וולינגטון-כלבים-עם-מגפי ירוק-וולינגטון

חיות המחמד יהיו חלק מהמשפחה תוך זמן קצר. לפעמים יקירותינו גורמים לתוהו ובוהו רב בבית ויש לעשות משהו בדחיפות. אנו נותנים לך מועיל טיפים ולבית נקי אם יש לך חיות מחמד.

חיה קטנה, בלגן גדול – טיפים לבית נקי

דלי עשוי מתכת-רצפה-מברשת-שטיפת כלבים

האם ניתן לנחש אם גודל החיות משחק תפקיד בבחירת חיית מחמד מכיוון שהחתולים והכלבים הם חיות המחמד המועדפות ביותר. הם גם החשודים הראשונים בבלגן הביתי. אז אתה בהחלט צריך כמה מועילים טיפים לבית נקי.

חיות המחמד צריכות מקום משלהן – טיפ חשוב מאוד להפסקה נקייה

עריסה-כיסא-ו-חתול-מיטה-חתול-על-שמיכה

יקירותיכם לא רק זקוקים לתחושת ביטחון, אלא גם לאזור השינה והרגיעה שלהם. הדבר הראשון שאתה צריך לעשות כשאתה לא בטוח אם מצאת את המקום הנכון הוא לצפות לאן חיית המחמד שלך הולכת רוב הזמן כשהיא רוצה לישון. לאחר מכן הנח כרית רכה ושטוחה בסל כביסה או קופסת פלסטיק: זה יראה לחתול או לכלב שלך היכן הוא צריך להיות. זה אחד חשוב מאוד טיפ לבית נקי, כי גם תרחיק אותו מהריהוט שלך וכך תהיה לך פחות פרווה בדירה.

בית חתולים או כלבים

בית משחק מגרד חתולים

החתולים זקוקים לחפץ נוסף שבו הם יכולים לגרד בחופשיות בעזרת טפריהם, כך שתוכל להגן על הרהיטים המרופדים או על כסאות הבד שלך. מקם את אזור הגירוד נמוך ככל האפשר וקרוב למקום שבו חיית המחמד שלך ישנה. החתולים אוהבים לגרד את טפריהם ברגע שהם קמים.

החתולים והטרקלין שלהם

טיפים-ל-רעיון-מוסתר- loo

תלוי אם יש לך חתול אנכי (שלרוב מבלה ומשחק ברמות גבוהות יותר) או חתול אופקי (כזה שמעדיף לשחק על הרצפה או מעדיף מקומות מנוחה נמוכים יותר), תוכל להחליט איזה עמוד גירוד לקנות. יש שם דגמים יקרים, וכדאי להכין בעצמך כדאי אם אתה יצירתי ויש לך עץ ישן ובד בבית.

שים גבולות היקף

בית אדום-עץ לכלבים

לא משנה אם אתה בעל כלב או חתול, רצוי לקבוע את אזור המשחקים והטרקלין שלך, במיוחד כאשר אתה לא נמצא במהלך היום. נעל את שאר החדרים. טיפ מומלץ לבית נקי הוא דרך נגישה חופשית לשירותים או לשירותים שלכם. והיזהר מכיוון שחלק מחיות המחמד מיומנות מאוד ויכולות לפתוח דלתות בקלות.

האסטרטגיה האמיתית לשמירה על ניקיון הבית

אמבט כחול-אמבט-חיות מחמד-אמבט בועה

הציגו את עצמכם את הרעיון להשתמש בשואב האבק שלכם לעתים קרובות יותר לאחר שיש לכם חיית מחמד. לפעמים אפילו השואב אינו חזק מספיק כדי להסיר את הפרווה מהספה או מהשטיח. במקרה הספציפי הזה, עליך להסיר את שאריות הפרווה הנותרות בעזרת מטלית לחה מעט. כך תקבלו בית ממש נקי ונקי.

איזה סוג של חיית מחמד עלי לבחור??

כיסא עץ ריהוט חזיר ניסיונות

לכלבים אולי יש משהו לנשוך בין השיניים. רוב הנפגעים מכך הם רגלי השולחנות והכיסאות. כדי לגמול אותם, מצפים את החלקים האלה בשמן ציפורן. הטעם המר יבריח אותם.

חתיכת הטיפוס הנכונה

טיפים-ל-בית נקי

אם יש לך חזיר או ארנב בבית, שים קרש רחב יותר או שטיח קטן מתחת לביתם או מגררים כדי שלא תמצא חציר או שאריות אחרות על הרצפה. אקווריום מנוקה במיוחד בעזרת משחה של מלח וחומץ; יש לשמן את קירות הזכוכית ולשפשף בעדינות את העיסה ולאחר מכן לשטוף היטב במים. אתה יכול לתפוס את הפרווה שנותרה על הרהיטים שלך בעזרת סרט סקוטש או סרט דבק.

הבית שלי הכי נחמד בשכונה

גינת בית של כלב קומתיים

לישון או יותר נכון לשחק

צינור-ספה-משחק-פינה-לחיות מחמד

סוף סוף תנומה

חתול בית עץ עץ אדום

עמוד גירוד ופינת שינה

שני סיאמים-חתולים-חתולים-מיטה מעץ על דרגש

בית-בבית-מתחת למדרגות-חיית מחמד

בעל עיצוב מודרני עם טעם

כיסא קריאה לשטיח בית חתולים בצורת אליפסה

עד כמה זה חמוד!

טיפים-ל-נקי-ריהוט-בית-ריהוט-בד

אסלה משלי- הורי!

לבן-חתול-חול-בשירותים

שירותים נסתרים לחתול שלך

מחבוא-חתול-כלב-שירותים-ספסל עץ

אגרטל פרחים-ארגז שולחן מעץ

טרנדים אופנתיים לחיות מחמד

ביגוד לכלבים בחורף

אופנת הלבשה תחתונה של כלבים

בגד כלב ורוד כחול קשת

ספרי הלבשת כלבים קטנים

הלבשת כלבי סריג צמר

הלבשת מסיבת כלבי מסיבת גן הפרחים

שמלת סאטן-כחול-מבריק