2015-מרצדס-בנץ-שני-וריאנטים-צבעים

מעטים המותגים שיכולים לבצע רקומבינציה של DNA טוב יותר ממרצדס. יצרנית הרכב היוקרתית מחזיקה בעשרות גרסאות של מוצרי המוצרים הבסיסיים שלה, לרבות קופונים ומכוניות, כמו גם משאיות, סטיישן ורכבי שטח. אפילו ל- SLS עם דלתות כנף יש חלק מהחלקים שלו במשותף לדגמי M-B אחרים. ועכשיו הגיע הזמן ש- CLA בסיסית סדאן עם הנעה קדמית תעביר את הגנטיקה שלה למוצר העדכני ביותר של מרצדס, כלומר הקומפקטית מרצדס בנץ GLA 2015 קרוסאובר, תוותרו.

עיצוב מרצדס בנץ GLA 2015 החדשה

2015-מרצדס-בנץ-גלא-וייס-דף

ב מרצדס בנץ GLA 2015 יש, כפי שהיית מצפה, הרבה תכונות ייחודיות. קווי הסדאן האופייניים לקופה בולטים במיוחד בקרוסאובר. עם זאת, כאן הם לא ממש זוויתיים מבחינת פלחים, וזה בדרך כלל מקובל גם במכוניות כמו מאזדה CX-5.

המרחק המרכזי של ה מרצדס בנץ GLA 2015 זהה ל- CLA עם 2.7 מ ‘שלו. ה- GLA הוא, לעומת זאת, קצר יותר ב -22 ס”מ ב -4.4 מטרים. בנוסף, יש את הגג הנמוך יחסית שלו, בגובה 1.5 מטר. לדגם חמש הדלתות יש גם עמידה מצוינת עם גלגלי ה -18 אינץ ‘שלו. מרצדס רצתה להימנע ממראה של סטיישן מורם. קו הגג של ה- GLA נמוך ב -5 ס”מ מזה של ב.מ.וו X1. הגרסה עם הנעה לכל הגלגלים 4MATIC היא, עם זאת, גבוהה יותר ב -3 ס”מ, כך שהרשות הסביבתית תוכל לעבור אותה כמשאית.

זה לא יעשה כלום לאווירודינמיקה, אבל כן מרצדס בנץ GLA 2015 מאמצת כמה מהאמצעים שנקטה ה- CLA שאפשרו את מקדם הדראגסטר של 0.23 אפשרי. זה כולל לוח תחתון, מפזר אחורי, אותן מראות צד כמו הסדאן ואביזרי עיצוב אחרים. ה- GLA לא יהיה גריל היהלומים של ה- CLA וגם לא החלונות חסרי המסגרת מהקונספט של GLA של התערוכה בשנחאי. הסיבה לכך היא ההודאה כי העלות של תכונה זו, אשר ממילא לא תהיה ביקוש בשוק, היא מיותרת.

פנים מרצדס בנץ GLA 2015

צילום לוח המחוונים של מרצדס בנץ 2015

הפנים של ה מרצדס בנץ GLA 2015 השתלטה ישירות על ידי ה- CLA. זה מפואר מספיק כדי לשמר את התדמית של מרצדס עם לקוחות חדשים. קיים מגוון רחב של אלומיניום מעשה ידי אדם ללוח המחוונים. אך לקונה יש גם את הבחירה בין עץ אגוז או צפצפה או לכה דיזיינו.

ב מרצדס בנץ GLA 2015 טופלה אחת החסרונות הגדולים ביותר של ה- CLA. הכוונה היא מרווח הראש המוגבל מאחור. הודות לקו הגג הגבוה יותר, נוסעים גבוהים יותר לא יצטרכו יותר לשבת עקום. עם זאת, אתה לא צריך לצפות יותר מקום לרגליים. על מנת להפוך את האזור האחורי למרווח מעט יותר, נמנעים מושבי הספורט הקדמיים עם משענות ראש משולבות של דגמי הבסיס של GLA לטובת מושבים קונבנציונאליים שחוסמים פחות את הנוף קדימה..

האפשרויות ניתנות להשוואה גם ל- CLA, מה שאומר שאתה צריך לשלם תוספת עבור הרבה דברים. אופציונליות הן למשל מושבי העור, חימום המושבים, מערכת הניווט, תצוגת המולטימדיה הגדולה בגודל 7 אינץ ‘והטכנולוגיה של עוזר הנהג. פעם ה מרצדס בנץ GLA 2015 יגיע לשוק בשנה הבאה, כנראה באביב, ה- 4MATIC יהיה זמין באופן מיידי, בעוד שגרסת ההנעה הקדמית תעקוב קצת מאוחר יותר בשנת הדגם.

הביצוע

gla_class-mercedes-benz-on-the-way

מתחת למכסה המנוע של ה מרצדס בנץ GLA 2015 אין שום דבר מפתיע עד כה. אותו מנוע 2.0 ליטר ארבעה צילינדרים טורבו ממוקם שם כמו ב- CLA. יש לו גם הספק של 208 כ”ס ומומנט של 349 ננומטר. תיבת ההילוכים האוטומטית כפולת המצמדים עם 7 הילוכים ומערכת ההפעלה-עצירה זהים לזו של ה- CLA, כמו גם ההפרש האלקטרוני המוגבל החלקה בחלק האחורי של גרסאות ההנעה לכל הגלגלים. לכן, על פי מרצדס, ה- GLA אמור להיות חזק מספיק כדי להגיע מאפס ל -100 קמ”ש תוך פחות משבע שניות.

גרסת הדיזל של מרצדס בנץ GLA 2015, המוצע באירופה, לא יהיה קיים בארה”ב. זה נובע במידה רבה מהעלות הנוספת של מנוע הצתת הדחיסה ומערכת בקרת הפליטות היקרה שלו, שתוסיף למחיר ההתחלתי שנקבע 31,000 $..

למרות הדמיון עם המיני-בנץ החדשה, הגה המתלה הנשלט אלקטרונית לא יהיה אותו היגוי ישיר עם יחס היגוי משתנה לזה של ה- CLA. אתה יכול להסתמך על תמוכות מוצקות יותר בחזית וסרן אחורי מרובה קישורים. יש להציע גם חבילת ספורט. ה מרצדס בנץ GLA 2015 חישוקי 19 אינץ ‘, בעוד המתלים נשארים ללא שינוי.

דגם מיוחד ספורטיבי של מרצדס בנץ GLA 2015 מייצג את GLA45 AMG, בעל אותה חומרה כמו ה- CLA45, כולל 2.0 ליטר ארבעה צילינדרים עם טורבו, 355 כ”ס ומומנט של 450 ננומטר, מתלי הגלגלים מכווני AMG וחישוקי 20 אינץ ‘. קוראים לזה הנדסה גנטית.

רכב השטח של העתיד

צד קדמי-מרצדס-בנץ-גלא-בתנועה

עיצוב עוצמתי 

חזית צד-מרצדס-בנץ-גלא-חום

מצגת טובה ברחובות העיר

חום-עיר-מרצדס-גלא-בנץ-2015

31 אלף דולר או יותר? העריכו את עצמכם

מרצדס-גלא-2015-GLA-צד-חום

צורה ארגונומית

מרצדס-gla-2015-GLA- class-page

מתפקד היטב בכל סוגי הכבישים

מרצדס-בנץ-בתנועה-מתכתי-חום

הקופה מבטיחה נוחות

מרצדס-בנץ-גלא-קופה-חום-מתכתי

עור-קופה-מרצדס-בנץ-גלא-קלאס

2015-מרצדס-גלא-לבן-קדמי

2015-מרצדס בנץ-GLA-מתכת-צד

מרצדס מייבאך S600

אודי RS7 – מכונית ספורט למבוגרים