלים. הם מכילים את כל 40 המינרלים החיוניים והחשובים שמגיעים מ- Klamath See. מינרלים הם המטריצה ​​האטומית של הגוף והם הכרחיים לבניית כל הרקמות כולל עצמות, שיניים, עור, שיער, ציפורניים, איברים פנימיים, שרירים, מערכת החיסון והעצבים. בנוסף למינרלים, AFA הוא מקור מצוין לויטמינים מסוג B, מכיל כמויות משמעותיות של ויטמינים B1, B2, B3, B5, B6, B9 ו- B12. באופן כללי, ויטמיני B עוזרים לנו נגד לחץ, הם ממירים ביעילות פוליסכרידים ופחמימות אחרות לגלוקוז, המספק לגוף מיידית אנרגיה וסיבולת..

AFA הוא מקור מצוין לחומצות שומן אומגה 3

spirulina-AFA-אצות-עזרה-עם-צריכת-האוכל

AFA הוא מקור מצוין לחומצות שומן אומגה 3. הם מכילים חומצות אלפא לינולניות (ALA) וחומצות שומן אומגה 3. כמעט 50% מתכולת השומן באצות AFA נובעות מחומצות שומן אומגה -3 חיוניות אלה. חומצות שומן אומגה 3, כמו DHA ו- ALA, משפרות את החסינות על ידי משיכת תאי החיסון לאתרי פציעה, כאבים כרוניים ופגיעה בתאים. כך הם מרגיעים את הדלקת. הוכח שצריכה טיפולית של חומצות שומן אומגה 3 משפרת את מצב הרוח ואת מערכת כלי הדם. חומצות שומן אומגה 3 מונעות היווצרות תאים סרטניים, סרטן השד, המעי הגס, הלבלב וסרטן הערמונית.

אצות כחולות -ירוקות – תוסף תזונה

ספירולינה-שייק-תומך בחילוף החומרים

לסיכום, נוכל לסכם את הדברים הבאים:

לאצות AFA השפעה גמילה עוצמתית ומאפשרות לגוף להתנקות ביתר קלות מהרעלים שהצטברו. זה מוביל להשפעה חיובית על המוח, שעוזר להפחית את שלבי הדיכאון. בנוסף, אצות ה- AFA מבטיחות עמידות גבוהה בפני מתח יומיומי.

אצות AFA משפרות את חסינות הגוף, מגבירות את האנרגיה הפיזית ואת הסיבולת במהלך האימון.

אצות AFA מהוות תוספת מצוינת לתזונה היומית. הם מגדילים את צריכת החומרים המזינים הנדירים שקשה להשיג אותם באמצעות דיאטה רגילה בלבד.