רכבי SUV הטובים ביותר

השנה הקרובה מבטיחה הפתעות רבות לחובבי רכבי השטח ובעיקר של רכבי השטח הטובים ביותר. חלק מכלי רכב אלה פופולריים במיוחד ביכולות השטח שלהם ויכולים להיות שותפים שאין כמוהם מבלי לוותר על נוחות ובטיחות. עם זאת, נשאיר את תקן 4 × 4 לפריט אחר מכיוון ש -2019 רק החלה. אז כל העניין מלווה בארסנל בלעדי של 15 רכבי השטח הטובים ביותר, שאין להם שום קשר לדגמים הרגילים שאנו רואים בדרך כלל ברחובות. פשוט המשך לקרוא וגלה שהמפלצות החדשות 2019 יאתגרו את כדור הארץ ואת כוח הכבידה.

SHERP – רכב אמפיבי

עיצוב אמין שרף טרקטורונים אולטימטיביים לרכב מים אמפיביים

אנו מתחילים ברכב שטח המתנגד גם לכבידה יבשתית וגם למים – טרקטורון SHERP Ultimate. העיצוב שלו מבוסס בעיקר על פשטות ואמינות, מה שהופך את הדגם גם לתיקון קל. SHERP הוא רכב אמפיבי לשטח שיכול להתגלגל לכל מקום – ביבשה, במים, בשלג או אפילו על קרח.

עיצוב אמין sherp אולטימטיבי טרקטורונים אמפיביים חול מדבר

העברת האמינות הגבוהה מסופקת במינימום ציוד חשמלי המשמש. לרכב יש גם צמיגים עצומים לניפוח עצמי, כל אחד בנפח של כ -800 ליטר. יש לו גם את היכולת לחצות שיפוע של 35 °, כאשר מנוע דיזל 4 צילינדרים עם 44 כ”ס משלים את העוצמות הטכניות של SHERP.

רכב אמפיבי של Gibbs Terraquad

רכבים offroad utv terraquad gibbs ביצועים אמפיביים במים

הטרקטורון האמפיבי של גיבס משיג ביצועים אמיתיים הן בכביש והן במים. סידור הישיבה זה לצד זה הופך את המכונית לא רק למהנה, אלא גם לאמצעי תחבורה אמין באמת.

רכבים offroad utv terraquad gibbs ביצועים אמפיביים על הקרקע

הודות למהירות הגבוהה והטכנולוגיה שפותחה ופותחה בתוך הבית, הטרקוואד של גיבס מגיע ל -50 קמ”ש על הקרקע ול -45 קמ”ש על המים תוך מעבר ממצב אחד למשנהו. ביבשה מנוע 140 כ”ס 4 צילינדרים מניע את הגלגלים האחוריים, בעוד סילון מים דוחף את הדו-חיים על המים.

Argo Frontier 750 Scout 8 × 8

rpg צמיגים דומים לרכב דגם הסוואה ללא גג מושב כפול

מפלצת השטח הבאה היא ה- Frontier 750 Scout מהמובילה בשוק בקטגוריית ARGO. הרכב מצויד במנוע V-twin של 26 כ”ס מבית EFI והוא מקורר אוויר. הדגם מציע את הביצועים והרבגוניות שאנו מצפים מחברת Argo Frontier. ה- Frontier 750 Scout מתאים לחובבי ציד כמו גם להרפתקנים או כרכב צבאי ומציע משהו לכולם. Gibbs Terraquad של 140 כ”ס מסוגל להגיע למהירויות של 80 קמ”ש, מה שהופך אותו לחיה עוצמתית להפתיע ביבשה. ברגע שאתה נכנס למים, תראה את מלוא היכולות של הרכב הזה.

גוף המכונית argo frontier 750 סקאוט

ראשית, ארבעת הגלגלים של הטרקוואד פונים אוטומטית כלפי מעלה ובמקום זאת נשלטים על ידי סילון המים שהוזכר. מטוס זה מאיץ את הטראקוואד למהירות מרשימה של 45 קילומטרים לשעה והוא כמעט מספיק מהיר כדי למשוך גולש מים מאחוריך. המכונית יכולה להכיל שני אנשים ומצוידת במיטה קטנה. ה- Terraquad מיועד לרוכבי הפנאי המנוסים ביותר וצפוי להפוך לחביב על חוואים וציידים. אם אתה מודאג גם מהבטיחות, הטראקוואד מצויד במבנה הגנה מפני התהפכות (ROPS) ושתי חגורות בטיחות..

הבוראק השטח והאמפיבי

טרקטורון רכב קל עם הנעה לכל הגלגלים 4x4 הונדה TRX 500 מנהל עבודה אדום

לידיעתך, המטרה העיקרית של בורלאק היא לפעול באזור הארקטי. השטח-אמפרבי עם 6 גלגליו הוא גם אחד מרכבי השטח הטובים ביותר ואינו יכול לשקוע בביצות ולא “לטבוע”. עיצוב הרכב האמפיבי מבוסס גם על נושאת כוח משוריין – ה- BTR -60, ששונה כך שהוא בלתי ניתן לזיהוי אך עדיין יעיל מאוד.

משאית burlak צמיגים גדולים המתאימים למשלחות ארקטיות

עם כושר נשיאה של 3 טון, המפלצת הזו יכולה לשאת בקלות עשרות אנשים. גופתו של בורלאק מבודדת היטב ומצוידת במטבח, מקלחת ושירותים אחרים. לכל המערכות והמנוע יש גישה מתוך המקלט, אשר בהתאם לכך יש חדר ליחיד עם תא הטייס.

השמאן עם 8 גלגלים

טרקטורון שאמאן 8x8 עם צמיגים שנוסעים על רכב שטח בצבע כתום בשלג

בנוגע לרכבי השטח הטובים ביותר המוזכרים במאמר שלנו, גם שמאן אווטורוס וומה ראוי לתשומת לב מיוחדת. רכב אמפיבי רב תכליתי זה בעל שמונה גלגלים (ארבעה מלפנים וארבעה מאחור), שניתן לשלוט בו בנפרד, ניתן לתמרון רב בשטח.

טרקטורון 8x8 שמאן עם צמיגים באגם המים

למידע, לצמיגי המכונה יש שטח מגע גדול (1240/580), התורם לבטיחות הניווט ומבטיח כי עקבות בטבע קטנים ככל האפשר. על המים השמאן יכול להגיע למהירות של 7 קמ”ש ואילו ביבשה הוא 80 קמ”ש. אורך הרכב גם 6.30 מטר, רוחב 2.5 מטר וגובהו 2.7 מטרים ומשקלו ריק של 3.9 טון.

רכבים עם מסלול

רכב השטח הטוב ביותר hagglunds bandvagn 206 רכב אמפיבי עם שרשראות והובלת קרוואן

רכבי השטח המתאימים ביותר הם אידיאליים לשכשוך בכריכת שלג כבדה. הם מציעים גם ביצועים מצוינים לאורך כל השנה. מערכת המסלולים מסייעת למכונות כבדות למזער את הרטט, בעוד שהמסגרת הקלה של רכבים אלה מספקת את העוצמה והכוח הנדרשים לניקוי בוץ, לכלוך ושלג בקלות. בשל הכללת מבני התאמת מתח קשים יותר, חלוקת המשקל בסוגי כלי רכב כאלה היא אפילו זהה. אין לך בעיה לעבור בין גלגלים ושרשראות.

Hagglunds Bandvagn 206

רכבי מסלול עם שרשראות תא אדום עם נגרר שתי דלתות הרבה מושבים לצוות

Hagglunds Bandvagn 206 הוא אחד מאותם רכבי שטח שכלום לא יכול לעצור אותך. דגם זה של וולוו הוא סקרן מטבעו ומתברר כי הוא דור שני משופע BV 202 שלג חתול בעל ארבעה מסלולים ומכסה מנוע ארוך. תא הטייס של Hagglunds BV 206 מציע 6 מושבים. המכונה מיועדת לשלג, בוץ, חול ואפילו שטח מחוספס ויכולה להגיע ל -75 קמ”ש. תכונותיו כוללות מנוע מרצדס CDI באורך 2.7 מטרים, תיבת הילוכים אוטומטית בת 6 הילוכים ו -4 זחלים. בנוסף, הרכב האמפיבי יכול לחצות בקלות נהר או אגם.

Ripsaw EV2: מיכל הייטק סוחף

מיכל הייטק טנק מסור EV2 מיכל טכנולוגיית יוקרה

אנו ממשיכים ברשימת רכבי השטח הטובים ביותר עם ה- Ripsaw EV2. מנוע דיזל של 600 כ”ס ושני זחלים גדולים מאפשרים למכונת הפאר לנהוג במלוא המהירות והזריזות בשטח קשה. הדבר המפתיע ביותר ברכב זה הוא הפנים המשוכלל ביותר שלו-מסך שליטה והרבה נורות שונות גורמות לך לחשוד שאתה בתא הטייס של מטוס.

מיכל הייטק טנק מסור EV2 מיכל טכנולוגיית יוקרה הגה פנימי

טרקטורון בעבודת יד זה תוכנן לשטח קיצוני ולשטח. פלטפורמת הבסיס שעליה פותח הרכב היא צבאית. זה אולי הדגם המסלול הכפול המהיר ביותר שיוצר אי פעם. על ידי שילוב מנוע 6.6 ליטר Duramax עם 600 כ”ס ותיבת הילוכים אוטומטית של אליסון, ה- Ripsaw EV2 יכול להגיע למהירות של מעל 60 קמ”ש. גוף הסירה הרמטי מסופק בגרסת אלומיניום תעופתית המציעה ציפה. הרכב די קל לקטגוריה שלו ומשקלו 3.7 טון בלבד.

מסלול טינגר S500: רכב אמפיבי אמין במיוחד

דו -מסלול טיגר לרכב עוקב S500 דו -ירוק אמין במיוחד

זהו נציג נוסף של רכבי השטח הטובים ביותר המוצאים את מקומם בדירוג שלנו. רכב המסילה הבטוח ורב תכליתי הוא חיוני בהחלט. מרכבו הקל והחזק והמושבים הנוחים והבטוחים מציע הרכב נסיעה נעימה למשך שעות רבות.

מסלול טינגר s500 עם רכב אמפיבי זחל בעל יכולת שטח

אז זהו רכב שטח רב תכליתי המכסה חמישה דגמי מכוניות שונים. יש לו עמידות לשלג של אופנועי שלג, תכונות אמפיביות של רכבי שטח שטח אמפיבי, יכולת לחצות אזורים ביצהיים כמו עגלות, יכולות שטח ויכולות הובלה ועבודה של טרקטור. מנוע ארבע פעימות אמין במיוחד וחסכוני באנרגיה, בעוד השרשראות עשויות פלדה מחוזקת ובעלת חוזק גבוה. שרשראות כפולות חזקות קיימות יחד עם היגוי ידידותי למשתמש.

Polaris Rampage: רכב מסלול נוסף

פולאריס משתולל מהמטוס הממריא על שלג

נראה כי Polaris Rampage הוא רכב זריז מאוד וחזק במיוחד בעל הנעה ארבע. 100% אמפיבי, מכונה זו לא יכולה לשקוע אם הקרח מפנה תחת משקלו. רכב אמפיבי זה מופעל על ידי מנוע Polaris RZR של 1000 סמ”ק ולכן יכול להגיע למהירות מרבית של יותר מ -60 קמ”ש. הרכב משתמש גם בהגה רגיל לשליטה על הסיבוב הדו-חוטי שלו.

רכב השטח הטוב ביותר לשלג וקרח פולאריס השתוללות אופנועי שלג עוקבים

אתה יכול לחבר מזרן משלוח לגב אם אתה צריך ציוד נוסף לשטח קשה. הפנים מחומם וסגור במלואו, כך שתרגישו בטוחים ונוחים בתנאים קפואים. הוא כולל גם מחברים למכשירים אלקטרוניים כגון מחשבים ניידים. הרכב הזריז והקטן הזה יכול להתמודד עם בוץ, שלג, לכלוך, מים, חול, קרח ואפילו מזג אוויר ארקטי תת-קפוא..

רכבי השטח הטובים ביותר – BVS10 BEOWULF

רכב מסלול bvs10 הסוואה צבאית beowulf עם קרוואן

הטרקטורון המדהים הזה הוא מוצר של החברה השבדית BAE Systems Hägglunds. יש לה פלטפורמה חדשנית ללא הגנה הבנויה על גרסאות קודמות של דגם זה – Bv206, Bv206S ו- BvS10. הרכב ניתן להגדרה מלאה ומציע ניידות טקטית ואסטרטגית משופרת. ניתן להעביר אותו למרחקים ארוכים באוויר או בים.

תא נוסעים לבן bvs10 במכונית מסלול על

הגרסה המודרנית משלבת את מיטב טכנולוגיות הרכב הארגונומי והמסחרי ומציעה טרקטורון בעל נוחות מאין כמותה לצוות עם תחזוקה מינימלית. החברה נצמדת גם למארז ולמנוע ההידוק המנוסה, ויוצרת מונית גמישה המציעה ממשק משתמש ופתרון עיצובי חדש..

רכבים קלים עם הנעה לכל הגלגלים

טרקטורון רכב קל עם הנעה לכל הגלגלים 4x4 הונדה trx 500 מנהל עבודה אדום עם נגרר נושאת עץ

רכבי השטח הטובים ביותר כוללים גם טרקטורונים קלים בהנעה לכל הגלגלים, שבדרך כלל יש להם מתלים טובים להתמודדות עם סיבובים, קפיצות וחבטות. אתה יכול להתאים אישית את הארבע על פי צרכי הביצועים והסגנון שלך. סוגים אלה של רכבים מאופיינים במהירויות גבוהות יותר ומערכות מנוע רספונסיביות מאשר טרקטורונים רגילים.

הונדה TRX500 פורמן – רכבי השטח הטובים ביותר

טרקטורון רכב קל עם הנעה לכל הגלגלים 4x4 הונדה TRX 500 מנהל עבודה אדום

פורמן TRX500 מצויד במנוע קומפקטי ובמסגרת פלדה חסונה, נוקשה וקלילה. הוא מאופיין בטיפול מדויק ובהתנהגות נהיגה חלקה יותר. מרווח הקרקע האופטימלי מאפשר נהיגה ללא בעיות בשטח לא אחיד. הדיסקים ההידראוליים הגדולים של הבלמים הקדמיים מבטיחים כוח בלימה גבוה וקבוע. בנוסף, הגוף האטרקטיבי מציע הגנה מצוינת מפני בוץ וסגנון דינאמי ומודרני.

ימאהה גריזלי EPS SE – רכבי השטח הטובים ביותר

ATV ימאהה גריזלי EPS SE רכב בעל ארבע גלגלים כחול ביער ארבעה גלגלים עם חישוקי אלומיניום

Grizzly EPS SE מצויד בתיבת הילוכים אולטראמטיים לשיפור הביצועים. הכונן לטווח כפול, מחליף השער וההילוך ההפוך הופכים אותו לאחת ממערכות ההנעה המתקדמות והחזקות ביותר בייצור. המנוע האידיאלי של הרכב מאזן בין נהג בינוני חזק עם כוח רב להתנהגות תגובה גבוהה.

נהיגה בבוץ ימאהה גריזלי eps se טרקטורונים שימוש ספורטיבי

הגה הכוח ממזער התקפות ועייפות, בעוד השלדה המוכנה לנהיגה מציעה את היתרונות של מתלים מתכווננים ומרווח קרקע גבוה. החברה הייתה מספיק מתחשבת להתקין את צמיגי Maxxis Zilla העדכניים ביותר עם חישוקי אלומיניום לביצועי תועלת מדהימים בשטח קשה.

קוואסאקי ברוט כוח 750 4 × 4 מצלמת EPS

כלי הרכב הטובים ביותר לאופנוע שטח קאוואסאקי ברוט כוח 750 4x4 eps camo לציד

ה- Brute Force 750 4 × 4 EPS CAMO פותח לנהיגת שטח דינאמית ומשלב את העוצמה של ה- 750 ס”מ V-Twin עם חבילה קומפקטית וקלה. התנהגות הנהיגה המשופרת באופן משמעותי והיגוי הכוח החשמלי החדש של EPS שולטים במידה ניכרת ביכולת ההיגוי הספורטיבית של המכונה.

סוזוקי KINGQUAD 750AXI POWER STEERING SE+

טרקטורונים סוזוקי קינגקוואד 750axi הגה כוח SE פלוס פנסים עצי טבע

הטרקטורון החדש של קינגקוואד הוא ממשיכו של מרכב כלי הספורט הטוב ביותר של סוזוקי עם מרכב מרשים בגמר מט ומפרטים מעודכנים. ה- KingQuad יכול להאיץ במרץ ובאופן אחיד ממצב עצירה הודות למנוע התואם פליטה עם הזרקת דלק ומערכת ההילוכים הקוואדמאטית של החברה עצמה..

טרקטורונים סוזוקי קינגקוואד 750axi הגה כוח SE + שביל הנעה

המסגרת החזקה מושלמת לאזורי נהיגה שונים ותומכת בך במשימות שונות הודות לכוח המשיכה. הגיאומטריה המחודשת ומנגנון היגוי הכוח האלקטרוני הופכים את הטיפול בטרקטורון למשב רוח. המתלים פועלים באופן עצמאי ומצוידים במנעולים חדשים ומלאי גז. תנועת השלדה קלה יותר גם לשליטה הודות לבר מייצב משופר עם מברשות עמידות.

Gator RSX850i מג’ון דיר

רכב החירום gator RSX850i ג'ון דיר למטרות ספורט בשטח

כאשר אתה יושב ב- John Deeres Gator RSX850i, אתה מרגיש בבית. משענות הגב הגבוהות מברכות את הנהג ומחבקות אותו בנוחות. עם מנוע ארבע פעימות עם הזרקת דלק אלקטרונית, המכונה מתחילה במהירות בכל תנאי. מנוע ה- V-twin של 839 סמ”ק מקורר נוזלים, מה שאומר שהוא עובד ללא מאמץ גם בתנאים הקשים ביותר. רכב ההנעה לכל הגלגלים מיועד לשימוש בתנאים קשים במיוחד.