פרסומת

כנציגה המוכרת ביותר של החלפת ארוחות מלאות, חברת Juice Plus + נמצאת בעדיפות עליונה. למרות הפופולריות של החברה, שהיא כיום בת למעלה מ -50 שנה, ברצוננו לבחון את כל מושג המזון ואת התאמתו כחבר מתאים ליום יום בפירוט רב יותר..

כמוסות Juice Plus עם תערובות פירות וירקות

השאלה הראשונה שצריכה להישאל בהקשר זה היא באילו צורות מושגים תזונתיים מבוססי צמחים יכולים להתקבל. מוצרים אלה הם בעיקר בצורה של כמוסות קטנות או אבקה, אשר נלקח עם מים או מעורבב עם חלב דל שומן. במקרה של Juice Plus +, קפסולות ה- Juice Plus + Premium הינן תערובות ירקות ופירות מרוכזות המשלימות תזונה מאוזנת..

מיץ פלוס + שייק שלם בטעם וניל ושוקולד

ה- Juice Plus + Shake Complete הוא אבקה המעורבת עם חלב דל כטלטלה ומהווה תחליף מלא לארוחה לתמיכה בניהול משקל. Juice Plus + מכוונת ישירות לחברה המודרנית, שצריכה לחסוך יותר ויותר זמן בארוחות ולכן רוצה להישען על חלופות מודרניות. מוצרי Juice Plus + נועדו לתמוך בתזונה מאוזנת.

תפסו את המוזרויות של החברה המודרנית

אישה עובדת מהבית עם ילד

החברה המודרנית עוסקת בנושאים כמו עבודה, תזונה ובריאות בדרכה שלה. לעתים קרובות המיקוד הוא בעבודה עם מועדים. בנוסף, אין להזניח את הזמן עם המשפחה והחברים. יש לחסוך זמן בכל התחומים – זה קורה לעתים קרובות עם תזונה, מכיוון שלרוב האנשים אין זמן או נטייה לעמוד במטבח מספר פעמים ביום במשך 30 דקות בממוצע להכנת ארוחה בריאה..

האדם עובד מהבית ונראה עייף

לכן עדיף ללכת לנשנש מהיר או לעזוב את הארוחה לגמרי. עם זאת, יכול לקרות שלרוב חומרים מזינים לא יכולים להיות מכוסים בתזונה היומיומית הרגילה. מכיוון שאנשים רוצים לחסוך יותר ויותר זמן, התזונה שלהם סובלת לעתים קרובות. סבירות גבוהה יותר לארוחות "התערבו", מאשר באמת לקחת זמן לבשל ולאכול.

Juice Plus + חוויות עם שימוש ארוך טווח

סלק הוא החביב על חובבי ספורט

סל המוצרים של Juice Plus + כולל את Juice Plus + Complete Shake ואת קפסולות ה- Juice Plus + Premium. השילוב של מוצרים אלה אמור לאפשר אורח חיים בריא יותר בטווח הארוך, שכן המודעות לבריאות של עצמך תגדל. זה גם אומר שזה לא רק תזונה בריאה יותר, אלא שחשיבה מחודשת זו משפיעה גם על פעילות גופנית. משתמשים מדווחים כי הוויטמינים והחומרים המזינים הנוספים גורמים להם להרגיש חיוניים יותר וסביר יותר לחוש בדחף להתעמל. זה בתורו מחזק את המגמה החיובית של התמודדות עם הקצב הסוער של חיי היומיום עם האיזון הנכון.

Juice Plus + חוויות בחיי היומיום

האדם עושה רעידה כתחליף לארוחה

משתמשי מוצרי Juice Plus + מדווחים שוב ושוב על נקודה חשובה ביותר – התאמה לשימוש יומיומי. מכיוון שהקפסולות הקטנות, כמו השייקים, אינן דורשות מאמץ רב, הן ממש מתאימות לכל שגרת יומיום. במיוחד הטלטול הותיר את המשתמשים מאוד מיוחדים חוויות מיץ פלוס + לדווח. ה- Juice Plus + שייקים מלאים מיועדים כתחליף לארוחה לבקרת משקל, ולכן הם תומכים במשתמשים רבים בניהול משקל ותיאבון. המשתמשים מדווחים על טיפול מודע יותר במזון וכן על הפחתת משקל. Juice Plus + שואפת לעודד אנשים לאמץ אורח חיים בריא יותר, לספק בסיס תזונתי נכון ולעזור לבסס אורח חיים בריא יותר לטווח הארוך. חוויות ה- Juice Plus + של המשתמשים מאשרות זאת ב -100%.

קשת של פירות וירקות צבעוניים