רכב SUV SUV הטוב ביותר אדום

שילוב של ספורטיביות, פונקציונאליות ואמינות – רכבי שטח היו פעם תוספת מבורכת לשוק ועזרו למלא את הפער בין המכונית המשפחתית לבין ניידת המסירה הרטובה וחסרת החלון או הוותיק המסריח. דגמי מכוניות אלה קיימים מאז שנות הארבעים, אך רכבי השטח הטובים ביותר לשנת 2018 פיתחו ז’אנר משלהם בתעשיית הרכב המודרנית. אתה יכול לבחור מתוך רכב שטח קטן, רכב שטח גדול, רכב שטח קרוסאובר, רכב שטח קומפקטי, רכב שטח יוקרתי, רכב שטח בשלישית, רכב שטח לשבעה אנשים, רכב שטח עם צריכת דלק נמוכה, רכב שטח היברידי. הרשימה נמשכת ונמשכת.

רכב SUV SUV הטוב ביותר x שביל

באופן מסורתי, מיטב רכבי השטח משתמשים במבנה על גבי מסגרת הדומה למשאית. הקרוסאוברים נוטים להיות בעלי מבנה אוניברסלי, כפי שקורה במכוניות הנפוצות. אבל מהם רכבי השטח הטובים ביותר בשוק לשנת 2018? זוהי שאלה רחבה שכן רכבי שטח אמינים ורכבי שטח מגיעים בכל הצורות והגדלים. הצרכים, הציפיות והדעות משתנים מאוד בימים אלה, וייתכן שרכב השטח הטוב ביותר לאדם אחד אינו בדיוק האופציה האופטימלית עבור אחר. כדי לענות על שאלה זו, עלינו לבחון את סוגים רבים ושונים של רכבי שטח. תסתכל ברשימה שלנו בה הצבנו את רכבי השטח הטובים ביותר לפי גודל, צריכת דלק, יוקרה ובטיחות לשנת 2018.

הונדה CR -V – רכבי השטח הקטנים הטובים ביותר

רכב SUV SUV הטוב ביותר הונדה CRV

הונדה עונדת את כתר השטח הקומפקטי כבר שנים. הנוסחה של החברה די פשוטה: הם מייצרים מכוניות אמינות עם טכנולוגיה אינטואיטיבית במחיר הוגן. זו הסיבה שדגמים אלה נפוצים כל כך וניתן לראות אותם כמעט בכל פינה. זו גם הסיבה לכך שגרסאות ה- CR-V ממשיכות להחזיר את החומרה הכבדה הביתה בצורה של פרסים על היותן רכבי השטח הטובים ביותר שנה אחר שנה. זה לא בדיוק המכונית שהיית נוסע אליה למועדון, אבל אם תתעסק עם אחד כזה, ימי המועדון שלך יהיו ארוכים מאחוריך.

עם CR-V המצויד במלואו אתה מקבל את כל עזרת הנהג של הונדה, כולל מסירת שמירה על נתיב, מידע על עיוור ומערכת בלימת הפחתת התנגשות. הדגם של השנה זוכה בפרס SUV הטוב ביותר בפורמט קטן לאחר מתיחת פנים בשנה שעברה. הוא מציע יותר מקום תא נוסעים וביצועים כללים טובים יותר.

רכב השטח הקרוסאובר הטוב והאמין ביותר

רכב שטח SUV הטוב ביותר טויוטה rav4

לפני שני עשורים, טויוטה RAV4 המקורית התחילה את כל טירוף רכבי השטח הקרוסאובריים. אז אפשר לומר שליצרנית הרכב יש כמה שיטות אימון בבניית רכבי השטח הטובים ביותר במחלקה זו, שעוזרים לנו להסביר את ערכי האמינות האגדיים של טויוטה. זוהי תחרות קשה מצד הונדה וניסאן, אך ה- RAV4 הייתה בעקביות אחת המכוניות האמינות ביותר בכביש מאז הושקה בשנת 1996. יותר מ -90% ממכשירי ה- RAV4 שנמכרו בעשר השנים האחרונות עדיין על הכביש. ה- RAV4 מגיע עם מנוע בנפח 2.5 ליטר נטול כדורים עם ארבעה צילינדרים ו -176 כ”ס.

כאשר אתה קונה את הדגם הזה, אתה מקבל מכונית עם הנעה קדמית שיכולה להכיל חמישה אנשים ותא מטען גדול. קפל את המושב האחורי כדי לקבל גישה. הדגם ההיברידי הקומפקטי משלב הנאה נהיגה חסכונית ואמינות. ה- RAV4 מציג גם טוב מאוד בהערכות מבחני ריסוק. אז אם אתם מחפשים רכב שטח מרווח, יעיל, בטוח ובמחיר סביר שיכול להחזיק מעמד גם, ה- RAV4 הוא בחירה טובה מאוד.

רכבי השטח הטובים ביותר בקנה מידה גדול – לנד רובר ריינג ‘רובר

רובר הטווח רובר SUV SUV הטוב ביותר

ספינת הדגל החדשה של ריינג ‘רובר מייצגת כל מה שאפשר לרצות ברכב שטח גדול. זה מצויד בפנים מפוארות, טכנולוגיה מסוגננת ומנוע חזק. לאחר בדיקת הדגם העדכני ביותר, קשה להחליט על גרסה אחרת. עם זאת, הוא גם יוצא עם תג מחיר גדול. בהשוואה לקודמתה, לרנג ‘רובר יש פנסים חדשים ושילוב סורג, פנסי אחוריים חדשים LED, צינורות פליטה רחבים יותר, הגדרת מידע בידור למסך כפול ומספר תוספות טכנולוגיות למושב האחורי..

רכב שטח בטוח – וולוו XC90

רכב שטח SUV הטוב ביותר וולוו xc90

הסקנדינבים ידועים לא רק בריהוט המינימליסטי ובקציצות הנהדרות שלהם, אלא גם במכוניות הבטוחות והאמינות שלהם. אין להפתיע כי רכב השטח הבטוח ביותר בשוק מגיע מוולוו. החברה טוענת כי עד 2020 אף אחד שיושב בוולוו חדשה לא יכול להיפצע קשה בתאונה. אם זה רק שיווק טוב או באמת אלטרואיסטי נותר לראות. כך או כך, וולוו XC90 עמוסה במאפייני בטיחות מהפלדה החזקה במיוחד ועד למערכת מניעת התנגשות קדמית.

רכב SUV SUV הטוב ביותר וולוו אדום

תכונת בטיחות העיר של ה- XC90 היא מערכת לאיתור הולכי רגל ורוכבי אופניים בזמן שאתה נוסע בעיר. הפונקציה לא רק מתריעה על הנהגים באזור, אלא גם נבלמת באופן אוטומטי אם הנהג אינו מגיב בזמן. לדגם יש גם מערכת התרעה מפני התנגשות שיכולה להשתמש במכ”ם כדי למנוע התנגשות אחורית. במקרה זה, המערכת מהדקת את חגורות הבטיחות והבלמים כדי למנוע את נפילת רכב השטח. ה- XC90 הוא גם מלך מבחני הריסוק ומוכיח שוב כי הוא אחד הבטוחים ביותר בסוגו.

רכב השטח הטוב ביותר מבחינת הביצועים – ג’יפ גרנד צ’ירוקי טראקהוק

רכב SUV SUV הטוב ביותר ג'יפ גרנד צ'ירוקי טראקהוק

אם תשאלו את יצרנית הרכב ג’יפ, רכב השטח הזה הוא המהיר ביותר אי פעם, בין היתר בזכות מנוע 707 כוחות הסוס שלו. זה מעיף את הטראקהוק לאורך רבע הקילומטרים תוך 11.6 שניות. כדי לתת לך פרספקטיבה, זה מהיר יותר משברולט קורבט גרנד ספורט לשנת 2018. אתה לא צריך לקנות את רכבי השטח הטובים ביותר בבחירת גרנד צ’ירוקי, כמובן. דגם הבסיס זמין עם פחות מ -300 כ”ס.

רכב SUV SUV הטוב ביותר ג'יפ גרנד צ'ירוקי כביש טרקהוק

הקטגוריה של רכבי השטח החזקים ביותר התמודדה לאחרונה עם תחרות גדולה עם פורשה קאיין טורבו S ועם למבורגיני אורוס. עם V-8 בנפח 6.2 ליטר מוגדש, בלמי ברמבו ומושבים בהשראת מירוץ, הטראקהוק הוא עדיין רכב השטח בעל הביצועים הטובים ביותר בשוק.

רכב שטח SUV ההיברידי לקסוס RX

רכב הפנאי שטח SUV הטוב ביותר Lexus RX

לקסוס RX הוא רכב שטח היברידי עם מנוע טויוטה. החברה מובילה במכירות גלובליות של דגמים היברידיים, עם סך מכירות של יותר מ -10 מיליון. הלקסוס הראשונה בטווח זה הושקה בשנת 2005 כחלק מהדור השני של ה- RX. הדור הרביעי של ה- RX קיים מאז 2015. בשנה הבאה, הלקוחות יקבלו את מה שתמיד רצו מרכב השטח ההיברידי הטוב ביותר – שורה מושבים שלישית. לקסוס תמיד הייתה מותג מהימן בכל הנוגע לאמינות. הבעלים אוהבים את הדרך שבה מתנהג רכב השטח בכביש ללא בעיות מחוץ לתחזוקה שוטפת. לדגם יש איכות בנייה מצוינת שדורגה מאוד.

ל- RX 450H עיצוב דק לנהיגה חסכונית ברחבי העיר. רכב שטח הנע בעל ארבע הגלגלים מצויד בלקסוס הילוכים משתנים ללא הרף (ECVT). אתה יכול לקנות את המכונית עם גג שמש פנורמי, דלת אחורית ללא ידיים, מצלמת 360 מעלות ומערכת סאונד עם 15 רמקולים אם אתה רוצה לתפוס את הזימים של רכבי השטח הטובים ביותר ברמה היברידית..

דאצ’יה דאסטר – רכב השטח הטוב ביותר בטווח המחירים הנמוך יותר

רכב SUV SUV הטוב ביותר DACIA דאסטר

הביצועים החזקים של דאצ’יה בשנת 2017 נמשכים גם בשנת 2018. רכב שטח יומרני וזול זה מעורר השראה עם סיבולת ואמינות. הדאסטר בנוי על פי אותו עיצוב כמו טווח הדאצ’יה. המשמעות היא שקל לקנות וזול. כל הדגמים נושאים מזרן אירו ועומס מרבי של 550 ק”ג. אומנם הדאסטר מקבל דירוג נמוך יותר מבחינת דינמיקת הנהיגה והטיפול בכביש. עם זאת, רכב השטח מציג ביצועי שטח מפתיעים וטובים שכמעט בלתי מנוצחים.

לדאסטר מנוע 1.5 ליטר עם 107 כ”ס ומומנט מרבי של 240 ננומטר. גרסאות הנעה לכל הגלגלים יקרות יותר, אך יכולות השטח המרשימות שלהן, המאפשרות לרכב להגיע לאזורים כפריים או מרוחקים, שוות את התוספת. רכב שטח Dacia לא צפוי לזכות בפרסים כלשהם, אך למרות כמה חסרונות, דאסטר הוא עדיין ערך רב ובחירה אטרקטיבית עבור אלה הזקוקים לרכב שטח קטן ומלוטש עם יכולות שטח..

פורשה מקאן – מכשיר רב עוצמתי

רכב הפנאי שטח SUV הטוב ביותר פורשה מקאן

אחרון חביב, ברצוננו להציג בפניכם את פורשה מקאן. מכונית זו הפכה במהירות לחיבתם של בעליה. אתה עשוי לחשוב שהכל בגלל הקסם של השם והביצועים שנלווים אליו. עם זאת, אמינות היא מרכיב מרכזי בבחירת רכב השטח הטוב ביותר לעצמם. הנהגים מעריכים אפוא את האיכות של המקאן.

רכב SUV SUV הטוב ביותר פורשה מאקאן תא המטען

יש מספיק מקום בחלק האחורי של המכונית למבוגרים לשבת בנוחות. תא המטען בגודל טוב של 500 ליטר ובצורה סבירה. לכן, לא קשה להוציא ולצאת את המטען, למרות שרכב השטח גבוה למדי מהקרקע.

ממושב הנהג, המקאן מרגיש כמו 911, בעל מבנה לוח מחוונים דומה מאוד. הוא עשוי יפה מחומרים באיכות גבוהה כגון קטיפה, עור וסאטן. טווח המנועים כולל בנזין בנפח 2.0 ליטר, אם כי הביצועים מתחילים באמת רק במנוע 3.0 ליטר עם V6 בנפח 258 כ”ס ב- S-Diesel. הדגם מציע צריכת דלק סבירה לביצועיו.

רכב שטח SUV הטוב ביותר שלג לבן

רוכשי מכוניות מציינים את האמינות כאחד הגורמים החשובים ביותר שהם רואים כאשר הם מחפשים את רכבי השטח הטובים ביותר. דגמים אלה היו מזמן בין הרכבים הפופולריים ביותר בשוק. אנו מקווים שתמצא מידע זה שימושי כאשר אתה מחפש את רכב השטח החדש הבא שלך. הרבה מזל!