מעצב איטלקי פונקציונלי מודרני נוסף חזית אלגנטית

הצגת ה- C קלאס החדשה ממתינה בשקיקה לחובבי הרכב. כמה עיתונאים התמזל מזלם להתיישב במכונית ולהביט בפנים. כולם מסכימים – מרצדס C קלאס 2014 החדשה יכול לסמוך על הצלחה גדולה בשנת 2014.

מרצדס C קלאס 2014 החדשה מבטיחה הפעלה מהירה יותר ונסיעה נוחה

פנים אלמנטים מעץ פנים מאובזר באופן אטרקטיבי

מרצדס C קלאס החדשה 2014 שונה מקודמיו בעיצוב חדש לגמרי – צורות איטלקיות קלאסיות וקווים זורמים. לכך מתווספות כדאיות הגרמנים. פיתוח אחד ירשים את הקהל, כלומר הפעולה המהירה באמצעות כריות מגע. הנהג והנוסע הקדמי יכולים להשתמש באצבעותיהם כדי לבחור את מצבם, להגדיר את מיזוג האוויר או לשלוט במערכת המידע. כחלופה לאנשים שלא ממש מתלהבים ממשטח המגע, יש כפתור לחיצה רב תכליתי המכפיל את לוח המגע. בין החומרים המשמשים את הפנים ניתן למצוא עץ טבעי ועור יקר מאוד, המשמש לכיסוי המושבים והדלתות כאחד. גג פנורמה מאפשר הצפת אור רב יותר.

מרצדס C קלאס 2014 החדשה תשתפר בהיבטים רבים

גרסה חדשה של בולמי זעזועים פנאומטיים מכסה המנוע של מרצדס

תפקודה של מערכת המיזוג ב- C קלאס החדשה השתפר בהרבה. בעזרת GPS, משטרי העבודה השונים מופעלים מעצמם. מרצדס C קלאס החדשה 2014 הוא הדגם הראשון מציוד סטנדרטי זה בעל מתלים פנאומטיים. מכיוון שהציוד כולל גם שתי מצלמות סטריאוסקופיות שיכולות לסרוק 500 מ ‘מול המכונית, והמערכת המספקת הגנה נוספת ליושבים בפנים, הדבר מגביר את בטיחות הנהיגה עם דגם הסדרה החדשה. אחת התכונות המיוחדות ביותר היא שה- C קלאס החדשה ו- S קלאס החדשות דומות מאוד זו לזו.

מסך פנים מיזוג אפקט רחב מופעל לבד

מצלמות סטריאוסקופיות לכביש בטוחות לרכב פועלות במהירות

פונקציית מערכת הבקרה הקלה החדשה של מרצדס c קלאס 2014

החלק האחורי מצולם רק לעיתונאים מותר לראות מכוניות