הכינו מיצי פירות משלכם פירות הדר שונים

גורמים המשפיעים על חילוף החומרים של חומרים רעילים דרך הכבד והכליה ובדרך זו הטבעי ניקוי רעלים של הגוף המשפיעים לרעה על אלכוהול, קפה ומשקאות המכילים קפאין, עישון, כמה תרופות.

מדוע ניקוי רעלים רגיל מהגוף חשוב?

לאכול ירקות טריים להגיש סלט שמור על כושר שחרר רעלים

אם גורמים אלה גורמים לך להרגיש בסיכון, או אם אתה מגזים במאכלים תעשייתיים, אז אתה בהחלט צריך אחד ניקוי רעלים של הגוף להיזהר. דיאטת גמילה נפלאה זו נמשכת 1-2 שבועות. שמני ג’ינג’ר, רוזמרין ואורגנו מקדמים את תפקוד המעיים והכבד. זה עוזר לגוף להיפטר מהרעלים מהר יותר. שתו הרבה מים, מותר גם מיצי פירות וירקות. תשכח שאלכוהול אפילו קיים. לאכול כמה שיותר פירות וירקות. נסה דרכים שונות להכין אותו. חשוב לדעת כי ירקות מאודים הם בריאים במיוחד. בתחילת תהליך הגמילה, סביר שתתלוננו על כאב ראש קל – טוב לדעת כי שינה עושה פלאים במקרים כאלה. מזונות עתירי חלבון אינם מומלצים. לדברי תזונאים, עוגות או מאפים קשים לעיכול. במקום זאת, כדאי לאכול עוד עדשים, אפונה ואגוזים.

אינדיקציות חשובות לגמילה מוצלחת של הגוף

הגוף מנקה רעלים מהדרך הטבעית לאכול טופו במקום בשר

הרשה לעצמך ארוחות קטנות יותר בתדירות גבוהה במהלך היום. כמובן שההבדלים אינם ניכרים באופן מיידי, אך אתה תרגיש טוב יותר עם הזמן. לאחר שסיימת את דיאטת הגמילה, חשוב על חיים בריאים יותר ושנה את הרגלי האכילה שלך לנצח. יש לשים את הדגש על פירות וירקות טריים. 20% מהתפריט היומי עשויים לכלול פיתויים טעימים, אך רק אם 80% האחרים מורכבים ממזון בריא. אוכל במהלך ניקוי רעלים של הגוף מותר – פירות, ירקות, קטניות, דגים, אגוזים, תפוחי אדמה, אורז חום, פתיתי סובין שיבולת שועל, טופו, דבש. צורכים הכל בלי מלח או סוכר. מזונות שיש להימנע מהם במהלך דיאטת Detox – בשר, ביצים, מוצרי חלב, מוצרי מאפה, שוקולד, קרקרים, עוגיות, מזון מוכן, אלכוהול, קפה, תה שחור, משקאות פחמימות..

תפוחי אדמה אורז חומים מותר במהלך דיאטת גמילה מבלי לצרוך מלחפירות לימון פירות יער אפשרויות רבות להציע