בנץ ​​S קלאס קופה מלפנים 3

למד את המכונית העדכנית ביותר מרצדס בנץ S קלאס קופה לָדַעַת! זהו אחד היצירות היפות ביותר של חברת מרצדס – בנץ. הקרנת הבכורה העולמית של מרצדס S קלאס קופה תתקיים בז’נבה, בחודש הבא. המכונית תצא לשוק במחצית השנייה של 2014. לרכב הדו-דלתות יהיה בתחילה מנוע V8, שתי טורבינות ותזוזה של 4,633 סנטימטר מעוקב. המנוע בעל 335 כ”ס או 455 כ”ס ומומנט מרבי של 700 ננומטר.

מרצדס בנץ S קלאס קופה-MAGIC BODY CONTROL

עיצוב פנים מרצדס S קלאס קופה 1

המומחיות של מכונית זו תיקרא MAGIC BODY CONTROL. פונקציה זו מאפשרת זאת מרצדס בנץ S קלאס קופה להתנהג כמו רוכב אופנוע או גולש בעת פינה. השפעת ההאצה הרוחבית על הנוסעים בפניות הבנקות מצטמצמת באופן משמעותי והם יושבים איתן במקומם. הפונקציה החדשה הזו הופכת את הנהיגה לנוחה יותר ומהנה יותר – במיוחד בעיר. המטרה היא לא להיות מסוגל לפתח מהירות גבוהה יותר, אלא יותר נוחות. למרצדס S קלאס קופה מספר מערכות חדשניות שהופכות את הנהיגה לנעימה ובטוחה יותר. מערכות “אינטליגנטי דרייב” מכילות את מערכת הבלימה PRE-SAFE®. זוהי מערכת שיכולה לזהות הולכי רגל ולעצור את המכונית. DISTRONIC PLUS עם העזר Stop and Go Pilot, BAS PLUS – תוכנית בלימה, עוזר אור “פלוס”, אלה רק כמה מהחידושים במכונית הזו. COLLISION PREVENTION PLUS הוא גם אחד העוזרים הללו שמציע הגנה במקרה של תאונה במהירות של מעל 7 קמ”ש. אם קיים סיכון להתנגשות במהירות של יותר מ 105 קמ”ש, העוזר יכול לעצור את המכונית עצמה או להפחית את המהירות בגלל התגובה האיטית יותר של הנהג. מעל 50 קמ”ש המכונית יכולה לעצור את עצמה אם היא פוגעת בחפץ בלתי הנע, מעל 40 קמ”ש – כדי למנוע התנגשות עם מכוניות אחרות.

מרצדס בנץ S קלאס קופה-יפה ובטוח

מרצדס בנץ קופה למעלה

מערכת הגנה נוספת ב מרצדס בנץ S קלאס קופה הוא פלוס בטוח מראש. ייתכן שיש סכנה מאחורי המכונית שנותנת אותות עזים למשוך את תשומת לבו של הנהג השני. במקרה של סכנה קבועה, המכונית יכולה לבלום את עצמה כדי להימנע מפציעות מהתנגשות אפשרית. קלאס S החדשה הרבה יותר נוחה ויוקרתית מאבותיה. למרצדס מערכת AIR BALANCE, המייננת ומריח את האוויר. ניתן לחמם את משענת היד האמצעית, ENERGIZING הוא דלפק המוני ומוצע בעת הזמנת חבילת הנוחות. בסיס הגלגלים הוא 2945 מ”מ, המכונית ארוכה 5027, רוחבה 1899 מ”מ וגובהה 1411 מ”מ. הפנסים בעלי צלב חצי עגול בצירוף בשילוב עם מערכת LED Intelligent Light סדרה עם 47 גבישי סברובסקי בלעדיים. 17 גבישים מעטרים את אור היום ו -30 כאלה – אותות הפנייה. מרצדס S קלאס קופה בעלת גג זכוכית המשתרע על פני 2/3 מהגג. יש לו גודל של 1.32 מ”ר, גדול מבחינה חזותית בכ -150% מהגג של קודמו. MAGYC SKY CONTROL הופך את הצבע לכהה יותר – בלחיצת כפתור אחת בלבד. במצבו הרגיל, גג הזכוכית שקוף ומאפשר חוויה באוויר הפתוח. בנוסף, יש וילון אטום שיכול להפוך את הגג לשחור לגמרי.

לבסוף, המהנדסים משטוטגרט יצרו צליל ייחודי לאגזוז. המכונית נשמעת ספורטיבית מאוד. אתה יכול לשמוע וליהנות מזה ברגע שאתה מניע את המכונית.

 מרצדס בנץ S קלאס מול 2

S קלאס קופה, קדמי 1

מרצדס בנץ קופה צד שמאל 1

צד ימין של מרצדס בנץ S קלאס

עיצוב פנים S קלאס קופה 2   יחידת תאורה מרצדס S קלאס קופה

יחידת תאורה מרצדס בנץ קופה 1   מרצדס בנץ S קלאס מאחור